Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام.

ازین پست میتونید 24 تا کامیک تن تن توسط رمی رو با ترجمه ی انگلیسی دانلود کنید. هر قسمت توضیحاتش نوشته شده. در آخر هم چندتا فن کامیک گذاشتم. در ضمن خلاصه داستانها اسپویلر هم دارن.

1- Tintin in the Land of Soviets
تن تن در سرزمین شوراها-بسال 1929

TintinSoviets.jpg

داستان
: تن تن به عنوان یک خبرنگار به شوروی فرستاده میشود اما بلشویکها نمیخواهند وی حقیقت روسیه را در مجله از انعکاس دهد پس برای وی تله گذاری میکنند. اولین کامیک نوشته شده توسط هرژه، با کیفیتی سطحی و اولیه و داستانی نه چندان گیرا.

••دانلود••
2- Tintin in Congo
تن تن در کنگو-بسال 1930

TintinCongo.jpg

داستان: تن تن به آفریقا اعزام میشود تا طی یک سَفَری، به شکار و عکاسی بپردازد. اما اینبار سندیکای تبه کاران و خشم قبایل نسبت بهم را در پیش رو دارد.

••دانلود••

3- Tintin in America
تن تن در آمریکا-بسال 1932

TintinAmerica.jpg

داستان: تن تن اینبار به دنیای جدید راهی میشود. آنجا مافیا، تبه کاران، گنگسترها و سرخپوستها منتظر وی هستند. داستانی گیراتر از دو داستان قبلی، با تصاویر بهتر و با کیفیت تر.

••دانلود••
4- Cigars of Pharaoh
سیگارهای فرعون-بسال 1934

04_Tintin_and_the_Cigars_of_the_Pha.jpg

داستان: تن تن اینبار در تعطیلات به سر میبرد. اما ماجرایی باعث میشود وی در بندر ابوسعید در مصر پیاده شود و با یک سندیکای قدرتمند مواد مخدر به رهبری شخصی گمنام درافتد. داستانی گیرا و معرفی دو شخصیت کلیدی جدید در سری در این کتاب.

••دانلود••
5- The Blue Lotus
نیلوفر آبی-به سال 1935

05_Tintin_and_the_Blue_Lotus0000.jpg

داستان: ادامه ی داستان سیگارهای فرعون. اینبار تن تن در هندوستان استراحت میکند. اما تلگرافی وی را به هنگ کنگ میکشاند و دوباره وارد ماجرای مواد مخدر میگردد. داستانی جذاب و گیرا. از نظر من بهترین داستان تن تن همینه.

••دانلود••
6- The Broken Ear
گوش شکسته-1937

06_Tintin_and_the_Broken_Ear0000.jpg

داستان: تن تن به زندگی روزانه ی خود در شهر محل اقامتش (احتمالا در بلژیک) مشغول است اما یک مجسمه از موزه دزدیده شده و وی را به آمریکای جنوبی میکشاند.

7- The Black Island
جزیره ی سیاه-1938

07_Tintin_and_the_Black_Island0000.jpg

داستان: سقوط یک هواپیما، تن تن را به بریتانیا میکشاند و درآنجا وی با یک خرافه روبرو میشود و راز آنرا برملا میکند. این کتاب در دهه ی 60 به درخواست ناشرین انگلستان توسط تیم هرژه دوباره تصویرپردازی شده بنابراین شاید المانهایی که در آن میبینید با سال 1938 سازگار نباشد.

••دانلود••

8- King Ottokar's Scepter
عصای شاه اتوکار-1939

08_Tintin_and_the_King_Ottokars_Sce.jpg

داستان:
تن تن کنجکاو شده و همراه یک مُهرنشاس به یک کشور جنوب اروپا به نام سیلداویا میرود اما آنجا با یک توطئه به شاه روبرو میشود.

••دانلود••

9- The Crap with Golden Claws
خرچنگ با چنگالهای طلایی-1941

09_Tintin_and_the_Crabs_with_the_Go.jpg

داستان: ناخدا هادوک برای اولین بار در این کتاب وارد ماجراها میشود. وی پیرمرد دائم الخمریست که کنترل کشتی خود را ندارد و معاونش آلن از کشتی برای قاچاق مواد مخدر استفاده میکند. تن تن در کشتی زندانی شده و ماجرا وی را به صحرای آفریقا میکشاند...

••دانلود••

10- The Shooting Start
ستاره ی دنباله دار-1942

10_Tintin_and_the_Shooting_Star0000.jpg

داستان: اولین ساینس فیکشن که تن تن در آن نقش دارد. یک شهابستگ به زمین برخورد میکند و گروهی تحقیقاتی برای بررسی آن و عنصر فلزی جدیدی که در ان است راهی قطب شمال میشوند...

••دانلود••

11-The Secret of Unicorn
راز اسب شاخدار-1943

11_Tintin_and_the_Secret_of_the_Uni.jpg

داستان: تن تن برای ناخدا هادوک یک کشتی مدل میخرد و متوجه میشود این کشتی، مدلیست از کشتی جد ناخدا که در قرن 17 میزیسته و فرمانده ی سفینه ای به نام "اسب شاخدار" بوده است که مورد تهاجم یک دزد دریایی به نام راکهام سرخ قرار میگیرد...

••دانلود••

12- Red Rakham's Treasure
گنج راکهام سرخ-1944

12_Tintin_and_the_Red_Rackhams_Trea.jpg

داستان: تن تن و ناخدا مکان اتغراق کشتی اسب شاخدار را کشف میکنند و به دنبال گنج راکهام سرخ که در آن است پا به سفری پرخطر میگذارند. پرفسور تورنسل در این کتاب معرفی میشود.

••دانلود••

13-The Seven Crystal Balls
هفت گوی بلورین-1948

13_Tintin_and_the_Seven_Crystal_Bal.jpg

داستان: این داستان انتشارش در مجله بعلت جنگ جهانی دوم به تاخیر افتاد و طی 5 سال به اتمام رسید. در این داستان، که دنباله اش زندانیان خورشید است، یک عده باستان شناس از آمریکای جنوبی بعد از بررسی مقبره ی اینکاها باز میگردند اما مرضی خوف انگیز آنان را در بر میگیرد...

••دانلود••

14- Prisoners of Sun
زندانیان خورشید-1949

14_Tintin_and_the_Prisonres_of_Sun0.jpg

داستان: ادامه ی هفت گوی بلورین. تن تن و ناخدا به دنبال پرفسور تورنسل به سرخپوستان آمریکای جنوبی روی می آورند و متوجه میشوند وی زندانی معبد خورشید است...

••دانلود••
15- Land of the Black Gold
سرزمین طلای سیاه-1950

15_Tintin_and_the_Land_of_Black_Gol.jpg

داستان: بنزینهای بلژیک، موتور اتوموبیلها را منفجر میکنند، در حالی که جنگی قریب به وقوع است. ناخدا برای آماده باش جنگی احظار میشود پس تن تن به تنهایی به خمد، مرکز نفت در خاورمیانه میرود تا مشکلات را بسنجد...

••دانلود••

16- Destination Moon
هدف: ماه-1953

16_Tintin_and_the_Destination_Moon0.jpg

داستان: پرفسور تورنسل تن تن و ناخدا را به سیلداویا میخواند. در سیلداویا پروژه ای برپاست تا پرفسور و دوستانش را برای کاوش به ماه ببرد.

••دانلود••

17- Explorers on Them Moon
کاوشگران روی ماه-1954

17_Tintin_and_the_Explorers_on_the_.jpg

داستان: تن تن و ناخدا و تورنسل همراه دوپونت و دوپونط، به ماه قدم گذاشته اند و روی آن به کاوش میپردازند و با مشکلاتی روبرو میشوند...

••دانلود••

18- The Calculus Affair
ماجرای تورنسل(کالکولس)-1956

18_Tintin_and_the_Calculus_Affair00.jpg

داستان: تورنسل به یک تکنولوژی مخرب دست یافته بنابراین به ژنو میرود اما وی را از آنجا میدزدند...
••دانلود••

19- Red Sea Sharks
کوسه های دریای احمر-1958

19_Tintin_and_the_Red_Sea_Sharks000.jpg

داستان: تن تن و ناخدا طی ماجرایی به خمد میروند و برای پیشروی بیشتر، به دریای سرخ قدم میگذارند و آنجا خطرهای بسیاری تهدیدشان میکند.

••دانلود••

20- Tintin in Tibet
تن تن در تبت-1960

20_Tintin_in_Tibet0000.jpg

داستان: تن تن و ناخدا به همراه تورنسل در تعطیلات به سر میبرند تا اینکه نامه ای از چانگ، جوانی که وی را در نیلوفر آبی ملاقات کرده ایم به تن تن میرسد و خبر میدهد که به ملاقاتش می آید، اما ناگهان خبر میرسد که هواپیمای حامل چانگ در تبت سقوط کرده و...

••دانلود••

21- The Castafiore Emerlad
جواهر کاستافیوره-1963

21_Tintin_and_the_Castafiore_Emeral.jpg

داستان: کاستافیوره به مولینسار، قصر تن تن و ناخدا و تورنسل می آید تا در آنجا مدتی ساکن شود اما جواهر قیمتی اش ناگهان ناپدید میشود...

••دانلود••

22- Flight 714
پرواز 714-1968

22_Tintin_and_the_Flight_7140000.jpg

تن تن و ناخدا به همراه تورنسل، در جاکارتا هستند و با هواپیما به سمت سیدنی میرود. اما یک شخص پولدار آنان را به هواپیمای شخصی اش دعوت میکند اما نقشه ای بد برای این هواپیما تدارک دیده شده...

••دانلود••

23-Tintin and the Picaros
تن تن و پیکاروها-1976
23_Tintin_and_the_Picaros0000.jpg

داستان: آخرین کامیک تن تن با داستان کامل. دوباره در آمریکای جنوبی آتشی برپاست و این آتش به تن تن و ناخدا سرایت میکند و آنان را به تله میکشاند...

••دانلود••
24- Tintin and Alph-art
تن تن و هنر الفبا-کامل شده توسط رودیه
24_Tintin_and_alph-art0000.jpg

داستان: آخر داستان این کامیک هرگز معلوم نیست زیرا هرژه تنها پیش نویس این کتاب را تا 50 صفحه کشیده بود و بعد از دنیا رفته است. نسخه ای دانلود میکنید را رودیه از اهالی کانادا نقاشی و تکمیل کرده است. کاستافیوره به مولینسار می آید اما ناخدا که نمیخواهد وی را ببینید، از خانه بیرون میرود و در راه، وارد یک گالری هنری میشود که در آن نوعی جدید از هنر به نمایش گذاشته شده است...

تن تن از دیگران

-تن تن و دریاچه ی کوسه ها توسط ژرِژ-1972

- تن تن در تایلند توسط باد-ای-ویسر

-خبرنگار خصوصی توسط رودیه

امیدوارم لذت ببرید.

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
دمت گرم،حال دادی اساسی...
دوستان من Batman 001 رو خوندم زیاد نچسبید،انگار تازیخ انقضا ش تموم شده،می دونین که...
الان کدوم بتمنا همینطورین؟یعنی کدوما زیاد مهم نیستن؟کدومارو باید بخونم تا یه مقدمه ای از دشمنا یا هر چیزی دستم بیاد؟یکی راهنماییم کنه.

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
جدا می خواین بگین 670 و خوردی...(دقیقا نمی دونم) کامیک که بتمن اومده همش رو خوندین؟:eek:
جــــــیزز کرایست!
ببین من الان همه رو دارم ولی متاسفانه اصلا به اسم مثلا Year One یا Batman The Long Halloween یا Batman & Joker - Switch یا Batman - The Haunted Knight... (که نمی دونم چیه) نیست،همش شماره ایه،اون ،Top 25 تایی هم که خودت گفتی تو IGN گفته ولی لینکی نذاشته بودی...
یه سری از بهترینارو گفتین ولی نگفتین کدوما لازم نیست...مثلا از batman 2 یا 3 یه پرش بزنم به 50 اشکال داره؟:biggrin1: آخه بالا غیرتا کل تابستون 24 ساعته بخونم هم تموم نمیشه...
هترین بت من هایی که من دیدم سری HUSH و All-Star Batman & Robin the Boy Wonder بوده, از اینا بخونین شاید خوشتون بیاد.
اگه میگفتی کدوم سریا ست خیلی خوب میشد،Hush رو که نمی دونم...ولی اون دومیه هم فک کنم همین اولین سریای بتمنه دیگه؟اولی و دومی رو هم خوندم خوشم نیومد،آخه طراحیش قدیمیه بعد یکم انگار برا رده های سنیه پایینه...راستی چیجوری میشه سری های مختلفش رو فهمید؟مثلا Year One...
حتما Year One و The Return of Dark Knight رو بخونید مخصوصا دومی.
آقا از کنجکاوی مردیم،خو بگین اینا کدوم شماره ان...
در مورد اون قدیمی جدیدی هم شاید حق با تو باشه،تا تجربه نکنم معلوم نمیشه با کدوما بهتر می سازم...میگم،نگفتین،اشکال نداره یه leap بزنم؟:biggrin1: یا رندوم بخونم؟:biggrin1: ترتیب مهمه،نه؟

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
جدا می خواین بگین 670 و خوردی...(دقیقا نمی دونم) کامیک که بتمن اومده همش رو خوندین؟:eek:
جــــــیزز کرایست!
ببین من الان همه رو دارم ولی متاسفانه اصلا به اسم مثلا Year One یا Batman The Long Halloween یا Batman & Joker - Switch یا Batman - The Haunted Knight... (که نمی دونم چیه) نیست،همش شماره ایه،اون ،Top 25 تایی هم که خودت گفتی تو IGN گفته ولی لینکی نذاشته بودی...
یه سری از بهترینارو گفتین ولی نگفتین کدوما لازم نیست...مثلا از batman 2 یا 3 یه پرش بزنم به 50 اشکال داره؟:biggrin1: آخه بالا غیرتا کل تابستون 24 ساعته بخونم هم تموم نمیشه...
نه من میگم اریجینال ترن یعنی به مقتضای وقت، بیشتر میخورن به الان. کلا از اواخر دهه ی هشتاد بگیرید بهتره. گرافیک نوول ها هم اون زمان مد شدن حتما Year One و The Return of Dark Knight رو بخونید مخصوصا دومی.
من خودم سلیقم قدیمیه و یک داستان بی شیله پیله اوایل دهه ی چهل رو به داستانهای جدید که خیلی پیچیده ان ترجیح میدم. مخصوصا الان که میرن با فوتوشاپ تصویراشون رو رنگ میکنن و گند میزنن به هرچی روح کامیکه. در کل من قدیمیها رو پیشنهاد میکنم. درسته شصت و هفت هشت سال پیش سن پدر بزرگ منه (البته تجربه های جدید نشون داده توی این سن هم میشه بدمستی کرد:D) اما خوب سلیقست کاری نمیشه کرد.

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
DJ Hasan Potter:
شما با یک سرچ کوتاه در سایت های تورنت می تونی این گرافیک ناول ها رو پیدا کنی.
برای خوندن شون هم می تونی از برنامه ی GonVisor استفاده کنی.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
آقا از کنجکاوی مردیم،خو بگین اینا کدوم شماره ان...
در مورد اون قدیمی جدیدی هم شاید حق با تو باشه،تا تجربه نکنم معلوم نمیشه با کدوما بهتر می سازم...میگم،نگفتین،اشکال نداره یه leap بزنم؟:biggrin1: یا رندوم بخونم؟:biggrin1: ترتیب مهمه،نه؟
شماره نیستن گرافیک نوول جدا از مجله ان. میتونید توی تورنت پیدا کنید.اینهم لینک رپیدشیر Year one:
http://rapidshare.com/files/128196219/Batman_YearOne_Wtalk.rar
پسوورد:www.wtalk.org

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
جدی میگی؟ضد حال خودرم:biggrin1:
الان یه سوال دیگه.جون هر چی مرده درست و حسابی جواب بدین،اشکال نداره من رندوم بخونم؟ببین مثلا اون Hush رو پیدا کردم که از شماره 616 است تا 4 5 شماره بعدش،موردی نداره بدون خوندن اون اولیا برم روش؟حالیم میشه؟
راستی،World of Warcraft هم دارم می خونم چیزه جالبی می زنه :biggrin1: فقط بدون مقدمه شروع کرده،دو دلم کرده،این اولین سریشه چیه؟چیزه خاصی قبلش داره که باید بخونم یا نه،اینم مستقلا می تونم بخونم و حالیم شه؟
ون HUSH یه Mini seriesه , یعنی 12 قسمته (؟) و داستانش, متاسفانه, تموم میشه
آره اشتباه از من بود...

آخرین ویرایش:

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
سلام

کامیک های inFAMOUS و No man's Land رو می خواستم واسه دانلود .... ترجیحا رپید اگه نبود تورنت با سید درست حسابی.

پیشاپیش ممنون :love:

ویرایش:
هادی جان زحمت شون رو کشید ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر