Call of Duty: World at War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ایول عجب بازی باحالیه :shocked: من که به همه ی افراد که از این سبک خوششون میاد پیشنهادش می کنم . :ok: واقعا که بازی هیجان انگیزی است در ضمن این بازی 13 مرحله داره که مرحله ی یک و دو که تا الان رفتم هر کدوم حدود سه ربع با باخت ها طول کشید.ولی در هر صورت هر کی نگیره 75% عمرش بر فناست:biggrin1:

بچه ها من بازی را گرفتم.در عرض 15 دقیقه مرحله 1 را رفتم:دی
بازی بی نظیر بود.فعلا که 5 مدل سلاح دیدم.سلاح ها هم خوب طراحی شده بودند.HEADSHOT هم خیلی عالی و با حال شده:دی ONLY HEADSHOT
در کل بی نظیره.
این قدر خوبه که من امشب GOW2 و FALLOUT3 که همراه این بازی گرفتم را بازی نمی کنم:love:

بچه ها من بازی را گرفتم.در عرض 15 دقیقه مرحله 1 را رفتم:دی
بازی بی نظیر بود.فعلا که 5 مدل سلاح دیدم.سلاح ها هم خوب طراحی شده بودند.HEADSHOT هم خیلی عالی و با حال شده:دی ONLY HEADSHOT
در کل بی نظیره.
این قدر خوبه که من امشب GOW2 و FALLOUT3 که همراه این بازی گرفتم را بازی نمی کنم:love:
تو بازي حس جنگ جهاني هست؟:biggrin1:
منظورم اون حس جنگ و خرتوخري:biggrin1: كه تو 1,2 و بازيهاي Medal Of Honor هست.:cool:

باسلام
من دارم دیوانه میشم:eek:
بابا آخر بازیه
من موقع بازی کردن کلم داغ کرده بود!
گرافیک عالی و بدون هیچ افت فریم توی این همه انفجار و افکت:lol::drooling:
افکت صدا که جای خودش داره.
واز COD 4 خیلی باحال تره (حسابشو بکن این دیگه چیچیه!:drooling::thumbsup:

تو بازي حس جنگ جهاني هست؟:biggrin1:
منظورم اون حس جنگ و خرتوخري:biggrin1: كه تو 1,2 و بازيهاي Medal Of Honor هست.:cool:
دقیقا
حس جنگ جهانی و گرافیک بالا حس می شه. ولی نکات زیبایی که به چشم می خوره سلاح آتش زا( اسمش را نمی دونم:دی ) و HEADSHOT :دی هست.
خیلی حال می ده.من فردا گلد دستم می یاد می رم لایو بزنم.
در ضمن غیر از سلاح همه ی نکات COD4 حفظ شده.در ضمن از این به بعد دو نوع KNIFE داریم.همه چیز عالیه...

خاک بر سرم چه کرده این treyarch :دی :دی همه چی عالی گرافیک خیلی خوبه فیزیک بازی خیلی بهتر شده ولی منو بازی و گیم پلی و طریقه روایت داستان عین cod4 از دست ندید

گرافیک:10
نور پردازی:9
گیم پلی:10
تنوع اسلحه:9
تنوع حرکات:10
منوی بازی:8
CO OP: امتحان نکردم
لابی های بازی: امتحان نکردم

این دو گزینه آخر هم فردا با رسیدن گلد کامل می شه.امیدوارم حد بازی دستتون بیاد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or