Condemned 2 : Bloodshot

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من دیشن بازی رو گرفتم - تا اینجا که رفتم (اوایل مرحله دوم) فقط میتونم بگم که بازیه فوق العاده ای هست (البته من خودم بازی های ترسناک و تاریک رو خیلی زیاد دوست دارم)
از نظر گرافکی و نورپردازی بازی پیشترفت بسیار زیادی نسبت به قبل داشته.
از نظر GamePlay بازی به نظر من اتمسفر قوی تری نسبت به قبل داره و جاهای خالی GamePlay خود را پر کرده است.
از نظر مبارزات واقعا جذابه و مبارزات خشن و خیلی سریع و پر از حرکات نمایشی طراحی شده اند .
در کل من پیشنهاد میکنم که بازیش رو بخرید.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
بازیرو تا مرحله ی 6-7رفتم هرچی جلوتر میری بازی بهتر وسخت تر میشه سیستم مبارزاتش یکم فرق کرده درضمن کار با سلاح گرمش افتضاح کارشده یعنی اگر دشمنا یکم ازشما فاصله داشته باشند زدنشون کاملا شانسیه عید رو هم پیشاپیش تبریک میگم;)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
الان داشتم بازی میکردم که به سیستم جالب پیدا کردن سره بر خوردم .
اگر Condemned 1 رو به یاد داشته باشید ما فقط UV و چند تا چیزه دیگه داشتیم که باهاشون رد و چیزهای مخفی رو در و دیوار رو پیدا میکردیم و برای Rosa سند میکردیم.
اما توی Condemned 2 سیستم طوره دیگری شده .
شما برای مثال بدن یک شخص مرده رو بررسی میکند و در هنگام بررسی سوالی مطرح میشه که چندین جواب داره - مثلا اولین بار این کا رو با یک پلیس توی مرحله دوم انجام میدیم که با Zoom کردن روی ارم پلیسش باید بگید چه طور پلیسه و یا در قسمتی شماره ی یک اتاق رو میخواست که بایستی میگشتیم و بعد یکی از جوابها رو انتخاب میکردیم !
در کل این سیستم خیلی قشنگ شده !
در مورد الحه گرم باید بگم اسلحه فقط با Zoom میشه نشونه گرفته و در حالت معمولی نشونه نداره - اما تیر اندازی با اونها هم بد طراحی نشده به نظر من.

Termadoyle

کاربر سایت
Mar 17, 2008
1
من که شخصا بی صبرانه منتظر این بازی هستم. اولین Condemned اولین بازی من روی XBOX360 بود و خیلی ازش خاطره دارم. میتونم راحت بگم از لحاظ ترسناکی از Fatal Frame هم بالاتره.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,089
درود
کسی اگه میدونه در مورد داستان توضیح بده
داستان در مورد یک سری قتل های زنجیره ای و مرموز بود که ناتان مامور میشه تحقیق بکنه ولی در اخر قسمت اول اوضاع چنان بهم میریزه که خودش میشه متهم ردیف اول!.
قسمت دوم رو تازه شروع کردم و فعلا اولش هستم. در کل داستان، جو، گیم پلی، صدا گذاری و ... در سطح بالائی قرار داره.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
آقا بازیش بد رو اعصابِ.
من که بیشتر از نیم ساعت به کوب نمیشینم پاش.من که هنوز یه LEVEL هم رد نکردم.ولی خوبیی که بازیش داره اینه که به موقع و زود به زود SAVE میکنه.بدیشم اینه که همش تو تاریکیه.دوستان یه سوال: تو این بازی چیزی به عنوان روز و خورشید و روشنایی وجود داره؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,089
آقا بازیش بد رو اعصابِ.
من که بیشتر از نیم ساعت به کوب نمیشینم پاش.من که هنوز یه LEVEL هم رد نکردم.ولی خوبیی که بازیش داره اینه که به موقع و زود به زود SAVE میکنه.بدیشم اینه که همش تو تاریکیه.دوستان یه سوال: تو این بازی چیزی به عنوان روز و خورشید و روشنایی وجود داره؟
بازی Horror میخوای تو روز باشه؟:biggrin1:?. یکم بری جلو عادت میکنی. ;).

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من که شخصا بی صبرانه منتظر این بازی هستم. اولین Condemned اولین بازی من روی XBOX360 بود و خیلی ازش خاطره دارم. میتونم راحت بگم از لحاظ ترسناکی از Fatal Frame هم بالاتره.

بازیش که اومده ! منتظر چی هستی ؟
آقا بازیش بد رو اعصابِ.

بازی کلا تاریک - مخصوصا مرحله Doll Factory اخراش خیلی تاریکه - اما باحالیش به همین تاریکیشه !

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
بازیرو تمومش کردم جالب بود ومن به کساییکه بازیرو تازه شروع کردن پیشنهاد میکنم حتمآ تا اخرش برید چون اوایل بازی کسل کننده است وهرچه جلوتر میرید بهتر میشه وبا اواخر بازی قابل مقایسه نیست مخصوصآ که تااخر بازی به شما تواناییهایی میده که استفده از اونا واقعآ لذت بخشه اگر مشکلی داشتید اگر یادم بیاد کمک میکنم چون بعضی جاهاش واقعآ اعصاب ادمو خورد میکنه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,089
درود
تجربه ای جدید و لذت بخش و ترسناک ( بشرطی که آخرشب، تنها انجامش بدید :D ). تعداد و تنوع اسلحه های سرد خیلی خوبه، سیستم مبارزه تن ب تن خوش ساخت که به واقعیت خیلی نزدیکه.Option های مختلف و جالبی برای از بین بردن دشمن وجود داره ( انواع و اقسام Fatality ها:D ).
یک اچیومنت 10 تائی راحت میتونید اول مرحله دوم بگیرد به اسم Anger Management، وقتی شروع میشه دوستتون یه چیزی میگه و شما برای جواب دادن ( زدن A ) فرست خیلی کمی دارید. اگر در زمان مناسب بزنید اچیومنت ازاد میشه.
راستی وسط مرحله دوم، وقتی که باید جسد رو شناسائی کنید و مشخصاتش رو به همکارـه بگیم، اونجا فقط قسمت اولش رو درست میگم ( تشخیص هویت )، مرحله دوم چگونه گی به قتل ریسدن رو نمیدونم چی به چیه ( سوراخ تشتش و خون رو زمین رو میدونم ولی نمیدونم کدوم گذینه ست. با چاقو که نمره؟! ). گذینه سوم هم اگر میدونید بگید. اصلا تو روند بازی تاثیر داره؟.

باتشکر

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
من دقیقآ یادم نیست ولی در مراحل اول بازی تاثیر چندانی نداره ولی در مراحل پایانی جواب به سوال ها به صورت ماموریت هستش وباید کاملآ درست جواب بدید تا بتونید درمراحل پیشروی کنید

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
بازیرو تمومش کردم جالب بود ومن به کساییکه بازیرو تازه شروع کردن پیشنهاد میکنم حتمآ تا اخرش برید چون اوایل بازی کسل کننده است وهرچه جلوتر میرید بهتر میشه وبا اواخر بازی قابل مقایسه نیست مخصوصآ که تااخر بازی به شما تواناییهایی میده که استفده از اونا واقعآ لذت بخشه اگر مشکلی داشتید اگر یادم بیاد کمک میکنم چون بعضی جاهاش واقعآ اعصاب ادمو خورد میکنه

سلام.یه درخواست از همه داشتم.هر چی از داستان میفهمید تو تاپیک اعلام کنید که یکی مثله من بازی تو دستش بیا.
بازی چند مرحله بود؟چرا مراحلش تموم نمیشه؟من هنوز level1 گیرم

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
resident evil4&5
آقا این باتری چراغ قوه ه اگه تموم شه بدبخت میشیم که.من همین جوری چشمام نمیبینه.
ولی کاشکی حده اقل 4 تا چراغ تو بازی بود

والا من که 3 مرحله رفتم باتریش تموم نشد:biggrin1: خدا بگم چکارکنه این راکستار رو بازی BULLY رو که گرفتم این بازی رو سوت کردم کنار :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر