Castlevania: Lords Of Shadow 2 برای Wii U عرضه نخواهد شد

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
351142.png

طبق گفته های تهیه کننده بازی Castlevania: Lords Of Shadow 2، از KONAMI این بازی برای پلتفرم Wii U عرضه نخواهد شد.

بازی Castlevania: Lords Of Shadow 2 در حال حاضر برای کنسول های PS3 و XBOX360، در دست ساخت می باشد اما طبق گقته های تهیه کننده این بازی که از طریق تویتر شخصی اعلام شده است، این بازی هیچ شانسی برای عرضه شدن بر روی Wii U نخواهد داشت.

Dave Cox، ریاست استدیو KONAMI آمریکا و تهیه کننده سری بازی های Castlevania، از طریق تویتر خود در مورد سوالی که پرسیده شده بود؛ آیا این بازی برای Wii U عرضه خواهد شد یا نه، جواب منفی داد.

COX دلیلی برای عرضه نشدن این عنوان برای Wii U بیان نکرد ولی به نظر می رسد به حتم دلیلی قاطع برای این امر وجود دارد.

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
بنيامين و مهدي عزيز !!!:d
ي نفس عميق بكشيد و ي ليوان آب بخوريد!!:d
واقعا هيچ توجيهي نيست كه چرا نمياد رو wii u!
بخش اخبار سايت پر شده از اينكه فلان شركت ميگه :
-هيچ برنامه اي براي عرضه بازيمون روي كنسول Wii u نداريم
:d
نه ديگه خداييش همه دارن ميپيچونن اين wii u رو!:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بنيامين و مهدي عزيز !!!:d
ي نفس عميق بكشيد و ي ليوان آب بخوريد!!:d
واقعا هيچ توجيهي نيست كه چرا نمياد رو wii u!
بخش اخبار سايت پر شده از اينكه فلان شركت ميگه :
-هيچ برنامه اي براي عرضه بازيمون روي كنسول Wii u نداريم
:d
نه ديگه خداييش همه دارن ميپيچونن اين wii u رو!:d

راست می گی wii u سال دیگه بازی های خوبی داره اما اصلا خیلی از بازی ها براش تایید نمی شه می گن برنامه ای نداریم حتما یک مشکلی هست که می گن یا بازم مشکلشون cpu هست یا هنوز فروش wii u به اون حد نرسیده که براش تصمیم بگیرن یا دوستش ندارن:d

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خدا رو شکر با این روندی که تو وی یو میبینم بساطش به زودی جمع میشه و میتونیم نینتندو رو به عنوان یک ناشر روی کنسول های پلی استیشن نکست و ایکس باکس نکست ببینیم !...;)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این که با سر خورد زمین، بایونتا 2 رو هم از انحصارش خارج کنید دیگه:D
من گیم نت از کجا گیر بیارم که Wii U داشته باشه، برم توش Bayo 2 بازی کنم آخه:|

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خدا رو شکر با این روندی که تو وی یو میبینم بساطش به زودی جمع میشه و میتونیم نینتندو رو به عنوان یک ناشر روی کنسول های پلی استیشن نکست و ایکس باکس نکست ببینیم !...;)

حالا این بازی ها برای wii u نمیاد دلیل نمی شه نینتندو دیگه کنسول نزنه بره ناشر بشه:|
سونی اون همه ضرر کرد هنوز داره کنسول می زنه
پستت توی حلقم هست

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
این که با سر خورد زمین، بایونتا 2 رو هم از انحصارش خارج کنید دیگه:D
من گیم نت از کجا گیر بیارم که Wii U داشته باشه، برم توش Bayo 2 بازی کنم آخه:|

مظمین باش اینطوریام هم نمیمونه! دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره! آخر سر واسه کنسول ها هم عرضه میشه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
گفتم ممکنه چون برای 3DS یک نسخه دارند می‌سازند تیمی ندارند که برای Wii U بازی رو پورت کنه. ممکنه رو فکر کنم معنیش رو راحت بشه متوجه شد؟!
نسخه PC خیلی وقت پیش تایید شده
برای این حرفت منبعی هم داری؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
مظمین باش اینطوریام هم نمیمونه! دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره! آخر سر واسه کنسول ها هم عرضه میشه
اون حرف ها یادتون نیست نینتندو چی می گفت درباره ی b2 می گفت اگر نینتندو نباشه بایونتا هم نیست:dهر بازی دیگه ای بیاد روی کنسول های دیگه بایونتا 2 نمیاد نینتندو محکم بازی رو گرفته:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
بله اون که صد در صد اصلا شاید ناشر هم نشه ها؟؟؟اینجوری بهتر نیست؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
برای این حرفت منبعی هم داری؟
این حرف به کل غلط هست
سازندنش گفته
این بازی هیچ شانسی برای عرضه شدن بر روی Wii U نخواهد داشت.
یعنی عمرا روی wii u بیاد می تونستن مثل سازنده ها ی بایوشاک بازی رو روش تایید کنن و لی بگن بعد از انتشار بازی روش کار می کنیم که نکردن و خیلی با اطمینان حرف زدن

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
اون حرف ها یادتون نیست نینتندو چی می گفت درباره ی b2 می گفت اگر نینتندو نباشه بایونتا هم نیست:dهر بازی دیگه ای بیاد روی کنسول های دیگه بایونتا 2 نمیاد نینتندو محکم بازی رو گرفته:d

شما فقط بشین تماشا کن:d:d

اهان يعني wii u كنسول نيست؟!
خداييش ديگه بد فرم داريد ميكوبيد كنسول بنده خدارو!:d

دیگه منظور کنسول های 360 و PS3 هست! :d

آره خداییش کم کم داره دل خودمم به حالش میسوزه:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
شما فقط بشین تماشا کن:d:d

دیگه منظور کنسول های 360 و PS3 هست! :d

آره خداییش کم کم داره دل خودمم به حالش میسوزه:d

الان نینتندو چرا انقدر تاکید داشت روی این حرف
بایونتا 2 در انحصار wii u خواهند ماند تاکید می کنن شدید اون حرف هم زدن حتی اومدن به سازندش هم اعتراض کردن ولی هیچی چیزی عوض نشد
من حاضر شرط ببندم سر این موضوع:d

ROGamer

کاربر سایت
Dec 7, 2012
86
نسخه ی 1 شو رو کنسول زدم فوقولادست این گیم هرچی بگم کم گفتم ...
کلا در نسخه ی 2 نسخه ی کنسولی مهم نیست ... نسخه ی 2 این گیم روی pc میزنم وااااااااااااااااااااااااااااااااای چه شود ... با اون گرافیک رو pc :-o

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
هر چی بوده مطمئن باشید از طرف نینتندو بوده ... وگرنه ... چه کونامی و چه هر ناشر دیگه ای بدش نمیاد بازیش رو برای یه پلتفرم دیگه و یه بازار دیگه عرضه کنه و فروش بیشتری داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر