COD4 Multiplayer Guide

سلام دوستان عزيز :love:
ميدونم که از کانتر بازي کردن خسته شدين و آرزو مي کنيد که اي کاش سرورهاي Call of Duty 4 هم مثل کانتر هک بشه و پس از پايان قسمت Single Player اين بازي که بسيار کوتاه بود قسمت Multiplayer را هم تجربه کنيد.
حالا تا حدودي آرزوهاي شما برآورده شده چون قسمت مالتي پلير اين بازي هک شده و فقط مانده که يکي از ISP ها براي Call of Duty 4 هم سرور راه اندازي کند تا بتونيم بدون lag اين بازي فوق العاده را با دوستانمون انجام بديم. :gunner:

براي شما دوستان که از سرويس هاي پر سرعت اينترنت استفاده مي کنيد آموزش ورود به سرورهاي کرک شده ي Call of Duty 4: Modern Warfare را آماده کردم :
ابتدا فايل زير را دانلود کنيد :
http://www.aryangig.com/GamersLand.ir/Call_of_Duty_4_Multiplayer_Hack.rar
حجم : 1.32 مگابايت

سپس مراحل زير را دنبال کنيد :
بازي را به طور کامل نصب کنيد.
سپس فايل iw3mp را کپي کرده و در محل نصب بازي paste کنيد و با فايل قبلي جايگزين کنيد.
سپس اين فايل را دانلود کنيد :
http://websec.evenbalance.com/downloads/windows/pbsetup.exe
حجم : 1.25 مگابايت
بعد فايل pbsetup را باز کرده و مراحل نصب را ادامه دهيد(براي نصب و آپديت کردن برنامه بايد به اينترنت وصل باشيد)
بعد از اينکه اين برنامه نصب شد ، آن را باز کرده و بر روي دکمه ي Add a Game کليک کنيد و بعد از قسمت Game بازي Call of Duty 4 را انتخاب کنيد و بر روي Browse کليک کرده و محلي که بازي قبلا در آنجا نصب شده را مشخص کنيد. به قسمت قبلي برگرديد و بر روي Check For Updates کليک کنيد و دقايقي منتظر بمانيد.
فايل CD key را باز کرده و يکي از سريال ها رو يادداشت کنيد.
سپس به محل نصب بازي رفته و فايل iw3mp را باز کنيد و به قسمت Options رفته و بعد Multiplayer Options را انتخاب کنيد. دقت کنيد که گزينه PunkBuster بايد Yes باشد. سپس Enter Key Code را انتخاب کنيد و سريالي که يادداشت کرده بوديد را وارد کنيد و بر روي Verify کليک کنيد.
حالا به منوي اصلي بازي برگرديد و بر روي دکمه ي ~(پايين Esc) از صفحه کليد کليک کنيد و در کادري که باز مي شود بنويسيد connect و يک بار space بزنيد و بعد از آن يکي از IP هايي که در فايل Cracked servers وجود دارد را کپي کنيد.
اگر ping شما بالا باشد نمي توانيد وارد اين سرورها بشويد.
يکي از سرورهايي که تست شده است :
69.65.11.42:28961
موفق باشيد :thumbsup:
Darkman- سيد علي متقي نژاد (نويسنده ي مجله ي دنياي بازي)

nifa98

کاربر سایت
Oct 17, 2011
52
نام
نیما
ساده ترین روش برای آنلاین بازی کردن Call of duty 4

1. اول خود بازی رو نصب کنید.

2. پچ 1.6 و 1.7 رو از سایت های زیر دانلود کنید.

http://www.gamefront.com/files/10492517/Call_of_Duty_4__Modern_Warfare_v1_6_Patch

http://www.gamefront.com/files/10492517/Call_of_Duty_4__Modern_Warfare_v1_6_Patchhttp://www.gamefront.com/files/10838369/cod4_1.7.zip

اول پچ 1.6 رو نصب کنید بعد 1.7 رو:d

بعد برنامه Game Ranger از سایت زیر دانلود کنید و بعد نصب کنید.

www.gameranger.com

آموزش کامل کار با نرم افزار:

1.بعد از دانلود نرم افزار را اجرا نموده و روی گزینه ی Install کلیک کنید.
2.منتظر بمانید تا نرم افزار بروز رسانی شود.
3.صفحه ی باز شده را Next کنید.
4.در این صفحه توضیحات یا ... نوشته شده این صفحه را هم Next کنید.
5.در این پنجره ی باز شده روی گزینه ی Agree کلیک کنید.
6.اگر قبلا در این برنامه ثبت نام کرده اید گزینه ی Use My Existing Acount را علامت دار کنید در غیر این صورت بدون تغییر این صفحه را Next کنید.
7.این صفحه را هم بدون تغییر Next کنید.
8.در فیلد بالایی یک آدرس ایمیل از خودتان وارد کرده و در فیل های پایینی یک پسور برای خودتان
وارد کنید و روی گزینه ی Next کلیک کنید.
9.در فیلد بالایی یک نام مستعار و در فیلد پایینی نام پروفایل خود را وارد کنید.
10.اگر مایل به چت کردن در نرم افزار هستید بدون تغییر صفحه را Next کنید.
11.Tehran را انتخاب کرده و این صفحه را هم Next کنید.
12.در این مرحله بعد از Next کردن این صفحه ایمیلی برای فعال کردن حساب شما برای شما ارسال میشود لطفا Spam یا ... ایمیل خود را چک کنید و بعد از باز کردن ایمیل دریافت شده روی لینک در متن ایمیل کلیک کنید و منتظر بمانید.حالا وارد سایت GameRanger می شوید که به حساب شما را فعال کرده است.
13.بعد از فعال کردن حساب خود به نرم افزار GameRanger خود باز گردید و صفحه را Next کنید.
14.اگر حسابتان تایید شده باشد وارد GameRanger می شوید.
15.برای خود یک هاست ایجاد کنید و یا وارد یکی از روم های نمایش داده شده شوید.

* باید سرعت اینترنت 128 یا بالاتر باشه:(
حالا می تونید با خیال راحت بازی کنید.

ID من : TOX.:DRAGON

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
یک عکس از ارور بگیرید . در ضمن ورژن بازی شما چنده ؟
ورژن بازی 1.7 ه.

اینم عکس:

1en87qym5iaht9brm2i6.png

hno2005

کاربر سایت
Sep 12, 2010
18
زاهنمای برای اضافه کردن map

سلامدوستان من یک سری مپ دانلود کردم و قصد دارم اونو در یک شبکه ی لن به کارش بندازم.کارهایی رو که کردم به این صورت هست که پوشه ی usermaps رو ساختم و اضافه کردم و وارد بازی که میشم و سرور میشم باید مد بازی رو عوض کنی تا بتونی با دستور map/ مپ رو لود کنی و زمانی هم که mod رو عوض کنی دیگه سرور در کامپیوتر های کلاینت ها دیده نمیشه .و اگه mod رو هم عوض نکنی که اصلا وارد بازی نمیشه.دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید .چه طوری باید یه مپ جدید رو اضافه کنم که بتونیم در تمامیه شبکه اونو بازی کنیم.باتشکر فراوان

masoudes

کاربر سایت
Nov 24, 2011
2
من از سرورای XFIRE استفاده میکنم و از خود بازی نمیرم جوین بدم اکثرا میتونم ولی مثله اینکه مشکل LAG دارم بقیه بازیکنا انگار یه 0.5 ثانیه ازمن جلو ترن مشکل از چیه؟
اگه بخوام یه سرور معمولی انلاین درست کنم که دوستام بتونن بیان باید چی کار کنم؟

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
k4j4zu1bzeypanjqkc.png

سلام
این ارور رو از وقتی Bitdefender نصب کردم میده.punkbuster هم اپدیته.
وقتی میرم تو بازی میزارم Game mode هم باز ارور میده.
حتی فایروال هم off کردم ارور میده.
5 مین که بازی میکنم میپره بیرون.

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
بستگی به تنظیمات بازیتم داره و سرعت دانلودت!! مثلا من سرعت دانلودم 20 ـه و بازی حدودا 12kb/s از سرعتم میگیره (البته نامحدودم) یعنی در حدودا ساعتی 40مگ!!

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
k4j4zu1bzeypanjqkc.png

سلام
این ارور رو از وقتی Bitdefender نصب کردم میده.punkbuster هم اپدیته.
وقتی میرم تو بازی میزارم Game mode هم باز ارور میده.
حتی فایروال هم off کردم ارور میده.
5 مین که بازی میکنم میپره بیرون.
ویندوزت 7 32 bit ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر