Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
سلام
30 گیگ آپدیدت مگه چی به بازی اضافه شده کسی میتونه توضیح بده ممنون میشم
این حجم بازی قبل آپدیت 30 گیگی:
1.JPG
این بعد از آپدیت 30 گیگی:
2.JPG

شاهکار اکتیویژن تو آپدیت دادن باید تو تاریخ ثبت بشه =))

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوستان برای شما هم بعد این آپدیت امروز fps رو ترکوند یا فقط برای منه؟
قبل این آپدیت 200 مگابایتیه امروز راحت تا 70-80 بدون هیچ تغییری میگرفتم...الان بعد آپدیت تو shipment به زور میرفت رو 35 !!

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
این حجم بازی قبل آپدیت 30 گیگی:
View attachment 151554
این بعد از آپدیت 30 گیگی:
View attachment 151555

شاهکار اکتیویژن تو آپدیت دادن باید تو تاریخ ثبت بشه =))
اگه به حجمش اضافه شه که فاجعه تره! :D
الان مشکل اینه که این تغییراتی که میدن حجم دانلودش زیاده . نه اینکه چرا نشد ۱۳۰ گیگ یا پوشه هاش کم و زیاد شد.

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
اگه به حجمش اضافه شه که فاجعه تره! :D
الان مشکل اینه که این تغییراتی که میدن حجم دانلودش زیاده . نه اینکه چرا نشد ۱۳۰ گیگ یا پوشه هاش کم و زیاد شد.
منم نگفتم باید اضافه بشه :D بحث اینجاس که فک میکنم اینقد فایلای بازی داغونه که یک تغییر کوچک میخوان بدن احتمالا مجبورن چندین فایل پرحجمو دوباره آپلود کنن، آدم میسوزه خو 30 گیگ دانلود کنه اندازه 100 مگ کانتنت تحویل بگیره :D
الان مثلا همین آپدیتای دویست مگی که هر دوروز یک بار میاد هم خیلی مسخرس، یک غلط املایی رو بخوان تو منو فیکس کنن پلیر باید 200 مگ آپدیت بگیره.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
یه پسورد رندوم بزن ، معمولاً گوگل کروم خودش پیشنهاد میده. رو فیلد پسورد کلیک راست کن خودش داره.
امکان داره لازم باشه از حروفی مثل # یا @ یا _ هم استفاده کنید.
اگه مطمئنید مشکل ازینا نیست با یه مرورگر دیگه امتحان کنید.
من هر مدلی که بگی امتحان کردم با هر مرورگری هم بگی رفتم ولی بازم اجازه نمیده عوض کنم یعنی اونجا که میری واسه پسورد عوض کردن اون عبارتی رو که میخوام قبول میکنه تیکش سبز میشه ولی وقتی میخوام سیو کنم میگه واسه مرحله اخر دوباره وارد کن و تایید بزن اونجا قبول نمیکنه سری قبل راحت عوض کردم ولی الان اجازه نمیده
یه سری مد جدید، اسلحه جدید، بالانس و باگ فیکس و...
والا هرجوری هم حساب کنی 30 گیگ نمیشه 2تا اسلحه نرف کردن و 4تا اسلحه قوی کردن و یه اوپراتور اضافه کردن بازم 30 گیگ هرطور حساب منی نمیشه حالا یه بتل رویالم 200 نفر کردن که با توجه به وضع پینگ و پکت لاستی که داریم یه ضرر ماست قرار بود مد شب اضافه کنن و سد هم باز بشه که خبری نشد بازم

• Sad
Reactions: saeed_sg

mojtabafighter

کاربر سایت
Oct 28, 2013
341
نام
مجتبی
به من گفتن گرافیکش 4 بازی های 2020 و جدید تر ها رو هم میگیره!!!!
?
حاجی زر مفت زدن
نسبت به پولی که میدی قدرت گرافیکت میره بالا. وگرنه شما 500 بده برات گرافیک 8 ببندن یا 2 فرقی نداره. مهم پولیه که خرج میکنید نه مقدار رم گرافیکتونه

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
حاجی زر مفت زدن
نسبت به پولی که میدی قدرت گرافیکت میره بالا. وگرنه شما 500 بده برات گرافیک 8 ببندن یا 2 فرقی نداره. مهم پولیه که خرج میکنید نه مقدار رم گرافیکتونه
خب الان باید چیکار کنم آخه لپ تاپ و سیستم نیست

mojtabafighter

کاربر سایت
Oct 28, 2013
341
نام
مجتبی
خب الان باید چیکار کنم آخه لپ تاپ و سیستم نیست
ببین سی پی یوت که احتمال زیاد ضعیفه. ولی مدلشو بگو ببینم نسل چنده
رمت هم باید حداقل 8 باشه (خودم سیستم دارم رمم 8 بود تیک میزد یه 4 دیگه انداختم روش)
گرافیکتم که اصلا حرفشم نزن
کلا با این سیستم راهی نداره
اگه رم و گرافیکتم بتونی یه جوری ارتقاع بدی فکر نکنم با این سی پی یو جواب بده

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سی
ببین سی پی یوت که احتمال زیاد ضعیفه. ولی مدلشو بگو ببینم نسل چنده
رمت هم باید حداقل 8 باشه (خودم سیستم دارم رمم 8 بود تیک میزد یه 4 دیگه انداختم روش)
گرافیکتم که اصلا حرفشم نزن
کلا با این سیستم راهی نداره
اگه رم و گرافیکتم بتونی یه جوری ارتقاع بدی فکر نکنم با این سی پی یو جواب بده
سی پی یو core I 3

ehsanhokm

عضو جدید
Jul 6, 2020
2
سلام.مشکل پینگ و پکت لاس دارم در وارزون.عکس از snr گذاشتم.به نظرتون مودم عوض کنم یا شرکت isp بهتر میشه؟در حال حاضر شاتل ۸ مگ نقره ای طرح گیم دارم
152133

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر