CAPCOM به ساخت بازی‌ مشترک بین Devil May Cry و Bayonetta علاقه دارد

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
cygj092sc16cny5buizf.jpg

Rey Jimenez تهیه کننده کپکام که نقش کلیدی در تولید بازی های Strider,DmC: Devil May Cry,Lost Planet 3,Resident Evil: Operation Raccoon City,Dead Rising و بسیاری دیگر از عناوین این شرکت داشته. در مصاحبه ای ویدئویی نظر خود را درمورد یک بازی با حضور Bayonetta و Dante به عنوان crossover بیان کرد.
Rey Jimenez:"
به عنوان یک توسعه دهنده و یک گیمر من دوست دارم این کار انجام شود و چطور این اتفاق می افتد؟ بخوب بگذارید بگویم شما دیوانه وارترین اکشن یک تیم دونفره را که تا به حال در عمرتان دیده اید را شاهد خواهید بود بدین ترییب که دونفر قابل تعویض هستند و میتوان از استایل حرکت های ترکیبی دانته و یا هرکس که همراه او است استفاده کنید. در واقع می تواند یک رویا را به حقیقت تبدیل کند."

Jimenez در ادامه گفت این یک مثال بود یک یک گفته رسمی نیست و مطمئن نیست که هرگز این ایده اتفاق بیافتد:"
من مطمئن هستم این امکان وجود دارد کپکام حتما کارهای جالبی انجام خواهد بدهد, ولی من مطمئن نیستم و نمیدانم که این اتفاق خواهد افتاد یا خیر, ولی نمی توانم منکر این شوم که این اتفاق یک حرکت حماسی و Mind Blowing است."
Jimenez:"
درمورد توضیحات بیشتر درمورد این تگ دونفره بیان کرد:"
این اتفاق قابل پیش بینی خواهد بود."
y7s0vgg1sge30edwtzt4.jpg

منبع

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به دین ترییب که دونفر قابل تعویض هستند و میتوان از استایل حرکت های ترکیبی دانته و یا هرکس که همراه او است استفاده کنید. در واقع می تواند یک رویا را به حقیقت تبدیل کند.
آخ یادمه همین حرفو به این علی خائن زدم (که مثلا توی DMC بشه بین دانته و نیرو سوییچ کرد) که با تمسخرش روبرو شدم. کو پاشو بیا اینجا کارت دارم>:/:d

آخرین ویرایش:

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
بهترین عبارتی که میشه به کار برد رو همون Rey Jimenez گفته:
but I can’t deny that the thought of it would be totally mind blowing and epic
:d
به نظرم واقعاً هم EPIC میشه :-"
dtjj7c6u6u1xbh269bk0.jpg
و به شدت Mind Blowing :d
7c1bivh6p3vs36goq0sl.jpg

تو رو خدا commentـه این یکی رو که زیر خبر اصلی داده... :-"
They'd probably end up having s .. e .. x

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یکی بیاد این نسخه دوم بایونتا رو از انحصاری نینتندو در بیاره :D .کامیا هم برای همین کریسمس یک عکس دو نفر ازشون منتشر کرده بود جدی جدی بزنه بشه خیلی عالی میشه

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,294
نام
shahab
جالب اگه اتفاق بیفته با یه بازی ناب فکر کنم تعرفیم.;)
=========================================
بیشتر از اون منتظر DMC 5 که دانته قدیمی توش باشه.
بایونتادوم رو هم از انحصار دربیارن خیلی لطف می کنند.:|

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
خیلی خوب میشه اگه بشه :D وحشتناک از قاطی شدن یونیورسها استقبال میکنم.
پ.ن: رفاقتی، مرامی، تاپیکو در مورد سیستم مبارزات و کمبو زنی نکنین! میدونم همتون خفنین.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
میتونه یکی از بزرگترین و شاهکارترین بازیهای تاریخ باشه به شرطی که کپکام نسازه:d

مسئله اینکه که تو کپکام کی بخواد بسازه وگرنه بهترین گزینه خود کپکام هست بدون شک با سرپرستی ایتسونو :D ولی خب اگه از همون اول بگن پلاتینیوم بسازه اونم خوبه و کوچکترین مشکلی وجود نداره :D

البته من فکر میکردم رابطه پلاتینیوم با کپکام نباید زیاد خوب باشه :D

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
من نمیدونم کی این ایتسانو را بزرگ کرده! چرا بخش های سیاه کارناموشو نمیگین؟! این ایتسانو احیانا همون نبود که دویل 2 را ساخت؟! دویل 4 هم که تو دیوار بود و عنوان ضعیفی بود. به خصوص داستان و طراحی مراحل! قشنگ با اوردن یک شخصیت مثل نرو به ارزش های 3 قسمت پیشین پشت کردند!=))

مشکل این هست که یک بازی مثل دویل که در واقع یک fantazy action adventure هست باید داستان قوی هم داشته باشه. چیزی که تو قسمت اول بود.

چون طرف امده بود میگفت کپکام یک چیزی بسازه من بتونم 24000 ضرب اجرا کنم بقیش مهم نیست!:-j:-j:-j

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من نمیدونم کی این ایتسانو را بزرگ کرده! چرا بخش های سیاه کارناموشو نمیگین؟! این ایتسانو احیانا همون نبود که دویل 2 را ساخت؟! دویل 4 هم که تو دیوار بود و عنوان ضعیفی بود. به خصوص داستان و طراحی مراحل! قشنگ با اوردن یک شخصیت مثل نرو به ارزش های 3 قسمت پیشین پشت کردند!=))

مشکل این هست که یک بازی مثل دویل که در واقع یک fantazy action adventure هست باید داستان قوی هم داشته باشه. چیزی که تو قسمت اول بود.

چون طرف امده بود میگفت کپکام یک چیزی بسازه من بتونم 24000 ضرب اجرا کنم بقیش مهم نیست!:-j:-j:-j
حالا بین خودمون باشه ولی اگه توانایی خوندن داری، به نقل از کامیا:
wssnl5ackizx5w4iwd6c.jpg

البته اگر به شما باشه که آره، اصن ایده DMC از میکامی اومده و اون توی ساختش دخالت داشته:lol: دفعه بعد خواستی مثلا تیریپ Cool بیای بپا اینجوری خیطی بالا نیاری:-*

milad dmc

کاربر سایت
Dec 16, 2014
211
نام
milad
با این که از بایونیتا خوشم نمیاد ولی خیلی باحال می شه البته دانته تو هر بازی دیگه ای باشه اون بازی شاهکار می شه

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کپکام که داره آدم میشه فقط کافیه اون میمون چی توز از خر شیطون بیاد پایین و پا بده :D همچین چیزی معرکه میشه :D
یه اولترا مولترای دو نفره ای مثل SF X T هم بذارن رسماً دیگه چیزی نمی خوام (فن بوی دریم لول 9999999999999999) :D از اینور دانته ملت رو شوت کنه طرف بانو ..... :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر