COD4 Multiplayer Guide

سلام دوستان عزيز :love:
ميدونم که از کانتر بازي کردن خسته شدين و آرزو مي کنيد که اي کاش سرورهاي Call of Duty 4 هم مثل کانتر هک بشه و پس از پايان قسمت Single Player اين بازي که بسيار کوتاه بود قسمت Multiplayer را هم تجربه کنيد.
حالا تا حدودي آرزوهاي شما برآورده شده چون قسمت مالتي پلير اين بازي هک شده و فقط مانده که يکي از ISP ها براي Call of Duty 4 هم سرور راه اندازي کند تا بتونيم بدون lag اين بازي فوق العاده را با دوستانمون انجام بديم. :gunner:

براي شما دوستان که از سرويس هاي پر سرعت اينترنت استفاده مي کنيد آموزش ورود به سرورهاي کرک شده ي Call of Duty 4: Modern Warfare را آماده کردم :
ابتدا فايل زير را دانلود کنيد :
http://www.aryangig.com/GamersLand.ir/Call_of_Duty_4_Multiplayer_Hack.rar
حجم : 1.32 مگابايت

سپس مراحل زير را دنبال کنيد :
بازي را به طور کامل نصب کنيد.
سپس فايل iw3mp را کپي کرده و در محل نصب بازي paste کنيد و با فايل قبلي جايگزين کنيد.
سپس اين فايل را دانلود کنيد :
http://websec.evenbalance.com/downloads/windows/pbsetup.exe
حجم : 1.25 مگابايت
بعد فايل pbsetup را باز کرده و مراحل نصب را ادامه دهيد(براي نصب و آپديت کردن برنامه بايد به اينترنت وصل باشيد)
بعد از اينکه اين برنامه نصب شد ، آن را باز کرده و بر روي دکمه ي Add a Game کليک کنيد و بعد از قسمت Game بازي Call of Duty 4 را انتخاب کنيد و بر روي Browse کليک کرده و محلي که بازي قبلا در آنجا نصب شده را مشخص کنيد. به قسمت قبلي برگرديد و بر روي Check For Updates کليک کنيد و دقايقي منتظر بمانيد.
فايل CD key را باز کرده و يکي از سريال ها رو يادداشت کنيد.
سپس به محل نصب بازي رفته و فايل iw3mp را باز کنيد و به قسمت Options رفته و بعد Multiplayer Options را انتخاب کنيد. دقت کنيد که گزينه PunkBuster بايد Yes باشد. سپس Enter Key Code را انتخاب کنيد و سريالي که يادداشت کرده بوديد را وارد کنيد و بر روي Verify کليک کنيد.
حالا به منوي اصلي بازي برگرديد و بر روي دکمه ي ~(پايين Esc) از صفحه کليد کليک کنيد و در کادري که باز مي شود بنويسيد connect و يک بار space بزنيد و بعد از آن يکي از IP هايي که در فايل Cracked servers وجود دارد را کپي کنيد.
اگر ping شما بالا باشد نمي توانيد وارد اين سرورها بشويد.
يکي از سرورهايي که تست شده است :
69.65.11.42:28961
موفق باشيد :thumbsup:
Darkman- سيد علي متقي نژاد (نويسنده ي مجله ي دنياي بازي)

reznov1

کاربر سایت
Jul 6, 2011
18
با سلام و خسته نباشید .من هم کار هارو انجام دادم برای بچ ها pb همه چی ولی کرک wi3mp رو ندارم و برام ارور wi3mp has stoped workinh g رو می یاره.اگه دوستان لینکی چیزی برای دانلود این کرک دارن بگن ممنون می شم خیلی احتاج دارم.من قبلا بازی می کردم تو گیم رنجر با اسم reznov ولی win ام خراب شد بازی دیلیت شد.با تشکر

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
الان اگه بخوایم COD4 رو اجرا کنیم به صورت آنلاین و اتصال به اینترنت باید چیکار کنیم ؟ می شه کاملا راهنمایی کنید تا بتونم انجام بدم اگه می شه تویه بدید ممنونم :d

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,946
نام
آرتین
الان اگه بخوایم COD4 رو اجرا کنیم به صورت آنلاین و اتصال به اینترنت باید چیکار کنیم ؟ می شه کاملا راهنمایی کنید تا بتونم انجام بدم اگه می شه تویه بدید ممنونم :d

xfire رو از سایتش دانلود کن.

برای cod4 برو patch 1.6 ,1.7 رو دانلود کن.به ترتیب نصب کن.

بعد search for server از داخل xfire

سرور هایی که کرک هستن اکثرا کنارشون نوشته Cracked

join رو بزن برو تو بازی.تمام شد رفت.

• Like
Reactions: kasra_s_741

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
از کجا بدونم بچ ها نصبه ؟ من توی گیم نت کد رو بازی می کنم وقت نکردم روی پی سی خودم نصبش کنم!
یه چیز دیگه با گیم رنجر هم باید Cd-key داشت؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
از کجا بدونم بچ ها نصبه ؟ من توی گیم نت کد رو بازی می کنم وقت نکردم روی پی سی خودم نصبش کنم!
یه چیز دیگه با گیم رنجر هم باید Cd-key داشت؟

داخل بازی برید . ورژن رو گوشه پایین نوشته

cdkey که باید داشت اما اگر سرور های original نمخواید برید ، همون کرکی ها کافیه

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
یه سوال الان این ورژن COD که نصبه 1.0....... هست اعدادشو نمی دونم باید مثلا آپدیت های 1.2 رونصب کنم یا اگه 1.6 و 1.7 رو نصب کنم درست میشه؟
میشه لینکشونو باسه دانلود بدید؟

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
ایکس فایر رو دانلود و نصب بکن.

برو به سایت ایکس فایر و پچ 1.6 و 1.7 رو جستجو بکن.

لینک دانلود بهت میده. روش کلیک بکن تا دانلود بشه.

اول 1.6 رو دانلود و نصب بکن بعد 1.7 رو دانلود و نصب بکن.

برای دانلود باید حتما توی سایت لوگین بشی.

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
یه سوال الان این ورژن COD که نصبه 1.0....... هست اعدادشو نمی دونم باید مثلا آپدیت های 1.2 رونصب کنم یا اگه 1.6 و 1.7 رو نصب کنم درست میشه؟
میشه لینکشونو باسه دانلود بدید؟
فقط مواظب باش 1.6to1.7 رو دانلود کنی که حجمشم کمه نه 1.7 که حجمش بالاس...

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
آقایون من بچا رو دانلود کردم ولی موقع این که پچ 1.6 رو می ذارم دانلود شه می گه که windows installer نصب نسیت یا خرابه ، windows installer 4.5 هم نصب کردم ولی بازم پاش تویه یه کفش نمی ره چیکار کنم؟

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
سلام دوستان من الان حدود 3 ساله کال4 رو انلاین بازی میکنم از طریق برنامه game ranger که از طریق برنامه های دیگه مثل gerena و xfire هم میشه.ولی دیگه توی game ranger شناخته شده هستم :d

یخوره تقلب ها زیاد شده(مثل wh) ولی دیگه کاریش نمشه کرد.
هر موقع سوالی بود خوشحال میشم راهنمایی کنم.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,458
با سلام و خسته نباشید .من هم کار هارو انجام دادم برای بچ ها pb همه چی ولی کرک wi3mp رو ندارم و برام ارور wi3mp has stoped workinh g رو می یاره.اگه دوستان لینکی چیزی برای دانلود این کرک دارن بگن ممنون می شم خیلی احتاج دارم.من قبلا بازی می کردم تو گیم رنجر با اسم reznov ولی win ام خراب شد بازی دیلیت شد.با تشکر
دوستان منم همین مشکل دارم هر کاری میکنم باز*رور wi3mp has stoped workinh g * میاد چیکار کنم*
ممنون میشم راهنمایی کنید

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
بله چیت توی gameranger خیلی زیاد شده فقط چون سرورا pb on نیستن..

البته من wh رو توی gerenaبیشتر دیدم(راهی نداره فقط همون دقت با بازی ها)

راستی توی کدوم برنامه ایرانی ها بیشتر هستن؟و حرفه ایی ها بازی میکنن؟

---------- نوشته در 11:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:10 PM ارسال شده بود ----------

دوستان منم همین مشکل دارم هر کاری میکنم باز*رور wi3mp has stoped workinh g * میاد چیکار کنم*
ممنون میشم راهنمایی کنید
کرک فقط برای هاست شدنه-ولی کرک رو خودم براتوت اپلود کردم(مطمئنم که درسته)اگه خواستین این هم امتحان کنید

http://www.upload4files.tk/download.php?file=fd8b3dbac63534e0023f84d94aca3a9e

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر