Civilization IV

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
بازی Civilization IV آخرین کار استودیوی Firaxis است.البته قبل از این بازی بازی Sid Meier’s pirates را ارائه داده است.که میتوان یک بازی استراتژی بسیار خوب رو به آن لقب داد.بازی Civilization IV در 14 نوامبر وارد بازار خواهد شد.
ویژگی های بازی:
دارای گرافیکی نفس گیر و صدا و موسیقی دلنواز می باشد.شاید بتوان سری بازی های civilization را پرفروش ترین سری بازی های استراتژی کامپیوتری دانست.
این بازی در مورد تاریخ بشر می باشد.از عصر سنگی تا عصر فضا.در شروع بازی شما ملیتی را که میخواهید انتخاب میکنید. در شروع بازی مردم شما در عصر سنگی در حال جستجو و پیشرفت هستند.که میتواند در عصر سنگی به پیشرفت هایی همچون دریانوردی و معدن کاری میرسند.اگر بتوانید افراد خود را به خوبی پیشرفت دهید میتوانید به عصر فضا برسید.در طول بازی شما تمدن های دیگری را خواهید دید.که به طور مثال میتوان به نزاد های :امریکایی،فارس،چین،فرانسه اشاره کرد.که در کل 18 نژاد در این بازی دیده میشوند که بنا به موقعیت و شرایط آنها کیفیتشان تغییر میکند.هر نزادی داری واحد های نظامی و استراتژی مخصوص به خود هست.بعضی از انها صلح امیز و برخی دیگر اضافه شونده و یا حالتی جنگی دارد.شما جنگ های خود را با اسلحه های مختلف شروع میکنید که در عصر سنگی این اسلحه ها تیرو کمان و شمشیر می باشد.سپس پس از پیشرفت میتوانید به تانک ها و زیر دریایی ها و بالگرد ها و نیروهای متحرک و بمب ها و در نهایت اسلحه های هسته ای اشاره کرد.شما راه های مختلفی برای کشور گشایی پیش روی خود دارید.میتوانید جنگ کنید، میتوانید با مسائل دیپلماتیک و ... مشکل خود را حل کنید.امیدواریم که این بازی بتواند سرگرمی خوبی برای طرفداران بازی های استراتژی باشد.

منبع :سایت رسمی استودیوی Firaxis
www.firaxis.com
موفق باشی.
(از خودم حرف نمیزنما)
با تشکر از دوست خوبم.مطلب برا من نیست.من فقط کپی کردم.
خوش بگذره.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
the best game

بازی جالبیه من شماره های قبلی رو دیدم . ولی به صورت کامل بازیشون نکردم . به نظر من ارزش منتظر موندن رو داره .

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
خب.
سلام
من نتونستم در مورد سیستم مورد نیاز بازی چیزی گیر بیارم.ولی معمولا بازی های استراتژی برای اجراش زیاد به مشکل نباید بخورین.اونم بازی هایی که دوربین ایزومتریک دارن.مثل این بازی
ایتجا براتو چند تا شات از بازی می زارم.
ebeu54.jpg
ebeu5y.jpg

ebeu6h.jpg
ebeu85.jpg

خوش باشین
و
سلامت
بای بای

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
.

نوشته شده توسط Hellgate:london:
خب.
سلام
من نتونستم در مورد سیستم مورد نیاز بازی چیزی گیر بیارم.ولی معمولا بازی های استراتژی برای اجراش زیاد به مشکل نباید بخورین.اونم بازی هایی که دوربین ایزومتریک دارن.مثل این بازی
ebeu54.jpg
ebeu5y.jpg

ebeu6h.jpg
ebeu85.jpg

خوش باشین
و
سلامت
بای بای
میگم تو این شماره تمدن های ایران رو هم نشون میده . ؟

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
نوشته شده توسط Hellgate:london:
خب.
سلام
ebeu54.jpg
ebeu5y.jpg

ebeu6h.jpg
ebeu85.jpg

خوش باشین
و
سلامت
بای بای
من زیاد خوشم از بازی استراتژیک نمیاد ولی این عکسا یه چیز دیگست... :arrow:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط alprh:
میگم تو این شماره تمدن های ایران رو هم نشون میده . ؟
سلام
بله.
ذر اين بازي از نژاد ارياني هم حرف به زبان خواهد اومد.يكم برين بالاتر در قسمت پست اول نوشتم كه توي اين بازي ميتونيد از ن‍ژاد ايراني هم استفاده كنيد.
به نظر من كه معمولا كاراي اين Fiaxis‌اي بدك نيست.قيل از اينكه بازي Civilization IV بياد به نظر من برين بازي Pirates‌ رو انجام بدين تا بفهمين داري كار كي رو انجام ميدين.درسته كه اين بازي هيچ ربطب به Civilization IV نداره ولي خب ديدنش ضرر نداره.
باي باي

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام
چند تا عکس از شخصیت های بازی.منظورم نژاد هاس.
ehxidh.jpg
ehxies.jpg

ehxifl.jpg

و یه عکس از کره زمین.نمیدونم این به چه دردی میخوره.
ولی خب ببینیدش.
ehxiis.jpg

شاید برای اینکه بتونیم نژاد مورد نظر خود را انتخاب کنیم.

بای بای

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
طرفدارای این بازی الان فکر کنم دارن عشق دنیا رو میبرن.بازیی که گیم اسپات و آی جی ان بهش بدن 9.4 فکر کنم بهترین بازیه استراتژی سال بشه.فکر کنم از لحاظ امتیاز تو بازیهای مربوط به سبکش تا حالا بالاترین بوده باشه.البته میدونم هر بازی استراتژی گردو نیست.ولی اگه بخوایم بازیهایی رو که اسما استراتژی هستن رو بگیریم این بازی حتی از بلک اند وایت و ایج آف امپایرز و وارکرفت3 و رایز آف نیشن و نسخه 3همین بازی که خیلیا میگن از بهترین بازیاس هم امتیازش بیشتر شده.حالا بیاد ببینیم چیه.
Gameplay:10
Graphic:8
Sound:8
Value:9
Tilt:10
Overall:9.4
در ضمن تا حالا هیچ سایتی زیر 90%به این بازی امتیاز نداده.

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Elvish Hero:
طرفدارای این بازی الان فکر کنم دارن عشق دنیا رو میبرن.بازیی که گیم اسپات و آی جی ان بهش بدن 9.4 فکر کنم بهترین بازیه استراتژی سال بشه.فکر کنم از لحاظ امتیاز تو بازیهای مربوط به سبکش تا حالا بالاترین بوده باشه.البته میدونم هر بازی استراتژی گردو نیست.ولی اگه بخوایم بازیهایی رو که اسما استراتژی هستن رو بگیریم این بازی حتی از بلک اند وایت و ایج آف امپایرز و وارکرفت3 و رایز آف نیشن و نسخه 3همین بازی که خیلیا میگن از بهترین بازیاس هم امتیازش بیشتر شده.حالا بیاد ببینیم چیه.
Gameplay:10
Graphic:8
Sound:8
Value:9
Tilt:10
Overall:9.4
در ضمن تا حالا هیچ سایتی زیر 90%به این بازی امتیاز نداده.
سلام
خوش خبر باشی.
اقا عماد
نسخه 3 این بازی خیلی زیبا بود.
انگار این دفعه هم ادمو یاد گذشته میندازه.
من که بیصبرانه منتظر این بازی هستم.
نمرش از بازیوارکرفت هم بهتره.
ایول.
بالاخره یکی پیدا شد پوزه این بیلزاردو بزنه.

بای بای

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
دیشب torrent بازی اومد بیرون

من که برای این بازی نمیتونم صبر کنم

مولتی پلیر بازی در نسخه های قبلی ضعیف بود تقویت شده...فقط دو سال اول ساخت بازی رو رو مولتی پلیر اون کار کردن

در مورد سرزمین پارس هم بله در بازی هست اون عکس شخصیت بازی ها که دو تا پست قبل از من هست اولین ردیف سمت راست کوروش کبیر هست

ببینید گیم اسپات در موردش چی گفته

If you have even a passing interest in strategy games, world history, or getting less sleep at night, you owe it to yourself to give Civilization IV a try.

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
ایول آقا منم داره از این بازی خوشم میاد.این جمله رو:
Warning:the highly addictive gameplay will make you lose sleep
اینو تو ضعفای بازی نوشته!کلا بازی دو تا مشکل داره.یکی همین بالایی یکی هم مثه اینکه بازی یکم از لحاظ محتوایی تاریخی به خاطر اینکه بازی سریع تموم میشه مشکل داره!!البته اینجا دقیق نفهمیدم.یعنی کلمه ها رو همینطوری واسه خودم معنی کردم البته کلمه emphasize نمیدونم یعنی چی.همینطوری فرضی معنی کردم.!!
در ضمن تا حالا از توی 350 تا رای امتیاز خوانندگان شده 9.7!!!

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
عجب بازیی.بجز اینکه بهترین بازی استراتژیک خواهد شد :) میشه گفت شاید بهترین بازی سال هم بشه.
البته یه علتی که من فکر میکنم این بازی رو عالی کرده multiplayer عالی آن هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر