Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

TheFoCT

کاربر سایت
Sep 16, 2016
63
سلام بر شما

کمک میکنن اما اینو در نظر بگیرید نصف بیشتر مشکله ما الان برای این هست که استفاده از نت تو کشور بالا رفته و کیفیت اینترنت اومده پایین و قطعو وصلی و نوسان شدید داره من قبل دادن این 100 گیگ وضعم خوب بود ولی بعد اون که همه ریختن تو نت سرعت و پینگ خراب شد تا وقتی که از این بار کم نشه وضع همین هست اما مشکلات خوده بازی به کنار .....
قبل از این 100 گیگ هم گراند وار با پکت لاست شدید واسه منن رفیقم میومد که الان هم کلا از لودینگ رد نمیشه:D

• Like
Reactions: DAT 47

Dadarshish

کاربر سایت
Jan 9, 2020
23
یه درایور انویدیا داده بیرون برا همین warzone اونایی که مشکل لود اینا دارن بگیرن تست کنن شاید بهتر بشه 442.59 WHQL

Game Ready for Call of Duty: Warzone The new Game Ready Driver provides the latest performance optimizations, profiles, and bug fixes for Call of Duty: Warzone

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان ساعت 10 صبح وارد بازی شدم، پینگ و پکت لاس خوب بود. شاید به خاطر ترافیک کم، اینترنت وضعیت بهتری داشت اون تایم! باید تو اوج شلوغی هم تست کنم.
131820
131821
آقا من یه مشکل عجیب با ماوس دارم! ماوسم تو بازی بد عمل می کنه! حرکت نمی کنه گاهی! لگ می زنه! نمی تونم سریع تغییر جهت بدم! انگار قطع و وصل می شه!!!! :|

• Like

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
دوستان ساعت 10 صبح وارد بازی شدم، پینگ و پکت لاس خوب بود. شاید به خاطر ترافیک کم، اینترنت وضعیت بهتری داشت اون تایم! باید تو اوج شلوغی هم تست کنم.
View attachment 131820
View attachment 131821
آقا من یه مشکل عجیب با ماوس دارم! ماوسم تو بازی بد عمل می کنه! حرکت نمی کنه گاهی! لگ می زنه! نمی تونم سریع تغییر جهت بدم! انگار قطع و وصل می شه!!!! :|
منم از تقریبا 8 صبح تا الان مشکلی نداشتم...ولی الان دوباره پکت لاس رفت رو 50-100 درصد :|

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
خب بالاخره مشکلات کرش حل شد اگه خدا بخواد و تونستم یه راند کامل بازی کنم. سرورا هم مشکلی نداشت نه پکت لاس و چیزی. چه با adsl چه سیمکارت

• Like

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
دوستان بازی رو ویندوز 8 اجرا نمیشه؟!
من بدبخت 82 گیگ دانلود کردم.
امکان بک آپ گرفتن از بازی وجود داره از طریق بتل نت؟

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان بازی رو ویندوز 8 اجرا نمیشه؟!
من بدبخت 82 گیگ دانلود کردم.
امکان بک آپ گرفتن از بازی وجود داره از طریق بتل نت؟
بله می تونید بکآپ بگیرید.
برنامه battle.net یه فولدر به اسم Call of Duty Modern Warfare ایجاد می کنه.

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
View attachment 131820
View attachment 131821
تویه تنظیمات mouse ویندور تیک enhancer رو بر دار

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
بله منم بعد از لوگو کرش میکنم!:D
دوستانی که کرش میکنن بعد از لود شدن لوگو با توجه به مشکلی که برای خودم پیش امده بود
یکی از دلایل اصلی کرش کردن و پریدن بیرون بعد از نمایش لوگو و یا بعد fetching profile data این که برنامه بتل نت service های که مربوط به کنترل شبکه نت هست رو بلاک میکنه و واسه همین از بازی پرت میکنه بیرون مثل نرم افزار کنترل شبکه wireshark , نوع خاصی از هیلتر شکن ها , بعضی نرم افزار های کاهش پینگ چه ایرانی چه خارجی (haste.net) و ......
راهکار :
1. پاک کردن نرم افزار مشکوک گفته شده اگه جواب نداد برید مرحله 2
2. داخل search bar همون جستجو بنویسید run و بعد اجرا شدن بنویسید msconfig و اوکی کنید تیک گزینه دوم یعنی load basic رو ویندوز رو ریست کنید ,تو این وضعیت ویندوز سرویس های غیر ضروری میبنده و با حالت بیسیک میاد بالا . اگر بازم داخل بازی نشدید که میشید :D احتمالش هست مشکل گرافیکی یا موراد دیگه باشه
برای بگردون به حالت اول بعد رفتن به msconfig بزارید رو حالت normal mode ودوباره ریست کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Nomad.CR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر