Carmeck احساس می‌کند پس از PS4 و Xobx One برای مدتی پیشروی برای نسل بعد وجود ندارد

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
carmack-quakecon.jpg

جان کارمک در سخنرانی‌های QuakeCon 2013 خود گفت که فکر نمی‌کنم پس از عرضه PS4 و Xbox One پیشروی به نسل بعد برای مدتی وجود داشته باشد.

کارمک در Joystiq گفت: "من فکر نمی‌کنم برای مدتی طولانی فشار زیادی برای رفتن به نسل بعد وجود داشته باشد. در واقع ما می‌توانیم کارهای بزرگ و مبتکرانه‌ای حتی در نسل فعلی برای چندین سال انجام دهیم. البته شما کارهایی می‌توانید بکنید که کسی تاکنون ندیده است."

"من با دیدن بازی‌های بسیار بهتری که به خاطر قابلیت های جدید کنسول‌ها هستند تعجب می‌کنم، و فکر می‌کنم که در حال حاضر ما قله منحنی سوددهی را رد کرده‌ایم و در سراشیبی رو به جلو افتاده‌ایم."

"قبلا چه چیزی مثل بازی های ابری سهم زیادی از بازار را داشتند، یا افراد بر روی دو سیستم بازی می‌کنند یا شما با موبایل خود بازی می‌کنید و دوست شما که در نزدیکی شماست آن را روی صفحه موبایل خود می‌بیند، که می‌توانست تبدیل به پلتفرم غالب بازی ها شود."

"اما، Xbox سنتی بعدی؟ بله، من فکر می‌کنم که این طولانی کردن راه است، و دلیلی مستدل وجود دارد که ممکن است کنسول نسل بعدی وجود نداشته باشد که ما در حال حاضر آن را می‌دانیم."

کارمک در طول این سخنرانی سه ساعته خود همچنین گفت: "دوست دارم 3DS،Wii U و Vita را توسعه دهم" ولی "بسیار بعید است که چنین اتفاقی بیافتد."

"من همیشه فکر می‌کردم که Wii U و Vita اهداف بزرگی برای Doom3:BFG هستند." همچنین او از طریق توییت The Dallas Morning News Britton Peele گفت: "اما علاقه‌ام به اندازه کافی نیست."

QuakeCon 2013 تا آخر این هفته ادامه خواهد داشت.

منبع

آخرین ویرایش:

mshb

کاربر سایت
May 15, 2012
7
نام
صادق
کلا کارمک با بقیه فرق میکنه :))
ولی خیلی خفنه

میدونستین اومده به nvidia گفته شما بلد نیستین درایور گرافیک بنویسین بدین ما بنویسیم که تا 15 سال لازم نباشه تغییرش بدیم :-o میدونینی این یعنی چی؟؟؟؟

یعنی nvidia طبقه همکفه , کارمک طبقه 100

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
چرا یکی کل مصاحبه این کارمک رو ترجمه نمیکنه همش یه تیکه از حرفاش رو خبر میکنید.
یکی کلشو ترجمه کنه تموم بشه بره دیگه

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
چرا یکی کل مصاحبه این کارمک رو ترجمه نمیکنه همش یه تیکه از حرفاش رو خبر میکنید.
یکی کلشو ترجمه کنه تموم بشه بره دیگه

علی اینجوری نیست....

سه ساعت مصاحبه، به علاوه یک عالم مصاحبه با تقریبا هرکی اونجا پوشش خبری می داده....
این چون کارمک ـه بزرگ ـه همه حرفاشو می زارن. :D

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
آقای کرمک خان الان سال هاست تفکرات شکمیشون باعث شده مدام در حال معذرت خواهی و اقرار به اشتباهات باشن. این هم از اون تفکرات اشتباست که در آینده براش درس عبرت میشه!!

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
من به این اوجوبه دنیای گیم ایمان دارم فاتحه وی یو و ویتا خوندس اگه این اینجوری ببینه هرکی هرچی دستشه بذار روی میز

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
البته ایشون بهتره همه رو مثل خودش نبینه که تو پیشروی کاملا ثابت شده (سال 2004 و عرضه دووم 3) ... والا نسل پیش با اون همه محدودیت ، سال به سال پیشرفت دیده شد و گرافیک، هوش مصنوعی و گیمپلی های زیادی ارتقا یافتن. کسی هم به حرف این مهره سوخته چشم ندوخته ... بقیه دارن کارای خودشونو میکن و سال به سال بهترین های خودشونو عرضه میکنن ... یه نیم نگاه به گیمپلی و گرافیک Infamous Second Son کافیه تا فرق بین بازی و فیلم از بین بره ...

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
البته ایشون بهتره همه رو مثل خودش نبینه که تو پیشروی کاملا ثابت شده (سال 2004 و عرضه دووم 3) ... والا نسل پیش با اون همه محدودیت ، سال به سال پیشرفت دیده شد و گرافیک، هوش مصنوعی و گیمپلی های زیادی ارتقا یافتن. کسی هم به حرف این مهره سوخته چشم ندوخته ... بقیه دارن کارای خودشونو میکن و سال به سال بهترین های خودشونو عرضه میکنن ... یه نیم نگاه به گیمپلی و گرافیک Infamous Second Son کافیه تا فرق بین بازی و فیلم از بین بره ...

دقیقا البته یادت نره ایشون پیشرفت راتوچیزهای عجیب می بینه مثلا تو درست کردن بازیهای 60 فریمی و بقیه موارد گرافیکی بازی را فدای اون 60 فریم می کنه
آقای کرمک خان الان سال هاست تفکرات شکمیشون باعث شده مدام در حال معذرت خواهی و اقرار به اشتباهات باشن. این هم از اون تفکرات اشتباست که در آینده براش درس عبرت میشه!!
دیگه تقریبا همه به معذرت خواهی کردن کردن .کنسل کردن عناوین .ایشون عادت کردن
کارمک در طول این سخنرانی سه ساعته خود همچنین گفت: "دوست دارم 3DS،Wii U و Vita را توسعه دهم" ولی "بسیار بعید است که چنین اتفاقی بیافتد
این همه سازنده دارن رو این کنسول ها کار می کنن و عنوان زیبای می دن بیرون ولی ایشون باز ساز خودشو می زنه !

h.esi

کاربر سایت
Jun 20, 2013
142
این بنده خدا از 2005 تمایل داره رو کنسول دستی بازی بسازه هنوز وقتش خالی نشده
Kikizo: Has the challenge of developing for mobile created any interest in developing on DS or PSP?
Carmack: If I could stop time or spin off a few clones, I would enjoy doing a DS or PSP game, but at this point I can't imagine having the time to be seriously involved in it. I might do some technical consulting on a project.

50970521988148036694.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر