CAPCOM به ساخت بازی‌ مشترک بین Devil May Cry و Bayonetta علاقه دارد

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
cygj092sc16cny5buizf.jpg

Rey Jimenez تهیه کننده کپکام که نقش کلیدی در تولید بازی های Strider,DmC: Devil May Cry,Lost Planet 3,Resident Evil: Operation Raccoon City,Dead Rising و بسیاری دیگر از عناوین این شرکت داشته. در مصاحبه ای ویدئویی نظر خود را درمورد یک بازی با حضور Bayonetta و Dante به عنوان crossover بیان کرد.
Rey Jimenez:"
به عنوان یک توسعه دهنده و یک گیمر من دوست دارم این کار انجام شود و چطور این اتفاق می افتد؟ بخوب بگذارید بگویم شما دیوانه وارترین اکشن یک تیم دونفره را که تا به حال در عمرتان دیده اید را شاهد خواهید بود بدین ترییب که دونفر قابل تعویض هستند و میتوان از استایل حرکت های ترکیبی دانته و یا هرکس که همراه او است استفاده کنید. در واقع می تواند یک رویا را به حقیقت تبدیل کند."

Jimenez در ادامه گفت این یک مثال بود یک یک گفته رسمی نیست و مطمئن نیست که هرگز این ایده اتفاق بیافتد:"
من مطمئن هستم این امکان وجود دارد کپکام حتما کارهای جالبی انجام خواهد بدهد, ولی من مطمئن نیستم و نمیدانم که این اتفاق خواهد افتاد یا خیر, ولی نمی توانم منکر این شوم که این اتفاق یک حرکت حماسی و Mind Blowing است."
Jimenez:"
درمورد توضیحات بیشتر درمورد این تگ دونفره بیان کرد:"
این اتفاق قابل پیش بینی خواهد بود."
y7s0vgg1sge30edwtzt4.jpg

منبع

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
جدا جدا کافی نبود الان باید با طرفدار مجموع این دو بازی سر بهترین HnS کل کل کنیم:d
پ.ن:الان دیگه فکر کنم با این دو تا بشه 999999+ تا کمبو زد بهترین گیم پلی تاریخ فکت :D

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
طرفدارای HnS از هوش نرن صلوات....یکیش خودم..خداییش اون دانته مو سفید با بانو یه گیم پلی فوق عالی فوق اکشن و در عین حال رویایی میشه

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
میشه بزارین اصالت بازی ها حفظ بشه!!!!!:|

به جای این کارا یه زن واسه دانته پیدا کنید با هم برن قاچ قاچ بازی...:d

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یک تایپک نشد اسم DmC بیاد دوستان یا توش بحث های فلسفی کمبو و مبارزات و نظریه پردازی نکنن یا با ی نفر مشکل پیدا نکنن
الانم باید منتظر نظرات کارشناسان و هیرو های بازی درباره کمبو های نسخه 3_4 و مقایسه اش با bayonetta باشیم .

از این بگذریم ایده عالی داده ولی خوب نظر کپکام نیست. ولی ترکیب این ها فوق العاده میشه .

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
اگه کامیا دست از لجبازی در بیاره و خودش بیاد با همکاری ایتسنو بازی رو بسازه خیلی خوب میشه.

الآن خوبه دانته، همون دانته‌ی DmC باشه :))

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
هر غلظی میخوان بکنن، فقط تحت عنوان اصلی اینکارو نکن اوراح هر کسی که دوست دارن. این کپکام اگه گداشت یه بازی اصیل بمونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر