Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

amirxbk2

کاربر سایت
Oct 8, 2016
24
راهی نیستش بتونم بازی رو اجرا کنم همش ارور میگیرم
سلام عزیز من کل سایت های خارجی یوتیوب همه رو گشتم همه راه حل هارو انجام دادم هیچ کدوم برای این ارور جواب نمیده فقط باید بازی رو پاک کنی و دوباره نصب کنی
این ارور برای اینه که وسط دانلود وقتی پاز میکنی گویا بعضی از فایل های بازی ناقص میشن که پاز نکردن هم غیر ممکنه من از سایت داخلی دانلود کردم بازی رو ریپلیس کردم بازی اجرا شد

ashnavid72

کاربر سایت
Mar 12, 2020
10
سلام عزیز من کل سایت های خارجی یوتیوب همه رو گشتم همه راه حل هارو انجام دادم هیچ کدوم برای این ارور جواب نمیده فقط باید بازی رو پاک کنی و دوباره نصب کنی
این ارور برای اینه که وسط دانلود وقتی پاز میکنی گویا بعضی از فایل های بازی ناقص میشن که پاز نکردن هم غیر ممکنه من از سایت داخلی دانلود کردم بازی رو ریپلیس کردم بازی اجرا شد
میشه سایتی که دانلود کردی رو پیام حصوصی کنی؟واسه شما هم اصلا وارد منو بازی هم نمیشد؟

sobhan9335

کاربر سایت
Mar 8, 2019
3
سلام من توی بازی اصلا مشکل پکت لاس ندارم ولی پینگ افتضاحه هر چند دقیقه یک بار میره تا 999 باید بشینم یه جا تا بیاد پایین
تازه اینو هم با exitlag اینججوری میرفتم بدون اون ک فک نکن اصلا بشه بازی کرد ممنون میشم راهنمایی کنید چ کاری میشه کرد ؟

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان من یک مشکل دارم اینه که تنظمیات گرافیک بازی مخصوصا رزولیشن و تنظیمات فول اسکرین بودن صفحه خودش هر از چندگاهی که بازی رو باز میکنم برمیگرده حالت اولش و باید دوباره تنظیم کنم انگار ذخیره نمیشم! کسی میتونه راهنمایی کنه؟

ohum

کاربر سایت
Sep 6, 2011
46
باید برید پشت دشمن و دکمه ای باهاش نایف میکنید رو نگه دارید.

- یه نکته ی جالبی هم که هست اینه که میتونید رو کسایی که داون کردید هم فینیشر بزنید و انیمیشن ها کاملا با حالت عادی متفاوتن :D
بالاخره یه دشمن رو با این روش نایف کردم حقیقتأ برگ هایم ....

bald newbie

کاربر سایت
Oct 17, 2019
8
سلام، یه روشی پیدا کردم که می تونید از exitlag برای همیشه به صورت رایگان استفاده کنید. فقط هر سه روز یکبار مجبورید یه ایمیل بسازید و اون رو به برنامه متصل کنید

1-اول به سایت exitlag برید و برای استفاده رایگان یه ایمیل الکی وارد کنید و ثبت نام کنید

2-وارد disk management ویندوز بشید و روی درایو c کلیک راست کنید و گزینه shrink volume رو انتخاب کنید، توی فیلد enter the amount of space to shrink in MB عدد 1 رو وارد کنید و shrink رو بزنید

حالا می تونید ایمیلی که توی ثبت نام وارد کردید رو به همراه پسورد وارد برنامه کنید و به مدت سه روز استفاده کنید

** من برنامه رو توی درایو c وارد کردم اگر توی درایو دیگه ای نصب کنید شاید به مشکل بخورید (مطمئن نیستم!)

امیدوارم کمک کنه :)

• Like
Reactions: Amin_Evil_Dead

StuxNinja

عضو جدید
Mar 26, 2020
1
بازی سرور Middle east داره ولی پینگ ایران تو این روز ها به سرور خاورمیانه اصلا خوب نیست و پکت لاست شدید داره اگر دوستان پینگ اروپا بهتری دارن از V,P,N اروپا استفاده کنید به سرور های اروپا وصل میشید تا وقتی که پینگ سرور های خاورمیانه تو ایران درست نشده اگر بدون چیز شکن وصل بشید شما رو به سرور های خاورمیانه وصل میکنه که پینگ بین 130 تا 200 هست.
این هم ای پی یکی از سرور هاش:157.175.10.11 پینگ نمیده چون رو سرور های ابری امازون هست ولی اگر ip lookup کنید میگه بحرین. سرور امازون و ...

• Like
Reactions: galaxy0020

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
اقا کسی مشکل پکت لاست رو نتونست حل کنه یه راهی چیزی کسانی که پکت لاست ندارن سرویس اینترنت و بقیه چیزاشو بگن ببینیم چیه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بازی سرور Middle east داره ولی پینگ ایران تو این روز ها به سرور خاورمیانه اصلا خوب نیست و پکت لاست شدید داره اگر دوستان پینگ اروپا بهتری دارن از V,P,N اروپا استفاده کنید به سرور های اروپا وصل میشید تا وقتی که پینگ سرور های خاورمیانه تو ایران درست نشده اگر بدون چیز شکن وصل بشید شما رو به سرور های خاورمیانه وصل میکنه که پینگ بین 130 تا 200 هست.
این هم ای پی یکی از سرور هاش:157.175.10.11 پینگ نمیده چون رو سرور های ابری امازون هست ولی اگر ip lookup کنید میگه بحرین. سرور امازون و ...
من برعکس وقتی چیز پی ان نمیزنم به سرور اروپا وصل میشه چون پینگ خاورمیانه برام افتضاحه یک چیزی در حد 250 :D اما هرگونه چیز پی ان اماراتی که میزنم وصل میشه به خاورمیانه و پینگ میاد حدود 100، شما هم اینو امتحان کنین بنظرم.
با این سروری هم که دادی پینگ میده برام با چیز پی ان امارات فیکس 95 :D

اقا کسی مشکل پکت لاست رو نتونست حل کنه یه راهی چیزی کسانی که پکت لاست ندارن سرویس اینترنت و بقیه چیزاشو بگن ببینیم چیه
داداش اکثرا مشکل دارن در طول روز فعلا بزار از فردا (از امروز:D) به بعد که بسته های 100 گیگی تموم شده شاید فرجی شد.

• Like
Reactions: Amin_Evil_Dead

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر