Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
گفتم حالا که چیز جدیدی از این بازی نیومده به یاد مراسم VGA , دیالوگ های زیبای تریلر VGA رو برای دوستان بنویسم.

لینک مشاهده تریلر

"The waters of my life flow ever long, [FONT=&amp]never stopping.[/FONT] After centuries of sleep and nothingness, I have returned. I have no memory of how I got here. Who I am. Yet something, something comes back to me. I was great once. Feared. Yes. Now i remember. So weak now. I must find blood. Once I was strong. Powerful beyond measure, beyond imagining. It has been an age since I last fed... but I will return. I will live again. I will have my vengeance. Nothing will stand in my way. They will pay. Even if it takes an eternity, they will pay... For I am the dragon, Dracul! I am the prince of darkness! That... is my vengeance.

آخرین ویرایش:

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
گفتم حالا که چیز جدیدی از این بازی نیومده به یاد مراسم VGA , دیالوگ های زیبای تریلر VGA رو برای دوستان بنویسم.

لینک مشاهده تریلر

"The waters of my life flow ever long, [FONT=&amp]never stopping.[/FONT] After centuries of sleep and nothingness, I have returned. I have no memory of how I got here. Who I am. Yet something, something comes back to me. I was great once. Feared. Yes. Now i remember. So weak now. I must find blood. Once I was strong. Powerful beyond measure, beyond imagining. It has been an age since I last fed... but I will return. I will live again. I will have my vengeance. Nothing will stand in my way. They will pay. Even if it takes an eternity, they will pay... For I am the dragon, Dracula! I am the prince of darkness! That... is my vengeance.

البته گفت : Dracul نه Dracula ، چون خودتون که دیگه میدونید به رومانیایی ، Dracul یعنی اژدها و Dracula یعنی پسر اژدها - گابریل اژدها هست ، توی پایان LoS هم واژه Dracul رو گفت:-b geek alert !

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
البته گفت : Dracul نه Dracula ، چون خودتون که دیگه میدونید به رومانیایی ، Dracul یعنی اژدها و Dracula یعنی پسر اژدها - گابریل اژدها هست ، توی پایان LoS هم واژه Dracul رو گفت:-b geek alert !

حق با شماس. ممنون که گفتید. ویرایشش کردم.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
از اونجایی که هیچ اطلاعات جدیدی از بازی منتشر نشده گفتم بیام چندتا از اشکالات نوشته های کسری رو بگیرم :D
لینک مشاهده تریلر

"The waters of my life flow ever long, [FONT=&amp]never stopping.[/FONT] After centuries of sleep and nothingness, I have returned. I have no memory of how I got here or Who I am. Yet something, something comes back to me. I was great once. Feared. Yes. Now i remember. So weak now, - must find blood. Once I was strong. Powerful beyond measure, beyond imagine. It's been an age since I last fed... but I will return. I will live again. I will have my vengeance. Nothing will stand in my way. They will pay. Even if it takes an eternity, they will pay... For I am the dragon, Dracul! I am the prince of darkness and That... is my vengeance...... All shall come to fear me.
کسری جان امیدوارم ناراحت نشی. دیدم از اون جریان Dracul استقبال کردی گفتم دیگه کاملش کنم :D
=====
Dracul معنی شیطان هم میده.
دیدم بحث دراکول شد گفتم یه بار دیگه یادآوری کنم :D

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اسپویل نکنید من تازه چپتر 2 شماره قبلی بازی هستم :D بازی باحالیه فقط کاش دوربین بازیش ب این حالت نبود
دوربین بازی در بهــــــــترین حالت ممکنه ست اصلان جای ایراد گرفتن نداره.
داستانش هم اینقدر سنگین و پیچیده هست که با چرا تا جمله اسپویل نمیشه برا شما ولی خب ترد رو تا انتها بازی وا نکنی بخودت حال دادی چون هر لحظه ممکنه اخر بازی رو بترکونن برات :D.

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
باو تاپیکو نیارید بالا !:d کم مونده بودن از ذوق لیک شدن بازی ، کله رو بکوبم به دیوار !:d اصلا چشمم به Lords Of Shadow 2 افتاد ،بغض گلمو چسبید !!:crying1:( با اینکه میدونم به این زودیا ،لیک نمیشه ، ولی یه لحظه همه چی یادم رفت و جدی جدی فکر کردم ،لیک شده!!)

اسپویل نکنید من تازه چپتر 2 شماره قبلی بازی هستم :D بازی باحالیه فقط کاش دوربین بازیش ب این حالت نبود

حالا چون تاپیک بالا اومده ،منم یه انگیزه مضاعف واسه تموم کردنش ،بهت بدم !:d

این بازی در یه کلام شاهکاره ! اونقدر تو این بازیسنتر ،از این بازی تعریف کردم که زبونم دیگه توان تعریف نداره !! گیم پلی عالی ، گرافیک واقعا چشم نواز و اما بزرگترین و قویترین ترین بخش بازی ، داستانش هست که هم به لحاظ محتوایی و هم به لحاظ روایت ،در نوع خودش بی نظیره !! به خصوص توی لودینگ های بین مرحله ای ، راوی داستان با دیالوگای حماسیش ، دیوونه میکنه آدمو !!

و اما بهرین و بی رقیب ترین بخش داستانی ، پایانشه !واسه من که بهترین پایان،تو این نسل بود !

بحث دوربین که گفتی، شخصا باهاش مشکلی نداشتم و ایرادی ندیدم ولی به هرحال نظرت محترمه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر