Castlevania: Lords of Shadow l PC

70346916147817292071.jpg

درود

بدون شک بازار PC و فروش دیجیتالی عناوینش در ژانر های مختلف در چند سال اخیر رشد فوق العاده چشمگیری داشته است . موفقیتی که حتی ناشران ژاپنی را هم به وسوسه انداخت تا عناوینی که بنظرشون فقط مناسب کنسول و کنترلر هست بر روی این پلتفرم محبوب و خیلی عجیب !! عرضه کنن .

Lord of shadow رو میتوان یکی از 5 عنوان برتر H&S این نسل نامید که امتیازت و فروش نسبتا خوبش توانست طرفداران زیادی رو به خودش جلب کند که متاسفانه خیلی از PC Gamer ها در حسرت تجربه ش تا به امروز باقی موندن .

بنظر میاد PC عجیبترین پلتفرم صنعت گیم در این نسل بوده و هست چرا که فقط روی PC میتوان عناوینی رو یافت کرد که ابتدا شماره 2 یک عنوان براش تایید میشه و بعد از ماهها موقعی که هیچ کسی فکرش رو هم نمیکنه خبرهای مختلف مبنی بر عرضه شدن نسخه قدیمیترش به گوش میرسه :d:d . اگر چه هنوز هیچگونه تاییدی از طرف ناشر بازی کونامی (ناشر عناوینی چون metal gear rising که بتازگی خبر تاییدش بروی PC منتشر شده) بصورت رسمی منتشر نشده اما میتوان تصور کرد که آخرین عنوان باقی مونده (از 5 عنوانی که ماه ها پیش اطلاعاتش در دیتا بیس استیم منتشر شد که فقط این یکی باقی مونده و بقیه همه بصورت رسمی تایید شدن) هم سرانجام خوشی در انتظارش خواهد بود و بعد از مدتی برای PC عرضه میشود .

اولین تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC :

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
چرا این بازی اینقدر محدوده؟؟؟ اینهمه محیط قشنگ اما همش بک گرانده و کاراکتر جز مسیر های مشخص هیچ جا نمیتونه بره! که تو اون مسیرها هم محدوده! روی هر بلندی ای که بازی مشخص میکنه میشه پرید! هر لبه ای رو که بازی مشخص کنه میشه گرفت! فقط اونجاهایی که خود بازی تشخیص میده میشه از دره ها سقوط کرد (که سقوطشم فقط یه خورده از سلامتی کم میکنه!) حتی بعضی مواقع از پله ها هم که میرم بالا می خوام بپرم پایین پله ها نمیشه! باید حتما قدم بزنم! بازی باز ها رو اینقدر ... فرض کردن که اینهمه محدود و آسون کردن این بخش ها رو؟؟؟ معماهای بازی که دیگه نوبرشن! جواب معما رو میشه خرید!!!!! بازی ای که مبارزاتش اینهمه سخته چرا بقیه ی بخش هاش اینقدر آسون و محدودن؟؟؟هر چیزی تو کتم بره این بخش پلتفرمر بازی تو کتم نمیره! :D
مطلب دیگه اینکه چرا اینقدر سریع حرکت می کنه این؟؟؟ انگار بازی رو دور تنده! :D محیط های به این قشنگی رو حیفه که آدم اینقدر سریع ازش عبور کنه :D
دوبلور شخصیت اصلی با اینکه بازیگر معروفیه اما اصلا به قیافه و استایلش نمی خوره! صداش باید یه خورده خشن تر می بود! البته بعضی مواقع اینقدر ساکت میمونه که آدم فکر میکنه طرف لاله! :D روند داستان هم که تا اینجا خیلی کند بوده که امیدوارم ( و می دونم) که بهتر شه!
کلا دارم عیب می گیرم چون نقاط مثبتشو تا حالا خیلیا گفتن. دیگه لازم نیست من بگم :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
چرا این بازی اینقدر محدوده؟؟؟ اینهمه محیط قشنگ اما همش بک گرانده و کاراکتر جز مسیر های مشخص هیچ جا نمیتونه بره! که تو اون مسیرها هم محدوده! روی هر بلندی ای که بازی مشخص میکنه میشه پرید! هر لبه ای رو که بازی مشخص کنه میشه گرفت! فقط اونجاهایی که خود بازی تشخیص میده میشه از دره ها سقوط کرد (که سقوطشم فقط یه خورده از سلامتی کم میکنه!) حتی بعضی مواقع از پله ها هم که میرم بالا می خوام بپرم پایین پله ها نمیشه! باید حتما قدم بزنم! بازی باز ها رو اینقدر ... فرض کردن که اینهمه محدود و آسون کردن این بخش ها رو؟؟؟ معماهای بازی که دیگه نوبرشن! جواب معما رو میشه خرید!!!!! بازی ای که مبارزاتش اینهمه سخته چرا بقیه ی بخش هاش اینقدر آسون و محدودن؟؟؟هر چیزی تو کتم بره این بخش پلتفرمر بازی تو کتم نمیره! :D
مطلب دیگه اینکه چرا اینقدر سریع حرکت می کنه این؟؟؟ انگار بازی رو دور تنده! :D محیط های به این قشنگی رو حیفه که آدم اینقدر سریع ازش عبور کنه :D
دوبلور شخصیت اصلی با اینکه بازیگر معروفیه اما اصلا به قیافه و استایلش نمی خوره! صداش باید یه خورده خشن تر می بود! البته بعضی مواقع اینقدر ساکت میمونه که آدم فکر میکنه طرف لاله! :D روند داستان هم که تا اینجا خیلی کند بوده که امیدوارم ( و می دونم) که بهتر شه!
کلا دارم عیب می گیرم چون نقاط مثبتشو تا حالا خیلیا گفتن. دیگه لازم نیست من بگم :D
خب دیگه بازی خطی همینه. البته بازم راه های مختلف زیادی توی هر مسیر هست. بیشتر تمرکز بازی هم روی گیم پلی و داستانش هست و به نظرم خیلی خوبه که پلتفرمینگ کم ولی به جا استفاده شده.
خب 2 دقیقه سر جات وایسا و محیط ها رو نگاه کن:biggrin1: حیفه از محیط های این بازی به سرعت بگذریم.
اتفاقا دوبلورش با شخصیتش هماهنگی جالبی داره. صدای گابریل خیلی گرم و خوب کار شده و دیالوگ هاش واقعا عالی هستن. کاملا با شخصیتش هماهنگی داره.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
الان رسیدم Chapter 2 Level 2.
خیلی خفن بود. جیگرم حال اومد. :D

این Ice Titan با وجود اینکه کشتنش سخت نبود ولی حرص منو درآورد تا کشتمش. :|

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
خب دیگه بازی خطی همینه. البته بازم راه های مختلف زیادی توی هر مسیر هست. بیشتر تمرکز بازی هم روی گیم پلی و داستانش هست و به نظرم خیلی خوبه که پلتفرمینگ کم ولی به جا استفاده شده.
خب 2 دقیقه سر جات وایسا و محیط ها رو نگاه کن:biggrin1: حیفه از محیط های این بازی به سرعت بگذریم.
اتفاقا دوبلورش با شخصیتش هماهنگی جالبی داره. صدای گابریل خیلی گرم و خوب کار شده و دیالوگ هاش واقعا عالی هستن. کاملا با شخصیتش هماهنگی داره.
بیشتر تمرکز رو بخشی از گیم پلی به نام مبارزات هست! وگرنه بقیه ی بخش های گیم پلی اصلا به درد نمیخوره! معماهاش رو که اصلا چیزی نمیگم! پلتفرمینگی که اصلا مجازاتی توش نیست رو میگی به جا؟؟؟ وقتی میرسی به یه سطح که باید بپری رو یه سطح دیگه و وسطشون هم یه دره هست تنها وقتیه که می تونی بیفتی تو دره ها که اون هم بیشتر شبیه یه مرحله ی دکمه زنیه تا پلتفرمر واقعی! مثل پلتفرمر های اویل 6!!! حالا اون جا وقتی به لبه میرسیدی بهت میگفت چه دکمه ای رو فشار بدی اینجا نمیگه! حتی اگه مستقیم راه هم بری بازی نمیگذاره بیفتی تو دره و یه دیوار نامرئی جلوتو میگیره! تنها راهی که میشه از دره های بین دو تا سطح پایین افتاد اینه که اول بپری به جلو بعد جهت چپ یا راست رو فشار بدی!(کدوم احمقی این کار رو میکنه؟؟؟) چون حتی اگه از همون اول جهت چپ یا راست رو فشار بدی باز هم همون دیوار نامرئی جلوتو میگیره!!! در بقیه ی مواقع هم که نمیشه حتی از یک سطح چند متری پایین پرید. اشکالات بازی رو ندیده نگیر لطفا! :D پلتفرمر بازی رو مثل god of war می ساختن عیبی داشت؟؟؟
اون جمله ای رو که bold کردی رو تو نقد گیم اسپات خونده بودم گفتم یه اشاره ای بهش بکنم :D این خودش یه نکته ی منفیه که من نتونم از محیط در حین انجام بازی لذت ببرم چون سرعتم خیلی زیاده و مجبور شم جریان بازی رو متوقف کنم!!! باز هم god of war این وسط خودنمایی میکنه! نوع حرکت دوربین تو اون بازی و نحوه ی نمایش هنرمندانه ی محیط تو GOW جوری بود که لازم نبود بایستی و دسته رو بزاری زمین و محیط رو تماشا کنی!
همه ی اینها نکات خیلی ریزیه که خیلی ها اصلا توجه نمیکنن! اما همین هاست که یه بازی خوب و یه شاهکار از هم جدا میکنه!
در مورد دوبلور هم والا من هر وقت زبون باز میکنه خندم میگیره! انگار یه جوون سوسول بالاشهر لندن داره صحبت میکنه تا یه جنگجوی خون آشام زخم خورده ی انتقام جو! :D

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان من اینو قبلا رو 360 بازی کردم از اونجایی گرافیک برام مهمه میخوام ببینم فرقی با نسخه 360 داره ک بگیرمش دوباره؟

فرق چندانی نداره کمی سایه با aa اما فریم 60 ثابت به مراتب لذت بیشتری به بازی می ده به نظرم ارزش نداره دوباره از اول بری خیلی هم طولانیه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من به این قسمت رسیدم ولی متاسفانه بمبی پرتاب نمی کنن. کسی میدونه چرا؟ اگر سیو بعد از ایجا رو کسی داره بزاره برای من.

http://8pic.ir/images/25596049077334408926.jpg
فرهاد جان شما باید یکی از این گابلین ها رو با U بگیرین تا بمبش بیوفته روی زمین و بعد پرتش کنین به سمت درخت.

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
دوستان من دارم اینو با کیبرد میک اصلا حال نمیده...
من یه دسته پلی استشن (با رابط) دارم میخواستم بدونم چجوری میشه با دسته بازی کرد اصلا تو بازی دسته کار نمیکنه
یکی یه توضیح کلی بده ممنون میشم

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
کسی بازی رو خریده ؟
اگه کسی تو تهران خریده لطف کنه بگه از کجا و همچنین بگه آیا مشکل کرک و پچ و این حرفا داره یا نه
ممنون

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
اوف بابا این غول سنگیه که از تو یخ درمیاد دهنمو سرویس کرد . خدا شاهده نیم ساعت باهاش ور رفتم . به کلش برسی مگه میذاری حرکت کنی هی ورجه وورجه میکنه آدمو میندازه .

- - -ویرایش - - -

من action هارو، رو num lock ها چیدم درست مثل همونی که خودش رو JKL چیده بود

کلید های موس رو گذاشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر