Civilization IV

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام
ببینم یکم در مورد مولتی این بازی توضیح میدین.
من میخوام بدونم مولتی این بازی چه جوریه.
ممنون میشم.

بای بای
امسالم پس یه بازی استراتژی خوب اومد.
بعد از بازی Act of War که به نظرم بازی خوبی می یومد به sinematic های خوب با کیفیت فیلم.
امسال یه بازی خوب استراتژی هم داریم.

به به

بازم
بای بای

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
امسالم پس یه بازی استراتژی خوب اومد.
بعد از بازی Act of War که به نظرم بازی خوبی می یومد به sinematic های خوب با کیفیت فیلم.
امسال یه بازی خوب استراتژی هم داریم.
با اینکه با سبک استرتژیک زیاد حال نمیکنم اما حتما میرم این بازی را میگیرم ببینم چی داره که این امتیاز را گرفته
اما Rom Total War هم امتیاز خیلی خوبی گرفته بود اما واقعا خسته کننده بود بازیش

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط farzadlion:
با اینکه با سبک استرتژیک زیاد حال نمیکنم اما حتما میرم این بازی را میگیرم ببینم چی داره که این امتیاز را گرفته
سلام
بازی Act of War به نظرم یکی از بهترین انتخاب ها برای دوستداران بازی های استراتژی بود.
سبک و مدل بازی مثل بازی های محبوب دوستان مثل:Generals و red alret بود.در ضمن سینماتیک های بازی همش فیلم بود.فیلم هایی خیلی زیبا که ادم اگه بشینه فیلمشو ببینه فکر کنم حدود 1-2 ساعتی بشه.شایدم بیشتر.
حتما اگه این بازی رو امتحان نکردید یه سری بهش بزنید.
فکرم کنم این بازی از گیم اسپات نمره 8.5 رو گرفت.

بای بای

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
نوشته شده توسط farzadlion:
اما Rom Total War هم امتیاز خیلی خوبی گرفته بود اما واقعا خسته کننده بود بازیش

توتال وار خسته کننده بود؟ بنظر من که روند بازیش مخصوصا جنگاش خیلی عالی کار شده بود.من بعضی روزا تا 6 ساعتم بازیش میکردم.
اگه از روم خوشتون نمیاد پس دلیلی هم برا بازی کردن C IV هم ندارین چون که این یکی روند بازیش خیلی کند تره ;)
البته هرکی یه نظری داره.نظر من هم این بود.
ناراحت نشین. ;)

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
توتال وار خسته کننده بود؟ بنظر من که روند بازیش مخصوصا جنگاش خیلی عالی کار شده بود.من بعضی روزا تا 6 ساعتم بازیش میکردم.
اگه از روم خوشتون نمیاد پس دلیلی هم برا بازی کردن C IV هم ندارین چون که این یکی روند بازیش خیلی کند تره
نمی دونم شاید حق با شما باشه
اما من با بازیی مثل Rise of Nation بیشتر از Rome Total War حال کرده

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام
بازی Act of War به نظرم یکی از بهترین انتخاب ها برای دوستداران بازی های استراتژی بود.
سبک و مدل بازی مثل بازی های محبوب دوستان مثل:Generals و red alret بود.در ضمن سینماتیک های بازی همش فیلم بود.فیلم هایی خیلی زیبا که ادم اگه بشینه فیلمشو ببینه فکر کنم حدود 1-2 ساعتی بشه.شایدم بیشتر.
حتما اگه این بازی رو امتحان نکردید یه سری بهش بزنید.
فکرم کنم این بازی از گیم اسپات نمره 8.5 رو گرفت.

بای بای
کاملا درست Act of War یکی از قشنگ ترین بازی های استراتژی است که تا به حال کردم ولی راستش رو بگم من اصلا سری بازهای Civilization خوشم نمیاد

منم همینطور اصلا با Rome Total War حال نکردم

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نقل قول:
اگه از روم خوشتون نمیاد پس دلیلی هم برا بازی کردن C IV هم ندارین چون که این یکی روند بازیش خیلی کند تره

نمی دونم شاید حق با شما باشه
دلیل اینکه کسی زیاد از این بازی خوشش نمیاد اینه که در بازی هیچ چیزی معلوم نیست.نه دکمه هاش معلومه نه مامورات هاش معلومه و ....

civilization این نسخه فکر میکنم خوب باشه دیگه.من یه بار نسخه ی قبل رو بازی کردم یه جورایی مثل همین rome بود.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Death Knight:
دلیل اینکه کسی زیاد از این بازی خوشش نمیاد اینه که در بازی هیچ چیزی معلوم نیست.نه دکمه هاش معلومه نه مامورات هاش معلومه و ....

civilization این نسخه فکر میکنم خوب باشه دیگه.من یه بار نسخه ی قبل رو بازی کردم یه جورایی مثل همین rome بود.
آره یکی از دلایلی که من از این بازی خوشم نمیاد اینه که اصلا معلوم نیست که باید چی کار کنیم هیچ چیز معلوم نیست

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
آره یکی از دلایلی که من از این بازی خوشم نمیاد اینه که اصلا معلوم نیست که باید چی کار کنیم هیچ چیز معلوم نیست

کاری نباید بکنید فقط باید کشور گشایی کنید.همین.
شما بگید کجا مشکل دارید من بهتون میگم البته اگه الان بازیش میکنین که فکر نمیکنم اینطور باشه.

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:

کاری نباید بکنید فقط باید کشور گشایی کنید.همین.
شما بگید کجا مشکل دارید من بهتون میگم البته اگه الان بازیش میکنین که فکر نمیکنم اینطور باشه. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر