Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,052
من خودم مثلا پینگم تو wow بین 95 تا 110 هست با نت مخابرات ولی تو وارزون فقط یه سرویس گیم اسیست برام خوب بود که کلا پک لاست نداشتم ولی پینگم 120 تا 140 بود. حتی با exitlag هم برای من بالا نمیومد. بدون سرویسم که کلا وصل نمیشد
با این همه رو در رو معمولا میزدن منو چون اون ها پینگشون حدود 50 هست.

به نظرم با این پینگو مسائل ارزش نداره بازی کنی ، همه قشنگی و لذت بازی به پینگ 50 به پایین هست. چه کیفی داره وقتی در شرایط یکسان یه پلیر با مهارت پایین تر تو رو میزنه فقط به خاطر پینگ خوبش.:|:|

فعلا گذاشتمش کنار تا بعد.
درسته، قبول دارم.
اگر تمام امکانات مثل FPS خوب، ماوس و کیبورد و غیره رو بذاریم کنار، تو بازی های آنلاین پینگ نقش اصلی داره! شما فرض کن یک حریف پینگش 30 و شما پینگتون 100 هست. حریفتون، سه برابر بهتر از شماست! حالا بماند که خیلی از ما با پینگ 140 بازی می کنیم!! حالا بماند که تمام ایرانی ها تو "وار زون" پکت لاسِ 25 درصدی دارن! 25 درصد پکت لاس!!! یعنی شما در تمام طول بازی، 25 درصد قطعی داشتی!!!
چطور باید بازی کنیم با این وضعیت؟

• Like
Reactions: galaxy0020

amir hosein 14

کاربر سایت
Feb 4, 2014
212
نام
امیر حسین
درسته، قبول دارم.
اگر تمام امکانات مثل FPS خوب، ماوس و کیبورد و غیره رو بذاریم کنار، تو بازی های آنلاین پینگ نقش اصلی داره! شما فرض کن یک حریف پینگش 30 و شما پینگتون 100 هست. حریفتون، سه برابر بهتر از شماست! حالا بماند که خیلی از ما با پینگ 140 بازی می کنیم!! حالا بماند که تمام ایرانی ها تو "وار زون" پکت لاسِ 25 درصدی دارن! 25 درصد پکت لاس!!! یعنی شما در تمام طول بازی، 25 درصد قطعی داشتی!!!
چطور باید بازی کنیم با این وضعیت؟
به نظر من آدم داغون ترین موس و کیبرد رو داشته باشه بهتره اینه که این پینگ مارو داشته باشه . اکثر مواقع پلیر هایی که من در مقابلشون بازی کردم مثل فلج های مغزی بازی می کنن و ایم می گیرن جوری که پیش اومده تو موقعیت هایی که تمام شرایط محیط و اسلحه و همه چیز به نفعشون بوده و منم پینگ بالای 180 و پکت لاست بالای 20 درصد داشتم بازم نتنوستن منو بزنن :| واقعا برا ادم خیلی زور داره و اعصاب ادم خورد می شه که به خاطر این پینگ و پکت لاست ناعادلانه از همچین نوب هایی بخوره x-(x-(x-(

• Like

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
برا وارزون 26 گیگه، هی باید بسته ایرانسل بخریم تا نصفه شب بیدار بمونیم اینو آپدیت کنیم تا نهایتش یه هفته دیگه دوباره
برای ماهایی هم که فری میزنیم این آپدیت ها هیچ تفاوت خاصیم ایجاد نمیکنه

• Like

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
من وارزون دارم، خب این آپدیت واقعاً برای من بی خاصیته مرسی از اکتیویژن
در مورد پینگ و اینا، واقعاً بازی برای ما توی وارزون بی معنیه. طرف جلوته داری میزنیش نمیخوره بهش بعد بر میگرده به خاطر صدای شلیک و تو رو میکشه میره.
وقتی میشینی بعد مردن بازی بقیه رو نگاه می کنی تازه میفهمی بهتره وارزون بازی نکنی.

بخش عادی بازی واقعاً بهتره، آخرین دفعه که چند روز مجانیش کردن، با K/D Ratio واقعاً مناسبی هر دست رو تموم کردم. بهتره از این مجانی بریم بیرون :D

• Like
Reactions: mostafawarcraf

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
من وارزون دارم، خب این آپدیت واقعاً برای من بی خاصیته مرسی از اکتیویژن
در مورد پینگ و اینا، واقعاً بازی برای ما توی وارزون بی معنیه. طرف جلوته داری میزنیش نمیخوره بهش بعد بر میگرده به خاطر صدای شلیک و تو رو میکشه میره.
وقتی میشینی بعد مردن بازی بقیه رو نگاه می کنی تازه میفهمی بهتره وارزون بازی نکنی.

بخش عادی بازی واقعاً بهتره، آخرین دفعه که چند روز مجانیش کردن، با K/D Ratio واقعاً مناسبی هر دست رو تموم کردم. بهتره از این مجانی بریم بیرون :D
آخه 100 گیگ دانلود کردیم!
حالا بریم کدوم مجانی:D

• Like
Reactions: slipkboy

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
آخه 100 گیگ دانلود کردیم!
حالا بریم کدوم مجانی:D
89.7 الان، آپدیت رو بگیرم میره رو 110
همین پول حجم که اکثر بچه ها دادن تا اینو بگیرن، میشد اورجینال بازی رو هم خرید :D من واقعاً تو فکرشم سر برج بگیرم. خدایی هم از نظر سرعت، هم از نظر گیم پلی هم از هر نظر ممکن و ناممکنی برام مناسب بود. تا ایشالا بتلفیلد بعدی بیاد بریم سراغ اون :D

• Like
Reactions: mostafawarcraf

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
نت اکثرمون داغونه و کاریم نمیشه کرد، اما به جای اینکه بازیو بیخیال بشید چندتا پیشنهاد بهتون بدم

اول اینکه مدای بتل رویالو بیخیال شید و فقط بچسبید به Blood Money، توی این مد هر وقت کشته بشید 20 ثانیه بعد دوباره با چتر نجات فرود میاد توی بازی و میتونید نزدیک همون جایی که کشته شدید فرود بیاید و انتقام بگیرید!، البته هدف این مد جمع کردن 1 میلیون پوله ولی خب اکثرا میوفتن دنبال کشتن همدیگه!!
حتما سعی کنید از اسلحه هایی که دمیج بالایی دارن مثل LMG ها استفاده کنید، اینا خشاب هاشونم معمولا 100 تایین، قشنگ یه نفرو دیدید با خیال راحت رگبار بگیرید روش بالاخره نصف تیراتونم رجیستر بشه کافیه طرفو بکشید!
اگه پینگ و پکت لاستتون خیلی داغونه بیخیال اسنایپ بشید چون واقعا بیفایده اس. توی این حالت هنوز استفاده از لانچر بهتره.
به مرور میتونید اسلحه مورد استفاده تونم آپدیت کنید و مثلا از اپتیک های حرارتی استفاده کنید که خیلی به درد بخورن.
Perk هاتونم خیلی مهمه، یکی Ghost هست خیلی به درد بخوره و دیگران نمیتونن شمارو با اون سنسورهای ضربان قلب پیدا کنن، یکیم Overkill که باهاش سلاح ثانویه تون فقط به کلت و لانچر محدود نمیشه و میتونید همه نوع سلاحی بردارید.
سنسور ضربان قلبم خیلی عالیه حتما استفاده کنید مخصوصا برای محیطای بسته خیلی به درد بخوره و میتونید حریفتون رو زودتر پیدا کنید و غافلگیر نشید.
دقت کنید وقتی کناره های صفحه نارنجی میشه یکی داره هدفتون میگیره سریع موقعیتتونو عوض کنید.
از ماشین و هلی کوپترم برای Kill گرفتن استفاده کنید!! با پره های هلی کوپترم میشه ملتو کشت، با ماشینم که طرفو زیر میگیرید، مخصوصا توی اون باند فرودگاهه که فضای بازه :))اینم برای خنده خوبه!!
موقعی که دارید با چتر نجات فرود میاد با حوصله زمینو بپایید عجله نکنید برای فرود، جاهای شلوغ و روی پشت بوم ها فرود نیاید، یه تک نفرو پیدا کنید سعی کنید نزدیکیش فرود بیاید و غافلگیرش کنید!
حتما توی این مودم گروهی کار کنید خیلی خیلی عملکردتون بهتر میشه.
بالاخره همه پینگشون 50 نیست، خیلیام با پینگای بالای 100 بازی میکنن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
آقا یک کلام به صورت کلی نتای ایران جوابگوی 150 نفر همزمان تو اون مپ بزرگی نیست :D واسه همینه که وضع تو پلاندر یا بلاد مانی معمولا تا حدودی بهتره.
همین بتل رویالشو شروع میکنی اگه با پکت لاس 60 ـم شروع کنی و نتونی هیچ کاری انجام بدی و یک جوری دووم بیاری تا برسه به 50-60 نفر قشنگ پکت لاس میاد رو 5-10 تقریبا بی لگ میشه. خود مولتی پلیر عادی هم که تعداد پلیر کمه پکت لاس همیشه 0 ـه و بی مشکله در نتیجه تنها برداشتی که میتونم کنم از وضعیت همین تعداد پلیرای بالاس.
---
این آپدیت 30 گیگه میدونم بیشتر واسه مدرن وارفیر هست اما این قضیه پیدا نکردن مچ با چیز پی انو حل نکرده؟ ناموسا حوصله ندارم 30 گیگ دانلود کنم بخاط دوروز یک بار گیم با پکت لاس 50-60 :D

• Sad
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
اول اینکه مدای بتل رویالو بیخیال شید و فقط بچسبید به Blood Money، توی این مد هر وقت کشته بشید 20 ثانیه بعد دوباره با چتر نجات فرود میاد توی بازی و میتونید نزدیک همون جایی که کشته شدید فرود بیاید و انتقام بگیرید!، البته هدف این مد جمع کردن 1 میلیون پوله ولی خب اکثرا میوفتن دنبال کشتن همدیگه!!
سلام.
آره بخاطر اینه که احتمالاً اونایی که مولتی پلیر بازیو ندارن میان پلاندر اسلحه هارو آپگرید کنن:)) . بعضی وقتها حتی برا برنده شدن هم که میری بعد چند دقیقه میبینی افتادی تو دام انتقام گرفتن و اصلاً پول جمع نمیکنی :D
حتما سعی کنید از اسلحه هایی که دمیج بالایی دارن مثل LMG ها استفاده کنید، اینا خشاب هاشونم معمولا 100 تایین، قشنگ یه نفرو دیدید با خیال راحت رگبار بگیرید روش بالاخره نصف تیراتونم رجیستر بشه کافیه طرفو بکشید!
LMG ها برا فواصل متوسط خوب هستن ، تو فواصل نزدیک چون Aimـش کُنده و FireRateـش هم پایینه قشنگ انگار واگذار کردی بازیو ، گاهی SMG ها تو نزدیک بدرد میخورن که سرعتش بالاس دست بالا رو داری البته هدف گیری باید دقیق باشه من هنوز نتونستم خوب!
دقت کنید وقتی کناره های صفحه نارنجی میشه یکی داره هدفتون میگیره سریع موقعیتتونو عوض کنید.
این مال پرک High Alert هست ، فقط اگه اونو زده باشی فکر کنم اینطور میشه.
از ماشین و هلی کوپترم برای Kill گرفتن استفاده کنید!! با پره های هلی کوپترم میشه ملتو کشت، با ماشینم که طرفو زیر میگیرید
این قابلیت خیلی رو مخ هست ، بخصوص هلی کوپتر ، فقط کافیه هلی کوپتر دشمن لمست کنه!!!:|
---

• Like
Reactions: Sir Daniel

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
دوستان من یک اکانت بلیزارد ساختم کشور روسیه گذاشتم ولی رفتم تو شاپ دیدم واحد پولش یورو الان میتونم بازی ریجن روسیه روش فعال کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر