Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
یه سوال : این new 52 گرین لنترن کدوم گرین لنترن هستش اون سیاه پوسته هستش یا کسی دیگه ؟
یه کم پیچیده س توضیحش
نقش اصلی خود کتاب Green Lantern در ابتدای شروع New52 مشترکا سینسترو و هل جردن بودن اما الان یه عرب-آمریکایی محکوم به جرایم تروریستی به نام سایمن باز نقش Green Lantern زمین رو بر عهده داره
از طرفی تو کتاب Green Lantern Corps هم جان استوارت و گای گاردنر از گرین لنترن های زمینی حضور دارن به همراه بیشتر غیر زمینی ها
کتاب New Guardians هم هست که نقش اصلیش دیگر گرین لنترن زمینی یعنی کایل رینر هست و داستانش حول تلاش های کایل برای کنترل تمام حلقه های رنگی می چرخه
Red Lanterns هم هست که از اسمش معلومه در مورد کیاست
الان هم همه این کتاب هم در خط داستانی Rise of the third Army بهم گره خوردن

پ.ن.: هر جور حساب می کنم خانواده Green Lantern از خانواده Batman کتاباشون خیلی بهتره

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
Harvest-Teaser-2-copy.jpg

Harvest
واقعا اگه بگیم امسال بهترین ناشر کمیک کدوم یک از ناشران هست مطمئن باشید این لقب فقط و فقط برازنده Image هست و بس !! هاروست یه مینی سری کمیک هست که حقا فوق العاده کار شده و داستانی بس بسیار پر و پیمون و سنگین و در عین حال راحت و سر راست داره که با طراحی های خارق العاده ای که همراهش شده یکی از بهترین تجربه های کمیک رو برای خواننده رقم میزنه . چیزی که در این کمیک به وفور استفاده شده خون و خشونت و رنگ سبز هست !! هاروست رو بشدت توصیه میکنم و با اینکه یه طراحی شگفت انگیز و نسبتا همه پسند هست ولی خود کمیک رو به همه کس توصیه نمیکنم و یه جورایی خود کمیک برای همه ممکنه مناسب نباشه . داستان رو میشه گفت ممکنه یجورایی کلیشه ای باشه و همون حرف های رستگاری یک شخص و غیره رو بزنه ولی روایت فوق العاده هست .

9/10
aquaman-2-cover-540x833.jpg

Aquaman

یکی از بهترین سری کمیک های سوپر هیرویی هست که دارم دنبال میکنم و حقا همه جوره عای هست این لامذهب !! فکر کنم دیگه همه نظرات من رو دررابطه با Aquaman در چند صفحه پیش میدونستند ولی این سری یجوری شد که باعث بشه اکوامن تبدیل به یکی از محبوب ترین هیرو های کمیکی بشه برام . بگذرم از اینکه نویسنده داستان جف جونز هست و مطمئنا میدونید که چقدر این بشر خارق العاده هست و داستان هاش همه جوانب از جمله تاریکی و کمدی و ترسناک و هیجان انگیزی رو شامل میشه و این سری هم همین خصوصیات رو کامل داره و همین موارد باعث میشه که حتما به سراغ این سری برید . شماره اخر هم که یه کراس اور بسیار خوب با Justice League خورده و بسیار هم عالی از اب در اومده . در ضمن آرک اول این کمیک هم بسیار جذاب هست همونطور که گفتم !!

8.5/10

dc-comics-batman-and-robin-issue-3.jpg

Batman And Robin

بتمن و رابین بعد از سری اصلی خوب بتمن بهترین و خفن ترین سری برای خوندن در رابطه با این شخصیت فوق محبوب هست . معرفی رابین واقعا عالی انجام میشه و در همون شماره 000 کاملا خم و غم رابین میاد دست خواننده و خصوصیات رفتاریش رو تشخیص میده و کاملا با رابین احساس برقراری ارتباط میکنه . اخیرا هم که این سری وارد ارک Death In Family شده و هرچه بیشتر ترسناک تر و زیبا تر شده . طراحی ها هم عالی هستند و با اینکه بیس اصلی طراحی ها بسیار به سری اصلی بتمن داره ولی باز تفاوت های زیادی با اون داره از جمله طراحی خود بتمن . این کمیک همه چی داره از مبارزه بگیرید تا داستان خوب و رونده تا معما های کاراگاهی و همکاری های فوق العاده و یه رابطه پدر و پسری زیبا و کلیشه ای . لازم نیست توصیه ای انجام بدم چون برای طرفداران بتمن جز واجبات هست که این سری رو ادامه بدن و بخونند .

9/10

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

پ.ن :
مطمئنم از خودتون پرسیدید که چرا هرچی کمیک این بچه میخونه همش عالی و خوب هست:d و شاید فکر کنین این نمره ها الکی باشه ولی خب من بدلیل محدودیت حجمی که دارم فقط سعی میکنم کمیک های خوب به بالا رو دانلود و مطالعه و پیگیری کنم پس از کیفیت نمره ها مطمئن باشید و صد البته بالا و پایین داره برای خیلی ها این نمره ولی مطمئن باشید کمیک های خوبی هستند .

پ.ن 2 :
اهم ! ببخشید تاپیک رو شلوغ کردم !
یه جواب هم بدین بد نیست !

یکم زحمت بدید به خودتون و دوتا از صفحات این تاپیک رو مطالعه بفرمایید اگه به جوابتون نرسیدید اون وقت بنده اسمم رو عوض میکنم !

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
پ.ن 2 :
یکم زحمت بدید به خودتون و دوتا از صفحات این تاپیک رو مطالعه بفرمایید اگه به جوابتون نرسیدید اون وقت بنده اسمم رو عوض میکنم !

شما نمیخواد زحمت بدین اسمتونو عوض کنین !
به جا این حرفای بچه گونه زدن، اون لینک یا کامنت مورد نظر رو آدرسش رو محبت میکردی به من میدادی !
این است رسم مردونگی ... !

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
شما نمیخواد زحمت بدین اسمتونو عوض کنین !
به جا این حرفای بچه گونه زدن، اون لینک یا کامنت مورد نظر رو آدرسش رو محبت میکردی به من میدادی !
این است رسم مردونگی ... !
شما حتی ارزش قائل نیستی که دوتا از پست های بچه های اینجا رو یه نگاه بندازید وگرنه من خودم یه سایت معرفی کردم و دیگر دوستان هم که انواع راه های دانلود از تورنت رو گفتند و چند صفحه پیش هم یکی از دوستان لینک چندتا برنامه رو گذاشت که میتونید توش سرچ کنید از طریق اینترنت و ......
پس یکم حوصله بخرج میدادید مطمئنا جواب سوالتون رو میگرفتید .

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
شما حتی ارزش قائل نیستی که دوتا از پست های بچه های اینجا رو یه نگاه بندازید وگرنه من خودم یه سایت معرفی کردم و دیگر دوستان هم که انواع راه های دانلود از تورنت رو گفتند و چند صفحه پیش هم یکی از دوستان لینک چندتا برنامه رو گذاشت که میتونید توش سرچ کنید از طریق اینترنت و ......
پس یکم حوصله بخرج میدادید مطمئنا جواب سوالتون رو میگرفتید .

عزیزم اون برنامه هایی که گفتن رو خودم دیدم. اینا مخصوص موبایل هست بیشتریشون !
بعدشم تو این دو سه صفحه که چیزی گیر نیوردم ! 5 صفحه قبل یکی از دوستان لینک یه کمیک از یه سایت فارسی گذاشته بود !
از شما هم هیچ پستی تا 6 صفحه قبل ندیدم !
پس لطفا پای اون کیبورد که میشینی زود قضاوت نکن و هرچی که به ذهنت رسید نوک انگشت نیار !
دمت هم گرم !

پ.ن : حالا این سایت http://comics.fantasy.ir/ خوب هست ؟! بروز میزاره ؟!

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
این Harvest ترسناک حساب میشه ؟ یا از اون شکنجه سادیستیک ها و .... ؟ کاورش خیلی باحاله ! :d
نه بابا ترسناک کجاست !! :d یه داستان جنایی خوف داره و بله از اون کمیک هاش که نباید از خون و خونریزی بترسی !! ترجیحا یه صحنه داره یه مفتول اندازه تیرآهن از سکم یه بنده خدا رد شده :d یعنی اوج زیبایی و لطافت هست :d

از شما هم هیچ پستی تا 6 صفحه قبل ندیدم !
میگم نمیخونید بعد ناراحت میشید عزیز !!
ه سر به این سایت بزن :

comicsall.org و برو دانلود کن . تو اونجایی که اپلود کرده فایل ها رو سریع عضو بشو بعد خیلی راحت دانلود کن . هم سرعتش خوبه و هم دردسر خراب بودن فایل یا ناکامل نبودن داری چون خودم این سایت رو شخم زدم !!

باز دوباره یکی دیگه!!
پ.ن : یه سایت خیلی خوبی هست که کمیک های بروز عالی و جدید میزاره و حتی از یه ارک شماره های قبلی رو هم با هم جمع میکنه و میزاره برای دانلود و کلا بسیار عالی هست و بروز و همه چیز هم داره و تنها مشکلی که داره جاهایی هست که کمیک ها رو اپلود میکنه و پولی هستند سایت هاش ولی خب رایگان هم میشه دانلود کرد ولی دردسر های خودش رو داره . بهر حال من معرفیش میکنم به امید اینکه بدرد بخوره .

Comicsall.org

اینم از دوستان دیگه !!

تقریباً همه کمیک های معروف توی سایت هایی مثل warez-bb پیدا میشن. به جز اون هم میشه راحت از تورنت ها استفاده کرد !
:biggrin1:
کافیه به سایت هایی مثل kat.ph و piratebay سر بزنین و اسم کمیک رو سرچ کنین.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
وحید جان تو تمام این کمیک ها رو میخونی !؟
معمولا خودت کدوم کمیک ها رو دانلود میکنی !؟
خب معلومه که این کمیک ها رو میخونم وگرنه مرض دارم بهشون نمره بدم :d اکثرا هم سعی میکنم یه آرک رو تموم کنم و بعد نمره بدم :d

من خودم معمولا انواع کمیک ها رو دانلود میکنم حالا چه در ژانر سوپر هیرویی و چه در ژانر های مختلف !! البته همون طور که گفتم همه کمیک ها را دانلود نمیکنم و بعد از کمی تحقیق و پرس و جو از دوستان هاردکور میرم سراغ دانلود . حالا از اونهایی هم که خوشم میاد ، میام اینجا و یه توضیحی میدم به امید اینکه بچه هایی که اهل کمیک نیستند یا با این سری ها اشنا نیستند ، اشنا بشند .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
لعنتی کار Ryan Stegman خیلی درسته ، کلا بر و بچ طراحی و آرتیست های Spider Man چه Amazing چه Superior خیلی معرکن . آدم دلش می خواد یکی دقیقا مثه مری جین کنارش بود . :D به به . :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
لعنتی کار Ryan Stegman خیلی درسته ، کلا بر و بچ طراحی و آرتیست های Spider Man چه Amazing چه Superior خیلی معرکن . آدم دلش می خواد یکی دقیقا مثه مری جین کنارش بود . :D به به . :D
واجب شد بریم این مری جین رو در این سری ببینیم :d

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
خب معلومه که این کمیک ها رو میخونم وگرنه مرض دارم بهشون نمره بدم :d اکثرا هم سعی میکنم یه آرک رو تموم کنم و بعد نمره بدم :d

من خودم معمولا انواع کمیک ها رو دانلود میکنم حالا چه در ژانر سوپر هیرویی و چه در ژانر های مختلف !! البته همون طور که گفتم همه کمیک ها را دانلود نمیکنم و بعد از کمی تحقیق و پرس و جو از دوستان هاردکور میرم سراغ دانلود . حالا از اونهایی هم که خوشم میاد ، میام اینجا و یه توضیحی میدم به امید اینکه بچه هایی که اهل کمیک نیستند یا با این سری ها اشنا نیستند ، اشنا بشند .
حجم هر کمیک معمولا چقدر هست !؟
آخه اون بتمن نایتفال رو که دادی 120 مگ حجمش بود ! از دانلود کردنش پشیمون شدم ! تو شبونه دان میکنی !؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
حجم هر کمیک معمولا چقدر هست !؟
آخه اون بتمن نایتفال رو که دادی 120 مگ حجمش بود ! از دانلود کردنش پشیمون شدم ! تو شبونه دان میکنی !؟

از 10 مگ هست تا هر چی بخوای :D بسته به کیفیت داره ، ولی روتین 30 40 مگابایت حجم کمیک های کیفیت خیلی خوب هست . اون بتمن هم تعداد صفحاتش خیلیه احتمالا چون من نخوندم . :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر