Condemned 2 : Bloodshot

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,089
درود ب همه
تاریخ عرضه بازی کیه؟
ولی خدایی Sega خیلی نامردی کرد که با وجود اینکه نسخه ی اول برای pc اومد نسخه ی دوم رو فقط روی کنسول میزنه و pc بازا باید در حسرت بازی بمونن
با این حال که اصلا ربطی به موضوع نداره ولی باید بگم شما میتونی بجای انتقاد از سکا برای عرضه نکردن این بازی اول شخص کنسولی پیش پا افتاده!! و معمولی از "اژدهای درون PC" یعنی Crysis استفاده کنی :D.

ویرایش:
چند شات

آخرین ویرایش:

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
داستان قسمت اول چی بود ؟
من تا مرحله کلبه رفتم ولی ترسیدم دیگه نرفتم
اتفاقا منم میخواستم از دوستان خواهش کنم که خلاصه داستان یکو بگن، چون شنیدم که قرار بعد 1 اتفاق بیفته، واسه همینم ندونستن داستانش ضایعست .

bocelli

کاربر سایت
Jun 23, 2007
282
درود ب همه
تاریخ عرضه بازی کیه؟

فریدون جان تاریخ عرضه 11 march است فقط چهار روز مونده تو تریلر هایی که ازش دیدم بعضی دشمنها قدرت زیادی دارند و با زدن ضربه اگر نزدیکشون باشید شما رو پرت میکنند تو اکثر صحنه ها هم از سلاح سرد استفاده میشه حتی پایه مبل یک کار جالب هم در بازی هست که در شماره قبلی نبود میتونید با گرفتن دشمن و زدن سریع مشت حالشو بگیرید تو این صحنه بازی به حالت slow در میاد و یک کلوز اپ از صورت دشمن به جلوی صحنه میاد و بیشتر صحنه را فرا میگیره و باید سریع به صورتش ضربه بزنید تا جاخالی نداده سلاح های گرم زیادی هم در بازی وجود دارند که من یک شاتگان و یک کلت دوربین دار رو در تریلر بازی دیدم و فکر کنم بشه سلاح هارو هم upgrade کرد

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
بازي سه شنبه عرضه ميشه من يكم در مورد داستان سري قبل بگم:
شخصيت اصلي بازي شخصي است به نام ethan tommasكه مامور fbiاست و طي تحقيقتي كه روي يك پرونده داشته متوجه ميشه يك نسل كشي در شهر در حال وقوع است و اين قتل به طور وحشيانه ي صورت گرفته در حالي كه اتان در حال پيگيري اين پرونده است متوجه ميشود مردم شهر به جان هم افتاده و آمار قتل و كشتار در شهر بسيار بالا رفته اين در حالي است كه اتلن طي يك دسيسه كه خود او هم متوجه اين قضيه نبوده محكوم به قتل ميشود حال fbiدر تعقيب اوست ولي بد ترين چيز براي اتان كابوسهايي است در حال بيداري كه بعدها متوجه ميشود كه آنها حقايقي بيش نيستن موجودات وحشتناك ارواح و... .سعي در كشتن وبازي دادن او هستن بهد اتان متوجه ميشو كه قتلهاي كه بر گردن او افتاده همه بازي شيطان است اين در حالي است كه زني كه عضو fbiبوده و با اتان همكار بوده پي به بي گناه بودن او ميبرد وسعي در كمك كردن به اتان از طريق بي سيم و موبايل اوست .اين روايت خلاصه از قسمت اول بود كه در قسمت 2ادامه پيدا ميكند.

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
من قسمت 1 رو بازی نکردم ولی اون طوری که شنیدم دشمنات فقط ادم بودن ولی تو این قسمت چیزی که از تریلرا فهمیدم چیزای دیگه ای هم دشمنتن.اینا توهم ETHANان یا نه واقعیته؟
تریلرایی که دیدم خیلی جاها یاد بایو شاک افتادم امیدوارم یه شاهکاری مثل بایو شاک باشه:love:.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,799
اتفاقا منم میخواستم از دوستان خواهش کنم که خلاصه داستان یکو بگن، چون شنیدم که قرار بعد 1 اتفاق بیفته، واسه همینم ندونستن داستانش ضایعست .
برو اينجا داستان شماره يکرو بخون
http://www.aligames.blogfa.com/post-7.aspx

http://yaredabestaniealirez.blogfa.com/post-69.aspx

يه چيزرو اضافه بکنم که تو شماره 1 اواخر بازی يکی از انگشت های thomas قطع میشه ( به وسيله همون شخصيتی که قتلهای سرياليرو انجام میداد ) يعنی با چاقو میزنه يکی از انگشتاشو قطع میکنه.
گفتم اينو بگم که اگر شماره 2 رو بازی کرديد ديديد thomas يکی از انگشتاش قطعه تعجب نکنيد.

من قسمت 1 رو بازی نکردم ولی اون طوری که شنیدم دشمنات فقط ادم بود
تو criminal origins اکثر دشمنها ( قريب به 98 99% ) آدم بودند .
به خاطر همينم بود که که اين بازی به يک بازی ناب ژانر وحشت مشهور شد.

اینا توهم ETHANان یا نه واقعیته؟
توهم کجا بود آقا ، همش واقعی اتفاق میيفته ، فقط بعضی موقعها thomas از ترس به حالت توهم میره

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,089
ديديد thomas يکی از انگشتاش قطعه تعجب نکنيد.
انگشت اشاره دست چپ :cheesygri

پ.ن. این علی ( امینی ) کجاست؟! قسمت اول رو که میپرسته :biggrin1:. خداکنه بیاد یکم در مورد کلیت این عنوان توضیح بده. فک کنم تقریبا از همه بیشتر در موردش بدونه.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
باید بگم شما میتونی بجای انتقاد از سکا برای عرضه نکردن این بازی اول شخص کنسولی پیش پا افتاده!! و معمولی از "اژدهای درون PC" یعنی Crysis استفاده کنی :biggrin1:
کنایه میزنی فریدون جان بگو ببینم تو یه رابطه ای با فیروز کریمی نداری فامیلتون نیست:biggrin1:
حالا کجای این بازی پیش پا افتادس میدونم میخوای حرص منو :mad:در بیاری:biggrin1:
crysis همه ی pc بازا رو به گریه :((انداخت اینقدر که سیستم خفن میخواست
در کل کنسول بازا تا چند روز دیگه یه حال حسابی میکنید ولی مواظب باشید از اون روش هایی که black roz جان گفت استفاده نکنین مگرنه آخرین شب عمرتون خواهد بود که گیم بازی میکنید:cheesygri

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,089
درود ب همه
مثل اینکه باید یکم شفاف سازی بشه. Off to Off شد که :cheesygri
کنایه میزنی فریدون جان بگو ببینم تو یه رابطه ای با فیروز کریمی نداری فامیلتون نیست:biggrin1:
حالا کجای این بازی پیش پا افتادس میدونم میخوای حرص منو :mad:در بیاری:biggrin1:
crysis همه ی pc بازا رو به گریه :((انداخت اینقدر که سیستم خفن میخواست
در کل کنسول بازا تا چند روز دیگه یه حال حسابی میکنید ولی مواظب باشید از اون روش هایی که black roz جان گفت استفاده نکنین مگرنه آخرین شب عمرتون خواهد بود که گیم بازی میکنید:cheesygri

Meysam جان شما داستان رو درست متوجه نشدی عزیز. تو این سایت و کلا تو ایران تا میگی کنسول طرف میگه بابا PC میخورتش، PC له ش میکنه، PC فلان، PC بهمان و ... . اما وقتی یه بازی درست حسابی مثل Condemned 2 : Bloodshot برای کنسول ها انحصاری مزنن، صدای این دسته از دوستامون میره هوا و سازنده و ناشر و کنسول و ... نفرین میکنن که چی: چرا این بازی روی PC عرضه نمیشه loool. دقیقا مثل همین Assassin's CREED که در بهترین حالت ( نسخه Xbox360 ) پُره باگ هست و یه بازی اکشن و ماجرائی معمولی ( که درش شکی نیست ) و ... اما دوستان PC باز برای نسخه کاملش دارن بالاپائین میپرن ( که امیدوارم زودتر برسه به دستشون :p).
خلاصه منظوری نداشتم از اون حرفها، اگر کسی ناراحت شده معذرت میخوام:D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر