COD4 Multiplayer Guide

سلام دوستان عزيز :love:
ميدونم که از کانتر بازي کردن خسته شدين و آرزو مي کنيد که اي کاش سرورهاي Call of Duty 4 هم مثل کانتر هک بشه و پس از پايان قسمت Single Player اين بازي که بسيار کوتاه بود قسمت Multiplayer را هم تجربه کنيد.
حالا تا حدودي آرزوهاي شما برآورده شده چون قسمت مالتي پلير اين بازي هک شده و فقط مانده که يکي از ISP ها براي Call of Duty 4 هم سرور راه اندازي کند تا بتونيم بدون lag اين بازي فوق العاده را با دوستانمون انجام بديم. :gunner:

براي شما دوستان که از سرويس هاي پر سرعت اينترنت استفاده مي کنيد آموزش ورود به سرورهاي کرک شده ي Call of Duty 4: Modern Warfare را آماده کردم :
ابتدا فايل زير را دانلود کنيد :
http://www.aryangig.com/GamersLand.ir/Call_of_Duty_4_Multiplayer_Hack.rar
حجم : 1.32 مگابايت

سپس مراحل زير را دنبال کنيد :
بازي را به طور کامل نصب کنيد.
سپس فايل iw3mp را کپي کرده و در محل نصب بازي paste کنيد و با فايل قبلي جايگزين کنيد.
سپس اين فايل را دانلود کنيد :
http://websec.evenbalance.com/downloads/windows/pbsetup.exe
حجم : 1.25 مگابايت
بعد فايل pbsetup را باز کرده و مراحل نصب را ادامه دهيد(براي نصب و آپديت کردن برنامه بايد به اينترنت وصل باشيد)
بعد از اينکه اين برنامه نصب شد ، آن را باز کرده و بر روي دکمه ي Add a Game کليک کنيد و بعد از قسمت Game بازي Call of Duty 4 را انتخاب کنيد و بر روي Browse کليک کرده و محلي که بازي قبلا در آنجا نصب شده را مشخص کنيد. به قسمت قبلي برگرديد و بر روي Check For Updates کليک کنيد و دقايقي منتظر بمانيد.
فايل CD key را باز کرده و يکي از سريال ها رو يادداشت کنيد.
سپس به محل نصب بازي رفته و فايل iw3mp را باز کنيد و به قسمت Options رفته و بعد Multiplayer Options را انتخاب کنيد. دقت کنيد که گزينه PunkBuster بايد Yes باشد. سپس Enter Key Code را انتخاب کنيد و سريالي که يادداشت کرده بوديد را وارد کنيد و بر روي Verify کليک کنيد.
حالا به منوي اصلي بازي برگرديد و بر روي دکمه ي ~(پايين Esc) از صفحه کليد کليک کنيد و در کادري که باز مي شود بنويسيد connect و يک بار space بزنيد و بعد از آن يکي از IP هايي که در فايل Cracked servers وجود دارد را کپي کنيد.
اگر ping شما بالا باشد نمي توانيد وارد اين سرورها بشويد.
يکي از سرورهايي که تست شده است :
69.65.11.42:28961
موفق باشيد :thumbsup:
Darkman- سيد علي متقي نژاد (نويسنده ي مجله ي دنياي بازي)

سلام ؛ من کرک مولتی پلیر ورژن 1.7 رو ریختم ؛ از وقتی ریختم بهد از مدت کوتاهی اتصال پانک باستر منو کیک می کنه ... علت چیه ؟
ممنون
3308w09.jpg

سلام ؛ من کرک مولتی پلیر ورژن 1.7 رو ریختم ؛ از وقتی ریختم بهد از مدت کوتاهی اتصال پانک باستر منو کیک می کنه ... علت چیه ؟
ممنون
3308w09.jpg

....
در ضمن, شما برای اجرای بخش multiplayer بازی نیاز به کرک no-dvd ندارین چون چنین protection ی نداره. یعنی اگه یه کپی از یه بازی رو فقط نصب کنین و به قول شما روی iw3mp.exe دوبار کلیک کنین بازی اجرا میشه.
در کل اگه نمیخاین سرور بزنین و فقط به عنوان client از بازی استفاده میکنین از iw3mp.exe اصلی استفاده کنین و از PRIVATE WINDOWS SERVER PATCH که در پست اول تاپیک اشاره شده استفاده نکنید. این کار جلوی برخی خطاهای PB از جمله Corrupted File/Memory رو میگیره. به زبان ساده یعنی فقط بازی رو نصب کنین و پچ های 1.6 و "1.6 به 1.7" رو بریزین. همین!
:thinking:

gamer.gif

:thinking:

gamer.gif
مرسی دوست عزیز ؛ حدس زدم ، اما وقتی کرک مولتی پلیر رو میریزم یک خوبی داره یک بدی ؛ خوبیش اینه که سرعت قابل قبول تری برای اجرا داره ( هنگ نمی کنه ) برای توضیح بیشتر : وقتی می خوایم کانک شیم می نویسه Awaiting Connection اگه کرک شده باشه ، بسیار سریع ( بدون هنگ ) نقطه ها حرکت می کنه و سریع کانکت میشم ، ودر هنگام بازی هم بازی هنگ نمی کنه ... { مشکلی که گفتم من دارم و هیچ کس جواب نداد )
ولی اگه بریزم انک باستر کیک می کنه :( ؛ این مشکلم رو می تونین حل کنین ؟ ( این مشکل با کرک حل میشه ، اما مشکل کیک به وجود میاد )

سلام ، من یه مشکل در بازی کردن آنلاین CoD4 دارم ؛ این مشکل رو در هنگام بازی مطرح کردم ، چند نفر گفتند مشکل ماا هم هست ؛ یه نفر هم گفت آخر بازی بهت جواب می دم اما متاسفانه مجبور شدم قبل از پایان ، بازی رو ترک کنم ؛ مشکل من :
در هنگام بازی یه دفعه بازی گیر میکنه و فریز میشه و بعد از چند ثانیه ( حدود 10 ~ 15 ثانیه ) وصل میشه که این چند ثانیه برای مردن کافیه ... کسی می تونه مشکلم رو حل کنه ؟ ممنون

سلام .

من قبلا راحت بازی میکردم ولی امروز سرورهای تهران که تعطیلن سرورهای خارجی هم میگه که ورژن دیگه ای استفاده میکنن مال من همون 1.7 هستش .

سلام امروز adsl 128 وصل شد و برای اولین باره میخوام مولتی بازی کنم
اگه یکی مردونگی کنه یه راهنمایی کنه از اول اول تا اخر و دیگه نخوایم 42 صفحه رو بسرچیم بسی سپاسگزار ایشان شویم

سلام ؛ آیا با آنتی ویروس و فایر وال فعال میشه وارد بازی شد ؟ من با آنتی ویروس و فایر وال فعال وارد بازی شدم ، پینگم 999 بود ، به خاطر اینه ؟

سلام امروز adsl 128 وصل شد و برای اولین باره میخوام مولتی بازی کنم
اگه یکی مردونگی کنه یه راهنمایی کنه از اول اول تا اخر و دیگه نخوایم 42 صفحه رو بسرچیم بسی سپاسگزار ایشان شویم
سلام...مبارک باشه...
برای بازی کردن چیز زیادی نیاز نداری...باید اول پچ 1.6 بریزی بعد هم 1.7 بعد هم Punk buster آپدیت کنی بری تو بازی...لینک پچ های 1.6 و 1.7 هم اینا هست ولی باید برای دانلود کردن عضو gamespot باشی
1.7
http://www.gamespot.com/pc/action/c...om_act=convert&om_clk=files&tag=files;title;2
1.6
http://www.gamespot.com/pc/action/c...om_act=convert&om_clk=files&tag=files;title;4
سلام ؛ آیا با آنتی ویروس و فایر وال فعال میشه وارد بازی شد ؟ من با آنتی ویروس و فایر وال فعال وارد بازی شدم ، پینگم 999 بود ، به خاطر اینه ؟
بله باید Firewall غیر فعال باشه....صد در صد هم پینگ 999 از FW نیست...شاید ISP مشکل پیدا کرده.

سلام اگه میشه چندتا سرور فعال کرک شده که خودت اطمینان داری ازشون اینجا بزار ممنون
عزیز به سایت www.game-monitor.com برو از اونجا میتونی سرور های فعال رو پیدا کنی.....قسمت server with هم بنویس cracked که سرور های کرک شده رو بیاره عزیز

سلام اگه میشه چندتا سرور فعال کرک شده که خودت اطمینان داری ازشون اینجا بزار ممنون
خواهش میکنم...اینم یه سری سرور که خودم به شخصه توی تک تکشون ساعت ها بازی کردم
194.50.80.40:32000
193.47.83.235:28936
89.149.238.143:28960
77.48.19.223:28963
195.149.21.162:28960
217.163.29.230:28960

سلام...مبارک باشه...
برای بازی کردن چیز زیادی نیاز نداری...باید اول پچ 1.6 بریزی بعد هم 1.7 بعد هم Punk buster آپدیت کنی بری تو بازی...لینک پچ های 1.6 و 1.7 هم اینا هست ولی باید برای دانلود کردن عضو gamespot باشی
1.7
http://www.gamespot.com/pc/action/c...om_act=convert&om_clk=files&tag=files;title;2
1.6
http://www.gamespot.com/pc/action/c...om_act=convert&om_clk=files&tag=files;title;4

بله باید Firewall غیر فعال باشه....صد در صد هم پینگ 999 از FW نیست...شاید ISP مشکل پیدا کرده.
با این که آنتی ویروس و فایر والم رو غیر فعال کردم ؛ با این وجون وقتی میرم تو بازی باز هم پسنگم 999 هستش و اصلا نمیشه بازی کرد !!!
پ.ن: سرور ایرانی چی شده ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or