::: Clash of Clans :::

آخرین بروزرسانی : 20 مرداد 93

بازی Clash of Clans یکی از بازی های معروف و محبوب Android هست که به صورت آنلاین می باشد
اگر بخواییم بازی مشابه ای برای این بازی انتخاب کنیم، فکر کنم بازی Travian بهترین گزینه باشه

تو این بازی شما باید دهکده خودتون رو بسازید و رهبری کنید
چینش حرفه ای Defence ها و سرباز ها مهمترین کاریست که در هنگام دفاع و حمله باید انجام بدید
همچنین میتوانید در Clan دلخواهتان عضو شوید و با اعضای تیم همکاری کنید و در دفاع و حمله به آنها کمک کنید

دانلود آخرین ورژن بازی: Clash of Clans

-------------------------------------------------------------

نحوه اجرای بازی بر روی کامپیوتر:

شک نکنید که اجرای این بازی رو کامپیوتر لذتی چند برابر داره
برای اینکار ابتدا به نرم افزار BlueStacks احتیاج داریم
این نرم افزار یکی از بهترین شبیه سازهای Android هست و شما به راحتی میتونید اکثر برنامه های و بازی های Android رو بروی کامپیوترتان اجرا کنید

دانلود نرم افزار Bluestacks

بعد از دانلود و نصب نرم افزار، فقط کافیست بازی Clash of Clans رو دانلود کرده و روی آن دوبار کلیک کنید
حالا کمی صبر کنید تا بازی روی نرم افزار شبیه ساز نصب بشه
وارد برنامه BlueStacks بشید و بازی Clash of Clans را اجرا کنید و لذت ببرید ;)

-------------------------------------------------------------

نحوه پیسرفت به صورت حرفه ای :

همانطور که میدونید تو این سبک بازی ها یا باید کاملا دفاعی بازی کنید، یا هجومی
نحوه ی بازی دفاعی که کاملا مشخصه ! باید Defence ها و دیوار ها رو تقویت کنید و برای بدست آوردن منابع مورد نیازتون هم باید معادن رو ارتقا بدید
اما به نظر من این سبک صبر و حوصله ی زیادی می خواد و کمی کسل کنندست !

بهترین کار برای پیشرفت در این سبک بازی ها، حمله و غارت دهکده های دیگر است
برای این کار کافیست ابتدا 20 سرباز بسازید و از منو Attack گزینه Find a Match رو بزنید
همونطور که گفتم نحوه چیدمان Defence ها، یکی از مهمترین کارهاییست که برای دفاع باید انجام بدهید
توی Find Match به راحتی میتونید دهکده هایی با Arange دفاعی ضعیف پیدا کنید و منابع آنها را غارت کنید
با منابع بدست آمده سرباز بسازید ، سرباز خانه (Barracks) را Upgread کنید
کمپ سربازها (Army Camp) را برای بالا بردن تعداد سرباز ها آپگرید کنید
همینطور مخازن Gold و Exier هم باید آپگرید کنید
این کار رو تا جایی که میتونید تکرار کنید
کم کم منابعتون به اندازه ی میرسه که جایی واسه نگه داشتنشون پیدا نمی کنید !!!
حالا میتونید سیستم دفاعی دهکدتون رو تقویت کنید
Defence ها رو آپگرید کنید
دیوار بسازید و دیوارها رو ارتقا بدید

با این روش سرعت پیشرفتتون چند برابر خواهد شد
در ضمن، نگران حمله دشمنان نباشید
چون بر خلاف بازی تراوین ، ساختمان ها شما تخریب نمیشند ! در نتیجه جز منابع و کمی رنک، چیزی از دست نمی دید
اما به زودی قدرتی بدست میارید که بازیکنان هم سطحتون، جرات حمله به شما رو پیدا نمی کنن

البته این روش تا زمانی که Tawn Hall شما به لول 6 یا 7 برسه جواب میده !!!
بعد از اون به منابع بیشتری نیاز دارید.
وقتی Tawn Hall رو به لول 6 رسونیدن، سعی کنید معادنتون رو به آخرن سطح ممکن برسونید

و نکته آخر اینکه قبل از اینکه از بازی خارج بشید
سعی کنید مخزن ها رو تا جایی که میتونید خالی کنید و نهایت استفاده رو از منابعتون بکنید

-------------------------------------------------------------​
نکات مهم :

1. توجه داشته باشید که این بازی به دلیل آنلاین بودن باید همیشه آپدیت باشه. به عبارتی باید حتما آخرین ورژن بازی رو نصب کنید !!!

2. برنامه Google Play Servies هم باید همیشه اپدیت باشه.

اگر سوالی بود من در خدمتم
موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
میگم راهی هست که بشه مپ‌های خیلی قوی‌تر رو زد؟
مثلا تاون من 7ئه، اما 8های قوی‌تر رو نمیتونم بزنم هنوز!
حتی دراگون هم که بریزم، بازم نمیشه (خصوصا واسه وار)
چه میشه کرد؟ :D
زورت بیشتر کن :D
خوب باید هم نتونی بزنی

shantia_73

کاربر سایت
Jul 27, 2012
154
نام
ElSHEN
زورت بیشتر کن :D
خوب باید هم نتونی بزنی
آخه جالبه دیدم بعضی از اینا که تاون 7 هستن، جوری تاون 8 یا حتی 9 رو میزنن که آدم دهنش باز میمونه
تازه جالبیش اینه که بعضا سربازاشون آپگرید نیست و نیروی زیادی هم مصرف نمیکنن
اما روستایی رو میزنن که من تو خوابم نمیتونم بزنم :))

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اکه کسی خوب بخره میفروشم چرا که نه!
ولی یکم میترسم بفروشمش نمیشه بعد از 2 سال هر روز روزی چند ساعت کلا گذاشتش کنار:d

به نظر من نفروشش بذار باشه
چون این بازی هنوز هنوز ابدیت میاد براش و مطمئنن خیلی چیزها هست که هنوز اضافه نکرده و بعدم بهشون اضافه میکنه
پس عجله نکن و صبر کن

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
یکی از این رفیقای ما می خواد بفروشه اکانتش رو . سوالش اینکه این اکانت چند و کجا می تونه بفروشه ؟
مرسی بکس
[
ez3bus827ztv_t.jpg
[/URL][/IMG]

j4ttcexjyk0w_t.jpg
[/URL][/IMG]

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده....لطفا راهنماییم کنید..ممنون میشم.....
من بازی کلش رو روی اندروید بازی میکردم...گوشیمو عوض کردم و ایفون گرفتم...بازی رو لینک دیوایس کردم و از اندروید انتقال دادم به ایفون و روی اپل ایدیم سیو کردم.....چند روز پیش گوشی ایفون رو فروختم...قبل فروش کلا از اپل ایدی خارج شدم و بازی رو پاک کردم....ولی کسی که گوشی رو ازم خریده بازی رو دوباره نصب کرد و بجای اینکه بازی از اول شروع بشه بازی من بالا اومد.....چطور باید از گوشی بازی رو پاک کنم که دیگه بالا نیاد تو این گوشی که فروختم....ریست کلی کنم درست میشه؟؟؟؟؟؟؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
من بازی کلش رو روی اندروید بازی میکردم...گوشیمو عوض کردم و ایفون گرفتم...بازی رو لینک دیوایس کردم و از اندروید انتقال دادم به ایفون و روی اپل ایدیم سیو کردم.....چند روز پیش گوشی ایفون رو فروختم...قبل فروش کلا از اپل ایدی خارج شدم و بازی رو پاک کردم....ولی کسی که گوشی رو ازم خریده بازی رو دوباره نصب کرد و بجای اینکه بازی از اول شروع بشه بازی من بالا اومد.....چطور باید از گوشی بازی رو پاک کنم که دیگه بالا نیاد تو این گوشی که فروختم....ریست کلی کنم درست میشه؟؟؟؟؟؟؟
بازی دوباره با اکانت شما لاگ این شده؟ اگه آره فکر کنم باید بره قسمت اکانتای گوشی، و از اونجا اکانت رو کلا حذف کنه.

mehdihamed

کاربر سایت
Apr 21, 2010
110

تو اندروید قسمت برنامه ها موقع پاک کردن یه قسمت به اسم clear app data داره که اگه اون رو بزنی اطلاعات بازی سیو شده بازی هم پاک میشه شاید تو آیفون هم همچین قسمتی داشته باشه

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
بازی دوباره با اکانت شما لاگ این شده؟ اگه آره فکر کنم باید بره قسمت اکانتای گوشی، و از اونجا اکانت رو کلا حذف کنه.
تو قسمت اکانت های گوشی اپل ایدی خودم بود که از خارج شدم....ولی رو خود گوشی بازی سیو مونده....بازی رو پاک میکنی باز هم میریزی باز از همون اکانت خودم میاد .....نمیدونم اپل مثل اندروید جایی داره که کلا سیو بازی رو حذف کرد؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

تو قسمت اکانت های گوشی اپل ایدی خودم بود که از خارج شدم....ولی رو خود گوشی بازی سیو مونده....بازی رو پاک میکنی باز هم میریزی باز از همون اکانت خودم میاد .....نمیدونم اپل مثل اندروید جایی داره که کلا سیو بازی رو حذف کرد؟؟؟؟؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اون روزی رو که ملت بفهمن، قبول بکنن، رو نفهمیشون اصرار نکنن و این توی کلشون بره که کاپ توی وار تاثیری نداره عالی میشه واقعا.

|Night|

کاربر سایت
Aug 14, 2014
93
دوستان حقیقتش من و دوستم دنبال یه کلن مناسب میگردیم که حداقل خوب دونیت و ریکوست داشته باشن میگردیم...من لول 82 تون هال 8 و دوستم تون هال 9 لول 80 هستش...کویین لول 10 داره و...به هر حال هر کلنی میریم یکی نیرو نمیده یکی نیروهاش ضعیفه یکی هم تو وار حتی یه ستاره نمیتونه بگیره! اگه کسی کلن مناسب داره بگه و تعداد هم حداقل بالای 15 یا 20 نفر باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر