COD4 Multiplayer Guide

سلام دوستان عزيز :love:
ميدونم که از کانتر بازي کردن خسته شدين و آرزو مي کنيد که اي کاش سرورهاي Call of Duty 4 هم مثل کانتر هک بشه و پس از پايان قسمت Single Player اين بازي که بسيار کوتاه بود قسمت Multiplayer را هم تجربه کنيد.
حالا تا حدودي آرزوهاي شما برآورده شده چون قسمت مالتي پلير اين بازي هک شده و فقط مانده که يکي از ISP ها براي Call of Duty 4 هم سرور راه اندازي کند تا بتونيم بدون lag اين بازي فوق العاده را با دوستانمون انجام بديم. :gunner:

براي شما دوستان که از سرويس هاي پر سرعت اينترنت استفاده مي کنيد آموزش ورود به سرورهاي کرک شده ي Call of Duty 4: Modern Warfare را آماده کردم :
ابتدا فايل زير را دانلود کنيد :
http://www.aryangig.com/GamersLand.ir/Call_of_Duty_4_Multiplayer_Hack.rar
حجم : 1.32 مگابايت

سپس مراحل زير را دنبال کنيد :
بازي را به طور کامل نصب کنيد.
سپس فايل iw3mp را کپي کرده و در محل نصب بازي paste کنيد و با فايل قبلي جايگزين کنيد.
سپس اين فايل را دانلود کنيد :
http://websec.evenbalance.com/downloads/windows/pbsetup.exe
حجم : 1.25 مگابايت
بعد فايل pbsetup را باز کرده و مراحل نصب را ادامه دهيد(براي نصب و آپديت کردن برنامه بايد به اينترنت وصل باشيد)
بعد از اينکه اين برنامه نصب شد ، آن را باز کرده و بر روي دکمه ي Add a Game کليک کنيد و بعد از قسمت Game بازي Call of Duty 4 را انتخاب کنيد و بر روي Browse کليک کرده و محلي که بازي قبلا در آنجا نصب شده را مشخص کنيد. به قسمت قبلي برگرديد و بر روي Check For Updates کليک کنيد و دقايقي منتظر بمانيد.
فايل CD key را باز کرده و يکي از سريال ها رو يادداشت کنيد.
سپس به محل نصب بازي رفته و فايل iw3mp را باز کنيد و به قسمت Options رفته و بعد Multiplayer Options را انتخاب کنيد. دقت کنيد که گزينه PunkBuster بايد Yes باشد. سپس Enter Key Code را انتخاب کنيد و سريالي که يادداشت کرده بوديد را وارد کنيد و بر روي Verify کليک کنيد.
حالا به منوي اصلي بازي برگرديد و بر روي دکمه ي ~(پايين Esc) از صفحه کليد کليک کنيد و در کادري که باز مي شود بنويسيد connect و يک بار space بزنيد و بعد از آن يکي از IP هايي که در فايل Cracked servers وجود دارد را کپي کنيد.
اگر ping شما بالا باشد نمي توانيد وارد اين سرورها بشويد.
يکي از سرورهايي که تست شده است :
69.65.11.42:28961
موفق باشيد :thumbsup:
Darkman- سيد علي متقي نژاد (نويسنده ي مجله ي دنياي بازي)

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام خدمت دوستان
اقا یکی کمک کنه.
من تمام مراحلی که در پست اول توضیح داده شده را اجرا کردم ولی وقتی میخام پچ 1.7 را نصب کنم این ارور را میده تورو خدا راهنمایی کن. در ضمن یه بار هم پاکش کردم بازی رو و از اول نصبش کردم....:((

37875714500822647837.png

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
سلام خدمت دوستان
اقا یکی کمک کنه.
من تمام مراحلی که در پست اول توضیح داده شده را اجرا کردم ولی وقتی میخام پچ 1.7 را نصب کنم این ارور را میده تورو خدا راهنمایی کن. در ضمن یه بار هم پاکش کردم بازی رو و از اول نصبش کردم....:((

37875714500822647837.png

دوست عزیز شما اول پچ 1.6 رو نصب کردین؟

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
سلام دوستان من تازه x fire رو نصب کردم میخوام کال4 بازی کنم اط طریق اون.میشه راهنمایی کنید-لیست بازی ها کدوم قسمته؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
سلام دوستان من تازه x fire رو نصب کردم میخوام کال4 بازی کنم اط طریق اون.میشه راهنمایی کنید-لیست بازی ها کدوم قسمته؟

وارد قسمت servers بشید . روی favorites راست کلیک کنید و گزینه دوم رو انتخاب کنید و این ایپی رو وارد کنید
79.175.165.127:28970

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
سلام دوستان.میشه بهترین سرور های کال4 روی x fire رو بهم معرفی کنید_(ایپی هاش رو بدین)البته من یه دو سالی انلاین بازی کردم ولی توی گیم رنجر

goodarz

کاربر سایت
Jul 23, 2008
193
نام
گودرز
دوستان میتونن از طریق GameRanger هم آنلاین بازی کنن من امروز نصبش کردم و بدون مشکل اونم با ADSL 128 کیلوبایت بدون هیچ افت فریم بازی میکنم

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
کمک

سلام
اساتید به طور اساسی لنگم
من وین رو عوض کردم حالا نمیتونم از سیوم استفاده کنم چون اون کی کد قبلی رو گم کردم حالا راهی نیست که از mp data کی کد رو استخراج کرد؟

خداحافظ
یا علی

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام
یکی rank hack + نحوه ی استفاده رو بزاره لطفا.

چرا هر چند مدت یک بار یه ارور میده سیو هامو پاک می کنه.همه رنک هام میپره.

آخرین ویرایش:

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
از یک سرور ای پی بن شدم باید چی کار کنم ؟ هیچ راهی نیست ؟ :|

نه یا باید unban بشید یا باید ایپی خودتون رو در صورت اینکه static نیست با reset کردن connection یا modem عوض کنید

91.99.100.89:28961

اینم ایپی سرور برای کسانی که بدون رنک و اینجور چیزا و در کل بدون دردسر میخوان بازی کنند

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام
یه مشکلی برام پیش امده
هر وقت جوین promode میشم ارور میده بد تمام سیو هام و استیت هام پاک میشن؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر