Call of Duty: World at War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام من یه مشکلی دارم با call of duty :
وقتی بصورت 2نفره (اسپیلیت) بازی میکنم وقتی از بازی بیرون می آیم مرحله save نیمشه و باید بازی را از اول بازی کرد.
در منو هم save and Quit نداره و فقط Quit داره . :eek:
البته در حالت solo مشکلی نیست و آخرین check point میآید.

من هنوزم توی co-op این مشکلو دارم کسی راه حلشو میدونه؟

یعنی بازیو باید یکدفه تا آخر رفت رو co-op؟:eek:
اینطوری که خیلی ضایس
اصلا این مود رو نمیزاشتن بهتر بود
نه فقط CHECK POINT وسط مرحله وجود نداره و اگر گیر کردی نمی تونی دوباره از ادامه اون مرحله ادامه بدی ولی در مورد کل مراحل SAVE می شه.مگه می شه یک روزه بازی را روی درجه سخت تموم کرد؟:biggrin1:

بازیش مثل شماره 4 کوتاه یا نه ؟؟؟ چند ساعته؟؟

از شماره چهار یکم طولانی تره ولی زیادم طولانی نیست

بازی خوبی بود و چند تا مرحله اخرش دیدنی بودن ولی به نظر من اون حس cinematic نسخه قبلی رو نداشت
کلا محیط جنگ جهانی دوم خسته کننده شده

درود !! :دی
مثلا بازی ساختن
69.gif
رسما Call of Duty 4 ره که فلش بک زده به WW2.
بجز اون نقشه کوچیک که میخوام 100 سال نباشه، مابقی چیزاش همون COD 4 ره
55.gif
.
حتی شباهتی های م در آچیومنت ها دیده میشه.

پ.ن. چه موج انفجاری داشته CoD 4 که اینها رو هم گرفته
292.gif
.

فری دوباره بازی پرستانه پست زدی;)( :biggrin1:GOW2:biggrin1: )...
من بازی کردم...تقریبا زمین تا آسمان تغییر کرده و فقط گیم پلی ثابت مانده ولی بقیه چیزها عوض شده و map ها و اسلحه ها و داستان جدیدی پیدا کرده ولی می شه گفت از تجربه های موفق COD4 درونش استفاده شده است...

نه فقط CHECK POINT وسط مرحله وجود نداره و اگر گیر کردی نمی تونی دوباره از ادامه اون مرحله ادامه بدی ولی در مورد کل مراحل SAVE می شه.مگه می شه یک روزه بازی را روی درجه سخت تموم کرد؟:biggrin1:

بدبختی اینه که save هم نداره ؛ دقیقا باید یه کله اول تا آخر بازی را بری چون دفعه بعدی از اول شروع میشه
اصلا در منو هم Quit and Save وجود نداره و خودش هم Save نمیکنه

این CO OP چی هست..؟ :blushing:
co-op مخفف cooperative هستش که معنای همکاری را میده و این مود توی بازی معنیش این هست که شما میتونین به کمک دوستتون ( تا 3نفر با خودتون 4 نفر) داستان بازی را چه آنلاین و حتی Offline انجام بدین

co-op مخفف cooperative هستش که معنای همکاری را میده و این مود توی بازی معنیش این هست که شما میتونین به کمک دوستتون ( تا 3نفر با خودتون 4 نفر) داستان بازی را چه آنلاین و حتی Offline انجام بدین

چه جور میشه آفلاین بازی کرد..:eek: یعنی کنار هم مراحل رو میری جلو..:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or