Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
دوستان وضعیت نت کمی بهتر شده.
دیروز با پینگ 150 و پکت 5 تا 20 بازی کردم.
بازی خوبیه، حیف که وضعیت نت درست نیست! حیف! تو این قرنطینه می چسبید! :D~o)
کل کاراتو تو روز انجام بده و خوب بخواب تو روز، ساعت 3 صبح به بعد بیا پکت لاس 0 ـه پینگم خوب :D
من تو روز نه اینو میتونم بزنم نه Apex پکت لاس یک چیزیه بالا 50-60 پینگم بالا 200 اما نصفه شب خوب میشه و چاره ای نیست دوره قرنطینس دیگه باید پلی داد هر جور شده :D

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
کل کاراتو تو روز انجام بده و خوب بخواب تو روز، ساعت 3 صبح به بعد بیا پکت لاس 0 ـه پینگم خوب :D
من تو روز نه اینو میتونم بزنم نه Apex پکت لاس یک چیزیه بالا 50-60 پینگم بالا 200 اما نصفه شب خوب میشه و چاره ای نیست دوره قرنطینس دیگه باید پلی داد هر جور شده :D
دقیقا همینطوره! :D
ولی خب، ارزش اذیت شدن نداره! :D صبر می کنم تا همه چی بهتر بشه! :D
پینگ بالا باشه بهتر از اینه که پکت لاس داشته باشی ناموسا!!! پکت خیییلی رو مُخه!!!

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام.توی بتل رویال از لودینگ رد نمیشه.من مشکل سخت افزار ندارم.بازی رو هارد اس اس دی نصبه.گرافیک ۱۰۸۰ و رم و سی پی یو خوبی دارم.به محض اینکه وی پی عن میزنم لودینگ رو رد میکنه.کسی هست راهنماییم کنه؟پینگم خیلی میره بالا.

سلام بر شما

یه کاهش پینگ بزن رد میشه برای من بدون کاهش پینگ نمیرفت

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
نه بابا دهنم سرویس شد ولی درست نشد دوبار دیتا رو دانلود کردم.
ریپیر کردم ویندوز عوض کردم و...
آخه فقط یک ثانیه هنگ می‌کنه ارور میده ولی بعدش قشنگ کار می‌کنه ولی ارور رو باید اوکی کنی اونم بزنی خارج میشه
Scan and repair کن.احتمالا درست شه من یبار ارور داده بود درست شد اینجوری.
بابا

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,510
دقیقا همینطوره! :D
ولی خب، ارزش اذیت شدن نداره! :D صبر می کنم تا همه چی بهتر بشه! :D
پینگ بالا باشه بهتر از اینه که پکت لاس داشته باشی ناموسا!!! پکت خیییلی رو مُخه!!!
پینگ بالا اتفاقا خوبه تو این بازی :D
دو سه روز پیش با پینگ 200 بدون پکت لاس یکی رو تو gulag زدم رفت پشت دیوار بعدش مرد :))

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن

من با exitlag هم apex هم warzone با پینگ 80-100 و پکت لاست 0 استبیل شده، نت مخابرات.
برای محدودیت اکانت فری exitlag هم میتونید از یه client ایمیل و اکانتای mail access استفاده کنید هر ایمیل 3 روز میشه استفاده کرد

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
من با exitlag هم apex هم warzone با پینگ 80-100 و پکت لاست 0 استبیل شده، نت مخابرات.
برای محدودیت اکانت فری exitlag هم میتونید از یه client ایمیل و اکانتای mail access استفاده کنید هر ایمیل 3 روز میشه استفاده کرد
exit lag از مک آدرس استفاده میکنه نمیتونی هی ایمیل بسازی کار نمیکنه
هر کامپیوتر به طور دقیق تر بگم هر اینترنت فقط 3 روز بیشتر نمیتونی استفاده کنی
برعکس proton vpn که میشه هی اکانت ساخت

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
اگر ویندوز عوض کنی مشکل حل می شه، می تونی سه روز دیگه استفاده کنی.
بار اول ازش استفاده کردم و تایمم تموم شد. یه مشکلی پیش اومد مجبور شدم ویندوز عوض کنم، exit lag رو نصب کردم و دوباره استفاده کردم. هرچی که هست توی همین ویندوزه!

• Like
Reactions: Amin_Evil_Dead

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن

تا الان با سه تا ایمیل مختلف اکانت ساختم اوکی بوده،
یه روش یه جا دیدم که با HWID Changer مشخصات سیستم رو تغییر میداد ولی من تست نکردم

• Like
Reactions: Amin_Evil_Dead

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
تا الان با سه تا ایمیل مختلف اکانت ساختم اوکی بوده،
یه روش یه جا دیدم که با HWID Changer مشخصات سیستم رو تغییر میداد ولی من تست نکردم
چطوری این کارو کردید!؟ در حالت عادی و بدون تغییرات امکان نداره همچین چیزی! مگر اینکه جائی رو دستکاری کنید! اگر راهی بلدید بگید تا ما و بچه ها استفاده کنیم.
ممنون.

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
من با درایور 425 انویدیا که مال یکسال قبله بدون مشکل بازی را اجرا کردم، فقط اندکی لگ توی صدا و تصویر هست گاهی!! :D
2 3 ساعتی بازی کردم، بازیه خوبیه، به قولی مفت باشه کوفت باشه!

• Like
Reactions: manhatan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر