Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
اقا ممنون.
فقط من یه خریتی دور از جون بقیه کردم و Justice_League_Unlimited_044__2008 رو با حجم 15 مگ داونلود کردم و بسی حالم بهم خورد از این کمیک.
چقدر مزخرف بود!
البته اخرش جالب بود ولی تکراری و مسخره بود.
من اسامی کمیک های MARVEL رو نیمدونم برای همین هم همیشه یه چیز اشتباه میگیرم!

راستی اگر یه سری کامل از کمیک بوکهای خاص با فضاسازی تیره سراغ دارید بزارید ممنون میشم.
ماز دنبال کردن قضایای MARVEL و قهرمانانش زیاد خوشم نمیاد (البته استثناهایی هم هست) برای همنی دنبلا یه عنوان مستقل و ناب میگردم!

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خوب سپری که روش پرچم امریکا باشه و مظهر حفظ دنیا چی توقعی میشه ازش داشت ولی خداوکیلی من هم عاشق کاراکتر و کمیک بوکهای cap هستم!
شخصیتی که به سادگی و فقط به خاطر آزادگی در مقابل حکومت آمریکا وایمیسته از چه جنبه ای می گی نماد اینه که آمریکا دنیا رو نجات می ده و اینا
==
فقط من یه خریتی دور از جون بقیه کردم و Justice_League_Unlimited_044__2008 رو با حجم 15 مگ داونلود کردم و بسی حالم بهم خورد از این کمیک.
چقدر مزخرف بود!
البته اخرش جالب بود ولی تکراری و مسخره بود.
من اسامی کمیک های MARVEL رو نیمدونم برای همین هم همیشه یه چیز اشتباه میگیرم!
جاستیس لیگ چی کارش به مارول ؟
==
برای همنی دنبلا یه عنوان مستقل و ناب میگردم!
برو دنبال Watchmen ، Sin City ، Newgods و Sandman
==
ماز دنبال کردن قضایای MARVEL و قهرمانانش زیاد خوشم نمیاد
اصلا می دونی مارول یعنی چی ؟
الکی یه چیزی نپرون خواهشا :-"
==

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
دوستان شرمنده من زياد كميك باز نيستم البته سري كامل تن تن خوندم :biggrin1:

ميخواستم بپرسم DC به جز بتمن و سوپرمن چه كميك خيلي معروف ديگه اي داره ؟

ممنون

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
ميخواستم بپرسم DC به جز بتمن و سوپرمن چه كميك خيلي معروف ديگه اي داره ؟
سینا بهتر میتونه جواب بده ولی اونایی که من میشناسم ایناس :
Wonder Woman : یکی از معروف ترین ( شایدم معروف ترین ) قهرمانهای زن کامیک هست
Flash : اینم طرفدار کم نداره و سرعتش خیلی زیاده.
Green Lantern : الآن یادم نیست چیکاره بود !
Aqua Man : اسمش روشه !
Green Arrow : فکر کنم تو کار تیرکمون و اینا بود.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سینا بهتر میتونه جواب بده ولی اونایی که من میشناسم ایناس :
Wonder Woman : یکی از معروف ترین ( شایدم معروف ترین ) قهرمانهای زن کامیک هست
Flash : اینم طرفدار کم نداره و سرعتش خیلی زیاده.
Green Lantern : الآن یادم نیست چیکاره بود !
Aqua Man : اسمش روشه !
Green Arrow : فکر کنم تو کار تیرکمون و اینا بود.
ممنون اريا راستي در مورد اين Flash يكم توضيح ميدي خيلي به نظرم اشناست

والا من اونقدرا هم نمیشناسمش.فقط میدونم :
یه لباس قرمز داره که بعضی جاهای لباسش زرده ! علامتش هم یه چیزی تو مایه های رعد و برقه ( شبیه هری پاتر ! )
مهمترین نکته در موردش سرعت فوق العاده زیادش هست که فکر کنم از سوپرمن هم بیشتر بود ( مطمئن نیستم )
توی Smallville هم گویا بازی میکنه.
علامتش رو اینجا میتونی ببینی.

ممنون اريا يادم اومد دستت درد نكنه

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
ممنون اريا راستي در مورد اين Flash يكم توضيح ميدي خيلي به نظرم اشناست
والا من اونقدرا هم نمیشناسمش.فقط میدونم :
یه لباس قرمز داره که بعضی جاهای لباسش زرده ! علامتش هم یه چیزی تو مایه های رعد و برقه ( شبیه هری پاتر ! )
مهمترین نکته در موردش سرعت فوق العاده زیادش هست که فکر کنم از سوپرمن هم بیشتر بود ( مطمئن نیستم )
توی Smallville هم گویا بازی میکنه.
علامتش رو اینجا میتونی ببینی.

theflash_comics.jpg

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
آریا تو ضیحات اصلی رو داد (در حقیقت همش همونه) اما منم یه سری چرت و پرت بنویسم
Wonder Woman: با خو واندر وومن (دیانا) زیاد حال نمی کنم (یه جورایی شخصیتش فقط دنباله رو هست و استقلال نداره) ولی با Donna که یه جورایی خواهرش می شه خیلی حال می کنم. اینا هم رگ و ریششون توی اساطیر یونان هست و فکر کنم سن دایانا از هرکول هم بیشتر باشه و این حرفا
Green Lantern: 7200 تا هستن که یه جورایی پلیس کهکشان هستن مهمترینشون همون هل جردنه. توانایی هاشون هم به خاطر یه انگشتریه که با اون همه کاری می تونن بکنن. در یه دوره ای به طور کامل توسط هل جردن نابود شدن (Zero Hour) اما با بازگشت هل از مرگ و اینا دوباره گروه شکل گرفت
Flash: چهارتا فلش تا حالا داشتیم جی گریک ، باری آلن ، والی وست و بارت آلن (که من این آخری رو بیشتر از همه دوس دارم). اینا هم تند می دون (یه جوری که زمان برای اینا کاملا متوقف می شه) و افرادی دیگری هم در دنیای DC هستن که تند می دون و جزئی از این خونواده هستن ولی اسم فلش رو ندارن. در ضمن این تواناییشون بهشون امکان در سفر در زمان رو هم می ده.
Aqua Man: کلا نمی شناسمش
Green Arrow: اولیور کوئین که اولا مثل بروس وین بود پولدار و اینا بعد بدبخت شد و در یکی از درخشان ترین دوره های کامیک بوک با بهترین Green Lantern تاریخ یعنی هل جردن یه سری کتاب به اسم خودشون داشتن
از تواناییش در تیر کمان که بگذریم نکته ای که اونو از بقیه متمایز می کنه ریش پروفسوریش و موی بلندش و لباسشه که شبیه رابین هوده
Martian Manhunter: یه مریخی زشت که میاد رو زمین و کم کم تبدیل می شه به سوپر هیرو که برای زمین می جنگه و از پایه گذارای جاستیس لیگه. توانایی اصلیش اینه که خودش رو می تونه شبیه هر چیزی بکنه و با آتیش هم مشکل داره
Atom : چنتا اتم داریم که مهمترینشون ری پالمر هست . توانایی این گروه اینه که می تونن بسیار کوچیک بشن طوری که می تونن روی خطوط ارتباطی تلفون هم حرکت کنن (اونایی که از توی کابلا و فیبر نوری رد می شن ها )
Plastic Man: یه ... خل به تمام معنا یه بدنش انقدر نرمه که شبیه هر چیزی بگی می شه. سالهاست که پلستیک من صلابت قدیم رو نداره اما بازم شخصیت مهم و جالبیه
Captain Marvel: یا همون شازم که اولا مال DC نبود اما خوب DC خیلی از شخصیتاش رو به خاطر اینکه طراحی شده از روی سوپرمن بودن از بقیه شرکتا دزدیده. اینم کمدیش خیلی زیاده و همچنین کارش جادوگری و ایناس هم اندازه ی سوپر من هم قویه
یه سری شخصیت ها مثل Cyborg و Beast Boy و Deathstroke و Blue Beetle و Question (مرحوم) و ... هم هستن که در پاره ای از مواقع به اندازه ی کارکتر های اصلی تاثیر گذارن و بعضی وقتا هیچ کارن
من به شخصه مارول رو به DC ترجیح می دم اما DC بیگ آرک های قویتر و درگیر کننده تری داره به علاوه ی اینکه DC یه خط کامیک بوک یا بهتر بگم گرافیک نول داره به اسم Vertigo داره که کاراش انتشار کارای بزرگ سالانه هست و شاهکار هایی مثل Sandman و 100 Bullets و ... زیر این نام اومدن بیرون

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
ممنون سينا جان يك سوال من قبلا كميك هاي بتمن يه جا ديدم و يه توضيح مختصر هم راجعبشون خوندم

بتمن و خون اشام چندمين قسمت اين كتاب هاست و خب اگه اخريش نيست چرا بتمن اخرش ..... ؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خون آشام کلا چیزی نیست که به Mainstream بتمن مربوط باشه
کلا این سری جدید کارتونای بتمن بر خلاف اون دهه ی نودیه ربط چندانی به واقعیت امر ندارن و فضای خودشونو دارن اما توی Multiverse می شه رد پایی از خون آشام پیدا کرد

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
سینا این همه Flash و Green Lantern و ... که توی کمیکا می پلکن , مربوط میشه به همون قضیه Multiverse که گفتی یا اینکه مثلآ یکیشون بازنشسته میشه و بعدش یکی دیگه میاد روی کار ؟!

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سینا این همه Flash و Green Lantern و ... که توی کمیکا می پلکن , مربوط میشه به همون قضیه Multiverse که گفتی یا اینکه مثلآ یکیشون بازنشسته میشه و بعدش یکی دیگه میاد روی کار ؟!
در زمینه ی فلش ها یکیشون توی یونیورس اصلی نبود (جی گریک که اولین فلش هست) اما به مرور دیگه وارد یونیورس الان شد
فلش معمولا یکی می میره و اون یکی میاد مثلا باری آلن در ابتدای Crisis on infinite earth مرد و والی وست جاس رو گرفت
یه سال پیش والی وست غیبش زد و بارت آلن جاش رو گرفت اما بارت چندی پیش توسط Rouges (مجموعه ی دشمنان فلش) کشته شده و والی وست که مدت ها بود غیبش زده بود برگشت و دوباره شد فلش
در بین گرین لنترن ها فقط جان استوارت جز یونیورس اصلی نبود که اونم الان هست گرین لنترن ها کلا تعدادشون خیلی زیاده و همشون مربوط به همین Earth-1 هستن
اما چیزی که هست مولتی ورس باعث می شه در یه یونیورس دیگه تمام این شخصیت ها باشن منتها با حالتی کاملا متفاوت مثلا بتمن Earth-51 تونسته تمام آدم بدا رو بعد از مرگ جیسون بدست جوکر نابود کنه و اینا

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
سلام.
باید بهتون بگم اطلاعاتتون خیلی عالیه.
می شه رابطه wolverineباdeadpoolبگین اگه می شه کمیک هم بزارین لطفا.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
ميگم چرا هيچ كس درباره Spawn صحبت نميكنه من با اينكه خودم خيلي اطلاعات ازش ندارم اما همراه Batman محبوب ترين شخصيت كميك برام هست . اگه سينا و اريا لطف كنند يه توضيح درباره فروشش و اينكه چرا فقط از روش يك فيلم ساختهش د بدند ممنون ميشم:biggrin1:

200px-Spawnmovieposter.jpg

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
ميگم چرا هيچ كس درباره Spawn صحبت نميكنه من با اينكه خودم خيلي اطلاعات ازش ندارم اما همراه Batman محبوب ترين شخصيت كميك برام هست . اگه سينا و اريا لطف كنند يه توضيح درباره فروشش و اينكه چرا فقط از روش يك فيلم ساختهش د بدند ممنون ميشم:biggrin1:

200px-Spawnmovieposter.jpg

سلام
ببخشید من نظر میدم
spawn یکی از شخصیت های جالب و اولین قهرمانی بود که باهاش اشنا شدم
به نظر من فیلمش که افتضاح بود ولی باید فیلمی جدید با کیفیت بهتر درست کنند ارزشش رو داره
شخصیتش خیلی شبیه deadppol اگر شنلش حذف کنید.

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
به به...به به
چه شانسی این تاپیکو پیدا کردم...ایول پس کمیک خونم تو ایران داریم:biggrin1:
شخصیت های مورد علاقه من به ترتیب :
1) Dead Pool
2) Dare Devil
3) Thor Odinson
4) Spawn ( چون کپی Dead Pool هست ...فقط منفی:biggrin1: )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر