Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سینا یه توضیحی بده چی به سرش اومد که فوت کرد ؟ یکی دیگه جاش رو میگیره ؟
فوت نه ترور خیلی مهمه که بگیم کشته شد نه اینکه مرد
توضیحش که خیلی طول می کشه اما قول می دم در اولین فرصت Civil War رو برای همه بفرستم
پارسال تابستون در ادامه ی Big Arc های این 3 سال گذشته ی مارول (Secret War ، Decimation (House of M) و Avengers Disassembled ) یک Big Arc از مارول اومد که کل یونیورس مارول رو دو شقه کرد و اون چیزی نبود جز Marvel Civil War که البته برخلاف آرک های قبلی که کار برایان مایکل بندیس بودن این یکی کار مارک میلار بود برای همین یه مقدار تراژیک تر بود .
یکی از Super Villain های خیلی سطح پایین به نام Nitro موقعی که گروه X دنبالشن در یک Reality TV Show میزن اون محدود رو منفجر می کنه و علاوه بر اینکه اون چنتا رو می کشه تعداد زیادی از مردم رو به کشتن می ده . نتیجه ی این ماجرا اینه که دولت می گه تمام Super Human ها باید بیان و اسمشون رو ثبت کنن و هویت اصلیشون رو Public کنن . نتیجه اینه که Iron Man و Mister Fantastic می شن رهبر کسایی که ثبت نام می کنن (البته نقش Iron Man محکم تره) و از دولت حمایت می کنن اما کاپیتان آمریکا در مقابل این ماجرا می ایسته و آدم های مهمتری رو در کنار خودش می بینه . در پی یه سری اتفاقات و اینا همه چیز می رسه به یک مبارزه نهایی که در حالیکه کاپیتان آمریکا و همراهاش عملا پیروز ماجرا هستن اما Cap می بینه که همون مردمی که می خواد نجات بده دارن ازش می ترسن و در نتیجه تسلیم می شه و به یاراش می گه که اونا هم دست مبارزه بردارن که البته بچه های New Avengers کماکان به عنوان یاغی باقی می مونن (و به همین دلیل نمی تونن در تشییع جنازه ی Cap شرکت کنن ) . در روزی که دارن اون رو به دادگاه می برن یه تیر به شونه اش می خوره (که معلوم می شه کار Crossbones ه ) اما خوب نمی ره اما همون لحظه شارون کارتر که تحت کنترل هست سه تا تیر به سینه ی کاپیتان آمریکا می زنه و تمام کاپیتان آمریکا هیچ وقت ضد گلوله نبود و تنها در صورتی می شد بکشیش که سپرش همراهش نباشه .
البته در حاشیه ی Civil War اتفاقات زیادی افتاد ولی خوب وقت بسیاره
در مورد اینکه کی جاش رو می گیره هم تا شب توضیح می دم چون یه سری مدارک جالب به دستم رسید راجب بازگشت Cap

آخرین ویرایش:

SamuraiX

کاربر سایت
Jun 13, 2007
44
نام
پریوش
بچه های سایت فانتزی یه چند وقتیه دارن زحمت میکشن کمیک استریپا رو ترجمه میکنن حالا من یه چنتا شو میذارم برای بقیش میتونین به سایت فانتزی سر بزنین اینم آدرسشhttp://www.fantasy.ir/download.php?list.11

شیطان هم میگرید ( یا همون devil may cry خودمون)

http://www.fantasy.ir/request.php?161

خانه ام (قسمت اول)

http://www.fantasy.ir/request.php?193

شبح بیگانه

http://www.fantasy.ir/request.php?162

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
الان دیشبه دیگه نه ؟
==
خوب استیو راجرز برمی گرده اما نه اینی که تازگیا مرد بلکه با استفاده ماشین زمان هر چی کل گروه Invaders که بعد از جنگ جهانی دوم دیگه در کنار هم به صورت گروه دیده نشدن میان . این گروه شامل Captain America ، Bucky ، Human Torch (اون روبات قدیمیه نه جانی استورم مال فنتستیک فور) ، Toro و Namor می شه . فقط امیدوارم به اینا بگن در آینده چه خبر می شه و نزارن برگردن به گذشته مثل Hawkeye یا Mahr-Vell که البته مارول با سرطانش اومده یعنی چه در آینده بمونه چه نمونه میمیره .
اثری با نام Avengers/Invaders: The Return Revealed که نقاشیاش رو الکس راس انجام می ده (شاید این بازگشت ، بازگشت الکس راس به مارول باشه نه بازگشت استیو راجرز و هیومن تورچ به Continuity اصلی ) و نویسندگیش با جیم کروگر و استیو سادوسکی هم قراره رنگش کنه . به مقابله Avengers به این گروه مسافر زمان می پردازه اما مشکل اساسی اینه که بعد Avengers Disassembled و Civil War الان دو تا گروه Avengers داریم (New Avengers که گروه مقبول Comic Book خون ها هست شامل وولورین ، اسپایدرمن و اسپایدر وومن ، لوک کیج ، آیرون فیست ، اکو ، دکتر استرنج و رونین البته همون Hawkeye ه منتها می خواد شناخته نشه و گروه Mighty Avengers که دار و دسته ی استاد تونی استارک همان Iron Man ملعون می باشند ) و این دو تا گروه به شدت با هم مشکل دارن حالا اینا با هم متحد می شن ؟ جلوی هم قرار می گیرن ؟ نظر استیو راجرز راجب کاراش در Civil War چیه ؟ Invaders با کدوم گروه متحد می شه ؟ Namor که در دوره ی Civil War اصلا از آب بیرون نیومد و مثل Inhuman ها بی طرف بود حالا چه جبه گیری ای نشون می ده ؟ اون موقع ها استیو راجرز هنوز با دولت به مشکل بر نخورده بوده و هنوز اون دوره Captain شدنش (اون موقع که Captain America بودن رو میزاره کنار و لباس سیاه و اینا می پوشه) اتفاق نیوفتاده و هنوز تصمیم نگرفته که نماد مردم آمریکا باشه نه دولت آمریکا هنوز با Nuke ملاقات نداشته و هزاران چیز دیگه ، اون استیو راجرزی که مرد با اینی که داره از گذشته میاد بسیار فاصله داره . اما خوب تونی استارک به آرزوش می رسه (استارک یه مدت پیله شده که آمریکا به یه Captain America نیاز داره مهم نیست حالا استیو راجرز باشه ، من نمی دونم چه رویی داشت اومد تابوت Cap رو گرفت البته پشیمونی ازش می باره مثلا توی مراسم خاکسپاری Cap گفت : "قرار نبود اینطوری بشه." یا اینکه تاکید می کرد راجرز دوست بسیار نزدیکش بوده (حتی می تونم بگم نزدیکترین دوستم) . ولی شاید نقطه ی انفجار داستان ملاقات تونی استارکی باشه که احساس گناه تمام وجودش رو گرفته با کاپیتان آمریکایی که از هیچی خبر نداره . این کتاب 12 قسمت(Issue)یه
Captain America: The Chosen هم یه کتاب جدید 6 قسمتیه تازه زیر پرچم Marvel Knights که بسیار خشن خواهد بود (اصلا آرم MK برای آثاری مثل Daredevil که به مقدار خشونت بیشتری نیازمندن بوجود اومد) و انتشارشون از 5 سپتامبر شروع می شه یعنی 15 روز دیگه.راجب اینه که استیو راجرز قبل از مرگش دنبال یه جانشین بوده
بعد از مرگ Cap پانیشر یه لباس جدیدی درست کرد تو مدل های کاپیتان آمریکا منتها رو سینه اش عکس جمجمه هست . در یازدهمین شماره Punisher War Journal به این می پردازه که "باکی" چه عکس العملی در مقابل این کار پانیشر نشون می ده .
==
اون گروه X هم New Warriors بودن که من یه لحظه یادم رفته بود الان که نگاه کردم اسم درست رو گفتم

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
.....
خوب فلسفه این تاپیک در اینجا چیه؟؟؟؟
Web Comics!!
Searching is goood

اينجا بود که اشتباه کردی !!:)
تاپيک Web Comics مخصوص کاميک های آنلاينه.اين تاپيک مربوط به کاميک های معموليه.

آخرین ویرایش:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
فوت نه ترور خیلی مهمه که بگیم کشته شد نه اینکه مرد
سینا ، میگم جان من از این کاما ( ، ) یک استفاده ای بکن.
از دیشب تا حالا درگیرم با خودم ! هی میگم عماد که گفت فوت کرد.بعد سینا میاد میگه فوت نه ترور ؛ خب چرا حرف خود عماد رو می زند و در عین حال تکذیب می کند حرف خودش رو وقتی که ماجرایی که به ترور Cap رسید رو تعریف می کند !؟
حالا فهمیدم منظورت « قوت نه ، ترور » بود.:)

خب ، لازم بود که یک کامیک بوک سنتر در BC وجود داشته باشد.داخل Movie Center موقعیتش اگر پیش میومد بازم تاپیک قر و قاطی می شد با ارسالهای نامربوط یوزر های دیگر....

سینا هم گرفتار کلاس کنکور است ولی براساس همون چیزی که قبلا" به خودشم گفتم از دنیای بازی دل کندن راحت است ولی نمی توانی از فیلم و کامیک بوک راحت بگذری.اگر دیدید یک موقع بدقولی پیش اومد موردی نباشد پس....

Where Were You When Capitan America Died ?
سینا این امضایت آخرش است ! خیلی باهاش حال می کنم.:love: برای کسانی که نمی دانند بگویم که مخاطب این جمله NEW Avengers یا همون یاغی ها هستند که Cap ، رئیس با ابهت و بی نظیر شون ، رو دیگه قبول نداشتند.آواتارت هم احتیاجی به توضیح ندارد.:((

این کامیکا هم آنلاینن دیگه
فرق این کامیک ها با کامیک های شما ، اصالت یا همون کلاسیک بودن است.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خوب فلسفه این تاپیک در اینجا چیه؟؟؟؟
Web Comics!!
Searching is goood

حیف که طرفدار AC Milan ی وگرنه یه چی بهت می گفتم . آخه برادر من نیاز به سرچ نبود من خودم اونجا چفدر پست دادم جز معدود آدمایی که اونجا میان منم بابا
من شباهتی بین هدف این دو تاپیک نمی بینم می دونی چرا چون اون چیزایی که شما اونجا معرفی می کنی هر هفته دو سه تا پنل می دن اما اینجا وضعیت اینه که هر هفته (برای بعضی عناوین هم هر ماه) باید با خون دل شماره های جدید رو بگیری که البته من یه مدته تنبل شدم مثلا از Ultimate ها 2-3 ماهی هست هیچی دان نکردم که البته زیاد نمی شه کار یه شب نشینیه

سینا این امضایت آخرش است ! خیلی باهاش حال می کنم. برای کسانی که نمی دانند بگویم که مخاطب این جمله NEW Avengers یا همون یاغی ها هستند که Cap ، رئیس با ابهت و بی نظیر شون ، رو دیگه قبول نداشتند.آواتارت هم احتیاجی به توضیح ندارد.
یا من خیلی بد تایپیدم یا اینکه حامد منظور من رو نگرفته
New Avengers یاغیان به دولت هستن نه یاغیان به Cap جز معدود و اینا جز معدود آدمایی هستن که هنوز در مقابل SHRA (Super Human Registration Act ) ایستادن و شرکت نکردنشون هم در مراسم Cap برای این بود که تونی استارک و احمقای دور و برش (مادر به خطا از Sentinel ها هم استفاده کرد) اونجا جنگ راه نندازن
در مورد امضام
اول می خواستم آواتارم رو بزارم SRK عزیزم بهمراه هریتیک در امضا اما تصمیم گرفتم تا 5 سپتامبر از این آواتار و امضا استفاده کنم ببینم سرانجام به کجا می رسه البته شک دارم خبری از واقعیت باشه تا پایان آخرین شماره The Chosen
==
در کنار آشفتگی های فراوانی که در دنیای مارول موجوده (البته بعد از Civil War به نظر من 90 درصد مشکلات درست شده) در دنیای DC وضع خرابتره و موضوع بسیار مهمتری محسوب می شه نسبت به یافتن جانشین کاپیتان آمریکا(چرا؟)
من هنوز حتی یه پنل هم از Countdown ندیدم اما هر دو تا پوستر ها را دیدم وضع واقعا خرابه تازه از اون بدتر اینه که Sinistero هم با بوجود آوردن نیروهای خودش با Green Lantern ها وارد جنگ شده . بازگشت باری آلن می تونه جالب باشه یا اینکه بتمن همون شمشیری رو گرفته دستش که نقابش رو ، روی یکی از پوستر های 52 ها گذاشته بودن روش تازه کل مدل لباسش تغییر کرده . سوپرمن سرش رو گذاشته روی شونه واندر وومن (من همیشه معتقد بودم این دو تا کاملا با هم جور هستن یعنی بهترین شریک برای سوپرمن همانا واندر وومنه) این من رو یکم خوشحال کرد می شه امیدوار بود که Lara (دختر سوپرمن و واندر وومن توی Dark Knight Strikes Again ) رو ببینیم که من واقعا ازش خوشم اومد چون علی رغم سن بسیار کمش توی DKSA واقعا شجاع بود هم قدرت های سوپرمن رو داشت هم خشم سوزان واندر وومن تازه فرم صورت مادرش رو داشت اگرچه Thin & Less 3X بود . اکثر شخصیت های Charlton Comics هم مردن اما هنوز می شه به بقیه امیدوار بود حتی به نظر من می شه شخصیت های زنده مونده ی Watchmen رو هم حالا که وضع خرابه وارد یونیورس اصلی کرد . و مشکل اساسی = کایل رینر ، یه پاور رینگ زرد پوشیده . بهرحال بعد از Countdown قراره Final Crisis در کار باشه من که بی صبرانه منتظرم چون Big Arc در دنیای DC کم بود همیشه اما از Countdown to Infinite Crisis به این ور همش با بیگ آرک جلو رفتن اما من هنوزم می گم 52 به طور کامل نتونست Missing Year رو توجیه کنه . مثلا به نظر من هنوز اتفاق های مهمتری که برای Big Three (بتمن ، سوپر من ، واندروومن) افتاده گفته نشده یا مثلا من یکی واقعا نمیدونم هل جردن تو این یه ساله چی کار کرده . تازه ماجرای مانتیور ها و اینکه دنبال دنا تروی یا جیسون تاد یا دیک گریسون 3-4 نفر دیگه هستن خیلی اعصاب خورد کن شده (توضیح = مانتیور ها محافظان مولتی ورس هستن که قراره اون چنتایی که گفتم رو بکشن تا سلامت مولتیورس تضمین بشه) بهرحال این مانیتورها گوساله ن یعنی کار به کار کسی ندارن مثلا چه مرضی بود Duela رو کشتن من واقعا نمی دونم تازه جیمی اولسن هم اینطور که به نظر میاد حتما ترتیبش رو می دن . البته یه مانیتور این وسط داره به هیرو ها کمک می ده که جیسون بهش گفت "باب" که البته اسم واقعیش نیست . با تمام اینکه جوکر موجود قابل اعتمادی نیست اما به نظر من اگه آزاد بشه واقعا می تونه کمک کنه اما بعد از تمام شدن تمام دردسر ها شاید دوباره دردسرساز بشه اما الان بهش نیازه فکر می کنم یه چیزی بدونه . مارشان منهانتر هم مثل اینکه چاقو کش شده .
بهر حال هر کی می تونه من رو در زمینه Missing Year روشن کنه یعنی کلا داستان اصلیا رو تعریف کنه .

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
یافتم
Big Arc تابستون سال دیگه ی مارول Secret Invasion هست .
اونایی که خوندن می دونن که موقعی که New Avengers رفتن تا Echo رو از دست The Hand و Elektra نجات بدن موقعی که الکترا رو کشتن معلوم شد Elektra رو با یه Skrull عوض کردن . مسئله ی مهم این نیست که الکترا کجاست بلکه مهم اینه که اسکرول ها چه جوری به این حد رسیدن که از زیر احساس خطر اسپایدر من یا دکتر استرنج در رفتن . و از اون مهمتر اینه دیگه کیا جاشون با Skrull ها عوض شده .

تابستون سال دیگه غوغایی برپاست (به کی می شه اعتماد کرد؟)
آها راستی Skrull ها یه جور آدم فضایی هستن که سالهاست دنبال فتح زمینن و زمین عمرا نمی تونه جلوی قدرت ارتششون دووم بیاره
کاندیدا های اصلی برای Skrull بودن تونی استارک و کلینت بارتون هستن

==
آقا این One More Day اسپایدرمن طبق پیش بینی ها گند زد
می گن در تمام مدت اسپایدرمن داشته گریه می کرده و حتی برای نجات عمه اش دست به دامن تونی استارک ملعون هم شد (Could you fu cking believe it? ) اما نکته خوشبختانه حتی اگه افتضاحترین Arc تاریخ اسپایدرمن باشه آخرش از مری جین جدا می شه به سلامتی
به امید پایان این Arc چارقسمتی

==
Sinestro Corps War هم توی نوامبر تموم می شه و از این ماه احتمالا هل جردن عزیزم راه میوفته و انگشترهای زرد جمع می کنم (کنایه از اینکه اعضای SC رو می کشه) البته تا همین الانش هم تلفات برای Green Lantern Corps فراوون بوده خیلی بیشتر این حرفا اما پیدا شدن Lost Lantern خیلی امیدوار کننده بود
==
داستان Captain America : The Chosen هم در مورد یه سربازی تو افغانستانه که شروع می کنه به دیدن کاپیتان آمریکا تو صحنه ی جنگ اینکه حالا اوضاع از چه قراره باید کتاب رو بخونم الان چیزی نمی گم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amin hj

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
سینا خبری از Deadpool نداری ؟! توی Marvel Ultimate Alliance نمیدونم چرا ازش خوشم اومد و باهاش خیلی حال کردم !
راستی راجع به Batman هم بنویسی بد نیست ! :biggrin1:
-------------------------------------
پ.ن: با تشکر از آریای عزیز که لطف کرد و اون دعوت نامه ی پرشین گیگ رو برام فرستاد
:blushing:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سینا خبری از Deadpool نداری ؟! توی Marvel Ultimate Alliance نمیدونم چرا ازش خوشم اومد و باهاش خیلی حال کردم !
راستی راجع به Batman هم بنویسی بد نیست ! :biggrin1:
-------------------------------------

:blushing:
ایول بابا آریا تو هم که اهل حالی
Deadpool جز لیست ده گانه ی من قرار می گیره به دلایل زیاد اما دو تاش اصلیه یکی مرگش و اون یکی هم نوع جوک هایی که می گه که برخلاف جوک های بی مزه ی اسپایدرمن و دیگران آدم از خنده روده بر می شه
مرگش که مسخره ی مرگ سوپرمنه یعنی دقیقا موقعی که میمیره 4 تا Deadpool ظاهر می شن . یکیش که یه گوساله ی خر مثل پانیشره ، یکی دیگه ش یه قهرمان اسپایدرمن گونه س با متود های سوپرمن ، یکیشون هم که منگله ، یکیش هم یه بازیگر معروفیه
جوک هاش هم به یه دلیل خیلی قشنگه اونم اینه که به دنیای واقعی ربط داره ، مثلا جز معدود افرادیه که می دونه تو کامیک بوکه برای همین بعضی اوقات آخرین شماره ای که به یه دشمنش ملاقات داشته رو در ملاقات های جدید یادآور می شه یا اینکه مثلا یه بار گفت" Agent X نسخه ی Eath-2 منه" اما Earth-2 یکی از Universe های DC و از این دست جوک ها که البته هیچ کس حرفاش رو جدی نمی گیره .
در کل خیلی با مزه س الان هم فکر کنم سری Cable & Deadpool رو داره
یه جوکی هم در جریان Civil War گفت موقعی که اسپایدرمن هویتش رو برای عموم مردم گفت تو مایه های اینکه "یعنی اینا فکر کردن ما نمی دونیم بعد از این فیلما دیگه توبی مگوایر پشت اون نقابه"
پ.ن:اکثر دوستای منم توی MUA ، Deadpool یکی از شخصیت های ثابت تیمشون بود تو تیم من هم Wolverine ، Captain America ، Deadpool و Daredevil بودن (من با چیت زدم تمام شخصیت ها رو باز کردم حوصله م نمی شد تا جمع کردن بعضی چیزا صبر کنم) اما وقتی که Cyclops رو دانلود کردم گذاشتمش جای Cap چون دو تا رهبر رو نمی شه تو یه تیم گذاشت (البته مشکلی ایجاد نمی کرد اما من خودم دوست داشتم حس رو حفظ کنم) من آخرش نفهمیدم Blade این وسط چیکار می کرد اصلا Vampire Slayer یه جایی باشه که Vampire نباشه اصلا Doesn’t make any sense

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
یه جوکی هم در جریان Civil War گفت موقعی که اسپایدرمن هویتش رو برای عموم مردم گفت تو مایه های اینکه "یعنی اینا فکر کردن ما نمی دونیم بعد از این فیلما دیگه توبی مگوایر پشت اون نقابه"
:laughing: خیلی باحال بود !
پ.ن:اکثر دوستای منم توی MUA ، Deadpool یکی از شخصیت های ثابت تیمشون بود تو تیم من هم Wolverine ، Captain America ، Deadpool و Daredevil بودن (من با چیت زدم تمام شخصیت ها رو باز کردم حوصله م نمی شد تا جمع کردن بعضی چیزا صبر کنم) اما وقتی که Cyclops رو دانلود کردم گذاشتمش جای Cap چون دو تا رهبر رو نمی شه تو یه تیم گذاشت (البته مشکلی ایجاد نمی کرد اما من خودم دوست داشتم حس رو حفظ کنم) من آخرش نفهمیدم Blade این وسط چیکار می کرد اصلا Vampire Slayer یه جایی باشه که Vampire نباشه اصلا Doesn’t make any sense
راستش من توی تیمم Deadpool , Captain America , Wolverine ثابت بودن ولی نفر چهارم رو هی عوض میکردم ! مثلآ یهو میرفتم تو جو Ghost Rider ( با اینکه کلآ ازش خوشم نمیاد ولی توی MUA باهاش یه کم حال میکردم ! ) یا یه مدتی Iron Man بود. یه زمانی هم گذاشتم روی Moon Knight چون نمیشناختمش میخواستم ببینم چیکارس !
ولی تا جایی که یادمه Cyclops نداشت ! اگه داشت که سرور همشون بود !
انگار Cyclops , Venom , Magneto , Hulk , Dr.Doom , Sabretooth , Hawkeye , Night Crawler توی یه فایل جدید اضافه شدن که من ندارمش البته !

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
همش اینجاست
http://marvelmods.com/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=31
البته باید دقت کنی که اصلا طرف اون 27<NPC نری چون در کنار اینکه خیلی مجذوب کنندس و بسیار گول زننده افتضاحه
20 و خورده ای مگ دانلود می کنی آخرش اینه که نمی تونی کارکتر ور Level Up کنی
در مورد بقیه ی مود ها باید توجه کنی که این کارکتر های جدید روی کارکترهای قبلی Replace می شن پس باید مواظب باشی کی رو با کی عوض می کنی
آهان داشت یادم می رفت اینم راهنمای نصب برای بعضی مود ها لازمه
http://marvelmods.com/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=43

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
دومین Spin-off سری Countdown هم رو شده
اسمش Arena هست و قراره در طول ماه دسامبر در 4 شماره چاپ بشه
داستان اینه که Monarch راه افتاده تو Multiverse و دنبال قویترین نسخه ی یه کارکتر می گرده تا ارتشش رو ضد مانیتورها تشکیل بده
اما اهمیت این خبر اینه که این امکان وجود داره که شما برید و از بین سه تا از کاندیداهای اصلی Big 4 دنیای DC (که بتمن و سوپرمن و واندروومن و گرین لنترن هستن) یکی رو انتخاب کنین که بره تو ارتش مونارش
http://www.dccomics.com/sites/arena/?action=batman_ballot
http://www.dccomics.com/sites/arena/?action=green_lantern_ballot
http://www.dccomics.com/sites/arena/?action=wonder_woman_ballot
http://www.dccomics.com/sites/arena/?action=superman_ballot

من واندروومن انتخاب نکردم چون همیشه برام یه جور شخصیت تزئینی داره بر خلاف Wonder Girl که البته من ترجیح می دم به جای Wondergirl از اسمش یعنی Donna Troy استفاده کنم
اما بتمن من 43 ، گرین لنترنم 32 دلیلش بتمن نیست دلیلش اینه که که دوتای دیگه خیلی بی مزن ، سوپرمن 31 چون 15 که کچله و 30 هم که تو کتاب Red Son بود فرق اساسی با سوپر من عادی نداره اما 31 یه جورایی آنتی هیرویی هست
==
SecretAvengers442.JPG

2-Captain America
شخصیتی که به نظر من برای همیشه جاودانه شد درسته که احتمالا دوباره زنده می شه چون جسدش رو قایم کردن اما Civil War خیلی از محاسبات رو تغییر داد من به عنوان یه آدم عادی که کمیک بوک زیاد می خونه به کاپیتان آمریکا و راه و روشی که رفت واقعا افتخار می کنم و در بین لیست من شاید متفاوت ترین شخصیت باشه چون همه ی شخصیت های این لیست افرادی هستن که خشونت جز جداناپذیری از شخصیتشونه (منهای سوپر من) اما Cap. یه آدمی ایه که حتی تسلیم شدنش هم به خاطر مردم بود و از اون طرف خیلی ها در دنیای کامیک بوک ها مردن اما Cap. ترور شد و این دلیل اساسی تاثیر گذاریه مرگشه و از او طرف سری Fallen Son که تاثیر مرگ Cap. رو روی جامعه ی سوپر هیرو ها نشون می داد نشون از تاثیر اساسی Cap. روی روح همه ی سوپر هیرو ها و حتی دشمناش داشت . اونجایی که Bucky نذاشت سپر کاپیتان آمریکا به Iron Man برسه من دیگه واقعا داشت گریه م می گرفت . بهرحال مرگ کاپیتان آمریکا و اتفاق هایی که بعدش افتاد هم خیلی غم انگیز بود هم اینکه تاکید کرد کاپیتان امریکا چه قهرمان بزرگ و تاثیر گذاری بود . خیلی از شخصیت های کمیک بوکی تا حالا مردن (سوپر من ، افراد X-men و حتی بتمن که نمرد اما به نظر من یه جورایی واقعا مرد) اما مرگ کاپیتان آمریکا بعد از همه ی اون ماجراهای سیاسی که در کنارش اتفاق افتاد واقعا تاثیرگذار بود مسئله ی اساسی اینه که موقعی کشته شد که واقعا نیاز بهش هست. کاپیتان آمریکا در حالیکه خیلی شخصیت Simple ی نداره ("ساده" نمی تونست درست منظور من رو برسونه) همه چیزش رو هست و برای تمام جامعه سوپرهیرویی حامی بزرگی هست بهتر بگم خیلی خاکیه و نکته ی جذابش دقیقا همینه.
CaptainAmerica_Head3.jpg

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
اما بتمن من 43 ، گرین لنترنم 32 دلیلش بتمن نیست دلیلش اینه که که دوتای دیگه خیلی بی مزن ، سوپرمن 31 چون 15 که کچله و 30 هم که تو کتاب Red Son بود فرق اساسی با سوپر من عادی نداره اما 31 یه جورایی آنتی هیرویی هست
چرا ؟!! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر