Castlevania: Lords of Shadow l PC

70346916147817292071.jpg

درود

بدون شک بازار PC و فروش دیجیتالی عناوینش در ژانر های مختلف در چند سال اخیر رشد فوق العاده چشمگیری داشته است . موفقیتی که حتی ناشران ژاپنی را هم به وسوسه انداخت تا عناوینی که بنظرشون فقط مناسب کنسول و کنترلر هست بر روی این پلتفرم محبوب و خیلی عجیب !! عرضه کنن .

Lord of shadow رو میتوان یکی از 5 عنوان برتر H&S این نسل نامید که امتیازت و فروش نسبتا خوبش توانست طرفداران زیادی رو به خودش جلب کند که متاسفانه خیلی از PC Gamer ها در حسرت تجربه ش تا به امروز باقی موندن .

بنظر میاد PC عجیبترین پلتفرم صنعت گیم در این نسل بوده و هست چرا که فقط روی PC میتوان عناوینی رو یافت کرد که ابتدا شماره 2 یک عنوان براش تایید میشه و بعد از ماهها موقعی که هیچ کسی فکرش رو هم نمیکنه خبرهای مختلف مبنی بر عرضه شدن نسخه قدیمیترش به گوش میرسه :d:d . اگر چه هنوز هیچگونه تاییدی از طرف ناشر بازی کونامی (ناشر عناوینی چون metal gear rising که بتازگی خبر تاییدش بروی PC منتشر شده) بصورت رسمی منتشر نشده اما میتوان تصور کرد که آخرین عنوان باقی مونده (از 5 عنوانی که ماه ها پیش اطلاعاتش در دیتا بیس استیم منتشر شد که فقط این یکی باقی مونده و بقیه همه بصورت رسمی تایید شدن) هم سرانجام خوشی در انتظارش خواهد بود و بعد از مدتی برای PC عرضه میشود .

اولین تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC :

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
همونطور که در جریان هستید فردا نسخه ی demo بازی از طریق Steam در دسترس عموم قرار میگیره و به احتمال زیاد شاهد قیمت خوردن بازی در استور خواهیم بود.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حجم دمو 2 گیگابایت هستش. با این سرعت استیم نمیشه دانلود کرد. هر کی توسنت وارد بازی بشه لطف کنه و یه توضیح در مورد پورت بازی بده.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این ultimate edition چیا داره ؟
دمو رو فقط از استیم میشه دانلود کرد ؟
شامل تمام DLC ها و محتوای اضافی نسبت به نسخه کنسولی.

یه سری دمو رو بازی کردن و گویا پورت خیلی تر و تمیزی انجام شده. بازی به خوبی اجرا میشده و مشکلی هم نداشته.

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
دمو رو بازی کردم و این عکس ها رو هم با بالاترین تنظیمات بازی ازش گرفتم:

واقعا عالی بود. منتظر نسخه اصلی هستم تا دوباره این بازی رو البته اینبار به همراه اون 2 تا dlcـیش تجربه کنم.

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
دمو رو بازی کردم و این عکس ها رو هم با بالاترین تنظیمات بازی ازش گرفتم:

واقعا عالی بود. منتظر نسخه اصلی هستم تا دوباره این بازی رو البته اینبار به همراه اون 2 تا dlcـیش تجربه کنم.

قشنگ هایپمون کردی!!!
چند تا سوال
دمو رو از کجا گرفتی؟
مدت زمانی که بازی چقدر بود؟

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
کنترل پیش فرض بازی اصلا از موس پشتیبانی نمیکنه و چینش مناسبی رو کیبورد نداره خودتون باید set کنید دوربین استاتیک بازی هم چندان با وجود موس خوشایند نیست
تنظیمات گرافیکی بازی هم اندک هست ولی گرافیک بازی کاملا شارپ شده و فریم هم کوچکترین افتی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر