Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
حجم هر کمیک معمولا چقدر هست !؟
آخه اون بتمن نایتفال رو که دادی 120 مگ حجمش بود ! از دانلود کردنش پشیمون شدم ! تو شبونه دان میکنی !؟
هر Issue بستگی به نوع و کیفیت اسکن از 20 تا 39 متغییر هست و بیشتر از این هم نیست .

اون نایتفال رو هم که بهت دادم در واقع چندین Issue هست که با هم جمع شده و برای دانلود گذاشته شده و بخاطر همین حجمش زیاد هست . البته این رو بدون که مثلا همین نایتفال خودش یه آرک هست و هر آرک هم شمال چند Issue میشه پس این مقدار حجم طبیعی هست .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین

این Y: the last man رو خوندم.چقدر قشنگ بود!شدیدا توصیه میکنم بخونین.کار نویسنده saga ست.

اگر از اینجور کمیکها سراغ دارین رو کنین.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آقا این کمیک ها دقیقا " اسکن " میشن از رو کاغذ ؟ یا یه اصطلاح هست که همه جا میگن ؟ :d

چون به نظرم کیفیت خیلی بالاتر از این حرفاست که بخواد اسکن از رو کاغذ باشه ؟ :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آقا این کمیک ها دقیقا " اسکن " میشن از رو کاغذ ؟ یا یه اصطلاح هست که همه جا میگن ؟ :d

اسکنر خونگی که نیست :D اسکنر های با کیفیت خیلی هست .

البته خیلی هاش هم لیک شده نسخه های دیجیتال کمیک هستش که توسط خود ناشر منتشر شده .

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد

الان برات یه کیفیت اسکن میزارم اون وقت خودت بگو از چی هست :d حتی تو یه کمیک هم کاعذ تا خورده معلوم بود .

البته از اینا بگذریم فکر کنم اسکن یه اصطلاح باشه و اون کمیک هایی که اکثرا ما دانلود میکنیم همون نسخه های دیجیتالی کمیک هایی هاست که مارول بصورت اینترنتی و دیجیتالی میفروشه و خیلی کم پیش میاد که اسکن باشه . اسکن معمولا برای کمیک هایی بکار میره که در اون زمان اصلا نسخه دیجیتالی وجود نداشته !! مثلا این Dark Knight Returns که الان دارم من این واقعا اسکن از کاغذ هست اما در بالاترین کیفیت ولی بازم اسکن از کاغذ هست .

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
الان برات یه کیفیت اسکن میزارم اون وقت خودت بگو از چی هست :d حتی تو یه کمیک هم کاعذ تا خورده معلوم بود .

البته از اینا بگذریم فکر کنم اسکن یه اصطلاح باشه و اون کمیک هایی که اکثرا ما دانلود میکنیم همون نسخه های دیجیتالی کمیک هایی هاست که مارول بصورت اینترنتی و دیجیتالی میفروشه و خیلی کم پیش میاد که اسکن باشه . اسکن معمولا برای کمیک هایی بکار میره که در اون زمان اصلا نسخه دیجیتالی وجود نداشته !! مثلا این Dark Knight Returns که الان دارم من این واقعا اسکن از کاغذ هست اما در بالاترین کیفیت ولی بازم اسکن از کاغذ هست .

ولی تا جایی که من دیدم اکثر کارهای میلر نسخه دیجیتال هم دارن. احتمالا نسخه خودت مال همون اولین انتشارش بوده چون چاپ های بعدیش دیگه دیجیتال داره. سایت های مثل امپایر زون و اینا نسخه های دیجیتال رو غیر قانونی منتشر میکنن.

من خودم کمیک هایی دارم که نخ دوخت کمیک هم معلومه:d اونا دیگه به رحمت ایزدی پیوسته:d

اون y:the last man هم دوبل میشه

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
یک چند تا سایت خوب برا دنلود معرفی کنید،پیر شدیم از بس قسمت به قسمت از سایتای درپیت دنلود کردیم
اگر هم اینجا کسی عضو این Tracker های خصوصی هست برا ما هم یک دعوت نامه بفرست،جای دوری نمیره بخدا،ثواب داره:d
The League of Extraordinary Gentlemen چندتا اپیزود ازش اومده؟بعد دقیقا داستانش از کدوم سری و اپیزود شروع میشه؟
مرسی

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
بحث اسکن و اینا شد ، این رو ببینین ! :D اون کناره هاش رسماً پاره پوره شده و با مداد هم یه چیزایی روش نوشتن ! :D

بدجوری سر این کمیک های جدید Batman جوگیر شدم و هوس کردم بشینم از اولین شماره Batman بخونمش. چند قسمت رو دانلود کردم ولی دیدم خوندن این ها رسماً از صد جور شکنجه سخت تره ! :D
میدونم که هر چیزی زمان خودش رو داره و کمیک های اولیه Batman هم زمان خودشون حتماً چیز منحصربفردی بودن که معروف شدن ، ولی واقعاً حال و هوا و طراحی هاش خیلی با چیزی که باعث شد من از بچگی با دیدن سری کارتونی 92 و فیلم های برتون عاشق Batman بشم ، متفاوته.

مثلاً قیافه Joker توی این عکس :

یا هیکل Batman روی جلد (که معمولاً با کیفیت ترین عکس هر کمیک رو روی جلد میذارن) خیلی عجیب غریبه ! بگذریم از صحنه هایی که با Robin هستن و اصلاً حس خوبی به من یکی نمیده.

دوستان Batman شناس ، کسی میدونه که حال و هوای امروزی Batman (یعنی این حالت تاریکی که داره) تقریباً از چه سالی توی کمیک ها شروع شده ؟ فکر میکنم از اواسط دهه 70 بوده باشه.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
دوستان Batman شناس ، کسی میدونه که حال و هوای امروزی Batman (یعنی این حالت تاریکی که داره) تقریباً از چه سالی توی کمیک ها شروع شده ؟ فکر میکنم از اواسط دهه 70 بوده باشه.
البته فکر کنم خودت از همه ی ما بتمن شناس تری ! :d
ولی بتمن ای که باب کین سال 1939 خلق کرد تقریبا هیچ شباهتی به بتمن مدرن که فرانک میلر نوشت نداره.
حتما کتاب بتمن: سال اول رو خوندید. نیمه ی اول دهه 80 کامیک های بتمن کاملا روبه زوال رفته بود تا جایی که دی سی عملا میخواست بتمن رو از داستان های ابر قهرمانیش کم کم حذف کنه.
اما وقتی میلر مجموعه ی The Dark Knight Returns رو تو سال 1986 نوشت و سرگذشت بروس وین 55 ساله ی بازنشسته رو روایت کرد، دوباره توجه ها به خیلی از کامیک های بتمن برگشت.
تو دهه هفتاد هم تک و توک داستانایی با جو تاریک تر نوشته میشد ولی بعد از اون ادیتورها و نویسنده های دی سی متوجه شدن بتمن افسرده و فضای سیاه قصه ی میلر بیشتر با حال و هوای شوالیه ی تاریکی جور در میاد و برا همین با تغییر گروه نویسنده های و شروع به کار دنیس اونیل به عنوان سردربیر مجموعه بتمن کار بازنویسی بتمن شروع شد.

نتیجه ی این کار شد داستان بتمن:سال اول که میلر به کلی بازخوانی جدید از بتمن، بروس وین و گوردون انجام داد و بیشتر خطوط قبلی داستان های بتمن رو باطل کرد. خیلی از عناصر فانتزی از بتمن حذف شدن.
سال اول بدون حضور تقریبا هیچ شخصیت بدی فقط قصه ی کشمکش های درونی وین و گوردون رو تعریف میکرد. همین تاثیر تو villain های بتمن هم بود. از اون به بعد جوکر دیگه یه دلقک مشنگ نبود که تفنگ سه متری از جیبش دربیاره.
مرگ و صدمه خوردن قهرمان ها بیشتر شد و همون اول دختر گوردن فلج شد و رابین کمی بعد کشته شد و....

اما دو تا داستان دیگه بعد از سال اول بودن که خیلی تاثیر داشتن به نظرم. اولیش سقوط شوالیه ی تاریکی و اون یکی No Man's Land . تو سقوط شوالیه ی تاریکی برا اولین بار یه villain جدید خلق شد که زاییده ی فضا و اتمسفر جدید بتمن بود
این آدم بد جدید بین بود که برخلاف تمام ضدقهرمان های قبلی، قبل از ورودش سرگذشت مفصلی براش نوشته شد.
توی No man's land هم زمین لرزه ای گاتهام رو نابود میکنه و میزان خرابی و خسارت ها به حدیه که مجلس سنا تصمیم میگیره شهر رو به کلی تعطیل کنه و گاتهام تبدیل میشه به شهری مخروبه که ساکنانش برا بقا به قانون جنگل رو میارن. اینم خیلی خوب بود.

آخرین ویرایش:

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
به آریا :d

معلوم میشه اینارو ندیدی ها;)

batman-comic-cover-30.jpg

batman-comic-cover-29.jpg

batman-comic-cover-28.jpg

batman-comic-cover-25.jpg

batman-comic-cover-19.jpg

batman-comic-cover-2.jpg

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
توی No man's land هم زمین لرزه ای گاتهام رو نابود میکنه و میزان خرابی و خسارت ها به حدیه که مجلس سنا تصمیم میگیره شهر رو به کلی تعطیل کنه و گاتهام تبدیل میشه به شهری مخبوره که ساکنانش برا بقا به قانون جنگل رو میارن. اینم خیلی خوب بود.
No Man's Land کلا انقدر خوب بود که من دیگه هیچ وقت نتونستم بعد از اون از هیچ داستان بتمنی لذت ببرم
از Catalysm بگیر بیا جلو تا آخرین شماره های No Man's Land به شدت حماسی و به شدت ناراحت کننده بود
شاید در طول تاریخ دیگه هیچ Big Arcی نباشه که بتونه انقدر خوب از آب در بیاد (Sinestro Corps War از لحاظ حس حماسی نزدیک بود به NML اما از لحاظ مقیاس حتی بهش نزدیک هم نمی شه)
یه داستان فوق العاده که با شرایط الان مارکت اصلا نمی شه انقدر حساب شده برنامه ریزی کرد که یه Arcی داشت که شامل 300-400 تا کتاب باشه و همشون به معنی واقعی خوندنی باشن
صفحه به صفحه و پنل به پنل نفسگیر و غیر منتظره
به شدت آدم رو اشباع می کنه NML که دیگه هیچ Big Arcی اونجور که باید لذت بخش نمی شه

ویرایش :
الان که فکر میکنم می بینم تو این چند ساله یه کتاب مربوط به بتمن بوده که واقعا دوست داشتم : Gotham Central

آخرین ویرایش:

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
No Man's Land کلا انقدر خوب بود که من دیگه هیچ وقت نتونستم بعد از اون از هیچ داستان بتمنی لذت ببرم
از Catalysm بگیر بیا جلو تا آخرین شماره های No Man's Land به شدت حماسی و به شدت ناراحت کننده بود
شاید در طول تاریخ دیگه هیچ Big Arcی نباشه که بتونه انقدر خوب از آب در بیاد (Sinestro Corps War از لحاظ حس حماسی نزدیک بود به NML اما از لحاظ مقیاس حتی بهش نزدیک هم نمی شه)
یه داستان فوق العاده که با شرایط الان مارکت اصلا نمی شه انقدر حساب شده برنامه ریزی کرد که یه Arcی داشت که شامل 300-400 تا کتاب باشه و همشون به معنی واقعی خوندنی باشن
صفحه به صفحه و پنل به پنل نفسگیر و غیر منتظره
به شدت آدم رو اشباع می کنه NML که دیگه هیچ Big Arcی اونجور که باید لذت بخش نمی شه

ویرایش :
الان که فکر میکنم می بینم تو این چند ساله یه کتاب مربوط به بتمن بوده که واقعا دوست داشتم : Gotham Central

داداش این no man's land رو بخوام بخونم می گی چه سری کمیک ارو دانلود کنم که کله آرک باشه توش

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
داداش این no man's land رو بخوام بخونم می گی چه سری کمیک ارو دانلود کنم که کله آرک باشه توش
بهترین راه اینه که به ترتیب
1- Catalysm
2- Aftershocks
3- Road To No Man's Land
4 - No Man's Land
رو تو سایت های تورنت بگردی و پیدا کنی
چون چیزی در حدود دویست تا کتاب رو شامل می شه این خط داستانی و من واقعا نمی تونم بگم دقیقا شامل چه کتاب هایی می شه
اما تخمین که بخوام بزنم کل کتاب های خانواده بتمن از اواخر سال 97 تا اواخر سال 99 رو شامل میشه

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
فقط حدود 8 روز دیگه تا عرضه شماره 17 بت من و پایان Death Of The Family مونده !

b113.jpg

و Action Comics رو بخونید !

بعد از New 52 -- با نویسندگی Grant Morrison از نو شروع شد !

16 قسمت اصلی + یک شماره صفر + یک شماره سالانه تا حالا ازش اومده .

و 20 feb هم شماره 17 میاد .

خوندن حداقل یکی از کمیک های جدید سوپرمن واجبه ! و این سری جدید طرفدارهای زیادی هم داره و خیلی از فن ها ازش راضین و دنبال میکنن .

21190355421791089701.jpg

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
من بخوام بتمن رو بخونم از کدوم شروع کنم؟ الان فقط dark knight returns شماره 1 رو خوندم. ولی بیشتر میخوام با گذشته بتمن آشنا بشم. این دیک گریسون و جیسون تاد تو کدوم سری بتمن هستن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر