Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
سلام، داستان اینایی که بتل پس و پوینتها رو خیلی ارزونتر از قیمت دلاریش میفروشن چیه؟ اکانتهای ملت رو میزنن گیفت میکنن؟ الان یه جا رو دیدم زده بتل پس سیزن 6 110 تومن! مگه داریم

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
اقا این مشکل بالا و پایین رفتن استفاده از cpu تو بازی رو شما هم دارین ....... کلا از چیه قبلا اینجور نبود............
رم 16
cpu i7 4790k
گرافیک 1070 8 گیگ

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اقا این مشکل بالا و پایین رفتن استفاده از cpu تو بازی رو شما هم دارین ....... کلا از چیه قبلا اینجور نبود............
رم 16
cpu i7 4790k
گرافیک 1070 8 گیگ
دقیقا منم همین مشکلو دارم روی لپتاپ تازگی با این مشخصات:
ram 32
cpu 6700hq
vga 1070 8gb

البته کلا من باید یه repaste بکنم خمیر سیلیکون رو ولی خیلی عجیبه قبلا مینیموم 70-80 فریم میگرفتم الان قشنگ روی 50 فریمه گاها تا 30 هم میاد! اصلا رم و گرافیک رو کار نمیگیره در حدی که بخواد به این وضع بیفته همون مشکل CPU ئه که حالا هرقدرم اوضاع کولینگش خراب باشه نباید به این وضع بیفته. حالا من میخوام قبل و بعد از زدن خمیر تست کنم بازی رو ببینم چه فرقی میکنه، اگه تغییر خاصی نکرد مشکل از این آپدیتای داغونشونه.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
ram 32
cpu 6700hq
vga 1070 8gb

البته کلا من باید یه repaste بکنم خمیر سیلیکون رو ولی خیلی عجیبه قبلا مینیموم 70-80 فریم میگرفتم الان قشنگ روی 50 فریمه گاها تا 30 هم میاد! اصلا رم و گرافیک رو کار نمیگیره در حدی که بخواد به این وضع بیفته همون مشکل CPU ئه که حالا هرقدرم اوضاع کولینگش خراب باشه نباید به این وضع بیفته. حالا من میخوام قبل و بعد از زدن خمیر تست کنم بازی رو ببینم چه فرقی میکنه، اگه تغییر خاصی نکرد مشکل از این آپدیتای داغونشونه.
به نتايجي رسيدي خبر بده
قبلا هم من راحت 70 ميگرفتم الان تو hospital و downtown كه كلا يهو رو 40 هم ميرسه !
كلا زدن پرفورمنس رو تركوندن

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
به نتايجي رسيدي خبر بده
قبلا هم من راحت 70 ميگرفتم الان تو hospital و downtown كه كلا يهو رو 40 هم ميرسه !
كلا زدن پرفورمنس رو تركوندن
من 1060 دارم با 9100f اصلا مشکلات شما رو ندارم بین 55 تا 90 هست fps
یکی از دوستان هم 1070ti و 4790 داره دقیقا مشکل شما رو داره
یه کاری هست همیشه خودم بعد نصب ویندوز انجام میدم تست کنید ببینید تغییری میکنه
روی استارت راست کلیک کنید .سیتینگ..game mod .gaming
بازی رو بشناسونید و تنظیم کنید روی های پرفورمنس

Attachments

• Screenshot (58).png
    Screenshot (58).png
    189.3 KB · مشاهده: 18
  • Screenshot (59).png
    Screenshot (59).png
    28.3 KB · مشاهده: 19
  • Screenshot (60).png
    Screenshot (60).png
    44.1 KB · مشاهده: 39
  • Like
Reactions: saeed_sg

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
ram 32
cpu 6700hq
vga 1070 8gb

من بعد repaste کلا دگرگون شد وضعیتم رفتم تو بازی بین 70-90 شد. به جز tesselation و ray-tracing هم همه چیزو تا بیخ بردم بالا. به هر حال بیشتر از گرافیک CPU 6700 قدیمیه و کلا مالی نبود از همون اول یه جاهایی اذیت میکنه. اما الان به وضع نرمال برگشتم و مثل اون دوستمون مشکل ندارم برای افت فریم.

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
هندیا چه پینگی دارن یا خدااااااااااااااااااااااا
از آلمانیا هم پینگشون بهتره چندتا رفیق دارم میگن بالای 15 نمیره
100 سال مستعمره ی انگلیس به کجا رسیده ....

FPS Douug

کاربر سایت
May 9, 2015
118
نام
محمد
من بعد repaste کلا دگرگون شد وضعیتم رفتم تو بازی بین 70-90 شد. به جز tesselation و ray-tracing هم همه چیزو تا بیخ بردم بالا. به هر حال بیشتر از گرافیک CPU 6700 قدیمیه و کلا مالی نبود از همون اول یه جاهایی اذیت میکنه. اما الان به وضع نرمال برگشتم و مثل اون دوستمون مشکل ندارم برای افت فریم.
offtopic:
خمیر چی زدین قربان ؟

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
offtopic:
خمیر چی زدین قربان ؟
اولش رفتم توی این فرومای خارجی دیدم همه یا گفتن برند Arctic یا Thermal Grizzly بهترینه ولی اصن تو ایران نیست و اگه باشه هم نزدیکای 1 تومن پیاده میکنه آدمو :D خلاصه 260 دادم اینو گرفتم بین گزینه های ارزون قیمت کیفیت خوبی داره ظاهرا. Deepcool GAMER STORM G15

Attachments

• 07-26.jpg
    07-26.jpg
    48.7 KB · مشاهده: 42
  • Like
Reactions: FPS Douug

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
اقا یکی توضیح بده این چندتا موردی که تو تنظیمات گرافیک بازی جدید اومده چیه و چکار میکنه...........on- demand texture streaming

آخرین ویرایش:

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
من 1060 دارم با 9100f اصلا مشکلات شما رو ندارم بین 55 تا 90 هست fps
یکی از دوستان هم 1070ti و 4790 داره دقیقا مشکل شما رو داره
یه کاری هست همیشه خودم بعد نصب ویندوز انجام میدم تست کنید ببینید تغییری میکنه
روی استارت راست کلیک کنید .سیتینگ..game mod .gaming
بازی رو بشناسونید و تنظیم کنید روی های پرفورمنس
مشکل انویدیاست کاریش نمیشه کرد !<):)

• Smile
Reactions: manhatan

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
سلام روی همچین سیستم بازی بالا می یاد؟
برای من بالا امد یکم می گذره می پره بیررون
راهی داره؟
من دیدم با780 بازی می کنند
View attachment 180003
نتت چجوریاس؟ من خونده بودم اگر زیر 5mbps باشی، نمیکشه و بعد از چند دقیقه از سرور دیسکانکت میشی.

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
نتت چجوریاس؟ من خونده بودم اگر زیر 5mbps باشی، نمیکشه و بعد از چند دقیقه از سرور دیسکانکت میشی.
من 2 مگ دارم سرعت دانلود 400 تا 500 کیلو بایت هیچ مشکلی ندارم...این چند روزیم که اینترنت بخاطر سالگرد انتقام سخت به این روز افتاده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر