Call of Duty: World at War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
منم تموم کردم بازی خیلی خوبی بود ولی به نظر من کوتاه بود
مخصوصا اخرش وقتی پرچمو میخواد بزنه و....اوج بازی بود
روی easy 4 ساعت حدودا شد

منم تموم کردم بازی خیلی خوبی بود ولی به نظر من کوتاه بود
مخصوصا اخرش وقتی پرچمو میخواد بزنه و....اوج بازی بود
روی easy 4 ساعت حدودا شد

علی چرا رو ایزی رفتی ؟ رو regular هم خداییش حال نمیده چه برسه به ایزی
مد hardnest به بالا بازی اصل حاله:)

علی چرا رو ایزی رفتی ؟ رو regular هم خداییش حال نمیده چه برسه به ایزی :)

من اکثره بازی هارو اول روی easy یا medium میرم اگر خیلی خوشم بیاد و ارزش دوباره بازی کردن داشته باشه رو درجات بالاتر هم میرم:biggrin1:
یکی از چیزهای که هیجان بازی رو میبرد بالا حمله ناگهانی ژاپنی ها از لا چمن رو درخت تو چاله و....:cheesygri بود که با کله میومدن تو دله دیمیتری و صحنه های درگیری که با چاقو به گردنش میزد و کنار مینداختشون واقعا عالی بود:love:

ali954
یکی از چیزهای که هیجان بازی رو میبرد بالا حمله ناگهانی ژاپنی ها از لا چمن رو درخت تو چاله و....:cheesygri بود که با کله میومدن تو دله دیمیتری و صحنه های درگیری که با چاقو به گردنش میزد و کنار مینداختشون واقعا عالی بود:love:

البته پاپنی ها به Pvt. Miller حمله میکردند و dimitry در ارتش رو سها بود

بابا بازیش محشره!!!! همش بومب بامب... تق توق... هیش بوم...!!!! فقط جنگ جنگ. موسیقی هنگام جنگ هم محشره!! باور کنید کال اینجوریشو ندیده بودم!! از همه ی سری ها بهتره! بازیو تو یه روز تموم کردم و بعد یه مرحله ی زامبی باز شده که لا مصب خیلی *** و ترسناکه! مراحل بازی بد جوری سینمایی و بکش بکشه! سرباز ها با بمب و نارنجک دست و پاشون کنده می شه!! می شن مثل تو فیلما!!:eek::cheesygri:biggrin1:;)

اين بازيهم تموم شد...و اما چند نکته :
اين بازی با اون که تو سبک باز هم جنگ جهانی 2 بود ولی اصلاً حسه تکراری بودن رو به آدم دست نداد و هيجان بازی تو بعضی از مراحل از جمله مرحله 2 بسيار بالا بود !
چيزی که خيلی دقت کردم تو اين بازی اين بود که infinty ward به کوچکترين جزئيات بازی تو شماره 4 اهميت ميداد ولی trayarch اينگونه نبود..به فرض مثال اگه حرکت يارای خوديرو نگاه ميکرديد تو cod4 انگار که آدم داره فيلم ميبينه..اين قدر رو فريم اون حرکات کار کرده بودن که انگار آدم داره يک انسان رو داخل فيلم ميبينه !! ولی تو cod5 با اون که فريم بازی با cod4 يکی بود ، حرکته يارای خودی عينه عروسک و کاملاً مصنوعی بود که همين يه مقدار تو ذوق ميزد..چيزی که تو cod4 منرو مجذوب خودش کرده بود همين ريزه کاريهای زيبای infinity ward بود..و مطمئنم کسانی که دقت زيادی رو بازيها ميکنن متوجه اين قضيه شدن !
cod5 هم خيلی کوتاه بود مثل cod4 ...

من بازيرو در تو حالت نرمال تموم کردم ولی تو قسمت solo چيزی يافت نکردم مبنی بر باز شدن مرحله نازی ، زامبی باشه..نکنه فقط در حالت multi امکان پذيره؟

help

سلام.من تازه این بازی را نصب کرده ام .روی حالت multi بازی اجرا میشود ولی روی حالت solo بازی اجرا نمیشود و مینویسد: cannot locate the dvdrom (please insert the correct dvd rom,select ok and restart application) من نمیدونم که اصلا چه ربطی به dvdرام داره این بازی که تحت dvd اجرا نمیشه.در ضمن اول بازی روی حالت multi اجرا نمیشد و ارور میداد که در dvd بازی نحوه برطرف کردن مشکل ارور را داده بود که باید یکی از قسمتهای سخت افزاری صدا را disable میکردی.و من آن کار را کردم و روی multi بازی اجرا شد ولی وقتی میخوام آن را به solo تغییر دهم همان متن بالا را مینویسد.لطفا راهنمایی کنید.

من بازی رو که تموم کردم روی همون حالت Solo یه مود با عنوان Nazi Zambies برام باز شد (البته یه مرحله)

نمیدونم چرا واسه شما باز نشده .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or