Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
League Of Extraordinary Of Gentelmen چیزی هست که خیلی هم درکش سخته هم عنوان عجیب و استخون داریه. کلا اگه میخوای وقتت پر بشه نخونش چون باید سر فرصت خوندش:d

البته کلا کمیک برای پر کردن اوقات فراغت هستش یه جورایی ها ولی این بعد از تموم شدن با ذهن بازی میکنه

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
یک چیز مهم رو هم یادم رفت بگم.انگلیسیم کامل نیست.واکینگ دد رو راحت خوندم اما فکر کنم تو League Of Extraordinary Of Gentelmen گیر کنم.کلا حوصله ترجمه جملات طولانی ندارم.:D بازم میگین سراغ کارای Alan Moore برم؟

این سین سیتی رو گرفتم اما شماره بندی نداره.تو ویکی هم درست نزده چجوریه!(اینو تو پادگان از من بگیرن دو سه سال اضافه خدمت می خورم:D)

اما خب اگه سیاه و سفید میخوای بنظر من Batman -Black And White یه چیز فوق عالی هست ولی خب سوپر هیرویی هست دیگه :d
سوپرهیروها انقدر داستانهای مختلف دارن که آدم میمونه از کجاشون شروع کنه.برای همین حوصلشونو ندارم الان.

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
سوپر هیرو ها هم میشه خوند. داستان های مستقل هم دارن دیگه.

این sin city رو بهتر بود tpb ش رو میگرفتی که پشت هم بود به این صورت

The Hard Goodbye
A Dame to Kill For
The Big Fat Kill
That Yellow Bastard
Family Values
Booze, Broads & Bullets
Hell and Back

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
بالاخره Amazing Spider-Man 700 هم اومد و همون طوری که گفته بودم( البته نه اینجا) اونقدر مزخرف شده که هم صدای طرفدارا در اومده و هم استن لی کبیر شروع به توییت کرده:d

برای تماشای تنفر هواداران روی اسوپیل کلیک کنید

73945038095566547485.jpg

جالبه که نویسنده کار یعنی دان اسلات تهدید به مرگ شده=))

93788324790790442530.jpeg

این همه کمیک جدید زود اومد. دوستان مطمعنید wolverine max #3 منتشر شده؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این همه کمیک جدید زود اومد. دوستان مطمعنید wolverine max #3 منتشر شده؟

نمی دونم من چشام مشکل داره یا تو سایت مارول زده که 19 دسامبر عرضه شده .

Paleous

کاربر سایت
Apr 29, 2012
55
البته از رو کاورش نمیشه حدس زد. این سری جدید رو امیدوارم حداقل کار رو به جایی برسونه که بشه بعدن دوباره جمش کرد:d
درسته ولی آخه کاورش هم خیلی زشته . کلا چی بگم خوبه که من اصلا فنش نیستم با دیدنش اعصابم خورد شد چه برسه به فن هاش ... من که کاره ای نیستم ولی امیدوارم در آینده بهتر شه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,058
نام
آریا
آقا این شماره 700 چی شد بالاخره ؟! :D چه اتفاق فرخنده ای توش افتاد ؟! من چون تا حالا یدونه کمیک هم از Spiderman نخوندم (البته اکثر villain هاش رو میشناسم) نمیدونم جریان به کجاها رفته و توی 700 قرار بوده چی بشه ، فقط یادمه خیلی هایپش میکردن ! :D
جلدش هم به نظرم خیلی زیبا هست و طرح های مختلف Spiderman و Venom و ... کنار هم خیلی جالب شده.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
آقا این شماره 700 چی شد بالاخره ؟! :D چه اتفاق فرخنده ای توش افتاد ؟! من چون تا حالا یدونه کمیک هم از Spiderman نخوندم (البته اکثر villain هاش رو میشناسم) نمیدونم جریان به کجاها رفته و توی 700 قرار بوده چی بشه ، فقط یادمه خیلی هایپش میکردن ! :D
جلدش هم به نظرم خیلی زیبا هست و طرح های مختلف Spiderman و Venom و ... کنار هم خیلی جالب شده.

دکتر اختاپوس پیتر پارکر رو کشت و خودش اسپایدرمن شد :D البته مرگ تو کمیک معنی نداره و یحتمل چند شماره دیگه پیتر خودش بر میگرده :D

طرفدارا هم بیشتر از طرز مرگ پیتر نا راضی هستن، ولی یه تیکه های از کمیک مثل مرور خاطرات پیتر نسبتا قشنگ بود.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,058
نام
آریا
دکتر اختاپوس پیتر پارکر رو کشت و خودش اسپایدرمن شد :D البته مرگ تو کمیک معنی نداره و یحتمل چند شماره دیگه پیتر خودش بر میگرده :D

طرفدارا هم بیشتر از طرز مرگ پیتر نا راضی هستن، ولی یه تیکه های از کمیک مثل مرور خاطرات پیتر نسبتا قشنگ بود.
لـــــــول ! یعنی چی ؟! :D میدونم مرگ و اینا توی کمیک ها یه چیز الکی هست ، ولی Octopus چطوری جاش رو میگیره ؟!!
این The Superior Spider-Man که از همین ماه میخواد بیاد ، کلاً دیگه جایگزین The Amazing Spider-Man میشه و نقش اصلی همین Octopus هست که جای Spiderman رو گرفته ؟!! :D

الآن یه جایی خوندم که انگار Octopus کنترل بدن Peter Parker رو بدست گرفته یا یه همچین چیزی ! حالا باز این طوری قابل قبول تر هست تا اینکه یه دفعه خودش لباس Spiderman بپوشه و بپره وسط میدون ! :D
کلاً خیلی قر و قاطی شد ! چون شماره های قبلی رو هم نخوندم یه دفعه شوکه شدم ! :D بشینم این شماره 700 رو بخونم ببینم چی به چیه !

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
هر چیز این شماره 700 جای ترول داره خداییش به هیچ وجه من الوجوه :d کاور کمیک جای ترول نداره :d خداییش فوق العاده هست کاور :d یعنی خیلی تو کف این کاور بودم من :d اسپایدرمن هم که من کلا بهش علاقه ندارم و اصلا داستاناش برام مهم نیس :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر