::: Clash of Clans :::

آخرین بروزرسانی : 20 مرداد 93

بازی Clash of Clans یکی از بازی های معروف و محبوب Android هست که به صورت آنلاین می باشد
اگر بخواییم بازی مشابه ای برای این بازی انتخاب کنیم، فکر کنم بازی Travian بهترین گزینه باشه

تو این بازی شما باید دهکده خودتون رو بسازید و رهبری کنید
چینش حرفه ای Defence ها و سرباز ها مهمترین کاریست که در هنگام دفاع و حمله باید انجام بدید
همچنین میتوانید در Clan دلخواهتان عضو شوید و با اعضای تیم همکاری کنید و در دفاع و حمله به آنها کمک کنید

دانلود آخرین ورژن بازی: Clash of Clans

-------------------------------------------------------------

نحوه اجرای بازی بر روی کامپیوتر:

شک نکنید که اجرای این بازی رو کامپیوتر لذتی چند برابر داره
برای اینکار ابتدا به نرم افزار BlueStacks احتیاج داریم
این نرم افزار یکی از بهترین شبیه سازهای Android هست و شما به راحتی میتونید اکثر برنامه های و بازی های Android رو بروی کامپیوترتان اجرا کنید

دانلود نرم افزار Bluestacks

بعد از دانلود و نصب نرم افزار، فقط کافیست بازی Clash of Clans رو دانلود کرده و روی آن دوبار کلیک کنید
حالا کمی صبر کنید تا بازی روی نرم افزار شبیه ساز نصب بشه
وارد برنامه BlueStacks بشید و بازی Clash of Clans را اجرا کنید و لذت ببرید ;)

-------------------------------------------------------------

نحوه پیسرفت به صورت حرفه ای :

همانطور که میدونید تو این سبک بازی ها یا باید کاملا دفاعی بازی کنید، یا هجومی
نحوه ی بازی دفاعی که کاملا مشخصه ! باید Defence ها و دیوار ها رو تقویت کنید و برای بدست آوردن منابع مورد نیازتون هم باید معادن رو ارتقا بدید
اما به نظر من این سبک صبر و حوصله ی زیادی می خواد و کمی کسل کنندست !

بهترین کار برای پیشرفت در این سبک بازی ها، حمله و غارت دهکده های دیگر است
برای این کار کافیست ابتدا 20 سرباز بسازید و از منو Attack گزینه Find a Match رو بزنید
همونطور که گفتم نحوه چیدمان Defence ها، یکی از مهمترین کارهاییست که برای دفاع باید انجام بدهید
توی Find Match به راحتی میتونید دهکده هایی با Arange دفاعی ضعیف پیدا کنید و منابع آنها را غارت کنید
با منابع بدست آمده سرباز بسازید ، سرباز خانه (Barracks) را Upgread کنید
کمپ سربازها (Army Camp) را برای بالا بردن تعداد سرباز ها آپگرید کنید
همینطور مخازن Gold و Exier هم باید آپگرید کنید
این کار رو تا جایی که میتونید تکرار کنید
کم کم منابعتون به اندازه ی میرسه که جایی واسه نگه داشتنشون پیدا نمی کنید !!!
حالا میتونید سیستم دفاعی دهکدتون رو تقویت کنید
Defence ها رو آپگرید کنید
دیوار بسازید و دیوارها رو ارتقا بدید

با این روش سرعت پیشرفتتون چند برابر خواهد شد
در ضمن، نگران حمله دشمنان نباشید
چون بر خلاف بازی تراوین ، ساختمان ها شما تخریب نمیشند ! در نتیجه جز منابع و کمی رنک، چیزی از دست نمی دید
اما به زودی قدرتی بدست میارید که بازیکنان هم سطحتون، جرات حمله به شما رو پیدا نمی کنن

البته این روش تا زمانی که Tawn Hall شما به لول 6 یا 7 برسه جواب میده !!!
بعد از اون به منابع بیشتری نیاز دارید.
وقتی Tawn Hall رو به لول 6 رسونیدن، سعی کنید معادنتون رو به آخرن سطح ممکن برسونید

و نکته آخر اینکه قبل از اینکه از بازی خارج بشید
سعی کنید مخزن ها رو تا جایی که میتونید خالی کنید و نهایت استفاده رو از منابعتون بکنید

-------------------------------------------------------------​
نکات مهم :

1. توجه داشته باشید که این بازی به دلیل آنلاین بودن باید همیشه آپدیت باشه. به عبارتی باید حتما آخرین ورژن بازی رو نصب کنید !!!

2. برنامه Google Play Servies هم باید همیشه اپدیت باشه.

اگر سوالی بود من در خدمتم
موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
تغيير زبان بازى و لوت هيچ ربطى بهم ندارن. الكى به چرت و پرتاى ملت بى سواد گوش ندين. اونا همونايين كه ميگفتن سنگ قبر پاك نكنى كادو ميشه :))

اصولا چيزى هم به اسم لوكيشن براى لوت معنى نداره!

بدترین چیزی هم که میگن اینه که تروفی هاتون رو بیارین پایین وار راحت بیافته ! :| اون موقع که من بخاطر جم داشتم تروفی هام رو بالا میبردم هر کلنی میرفتم یه ساعت نشده یه نفر سر این قضیه کیکم میکرد ! :| حرف حساب هم مگه حالیشون میشد آخه...

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
تروفی هیچ تاثیری تو کلن وار نداره نمیدونم چطوری بین ملت این قضیه جا افتاده !!! تاون 10 هم باید کاپتو بالا ببری شاید فرجی شد !

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
من الان خودم تاون نه هستم و گلد یک و کریستال سه میچرخم.لوت هم خیلی خوبه.
تاون ده هم بهتره توی کریستال رو باشید.اونجا لوتش نسبتا مناسبه.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,825
یکی دیگه از چیزای اپدیت جدید مشخص شد

کنترل کامل روی وار : دیگه نیاز نیست کسی رو kik/inv کرد واسه وار

دومی هم اینه که واسه دیدن base هر فرد نیازی به ویزیت نیست میشه از قسمت پروفایل دید

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
قضیه اینه که اگه هر کس نسبت به لول توان هالش تو رنج تعریف شده خودش باشه لوت اصلا بد نیست واسش
من خیلی وقته مشکل لوت ندارم حتی خیلیم خوب شده
راستی دوستان ممنون میشم یه منبع موثق معرفی کنین برای توضیح دستور العمل دقیق تعیین حریف وار کلن
(اخ که پکا چقد گرونه آپگریدش!!!)

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
قضیه اینه که اگه هر کس نسبت به لول توان هالش تو رنج تعریف شده خودش باشه لوت اصلا بد نیست واسش
راستی دوستان ممنون میشم یه منبع موثق معرفی کنین برای توضیح دستور العمل دقیق تعیین حریف وار کلن
توی ویکی بازی قسمت وار دقیقا توضیح داده که وار با توجه به تاون هل و لول متچ و رتبه بندی میشه. البته دقیقا هم رو این نیس باز، کلی معیار مثل اندازه ی کمپا و لول نیرو ها و... وجود داره اما خب به طور خلاصه میشه گفت تاثیر اصلی رو اونه.

آخرین ویرایش:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995

این حرفی که میزنی کاملا غلطه، مثلا من لولم تو چند روز تغییری نمی کنه، هالمم تغییر نمی کنه، کاپم رو هم معمولا روی 2000 نگه میدارم ولی امشب لوت خوبه، فردا لوت بده، پس فردا لوت بده، فرداش لوت خوبه، حالا این با حرفی که تو زدی اصلا جور در نمیاد چون لوت اصلا هیچ ربطی به کاپ و لول و هال نداره، فقط و فقط و شانس. ممکنه با تغییر تاون هال چند درصد لوت یه بیسی که تمام کالکتوراش فول هست تغییر کنه ولی هیچ ربطی به پیدا کردن یه بیس با کالکتورای فول نداره. فقط شانس

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
این حرفی که میزنی کاملا غلطه، مثلا من لولم تو چند روز تغییری نمی کنه، هالمم تغییر نمی کنه، کاپم رو هم معمولا روی 2000 نگه میدارم ولی امشب لوت خوبه، فردا لوت بده، پس فردا لوت بده، فرداش لوت خوبه، حالا این با حرفی که تو زدی اصلا جور در نمیاد چون لوت اصلا هیچ ربطی به کاپ و لول و هال نداره، فقط و فقط و شانس. ممکنه با تغییر تاون هال چند درصد لوت یه بیسی که تمام کالکتوراش فول هست تغییر کنه ولی هیچ ربطی به پیدا کردن یه بیس با کالکتورای فول نداره. فقط شانس
حریف هایی که سیستم برات میاره به میزان کاپت بستگی داره. میزان لوتی هم که میتونی ازشون ببری به تان هال تو و تان هال حریف بستگی داره. اطلاعات غلط ندید.

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
درسته به کاپ ربط داره ولی حتی اگر توی تاون هال ها و لول های مختلف توی رنج کاپ درست خودتون هم باشید وقتی لوت خوبه برای همه خوبه و وقتی خرابه برای همه خرابه.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
شانس آقا، شانس. دو تا رفیقم یکی دو هفته پیش با هم شروع کردن، هر دو یه لول یجور یه لیگ، اما دیروز ظهر دو بار واس رفیقم لوت خفن عالی گیر اومد در حالی که اون یکی هرقدر نکست زد نه.

درسته که لیگ و تاون هل تاثیر داره، اما وقتی که شانس یکی رو که کالکتورا و معدناش لول بالان و مدت هاس خالیشون نکرده و پره پرن رو میزاره جلوت اینا کیلویی چنده؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
حریف هایی که سیستم برات میاره به میزان کاپت بستگی داره. میزان لوتی هم که میتونی ازشون ببری به تان هال تو و تان هال حریف بستگی داره. اطلاعات غلط ندید.
اطلاعات غلط ندادم، وقتی لوت خوبه واسه همه خوبه فقط شانس، شانس شانس

دقت کنی الان سه نفر دارن این موضوع رو تکرار می کنن، یعنی غلط نیست

یادت باشه....
شانس

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
خب منظور منم این نبود که شما همیشه مطابق با تان هالتون و کاپتون حریفی گیرتون میاد ک در حد تان هالتون لوت بده. فاکتورهایی که توی آوردن حریف دخیله زیاده که نهایتا رندوم براتون حریف میاره. اما از فاکتورهایی که دخیله میزان کاپ و تان هال شماست. حالا شما به رندوم میگید شانس.

البته شما توی پیامتون دقیقا اشاره کردید که لوت ارتباطی به تان هال و کاپ نداره

لوت اصلا هیچ ربطی به کاپ و لول و هال نداره، فقط و فقط و شانس

که گفتم اطلاعات غلطه و همینطورم هست. موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر