Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

Gwynbleidd

کاربر سایت
Sep 9, 2015
300
داستان این سرورهای خاورمیانه نیمخواد حل بشه؟ الان Rebirth و Plunder که %100 میندازه العربیه (که اونم %99.999999 هکر + لگ سنتر) فقط BR مگر شانس با شما یار باشه تا رنگ سرورهای EU رو ببینید. آقا ما تمایلی نداریم سرور عرب ها باشیم با چه زبونی بگیم>:P

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
1050 کجا بود دوست من، من 970 دارم و همون چند ماه اول که اومد پلی دادم نزدیک 70 فریم میداد، چرا بازی این طوری شده الان، اکنی دزد کثافت، بازی رو اخرین درجه اپشن ها، بلوری و بی کیفیت بود، هر چی تنظمیات رو هم بالا پایین میکردم هیچ تغییر توش پیدا نمیشد
اینو تو گوگل بزن، یک میلیون لینک از این مشکل میاره
call of duty warzone graphics look bad:|
دوستان هم چند ماه پبش 970 رد کردن جاش 1070 گرفتن...سیزن 5 یا 6 بود بعد آپدیت که رفتیم به دهه 80 کلا رنگ و لعاب و کل بازی تغییر کرد(ریدن توش)
کافیه ویدیو های اوایل انتشار بازی رو ببینید که با کارتهای پایینتر چه مقدار مصرف رم گرافیک داشتن..سازنده های بازی هم از گیمرها پول میگیرن هم از شرکت های سخت افزاری
منم پول دستم بیاد حتما گرافیک عوض میکنم

• Like
Reactions: Paradise Lost

milad1376

عضو جدید
Jun 9, 2012
90
نام
میلاد
داستان این سرورهای خاورمیانه نیمخواد حل بشه؟ الان Rebirth و Plunder که %100 میندازه العربیه (که اونم %99.999999 هکر + لگ سنتر) فقط BR مگر شانس با شما یار باشه تا رنگ سرورهای EU رو ببینید. آقا ما تمایلی نداریم سرور عرب ها باشیم با چه زبونی بگیم>:P

• Like
Reactions: TheFoCT

PS5X

کاربر سایت
Aug 4, 2021
64
نام
ARSHIA
این مشکل لگ رو شما هم دارین ؟ چون رو کنسول من مشکل لگ دارم با پینگ 100 .. پینگم خوبه ولی هر کاری میکنم لگ دارم چند روزه

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
1050 کجا بود دوست من، من 970 دارم و همون چند ماه اول که اومد پلی دادم نزدیک 70 فریم میداد، چرا بازی این طوری شده الان، اکنی دزد کثافت، بازی رو اخرین درجه اپشن ها، بلوری و بی کیفیت بود، هر چی تنظمیات رو هم بالا پایین میکردم هیچ تغییر توش پیدا نمیشد
اینو تو گوگل بزن، یک میلیون لینک از این مشکل میاره
call of duty warzone graphics look bad:|
این آخرین بررسی هست که چند دقیقه پیش یکی از یوتوبرها با 970 انجام داده. شما هم باید بتونید همین چیزی که این شخص گرفته رو بگیرید اگر غیر این باشه احتمالا مشکل باید از جای دیگه ای باشه.

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
این آخرین بررسی هست که چند دقیقه پیش یکی از یوتوبرها با 970 انجام داده. شما هم باید بتونید همین چیزی که این شخص گرفته رو بگیرید اگر غیر این باشه احتمالا مشکل باید از جای دیگه ای باشه.
همه این اپشن ها رو امتحان کردم، حتی این تکسچر ها رو گذاشتم تا اخر دانلود و نصب بشن، دوباره حذف و نصبشون هم کردم، بازم بلوری و خیلی بی کیفیت بود، معلوم بود مصرف ویرم بازی واسه من خیلی خیلی بالا بود و اصلا خوب لود نمیشدن تکسچر ها، خدایی خیلی زورم میاد بتل 5 و 1 و 4 رو سطح الترا 60 فریم میگیرم این "انتر" رو باید 3090 یا 3080 براش خرید8-|

• Smile
Reactions: Bellic

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
همه این اپشن ها رو امتحان کردم، حتی این تکسچر ها رو گذاشتم تا اخر دانلود و نصب بشن، دوباره حذف و نصبشون هم کردم، بازم بلوری و خیلی بی کیفیت بود، معلوم بود مصرف ویرم بازی واسه من خیلی خیلی بالا بود و اصلا خوب لود نمیشدن تکسچر ها، خدایی خیلی زورم میاد بتل 5 و 1 و 4 رو سطح الترا 60 فریم میگیرم این "انتر" رو باید 3090 یا 3080 براش خرید8-|
البته سی پی یو هم خیلی مهمه. شما سی پی یو ـت چیه دوست عزیز؟
این دو سه تا سیزن آخر فریم بازی افت کرده برای خیلی ها.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
البته سی پی یو هم خیلی مهمه. شما سی پی یو ـت چیه دوست عزیز؟
این دو سه تا سیزن آخر فریم بازی افت کرده برای خیلی ها.
سی پی یو : Intel Core i3-9100F Coffee Lake Processor
درسته سی پی یوم خیلی قوی نیستش، ولی همین وارزون رو موقعه ای که اومد با یک سی پی یو نسل 3 ، 70 فریم ازش میگرفتم :/ با 970

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
اونایی که بخاطر چیت های زیاد از وارزون اومدن apex فکر نکنم که بی خبر از این بودن که تو خود ایپکس یه مدت اونایی که رنک باز هستن به خاطر همین چیتر ها اسمشون رو به saveapexranked# تغییر داده بودن تا ریسپاون یه غلطی بکنه ! سرور های توکیو به قدری داخلش چیتر هست که عملا غیر قابل بازی هست و سرور فاتحش خونده شده .

منتها همین استریمرای معروف وارزون وقتی اومدن ایپکس شدیدا کتک خور شدن تا جایی که نیکمرس اعتراف کرد که آقا این ایپکس واقعا از وارزون سخت تر هست :D به نظر خود من هم ایپکس واقعا بازی راحتی نیست. این اواخر هم بعضی هاشون دوباره برگشتن تو وارزون!

در مورد بحث چیت هم متاسفانه تو سال 2021 و بعد از این همه تجربه کسب شده توسط شرکت ها و بلاهای که چیتر ها سر بازی اوردن اصلا نمیتونم درک کنم چرا شرکتی به صورت کاملا جدی یه راهکاری نمیتونه برای این قضیه پیدا کنه که به حداقل برسونن این قضیه رو.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
اونایی که بخاطر چیت های زیاد از وارزون اومدن apex فکر نکنم که بی خبر از این بودن که تو خود ایپکس یه مدت اونایی که رنک باز هستن به خاطر همین چیتر ها اسمشون رو به saveapexranked# تغییر داده بودن تا ریسپاون یه غلطی بکنه ! سرور های توکیو به قدری داخلش چیتر هست که عملا غیر قابل بازی هست و سرور فاتحش خونده شده .

منتها همین استریمرای معروف وارزون وقتی اومدن ایپکس شدیدا کتک خور شدن تا جایی که نیکمرس اعتراف کرد که آقا این ایپکس واقعا از وارزون سخت تر هست :D به نظر خود من هم ایپکس واقعا بازی راحتی نیست. این اواخر هم بعضی هاشون دوباره برگشتن تو وارزون!

در مورد بحث چیت هم متاسفانه تو سال 2021 و بعد از این همه تجربه کسب شده توسط شرکت ها و بلاهای که چیتر ها سر بازی اوردن اصلا نمیتونم درک کنم چرا شرکتی به صورت کاملا جدی یه راهکاری نمیتونه برای این قضیه پیدا کنه که به حداقل برسونن این قضیه رو.
راستش شرکت های زیادی در این راه اومدن و از گردونه خارج شدن مثل پانک باستر خدا بیامرز:Dبه زودی هم ایزی انتی چیت یه همچین اتفاقی براش میفته اگه تا الانم مونده بخاطر پول اپیک هست :D کاری با خود چیتر ها ندارم اما این چیت دولوپر ها رو دست کم نگیرین که برا خودشون نابغه ای هستن و همیشه هم میبینیم یک قدم جلوتر از انتی چیت ها هستن که در موضع خودشون خیلی جالبه الان تنها سیستمی که به قول شما تونسته به حداقل برسونه انتی چیت ونگارد هست که به صورت اختصاصی داره استفاده میشه اما اونم باز ازش رد میشن ولی خیلی سخت تر هست ولی به نظرم بهترین کار اینه که شرکت هایی که بازی های انلاین محور میسازن هر کدوم روی انتی چیت خودشون وقت بزارن که کار چیت دولوپر ها سخت بشه مثل COD که میخواد دیگه از سیستم جدید خودش استفاده کنه واقیعت اینه که از روز اول این ایزی انتی چیت دور زده شد و کاری هم انجام نمیده و خیلی از بازی ها ازش استفاده میکنن که فایده ای نداره در مورد چیت مهم ترین نکته اینه که این انتی چیت در حال انجام بازی یا شروع بازی بتونه چیت رو تشخیص بده نه مثل ایزی انتی چیت که یک نفر بشینه سکه بندازه که یک نفر رو بن بکنن یا نه.

• Like
Reactions: ZEN 2

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
سی پی یو : Intel Core i3-9100F Coffee Lake Processor
درسته سی پی یوم خیلی قوی نیستش، ولی همین وارزون رو موقعه ای که اومد با یک سی پی یو نسل 3 ، 70 فریم ازش میگرفتم :/ با 970
کلا با هر بار اپدیت بازی برای سیستم های ضعیف تر به شکل نامعمولی مشکل دار میشه!
من الان 10400 دارم! قبال اصلا CPU ام از 50 بالا نمیرفت جدیدا به 100 هم میرسه الکی :|

• Like

kourosh4

کاربر سایت
May 22, 2013
52
دوستان من تا قبل از سیزن ۶ گیم راحت ب ام اجرا میشد اما بعد از ابدیت همون اول روی کانکت سرور میمونه هر کاری هم کردم راه نیافتاد
حتی کل گیمو پاک کردم ۸۲ گیگ دوباره دانلود کردم از خود بتلنت اما هیچ فایده ای نداشت
کسی راه حلی سراغ داره؟

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
دوستان من تا قبل از سیزن ۶ گیم راحت ب ام اجرا میشد اما بعد از ابدیت همون اول روی کانکت سرور میمونه هر کاری هم کردم راه نیافتاد
حتی کل گیمو پاک کردم ۸۲ گیگ دوباره دانلود کردم از خود بتلنت اما هیچ فایده ای نداشت
کسی راه حلی سراغ داره؟
یه بار فیلتر شکن بزن برو توش بعدش دیگه درست میشه........

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان چجوری میشه بات لابی افتاد؟وی پی ان خاصی داره؟
والا من نمیدونم چجوریه که اکثر استریمرها اینقدر لابی هاشون راحته و ما که پلی میدیم همه پرو پلیر هستن

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
دوستان چجوری میشه بات لابی افتاد؟وی پی ان خاصی داره؟
والا من نمیدونم چجوریه که اکثر استریمرها اینقدر لابی هاشون راحته و ما که پلی میدیم همه پرو پلیر هستن
مثل اینکه exitlag میزنند، هم خارجی هاش و هم چند تا از بچه های ایرانی...
Mutex که من توی استریمش بودم یه نفر تو چتش نوشت تو با VPN و exitlag لابی های بات برات میفته. یه جوری قاتی کرد و طرف رو به فحش کشید که خب معلومه اون طرف راست گفته دیگه !

• Like
Reactions: saeed_sg and db07

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر