Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
آقا اگه مشکل دارید با مچ میکینگ باید یقه ISP تون یا شاید تنظیمات مودمتون رو بگیرید
من با نت مخابرات از اول تا حالا یه بارم با بازی مشکل نداشتم.
IP هم که داینامیکه دیگه هر دفعه یه دامنه ای ولی خب اکیه.
143768

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Unkn0w and saeed_sg

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
312
آقا اگه مشکل دارید با مچ میکینگ باید یقه ISP تون یا شاید تنظیمات مودمتون رو بگیرید
View attachment 143768
نگاه کن عزیز وقتی تا یکماه پیش راحت مچ پیدا میکنه و بعد با یک اپدیت 200 مگابایتی دیگه مچ پیدا نمیشه مشکل isp نیست چطور با اورواچ یا دیابلو یا بتلفیلد یا اپکس این مشکل وجود نداره ولی با این کالاف همچین مشکلی وجود داره شما بهتر دیدت رو عوض کنی که فکر میکنی هر چی بدبختی سر داخل کشور اونطرفیا هم گنده دماغ هستن مثلا رفیقم در این مورد با پشتیبانی وارزون صحبت کرده در جواب پیام گفتن این اشخاص حتما چیت انجام دادن یعنی جوابهای که میدن در حد لالیگاست

mesy

کاربر سایت
Apr 15, 2020
25
دوستان کسی تونسته با این سرویس های ورژن 1.4 گیم اسیست مچ پیدا کنه ؟ من شخصا هر کاری میکنم مچ پیدا نمیکنه ، خودشون میگن راحت پیدا میکنه و کسانی که مچ پیدا نمیکنه ریپورت شدن ،فقط حرف مفت زد همین?، بهشون گفتم چطور بدون سرویس مچ پیدا میکنه ولی با سرویس شما مچ پیدا نمیکنه، من اگه پکت نداشتم عمرا طرف این سرویسها نمیرفتم
منم گیم اسیست دارم ورژن 1.4
مچ نمیکنه نه با سرویس tornado نه با سرویس warzone

• Like
Reactions: saeed_sg

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
نگاه کن عزیز وقتی تا یکماه پیش راحت مچ پیدا میکنه و بعد با یک اپدیت 200 مگابایتی دیگه مچ پیدا نمیشه مشکل isp نیست چطور با اورواچ یا دیابلو یا بتلفیلد یا اپکس این مشکل وجود نداره ولی با این کالاف همچین مشکلی وجود داره شما بهتر دیدت رو عوض کنی که فکر میکنی هر چی بدبختی سر داخل کشور اونطرفیا هم گنده دماغ هستن مثلا رفیقم در این مورد با پشتیبانی وارزون صحبت کرده در جواب پیام گفتن این اشخاص حتما چیت انجام دادن یعنی جوابهای که میدن در حد لالیگاست
خب پس حتما معجزه اس برای من مشکلی نداره!

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
من همون اول که بازی اومده بود دانلود کردم.رو پایین ترین تنظیماتم کرش میشد و یخورده سنگین بود.الان شنیدم گرافیکش رو بالانس کردن.درسته؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
View attachment 143768
بحث ISP نیست، من دو ماه پیش شهرستان با مخابرات اینقد وضع خراب بود فقط ساعت 3-4 صبح پکت لاس یکم میومد پایین میشد بازی کرد، تازه اون موقع اون آپدیت خشکلشونو نداده بودن که بزنه ***ـنه تو مچ میکینگ :D
ما هم داشتیم زندگیمونو میکردیم با چیز پی ان پکت لاس پایین که مچ میکینگه زد خرابش کرد، یک سری سرچم زدم تو اروپا هم انگار برا بعضیا مشکل درست کرده، یک چنل معروف کال آو تو یوتیوبم میگفت دیگه نمتونم کانتنت بسازم از بس بعضی مواقع لگی میشه مچ میکینگشم بهم ریخته و میگه دولوپرا هم به اونجاشون نیست.

• Like
Reactions: saeed_sg

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
312
خب پس حتما معجزه اس برای من مشکلی نداره!
خدایی نکرده نمیگم شما دروغ میگی ولی میگم بعضیها روی شانس هستن الان 90 درصد کالاف بازها در ایران این مشکل رو دارن ، من خودم همراه اول امتحان کردم مچ پیدا میکنه ولی پکت دارم

Mereck

کاربر سایت
Oct 19, 2010
115
سلام
من نسخه اصلی بازی دارم ولی از روز اول انتشار وارد گراند وار نمیشد بعدم که وارزون اومد وارد اونم نمیشد
کسی میدونه مشکل چیه ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
من با پشتیبانی ایران تورنمنت صحبت کردم ، یه فایل Certificate میده برای نصب و یه کانکشن PBK ، مشکل مچ میکینگ رو اینجوری حل کردن ، این کاریه که فعلا GameAssist نمیکنه :)) ایران تورنمنت هم مشکلای خودشو داره البته.
کلاً گرفتار اینا شدیم!

آخرین ویرایش:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
میخوام بلیزارد رو ثبت نام کنم کدوم کشور رو بزنم بهتره؟یه سری میگن روسیه بهتره چون بازی ارزون تره یه سری میگن اروپا و آمریکا امکانات بیشتری داره و حتی میشه در آینده ازش کسب درآمد کرد و ....

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
سلام.
من با پشتیبانی ایران تورنمنت صحبت کردم ، یه فایل Certificate میده برای نصب و یه کانکشن PBK ، مشکل مچ میکینگ رو اینجوری حل کردن ، این کاریه که فعلا GameAssist نمیکنه :)) ایران تورنمنت هم مشکلای خودشو داره البته.
کلاً گرفتار اینا شدیم!
داداش، من اکانت تمام این کاهش پینگ های داخلی رو دارم!
همشونو تست کردم! اتفاقا با همین مدیر ایران تورنمت صحبت کردم و مشکل مچ پیدا نکردن رو حل کرد!
اما چیزی که ازش مطمئنم اینه که، پکت لاس رو کاملا فیک صفر نشون می ده! همون لگی که با پکت لاس 30 در حالت عادی هست، با ایران تورنمت و بقیه کاهش پینگ های داخلی هم حس می شه! اما EXITLAG اصلا اینطور نیست! در ضمن، با EXITLAG تو سرور خاورمیانه بازی می کنم و پینگ رو هم کاهش می ده!
پیشنهاد می کنم از کاهش پینگ های داخلی استفاده نکنید که هیچ تاثیری نداره!

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
داداش، من اکانت تمام این کاهش پینگ های داخلی رو دارم!
همشونو تست کردم! اتفاقا با همین مدیر ایران تورنمت صحبت کردم و مشکل مچ پیدا نکردن رو حل کرد!
اما چیزی که ازش مطمئنم اینه که، پکت لاس رو کاملا فیک صفر نشون می ده! همون لگی که با پکت لاس 30 در حالت عادی هست، با ایران تورنمت و بقیه کاهش پینگ های داخلی هم حس می شه! اما EXITLAG اصلا اینطور نیست! در ضمن، با EXITLAG تو سرور خاورمیانه بازی می کنم و پینگ رو هم کاهش می ده!
پیشنهاد می کنم از کاهش پینگ های داخلی استفاده نکنید که هیچ تاثیری نداره!
کمابیش در جریان هستم و حرفتون هم رو قبول دارم. ولی به اون شدت هم نیست. من حدس میزنم مشکل مذکور ما بیشتر همون نوسان پینگ این سرویس ها باشه. یعنی یه لحظه میپره بالا.

شما exitlag رو چجوری استفاده میکنی؟ فیک میل یا اکانتی چیزیه!

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر