Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
با اپدیت 285 مگی دیروز متاسفانه بازی در لوپ اسکن و ریپیر افتاد ~X(میرسه اخر و دوباره از نو شروع میشه!
در باتل نت رو باید گل گرفت ...
حالا گویا چارش دانلود کل بازیه !؟ :Cursing:
باز چند روز دیگه هم احتمالا اپدیت 30 گیگی میده x_x
4-5 ساله دوتا باز شدم از اپدیت های سنگین ورژن 7 گرفته تا اپدیت های کوچیک هر روزه و هفتگی و ... تا به حال غیر کرش استات اپ بازی (از اولش هم این مشکل رو داشتم)که برای هر کسی این اتفاق نمیافته! همچین فضاحتی با اپدیت ها و خوده بازی نداشتم :|
View attachment 191783View attachment 191784
ای بابا... پس درست شدنی نیست این؟؟؟؟ =(( نمیتونم از اول دانلود کنم آخه.....ینی باورم نمیشه واسه 250 مگ اینطوری بشم....

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
ای بابا... پس درست شدنی نیست این؟؟؟؟ =(( نمیتونم از اول دانلود کنم آخه.....ینی باورم نمیشه واسه 250 مگ اینطوری بشم....
View attachment 193112
4t ها که ارشیو ه هیچی دیگه(اونم پره البته 2 روز دیگه میره تا خرخره!) ...
واسه ارور اسکن هم احتمالا
low space این بلا رو به سرمآورد که درایو F که بازی نصبه ! (حتما میگید E گیمه چرا F ...چون جا نداشتم!وقتی اپدیت 285 مگ شد فکر کنم حدود 1 گیگ جا داشت!)
مسئله اینه اگر بخوایم از بازی های انلاین هم کپی داشته باشیم که نشد کار ...یعنی چی با یک اپدیت چ*OC :-" مثقالی باید کل بازی رو دانلود کرد؟
یه مورد جالب رو متوجه شدم!
اون آپدیت 250 مگی فقط به این فایل نشسته بقیه قدیمی تر هستن پاکش کنید بزنید اسکن کنه شاید درست شد
نکته دیگه اینکه کل بازی پوشه data هست بعد هر آپدیت ببینید کدوم فایل تاریخش با زمان دانلود میخونه همونو پاک کنید و اسکن ریپیر
سمت راستی قدیمی هست قبل آپدیت و سمت چپی بعد آپدیت

Attachments

• Screenshot (240).png
    Screenshot (240).png
    181.9 KB · مشاهده: 20
آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
اکتیویژن ..ماشااله...مرسی که هستی!!! ?:-":-t~X(
2021-02-06 16-38-30.mp4 - یو آپلود
الحق چارمی که گذاشتم لایقش شد به بهترین نحوش ?:Cheesygrin:
View attachment 194219
وااااااااااااااااااات =))=))=))=))
حیف این بازی که دست اکتیویژنه :))
بهترین بتل رویال حال حاضر، اما پر از گلیچ و چیتر :D
خدائی این مدلیشو دیگه ندیده بودم! :))

• Like
Reactions: saeed_sg

miladnakhah

عضو جدید
Feb 8, 2021
2
با سلام منم مشکل شماره تلفن رو در اکانت بتل نت دارم هر راهی رو امتحان کردم بدون شماره تلفن نمیشه ایران که قبول نمیکنه هرچی شماره مجازی کشورهای دادم بازم قبول نکرد
ازکجا شماره مجازی خریداری کردید؟
شماره مجازی نامبرمجازی , شماره مجازی مای نامبر , شماره مجازی WePhone
از نرم افزار های شماره مجازی رایگان استفاده نکنید که به درد نمیخوره.

FPS Douug

کاربر سایت
May 9, 2015
118
نام
محمد
قبل آپدیت کمترین فریم 55 هست اما بیشتر بالای 65 هست شب با ایرانسل بازی آپدیت شه ببینم چه بلایی سرش آوردن
منم قبل خاک کردن مادربردم 2500k داشتم اون کجا و 9100 کجا شما هم بفکر باشید 2600k رو به 10400 ارتقا بدید
من 10100F خریدم. با کمترین تنظیمات باز هم توی داونتان و کلا میانگین FPS ام زیر 60 عه. :| مشکل از کجاس واقعا
CPU Time بین 13-18MS و GPU Time 10-12MS
توی لامبر مثلا 50-60 میگیرم. جای به اون سبکی

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
من 10100F خریدم. با کمترین تنظیمات باز هم توی داونتان و کلا میانگین FPS ام زیر 60 عه. :| مشکل از کجاس واقعا
CPU Time بین 13-18MS و GPU Time 10-12MS
توی لامبر مثلا 50-60 میگیرم. جای به اون سبکی
مبارکه
منم وقتی با چتر بالای داونتون میپرم تا 45 میاد پایین اما روی زمین زیر 55 ندارم fov هم 110 هست
بتلنت آپدیت شده میرم تو لابی فرندلیست میزنه 0 :((

• Like
Reactions: FPS Douug

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
819
دوستان من برای یکی میخوام این بازی رو نصب کنم
رم 16 + ryzen 2200 + rx 580 داره ولی vram کارت گرافیکش 4 گیگ هست.
بازی که شروع میشه در همون صفحه اول که مینویسه checking for updates و بالای صفحه هم در حال نصب شیدر ها هست. حدود 30-40 ثانیه در این صفحه میمونه و بعد از بازی میپره بیرون و صفحه اپ battle.net میاد

برای این مشکل راه حل چی هست ؟ ممکنه از دانلود ناقص باشه ؟

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443
دوستان این گیفت کردن باندل ها درسته ؟ قیمت ها حدودا 120 ایناست!کسی خرید داشته؟مشکلی نداره؟
(اکانتم ریجنش ایرانه x_x من هیچ وقت رو ایران نمیگذاشتم اما این یکی رو ... ?x_x)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر