Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
وقتی بدون فیلترشکن از بتل نت میزنم آپدیت بشه با سرعت نهایتا 200 کیلوبایت دانلود می کنه، اما وقتی فیلترشکن رو روی فرانکفورت تنظیم کردم داره با سرعت اصلی که تا 2 مگ هم میره دانلود می کنه!
پینگ و پکت لاس بالا توی بازی به این مسئله مربوط میشه؟ پینگ بالاتر رفته اما سرعت دانلود بهتر شده
قبول دارم.
الان با فندوقشکن آمستردام دارم دانلود می کنم، سرعت طبیعی شد! :-?? بدون فندوق 30KB بود!!! :|

نسخه اندروید هم برای من پکت لاست نداشت البته من با نت خط نمیرم وای فای رو با برنامه vpnhotspot به اصطلاح repeater میکنم
که خب مسلما اون ثبات با سیم رو نداره و چون خود گوشی هم بعضی اوقات نت رو مصرف میکنه و برنامه vpnhotspot استیبل نیست
با گوشی گاهی بازی کلا قطع میشه که واقعا رو مخه ولی خب تا وقتی گوشی وصله و خود نت مشکل نداشته باشه میشه با گوشی هم اینکارو کرد و خود express vpn تو گوشی هم همون پینگ رو میده و پکت لاست نداره.
البته باید اولش میگفتم که من جفت رو امتحان کردم و خب برای خود پی سی تا حالا قطع نشده ولی گوشی تقریبا برای من باز غیر قابل بازی بود (همه چی خوبه که یه دفعه دیسکانکت میشه)
پس حله! ممنونم، دانلود تموم بشه میرم برای تست.
من بدون هیچ نرم افزاری گوشی رو با USB متصل می کنم به پی سی و از فندوقشکنش استفاده می کنم. هم نت گوشی و هم ADSL.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
من با سرورهای SSL از v*n makers امتحان کردم ، پکت لاست میاد رو صفر ولی پینگ بالای 140- 150 هست . شما اگه اکانتشو دارین یه تست بزنین ببینین وضعیت چجوریه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Amin_Evil_Dead

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
دوستان این Express غیر از اندروید, رو PC چطوری میشه تهیه ش کرد؟ چون ما که شرایط خرید از سایتشو نداریم. میخوام رو PC بگیرم که بتونم رو کنسول هم شیر کنم.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان این Express غیر از اندروید, رو PC چطوری میشه تهیه ش کرد؟ چون ما که شرایط خرید از سایتشو نداریم. میخوام رو PC بگیرم که بتونم رو کنسول هم شیر کنم.
برای اندروید نسخه کرک شده داره و به راحتی می تونید استفاده کنید. برای ویندوز باید اکانت های هک شده استفاده کنید که پیدا کردنش خیلی سخته! شما می تونید نسخه اندروید رو منتقل کنید به پی سی! یا USB TETHERING یا WI-FI-HOTSPOT.

• Like

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
برای اندروید نسخه کرک شده داره و به راحتی می تونید استفاده کنید. برای ویندوز باید اکانت های هک شده استفاده کنید که پیدا کردنش خیلی سخته! شما می تونید نسخه اندروید رو منتقل کنید به پی سی! یا USB TETHERING یا WI-FI-HOTSPOT.
اونطوری مجبورم از نت سیمکارت استفاده کنم یا با وای فای هم میشه؟ چون نت سیم جواب نمیده.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
گوشی شما چیه ؟ اندروید وقتی USB TETHERING یا WI-FI-HOTSPOT انجام بدی ، قندشکن share نمیشه رو وایفای.

fishh321

کاربر سایت
Mar 29, 2020
3
سلام دوستان
من یه مشکل عجیب دارم تو مرحله تمرینی به اون بخش خرید تجهیزات که میرسم کرش میکنه بازی میاد بیرون از سیستم و نت مطمئنم (البته اینو بگم اوایل تو مرحله کرش میکرد الان فقط تو این مرحله کرش میکنه) کسی راه حلی یا پیشنهادی نداره ؟

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
اونطوری مجبورم از نت سیمکارت استفاده کنم یا با وای فای هم میشه؟ چون نت سیم جواب نمیده.
سلام.
گوشی شما چیه ؟ اندروید وقتی USB TETHERING یا WI-FI-HOTSPOT انجام بدی ، قندشکن share نمیشه رو وایفای.

من گوشیم Z3 ـه. اندروید 9 نصب کردم روش و چنین گزینه ای بهش اضافه شده. در حالی که در اندروید 6 نبود!
134340

اول از همه گوشی رو متصل می کنم به WI-FI. (آنتش رو هم که ملاحضه می کنید بالا) بعد وارد بخش Hotspot گوشی می شم. گوشی رو با کابل متصل می کنم به PC. گزینه USB thethering و گزینه Allow clients to use VPNs رو فعال می کنم و تمام. فندوقشکن گوشی روی پی سی فعال می شه! خلاصه ـش می شه این که، اینترنت ADSL رو وارد گوشی می کنم، داخل گوشی فندوقشکنیش می کنم و بعد وارد PC می کنم.
هم نت موبایل می شه و هم ADSL.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من گوشیم Z3 ـه. اندروید 9 نصب کردم روش و چنین گزینه ای بهش اضافه شده. در حالی که در اندروید 6 نبود!
اول از همه گوشی رو متصل می کنم به WI-FI. (آنتش رو هم که ملاحضه می کنید بالا) بعد وارد بخش Hotspot گوشی می شم. گوشی رو با کابل متصل می کنم به PC. گزینه USB thethering و گزینه Allow clients to use VPNs رو فعال می کنم و تمام. فندوقشکن گوشی روی پی سی فعال می شه! خلاصه ـش می شه این که، اینترنت ADSL رو وارد گوشی می کنم، داخل گوشی فندوقشکنیش می کنم و بعد وارد PC می کنم.
هم نت موبایل می شه و هم ADSL.
چه گزینه جالبیه ، نه این تو هر گوشیی نیست . من خودم الجی اندورید ورژن 8 دارم ، روی سامسونگ اندورید ورژن 9 و 10 هم نگاه کردم نبود.
-
فعلا میمونه همون ssl از v*n makers که پولیه! (البته یکماهه ده تومنه)
با پکت لاست صفر ، بالاخره تونستم چهار نفرو بکشم :)):)):)) با پکت لاست بالا نمیشه هیچکاری کرد حتی اگه پینگت پایین باشه.
پینگش در بهترین حالت شد 141 ، رو صبانت.

سلام دوستان
من یه مشکل عجیب دارم تو مرحله تمرینی به اون بخش خرید تجهیزات که میرسم کرش میکنه بازی میاد بیرون از سیستم و نت مطمئنم (البته اینو بگم اوایل تو مرحله کرش میکرد الان فقط تو این مرحله کرش میکنه) کسی راه حلی یا پیشنهادی نداره ؟
ارور directx میده ؟

• Like

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
من با کریو میکر که چند تا پروتکل داره تست کردم وقتی مچ میکینگ میزنم میره تو لودینگ و عکس سه تایی و میمونه تا ارور تایم اوت بده !نمیدونم چشه دیگه

سایت داخلی کدومش دیتا کامل رو داره ؟

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
من با کریو میکر که چند تا پروتکل داره تست کردم وقتی مچ میکینگ میزنم میره تو لودینگ و عکس سه تایی و میمونه تا ارور تایم اوت بده !نمیدونم چشه دیگه

سایت داخلی کدومش دیتا کامل رو داره ؟
مشکل از دیتا نیست مشکل نت هستش که باید با قند شکن وصل شی دوست عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر