Commandos Strike Force

سلام

تاریخ دقیق منتشر شدن این بازی معلوم شد.

4 اوریل.

من راستش توی فروم گشتم گفتم شاید کسی قبلا یه همچین تاپیکی رو بار کرده باهش.ولی توی معرفی بازی ها اسمی از این بازی ندیدم.

اگه قبلا جایی بوده که من چشمم بهش نخورده مدیران بگن و یا دو تا تاپیک دو ادغام کنن.

بازی کوماندوز در واقع شماره 4 این بازی محسوب میشه.

بعد از بازی Coomandos 2:Men of Courage و شماره سوم این بازی با نام Commandos : Destination Berlin حالا قسمت چهارم این بازی در این تاریخ خواهد امد.

سبک بازی اول شخص شده که در صحنه های مبارزه تن به تن به نمای سوم شخص هم تبدیل میشه.

در بازی از 3 شخصیت صحبت شده.

Green Beret

Sniper

Spy

که هر کدوم بنا به موقعیت بازی میشه از یک کدوم کمک گرفت.

تا کنون GB و Sniper به طور کامل اطلاعاتشون مشخص شده ولی هنوز برای Spy مشخصات و قابلیت های اون مشخص نشده.

سعی میکنم در ادامه این تاپیک اول داستان بازی رو بزارم و بعدم به معرفی این بازی بپردازم.

خوشحال میشم دوستان هم کمک کنن.

خداحافظ

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
با این عکسهایی که شما گذاشتین و توضیحاتی که دادین به نظر بازی خیلی خوبی میاد من که منتظرم تا بیاد ببینیم چی از آب در میاد ولی حیف که دیگه استراتژیک نیست یاد قدیم بخیر

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

اینم برا اقا خلیل گل گلاب.

دموی قابل بازی

دو مرحله.

همون جور که اقا فرزاد گفتن.منتشر شده.

دانلود

حجمش هم :638 مگ

دارم دانلودش میکنم.به محض اینکه تموم بشه از Main Menu بازی براتون عکس میزارم و نظرم رو در مورد بازی میگم.

خداحافظ

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام

اینم برا اقا خلیل گل گلاب.

دموی قابل بازی

دو مرحله.

همون جور که اقا فرزاد گفتن.منتشر شده.

دانلود

حجمش هم :638 مگ

دارم دانلودش میکنم.به محض اینکه تموم بشه از Main Menu بازی براتون عکس میزارم و نظرم رو در مورد بازی میگم.

خداحافظ

سلام محمد رضا جون این لینکی که دادی برای دانلود پسورد میخواد مثل
Sharemation.com
هستش

لینک دیگه نداری اگه از تورنیت باشه خیلی ممنون میشیم چون اون طوری دانلود خیلی راحت تر هستش

منم خودم میگردم اگه چیزی پیدا کردم میزارم تا دوستان هم استفاده کنند

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
نوشته شده توسط Police _ 110:
سلام محمد رضا جون این لینکی که دادی برای دانلود پسورد میخواد مثل
Sharemation.com
هستش

لینک دیگه نداری اگه از تورنیت باشه خیلی ممنون میشیم چون اون طوری دانلود خیلی راحت تر هستش

منم خودم میگردم اگه چیزی پیدا کردم میزارم تا دوستان هم استفاده کنند

خوب من بازی رو از سایت http://www.extreme-players.de پیدا کردم

این هم لینک صفحه بازی
http://www.extreme-players.de/product_downloads.php?pid=674&aid=pc

توی تورنیت گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

من این لینکی رو که خودم دادم دانلود کردم.البته الان در استان کرمان هستم.:( :( :(

ولی شنبه ساعت 3 لینکی رو که خودم داده بودم بهت اقا خلیل از روی همون لینک دان کردم.

اون لینک در حالت عادی بیش از 200 نفر رو نمیتونه قبول کنه.

اقا خلیل احتمالا شما زمانی امتحان کردی که بار ترافیکی روی اون لینک زیاد بوده.یک بار دیگه الان امتحان کن.چون اون زمان که من لینک دادم بهت خودمم اوایا از من پسورد میخواست.ولی یکم سمج بازی در اوردم و انقدر کلیک کردم تا تونستم یه جا برا خودم گیر بیارم.

خودسایت رسمی هم تا شنبه صبح خبری از دموی قابل بازی نداده بود.

امشب مییام خونه و در اولین فرصت براتون از Main Menu بازی و روند بازی شات هایی میزام.

خودم به شخصه بسیار منتظرم که برسم خونه.;) ;)

ببخشید که نتوستم لینک خوب بدم.

تکرار دیگه نمیشه. البته ما هم دنبال دمویی بودیم که همه دنبالش هستن و در اولین ساعت هایی که دموی بازی منتشر شد ما هم اومدیم وسط و خواستیم ما هم بگیریم و یکم اوایل شلوغ پلوغ بود. ولی امشب حتما براتون میزارم اقا خلیل چون من بیصبرانه منتظرم ببینم pryo و استودیوی اسپانیایی که این اولین تجربش در این سبک بازی هستش چی کار کرده.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام

من این لینکی رو که خودم دادم دانلود کردم.البته الان در استان کرمان هستم.

ولی شنبه ساعت 3 لینکی رو که خودم داده بودم بهت اقا خلیل از روی همون لینک دان کردم.

اون لینک در حالت عادی بیش از 200 نفر رو نمیتونه قبول کنه.

اقا خلیل احتمالا شما زمانی امتحان کردی که بار ترافیکی روی اون لینک زیاد بوده.یک بار دیگه الان امتحان کن.چون اون زمان که من لینک دادم بهت خودمم اوایا از من پسورد میخواست.ولی یکم سمج بازی در اوردم و انقدر کلیک کردم تا تونستم یه جا برا خودم گیر بیارم.

خودسایت رسمی هم تا شنبه صبح خبری از دموی قابل بازی نداده بود.

امشب مییام خونه و در اولین فرصت براتون از Main Menu بازی و روند بازی شات هایی میزام.

خودم به شخصه بسیار منتظرم که برسم خونه.

ببخشید که نتوستم لینک خوب بدم.

تکرار دیگه نمیشه. البته ما هم دبنال دمویی بودیم که همه دنبالش هستش و یکم اوایل شلوغ پلوغه.

خداحافظ

سلام محمد رضا جون شما سرور ها هستی

دستت درد نکنه

من بیصبرانه منتظر عکس ها از منوی بازی هستم

خودم هم امروز شروع به دانلود میکنم

خوش بختانه Resume هم برای این فایل فعال هستش

چون برای دیگه فایل هایی که میرام فعال نیستش

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

تازه رسیدم خونه.و اینم برا اقا خلیل گل گلاب.

دموی قابل بازی کوماندوز.

این منوی اصلی بازیه.خیلی ساده و روون اجرا میشه.

اینم صفحه Setting بازی :

در مورد این صفحه بگم که بازی از صدای دالبی پشتیبانی میکنه ولی فعلا توی این دمو رزولوشن رو بیشتر از 600 در 800 نمیتونید بکنید و البته در قسمت Advance بازی هم در بخش گرافیک بازی میتونید سایه ها و تکسچر ها و عوامل دیگر رو افزایش بدید.حالت Low-Med-High

در قسمت Video -

Video Mode و Video Quality کار نمیکنه و Disable هستش توی دموی بازی.

چیز هایی که توی بازی دیدم.

مرحله اول بازی با نام Time for Action

این مرحله خیلی روون اجرا نمیشه.بازی رو با دو شخصیت شروع میکنید.

Green Beret و Sniper.

در این مرحله شما از داخل یک کشتی وارد شده و بازی در نروز هستش. و در برف.

نفس ها و دمو بازدم ها خیلی خوب طراحی شده.البته به نظرم بازی هنوزم کار داره.محیط ها خوب طراحی شده و در حد یه بازی FPS با ویژگی های کوماندوز هستش.البته به نظرم سبک بازی با بازی مثل CoD فرق داره.

مرحله دوم با نام :Infiltrate Enemy Line هستش و شروع بازی با Spy هستید.

در این مرحله بازی خیلی روون اجرا میشه.نمیدونم چرا مرحله اول کند و FR پایین بود.ولی توی این مرحله FR بسیار خوب و بازی روون اجرا میشه.

در این مرحله Sniper هم در بازی هست.من تموم نکردم بازی رو.ولی Sniper اینجوری میگه که من وارد اون ساختمون میشم و یک جای خوب برای مخفی شدن پیدا میکنم و بازی با Spy شروع میشه. در این مرحله یکم برید جلو سه تا نازی واستادن کنار یک کامیون.... (دیگه بیشتر تعریف نکنم ;) ;) ;) مزش میره )

اینم دو تا شات از این مرحله .

در مورد شخصیت ها باید بگم خوب طراحی شده.البته برای ورژن دموی بازی قابل قبوله. وقطعا در نسخه نهایی بهتر خواهد شد.

در مورد محیط و گیم پلی که من از مرحله دوم دیدم خوب کار شده و میتونه بازم بهتر از این بشه.

منو ها و ایتم های توی تصویر خیلی شلوغ نیست و دیدو کم نمیکنه.

AI دشمن ها در حد مطلوبی هستش.

از نظر محیط ها و عناصر موجود در مرحله باید بگم خوب کار شده.ولی فقط باید یکم روی روان اجرا شدن بازی کار بشه.که اونم توی ورزن دموی بازی قابل درکه.(دمو رو برا همین میدن دیگه.که ایرادات بر طرف بشه )

خداحافظ

امیدوارم دوستاران این بازی از چیزی که نوشتم یه برداشتی کرده باشن.

آخرین ویرایش:

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
(دمو رو برا همین میدن دیگه.که ایرادات بر طرف بشه )
دمو کاملا جنبه ی تبلیغاتی داره و یک دمو رو از مراحلی میدن که ساخت اونا کامل شده و بهتر از اون هم نمیشه. (البته اینی که گفتم در مورد 90% از دمو ها بود) به نظر میرسه بزرگترین مشکل این بازی همون پایین بودن Fr باشه. چون من در تریلر هایی که از این بازی دیدم حتی سیستم های خودشون هم کم میاورد.

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط ChaosTheory:
دمو کاملا جنبه ی تبلیغاتی داره و یک دمو رو از مراحلی میدن که ساخت اونا کامل شده و بهتر از اون هم نمیشه. (البته اینی که گفتم در مورد 90% از دمو ها بود) به نظر میرسه بزرگترین مشکل این بازی همون پایین بودن Fr باشه. چون من در تریلر هایی که از این بازی دیدم حتی سیستم های خودشون هم کم میاورد.

سلام

اقا ارشام.

من تا حدودی با حرف شما مخالفم.البته با 90% که گفتین.

فکرکنم یکی از دوستان گفته بود و خودمم خوندم که مثلا برای بازی مثل TimeShift دموی بازی پر ایرادات الکی و باگ های زیادی بوده.و اتاری قول داده که این ایرادات در نسخه نهایی نباشه.به نظرم این مسئله در مورد این دمو هم یکم صادقه.

توی همین دمو در مرحله اول بازی سایه ها و طراحی آب خیلی خوب نیست و معلومه هنوز مشکل داره.و باید روش کار کنن.

ولی توی مرحله دوم این بازی نه !!!!! فکر کنم مرحله دوم بازی کاملا تکمیل شده و همه چیز سر جاشه.

حتی FR بازی در مرحله دوم زمین تا اسمون با مرحله اول بازی فرق میکنه.به نظرم من (نظر شخصی خودمه ) مرحله اول بازی هنوز به طور کامل توی اون موقع که دمو پخش شده به صورت کامل و تکمیل شده پخش نشده و هنوز ایراداتی بهش میشه.حتی از نظر بعضی عکس العمل ها به نظرم هنوز ایراد داره.

این چیزایی که گفتم نظر شخصیم بود.با تمام احترامی که به حرف اقا ارشام قائلم.

موفق باشید

خداحافظ

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
فکرکنم یکی از دوستان گفته بود و خودمم خوندم که مثلا برای بازی مثل TimeShift دموی بازی پر ایرادات الکی و باگ های زیادی بوده.و اتاری قول داده که این ایرادات در نسخه نهایی نباشه.به نظرم این مسئله در مورد این دمو هم یکم صادقه.
من دموی TimeShift رو دارم. هیچ باگ خاصی توش ندیدم و از وقتی هم که بازیش کردم بیش از پیش منتظر اومدنش شدم.

حتی FR بازی در مرحله دوم زمین تا اسمون با مرحله اول بازی فرق میکن
این طبیعیه. در تمام بازی ها ممکنه بعضی از مراحل به خاطر بعضی دلایل fr پایین تری نسبت به چند تا مرحله دیگه داشته باشن.مثل چیزی که در CoD2 دیدیم.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
من دموی TimeShift رو دارم. هیچ باگ خاصی توش ندیدم و از وقتی هم که بازیش کردم بیش از پیش منتظر اومدنش شدم.
اتفاقا آرشام جان اتاری چندی پیش بیانیه ای داده بود که بخاطر وجود باگ

هایی در تایم شیفت عذر خواهی کرده و قول داده بود این باگ ها در

نسخه ی نهایی بر طرف بشه..شاید timeshift با سیستم تو مشکلی

نداشته اما در این مورد که در دموی این بازی اشکالات و باگ هایی بود هیچ شکی نیست....;)

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط ChaosTheory:
این طبیعیه. در تمام بازی ها ممکنه بعضی از مراحل به خاطر بعضی دلایل fr پایین تری نسبت به چند تا مرحله دیگه داشته باشن.مثل چیزی که در CoD2 دیدیم.

سلام

اقا آرشام.

اگه امکان داره و تونستی دموی این بازی رو دان کن.

در مورد مرحله اول که FR بازی پایینه.یه چیزی بگم که این مرحله از اون مراحل خیلی شلوغه بازی نیست و محیط بازی خیلی پر ابجکت نیست.البته خودم میدونم مثالم خیلی خوب نیست.ولی اگه یادت باشه توی بازی کوماندوز 2 توی مرحله 3م که زیر دریایی بود و توی بازی کوماندوز 3 توی استلینگراد.

اگه قرار باشه بازی با همون ابجکت ها و همون شلوغی تصویر تبدیل بشه به نمای FPS قطعا با انجین بازی مشکل میخوره.

مرحله اول به شلوغی مرحله هایی که گفتم نیست.البته اینو بگم که معمولا بازی کوماندوز پر از ابجکت هستش و از نظر گرافیک خیلی خوبه.

و اگه قراره بازی در مرحله اول که خیلی شلوغ نیست اینقدر FR پایینی بده مطمئن باش بازی هنوز کار داره.اگه برای بازی زمان مشخص شده قعطا ایراداتی که به FR میره رفع شده.(این نظر منه ها )

چون اگه یکم بازی شلوغ تر بشه قطعا همون چند F رو از بازی نداریم.;) ;) ;) بایدبه جاش شات ببینیم.:cheesygri :cheesygri

در هر صورت من خوشحال میشم که مشکل FR در بازی برطرف بشه.

بازی در ماه اوریل منتشر میشه.پس یکم صبر کنیم.تا ببینیم Pyro میتونه از پس این پروزه بر بیاد یا نه .

از اقا ارشام و اقا فرزاد متشکرم.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

این سوال من هیچ ربطی به این تاپیک نداره

ولی من دیموی قایل بازی تایم شیفت رو دارم توی بازی وقتی شلیک میکنم صدای شلیک اصلا برای من
نمیادش وقتی موس رو تکان میدهم یه هو صدا میاد

من یه همچین مشکلی توی بازی های دیگه نداشتم

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

من دیشب دموی بازی کوماندوز رو رد کردم.

حالا نظرات شخصی من در مورد این بازی :

در مورد شخصیت ها :

بازی با Spy خیلی جالبه و هیجان انگیز.البته اگه دست به اسلحه نشی و فقط از پشت یخه طرفو بگیری یا همون خر طرفو بچسبین :cheesygri :cheesygri :cheesygri جدا جالبه.

در مورد حرکات بازی و Rank ی که توی افسر ها و سرباز ها و فرمنانده ها میره خوبه.

نکته اینه که وقتی با موس روی یکی از دشمن ها مکث میکنی بالای اون مینویسه که درجش چیه.

در مورد حرکات Spy وقتی شما از پشت به طرف نزدیک میشید و با سیم یخشو میگیرید نما عوض میشه و به حالت سوم شخص در می یاد.

و با دکمه F بیتر کار ها انجام میشه.

توی بازی شماره های 1 و 2 و 3 در مورد کار کوله پشتی شما رو انجام میده.

شماره 2 جایی که لباس ها و گاز سمی و سکه توش قرار میگیره.

شماره 3 اسلحه و سیم

شماره یکم یادم رفت ;) ;) ;) ;)

حرکات بازی و محیط بازی خیلی خوبه.ولی به نظرم باید یکم بیشتر روی گرافیک بازی کار بشه.

در مورد موسیقی بازی :

محشره.شاهکار.هر لغتی که به ذهنتون میرسه بگین.برای موسیقی این بازی کم نیست.جدا یکی از بهترین موسقی های بازی هستش که بعد از بازی میست 4 شنیدم.موسیقی بازی کاملا با محیط بازی و عکس العمل های شما هماهنگه.

در مورد AI بازی :

یه چیز جالب.

اگه از پشت سر یکی رو خفه کنین با SPY و این حرکت در معرض دید یکی از نازی ها باشه.یه علامت سوال بالای سرشون در مییاد و مثل بازی Brother in Arms او علامت سوال شروع میشه به پر شدن.شما در اون مدت زمان باید هر کاری و بلایی میخواین سر دشمن در بیارین مگر نه مییفته دنبالتون و بهتون شلیک میکنه.:cheesygri :cheesygri

خوبه. برای بازی مثل کوماندوز خوبه این حرکت.

در مورد عبور از ایست های بازرسی:

باید توجه کنین که گروهی که در ایست بازرسی هستش درجشون چیه .اگه از شما پایین تر باشن بدون هیچ مشکلی رد میشین.ولی اگه هم درجه باشین خیلی راحت رد نمیشین.

در بازی با Spy یه سکه به شما داده میشه این سکه برای پرت کردن هواس دشمن ها هستش.

در آخر هم بگم :

خیلی از این بازی خوشم اومد.و باید امیدوار باشین مشکل FR در بازی حل بشه . شاهد یه بازی خوب و ابرومندانه از طرف Pyro باشیم.

خداحافظ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر