Condemned 2 : Bloodshot

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
مثل اينكه قسمت نبود ما روزهاي تعطيلي رو با اين بازي سر كنيم . رفتم اين بازي رو بگيرم فقط West باز بود كه اونم تمام نسخه هاش مشكل داشت و مجبور شدم Vegas2 رو بگيرم . حالا لااقل مي تونم يه چندتا سوال از بازي بپرسم .
كسانيكه كه بازي رو بازي كردن سيستم مبارزاتش از نسخه اولش بهتر و راحتتر شده يا نه (نسخه اولش يكم سخت و تاحدودي عجيب و غريب بود طرف سه متر با آدم فاصله داشت وقتي ضربه ميزد هركاري مي كردي حتي با جاخالي دادن بازم ميزد نصف سلامتي تو به فنا ميداد . حالا وقتي دوتا ميشدن ديگه واقعا بايد يه جورايي غزلو ميخوندي ) اسلحه ها چطوري هنوز هم مثل نسخه قبل در مذيقه هستيد و هر تفنگ يه خشاب بيشتر نداره يا تغيير كرده ؟
پيشاپيش ممنون

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
كسانيكه كه بازي رو بازي كردن سيستم مبارزاتش از نسخه اولش بهتر و راحتتر شده يا نه (نسخه اولش يكم سخت و تاحدودي عجيب و غريب بود طرف سه متر با آدم فاصله داشت وقتي ضربه ميزد هركاري مي كردي حتي با جاخالي دادن بازم ميزد نصف سلامتي تو به فنا ميداد . حالا وقتي دوتا ميشدن ديگه واقعا بايد يه جورايي غزلو ميخوندي ) اسلحه ها چطوري هنوز هم مثل نسخه قبل در مذيقه هستيد و هر تفنگ يه خشاب بيشتر نداره يا تغيير كرده ؟
پيشاپيش ممنون

راحتتر که نه.دلیلی هم نداره که راحتتر بشه ولی هنوز گاهی اوقات از فاصله دور ضربه ها میخورن.ولی به اون بدی که شما میگی نیست(شماره اولش هم این جوری بد نبود).اسلحه ها هم کمی بیشتر شدن ولی اصل بازی به جنگ بدون اسلحه هست.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
حالا لااقل مي تونم يه چندتا سوال از بازي بپرسم .
سلام. معلومه . چرا که نه؟
پيشاپيش ممنون
من نسخه ی 1 رو بازی نکردم ولی میتونم بگم سیستم مبارزاتش اغلب با سلاح سرد هست و به نظر من کاملا بی ایرادِ. البته یکمی سخته چون دشمنانت هم قدرتشون زیاده و وقتی هم که 2 3 نفری بریزن سرت که باید اشهدتو بخونی ولی میتونی از combo ها استفاده کنی و نزاری یه کم هم بهت آسیب برسونن تازه combo هاشون هم زیاد سخت نیست.یا در واقع اصلا سخت نیست .و استفاده از وسایل به خوبی کارشده.بعضی از وسایلش مثله:دسته ی مبل یا تیکه ای از سنگ توالت فرنگی(نمیدونم اون اسمش چیه)یا یه تیکه چوب یا آجر و بیل و میله ....
خیلی خوب کار شده و هر کدوم مزیت های خاص خودشونو دارن.
در مورد اسلحه ها هم باید بگم متاسفانه امکان حمله بیشتر از یک اسلحه وجود نداره و هر اسلحه یک خشاب بیشتر نداره.اما اسلخه ها هم به خوبی کار شده .تا اینجا هم من فقط کلت و شاتگان و یوزی دیدم.
images

اگه اینترنت پر سرعت داری برو این تریلر ها رو دانلود کن . گیم پلی رو کاملا نشون میده
http://media.xbox360.ign.com/media/903/903765/vids_1.html
----------
راستی یه چیز باحال: من یه جایی گیر کرده بودم دیدم نمیتونم اون همه چونه ور رو بزنم شروع کردم فرار کردن یکیشون اشتباهی به جای اینکه به من مشت بزنه به رفیقش مشت زده دیگه همشون شروع کردن با هم دعوا کردن.خیلی حال داد:love:
-----------
آقایون من مرحله 4 گیر کردم یکی کمکم کنه.اونجایی هستم که تو یه کار خونه ی عروسک سازیه.من رمزشو از کجا گیربیارم؟
چی کار باید بکنم؟:confused::confused::confused:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
ممنون از راهنمايي دوستان من Review اين بازي رو از Game Trailers ديدم براي همين خوشم اومد . از نسخه اولش به نظرم خيلي بهتر شده بود (اون موقع هم كه نسخه اولشو روي PC بازي كردم خيلي شاخ بود ولي مبارزاتش همون طور كه گفتم يكم عجيب و سخت بود ) حالا بايد يه شش هفت روزي صبر كنيم تا دوباره همه جا باز بشه تا بتونم تهيه ش كنم راستي سيستم سلامتيش چطوره مثل اكثريت بازيها از سيستم خودكار استفاده مي كنه يا نه بايد بسته هاي سلامتي رو از اين ور اون ور جمع آوري كنيم ؟ ;)

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
من اون مرحله اي ام كه يك نفر داره يك كركر رو ميخواد بالا بده و يك پنل هست كه بايد يك كد سه تاي بزنم كد چيه كمك؟؟؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,799
من اون مرحله اي ام كه يك نفر داره يك كركر رو ميخواد بالا بده و يك پنل هست كه بايد يك كد سه تاي بزنم كد چيه كمك؟؟؟
منم همونجا موندم یکی کمک کنه.تو کارخونه ی عروسک سازی
بايد بری بالا داخل اتاق بعد دستگاه uiv بود فکر کنم، دقيق خاطرم نيست اسمش. اونو روشن کن تو اتاق بعد سمته راست بقله يه جعبه عروسکه شماره رمزو ميتونی ببينی
17
23
10 بود فکر کنم کدش

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بايد بری بالا داخل اتاق بعد دستگاه uiv بود فکر کنم، دقيق خاطرم نيست اسمش. اونو روشن کن تو اتاق بعد سمته راست بقله يه جعبه عروسکه شماره رمزو ميتونی ببينی
17
23
10 بود فکر کنم کدش
ممنون (از طرف شايان-حميد رضا)
خودمم فردا ديگه ميرم ميگيرم
شمالمون رو كه امشب تموم ميشه
فردا حتما ميرم ميگيرم-اشتباه كردم 3شنبه اي رفتم نكس ولس نگرفتم
حالا مسئله اي نيست فقط فردا نكس باز باشه

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام . من یه جاش گیر کردم خفن. اونجا که یه زنه رو کلشو قطع کردن 2 زانو نشسته موندم باید چی کار کنم.یکی یه راهنمایی کنه.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,799
سلام . من یه جاش گیر کردم خفن. اونجا که یه زنه رو کلشو قطع کردن 2 زانو نشسته موندم باید چی کار کنم.یکی یه راهنمایی کنه.

اونجا بايد بری به سمته فرغونه و از لاستيک فرغونه فکر کنم بايد عکس بگيری ، البته دقيق خاطرم نيست اونجا بايد چيکار میکردی ولی به فرغونه ربط داشت.

بهتره از اين به بعد سؤالی داری بزاری تو spoiler

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر