Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
بچه ها اون قسمتی که می خوایم اخرین اکولایت رو پیداش کنیم و بکشیمش باید بریم کلیسایی که اول بازی گابریل ازش خارج شد درسته؟!خب چطور میشه رفت تو کلیسا ـه؟!اون قسمتی که زده باید ازش رد بشیم یه خرابه ای هست هر کاری می کنیم نمیشه از اون خرابه رد شد:|
از همون جایی که پایین اومدی یه تعداد داربست اینا هست ...پشت داربست ها با پارچه زرد فکر کنم که یه دیواره و باید بری پشت اون دیوار !یا به عبارت دیگه همون جایی دوتا تابلوی گنده هستن زیرش !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
این کستلوانیا چرا اینجوری شده!؟! من همون اول بازی که منوی بازی اومد روی گزینه سوم کلیک کردم!!! رفته توشهر ..... الانم هر کاری میکنم خارج بشم بیام بازی رو روی گزینه های اول و دوم منوی اصلی شروع کنم نمیشه!! کسی این مشکل و داره ؟!

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
این کستلوانیا چرا اینجوری شده!؟! من همون اول بازی که منوی بازی اومد روی گزینه سوم کلیک کردم!!! رفته توشهر ..... الانم هر کاری میکنم خارج بشم بیام بازی رو روی گزینه های اول و دوم منوی اصلی شروع کنم نمیشه!! کسی این مشکل و داره ؟!
منظورت درجه سختی هست ؟
اگر اره ، باید استارت رو بزنی و بری توی قسمت Configuration و روی گزینه game option کلیک کن همون اول میتونی درجه سختی رو عوض کنی...

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
منظورت درجه سختی هست ؟
اگر اره ، باید استارت رو بزنی و بری توی قسمت Configuration و روی گزینه game option کلیک کن همون اول میتونی درجه سختی رو عوض کنی...

نه بابا. همون اول که وارد منو اصلی میشیم ، 3 تا گزینه سمت چپ صفحه داشت. من اصلا نخوندمشون!! که چی نوشتن .. فقط گزینه سوم و زدم و رفتم تو بازی و بعد بازی از قصر دارکولا شروع شد و ان غول بزرگ و شکست دادم و الانم اومده توی شهر..... !! انگار که بخش جانبی بازیه! نه خود مراحل کمپین!!!

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
138
نام
رامین
نه بابا. همون اول که وارد منو اصلی میشیم ، 3 تا گزینه سمت چپ صفحه داشت. من اصلا نخوندمشون!! که چی نوشتن .. فقط گزینه سوم و زدم و رفتم تو بازی و بعد بازی از قصر دارکولا شروع شد و ان غول بزرگ و شکست دادم و الانم اومده توی شهر..... !! انگار که بخش جانبی بازیه! نه خود مراحل کمپین!!!
خب درسته دیگه..کم کم برو جلوتر تا متوجه بشی.اونجاش کلا آدم رو به شک میندازه:d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام دوستان کمک میخواستم. چطوری میتونی زنه رو که غیب میشه بعد حمله میکنه رو بکشم ؟ ممنون

باید از طریق یخ شکستش داد.شمشیر رو انتخاب میکنی و در همون لحظه ای که ظاهر میشه با یکی از اون کریستال ها ( بالا صفحه ) باید بهش بزنی ...
====
دوستان ما سر این سه تا خواهر یک غلطی کردیمو هر چی اتیش و ... داشت همون اول کاری زدیم رفت ! :| حالا هم برای بار دوم مشت میزنه رو زمین نمیشه از دستش بالا رفت و میگه باید از طریق
مشت های اتیشی (:D) بشکنیشون ، حالا من هیچی ندارم ! :| از طریق اون Orb ها نمیشه دوباره انرژی مورد نظر رو بدست اورد ؟

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
هرچی آدم میاد با بازی حال کنه این مخفی کاریش میزنه کل حس و حال آدم میگیره :| این ایده مضخرف واقعا از کجای ذهنشون ترشح کرده من موندم :|
دنیای جدید میتونستن خیلی کوتاه تر درست کنند و فقط Ending بازی همون زمان جدید باشه نمیدونم اینا چرا اینجوری کردن هرچی مراحل دنیای خود بازی خیلی خوب در آوردن اونجا رسما گند زدن

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
سلام دوستان
الان اول های بازیم، یک جای بازی هست باید یک موجودی به نامChupacabras آزاد کنیم، یک سری پل هم باید بسازیم اسمش city of damned هست
تو قسمت قبل هم بود که صداش خیلی رو اعصابه همه قدرت هامون رو ازمون میگرفت :D
الان اوردمش از دست مجسمه پایین ولی همچنان دورش حفاظ هست
بعد خود نقشه میگه باید برم سمت یک در که بسته هست هرکاری میکنم باز نمیشه یعنی اصلا نمیدونم چیکار کنیم :/ یک شکل زرد هم روشه
اون اطراف هم یک جای کلید هست ولی خب کلید ندارم :| اینجا موندم مثه خر! معماهای قسمت قبل انقدر بی منطق نبود :/
با دوتاچیز بازی هم اصلا حال نمیکنم یکی مخفی کاریش که واقعا مسخرس و خیلی بی منطقه و موهای گابریل یا همون دراکول که به طرز وحشتناکی مسخرس
ولی با لودینگ بازی خیلی حال کردم :D

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
سلام دوستان
الان اول های بازیم، یک جای بازی هست باید یک موجودی به نامChupacabras آزاد کنیم، یک سری پل هم باید بسازیم اسمش city of damned هست
تو قسمت قبل هم بود که صداش خیلی رو اعصابه همه قدرت هامون رو ازمون میگرفت :D
الان اوردمش از دست مجسمه پایین ولی همچنان دورش حفاظ هست
بعد خود نقشه میگه باید برم سمت یک در که بسته هست هرکاری میکنم باز نمیشه یعنی اصلا نمیدونم چیکار کنیم :/ یک شکل زرد هم روشه
اون اطراف هم یک جای کلید هست ولی خب کلید ندارم :| اینجا موندم مثه خر! معماهای قسمت قبل انقدر بی منطق نبود :/
با دوتاچیز بازی هم اصلا حال نمیکنم یکی مخفی کاریش که واقعا مسخرس و خیلی بی منطقه و موهای گابریل یا همون دراکول که به طرز وحشتناکی مسخرس
ولی با لودینگ بازی خیلی حال کردم :D

آره لودینگ بازی خیلی باحاله..تازه اگه با هدست بازی کنی جالب تر هم هست :biggrin1:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
یعنی بجز یکی دو نفر هیچ کس از این مخفی کاری خوشش نیومده.دو حالت بیشتر وجود نداره یا خرد جمعی اصلا تو استودیو وجود نداشته یا کل استودیو مثل اقلیت یکی دو نفر اینجا بودن که این فاجعه رخ داده .

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
یکی از اعضای مرکوری استیم تو یه فرومی صحبت کرده گفته خودمون میدونیم piece of shit ساختیم!همشم انداخته گردن کارگردانenric alvarez و موسسای استودیو!!!خبرش تو vg247 هست.جالبه و خوندنی اگه یکی وقت ترجمه داشته باشه ارزش خبری داره

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر