Civilization Revolution

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
متاسفانه این بازی فقط برای Pal و UC هست (و مثل اینکه در ژاپن و آسیا Release نمی شه) و بعد از این همه انتظار ما نمی تونیم بازی کنیم.

saeedrah

کاربر سایت
Feb 9, 2006
227
نام
سعید رهبری
امروز رفتم بازی رو از نکست بگیرم گفتش نداره الان و تموم کرده.

دوستان در ضمن اگه از علاقمندان این سبک باشید مطمئن باشید نا امید نمی شید. سایت ها خوب review کردن. همه گفتن عالیه و حتی کنترلش هم خوبه و تنها مشکلش اینه که محتویاتش از نسخه های pc کمتر هست. صرف نظر از این واقعا بازی لذت بخشی هست.

(در ضمن هاستلر جان، عزیزم یاد بگیر که یکم فکر کنی. ببین عزیز اولا که من گفتم که بازی اومده ;) دوما که شما انقدر الاف و بی فکر بودید که یک اسپم دادید که بگید پست من اسپم بود و این واقعا جای تبریک داره ;) سوما که پست شما خودش به شدت اسپم بود و بدترین نوع اسپم ;) چهارم که اگر حرف نزنید کسی نمی گه لالید یا اینکه نمی دونید اسپم چیه ;))

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
متاسفانه این بازی فقط برای Pal و UC هست (و مثل اینکه در ژاپن و آسیا Release نمی شه) و بعد از این همه انتظار ما نمی تونیم بازی کنیم.
زکی... ما رو بگو دلمونو خوش کرده بودیم... صبا جان رفتی تو کاره تغییر ریجن... ها؟ :biggrin1:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري

خبر تلخي بود اما فكر كنم يه نسخه بازي قراره 8 جولاي بياد بادمه چند وقت پيش توي VG247 خونده بودم . ممكنه اون نسخه Free باشه يعني اميدوارم

saeedrah

کاربر سایت
Feb 9, 2006
227
نام
سعید رهبری
بچه ها تا الان 7 تا نقد از بازی اومده که هیچکدوم از 80 پائین تر نیست. قسمتی از هر کدوم از نقد ها رو گذاشتم. فقط ترجمه نکردم دیگه :D در ضمن نقد های مجله های ps3 رو نگذاشتم :cheesygri

90 Gameplanet
A fantastic, frantic combination of pretty much all the highlights of previous Civilization titles rolled into one single package. Finally, a worthy way to experience Sid Meier's legendary franchise on your console!

Game Informer 90
This is hands down the best pure strategy title to appear on consoles to date, and easily worthy to bear the Civilization name.

Xbox World 360 Magazine UK 85
While far from as deep as the PC games, Revolution is a fine achievement, extremely accessible and great fun to play

Gameplayer 80
Old diehard fanatics will no doubt shake their fists at the slight console-friendly tweaks of the original formula and the light-hearted nature of the graphics – but hey, it’s successfully infecting a whole new generation of gamers with Civ love, so get over it. .

Official Xbox Magazine UK 80
Civilization Revolution is currently the best strategy game available on the console. It has the controls, it has the pedigree, it has the depth, it has the multiplayer and most of all it has the accessibility.

Gamer.nl 80
Exactly the right things have been made more simple and the essence of the game is still there.

EuroGamer 80
This slick new Civilization may be more reduction than Revolution, but it's easily one of the most distinctive games on 360 and PS3. I can't see myself playing much more of the single-player, but I genuinely cannot wait to war over landmass with a few like-minded chums.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خبر تلخي بود اما فكر كنم يه نسخه بازي قراره 8 جولاي بياد بادمه چند وقت پيش توي VG247 خونده بودم . ممكنه اون نسخه Free باشه يعني اميدوارم
برای منم همینطور ! منم خیلی منتظر این بازی مونده بودم اما حالا J نداره !!!!! حالا چراش رو نمیدونم -
انشاالله اون نسخه Free باشه یا حداقل یه نسخه J بدن چون نمره های بازی هیچکدوم پایین نیست

saeedrah

کاربر سایت
Feb 9, 2006
227
نام
سعید رهبری
بچه ها من دیروز صبح ساعت 10 بازی رو گرفتم از نکست.

بازی فوق العادس. البته متاسفانه اصلا در حد نسخه های کامپیوتر نیست اما خوب کنترل عالی هست و خیلی راحت و تو دسته. lt برای کنترل شهر ها است. rt برای صبحت با دیگر مدیر ها. rb برای دیدن شرایط. با دکمه های صفحه هم یونیت ها رو کنترل می کنید. فقط مشکل اینه که بازی مینی مپ نداره. گرافیک بازی خوبه. آهنگ ها هم که مثل همیشس. ... فقط مشکل اینه که بازی قسمت کمپین نداره. 5 تا درجه سختی برای بازی هست که من تو درجه ساده بازی کردم البته تقصیر خود بازی بود. در هر صورت بازی خیلی خوبه. پیشنهاد می کنم کسایی که استراتژی دوست دارن، انگلیسیشون خوبه و تا حالا رو کامپیوتر اینو بازی نکردن حتما بخرن امتحانش کنن.

saeedrah

کاربر سایت
Feb 9, 2006
227
نام
سعید رهبری
اولا که فکر نمی کنم واسه j بیاد (بالاخره یک بار شد من از این که pal هست کنسولم خوشحال شم)

بچه ها امروز دو دست رو درجه سختی متوسط زدم ( 5تا درجه سختی داره بازی) مگه می شه برد هر 2 بار رو باختم. هوش مصنوعی برای منی که زیاد اینکاره نیستم زیادی قوی هست. همونطور که گفتن بچه ها حدود 15 تا تمدن هست تو بازی که یکیش از اول آزاد نیست منم نمی دونم چجوری باید آزاد شه. تمدن ها هر کدوم یک خاصیت ویژه ای دارن که کلی بازی رو باحال می کنه. مثلا اگر با روم برید شخصیت های بزرگ بیشتری تو شهر هاتون پیدا می شن. بازی یک دایره المعارف کامل داره که در مورد همه چی توش نوشته. بازی معتاد کننده است تا یک حدی. ولی در مجموع کنترل عالیه. دست استاد درد نکنه یه بار دیگه ثابت کرد اینکارست.

دوستانی که بازی رو رو pc بازی کردن همون رو خواهند دید که ساده تر شده. اما کسایی که تا حالا بازی نکردن از دست ندن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر