Multi Platform Call OF Duty MWlll

1716314915021.jpeg

Developer: Sledgehammer (multiplayer) & Infinity Ward (only story) & Treyrach (Zombies)
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: November 10, 2023
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,367
نام
مهدی
دوستان این بازی از لحاظ موومنت در بهترین حالتش هست و حتی ttk البته اگه نسخه نهایی خرابش نکنن
اینفینیتی وارد هم خریت کرد که موومنت رو تغییر داد شایدم اصلا برنامشون بوده که موومنت رو نابود کنن و داخل نسخه بعدیش اون موومنت مدرن 2019 رو برگردونن و بگن ما تغییرات اعمال کردیم که از اکتیویژن هیچ بعید نی
خیلی هم راحت میتونستن این موومنت رو اضافش کنن به مدرن 2 که خیلی خسته کننده بود
این مدل بازیهای شوتر خیلی جای مانور نداره برای موومنت مثل بازی apex نیست که هر سری ی لجند رو اضاف کنه با موومنت مخصوص خودش
و همونجوری این بازی رو 70 دلار میندازن به مردم که بازی مثل فیفا این کار رو میکنه اونم بخاطر بی رقیب بودن هست

آخرین ویرایش:

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
596
نام
S O |-| E I L
این خود MWII اه :| یکمی گیم پلی سریع تر شده.
از اول همینطوری MWII رو لانچ می کردن خیلی خوب بود :D
---
فکر می کنم منتقدین حسابی از خجالتش در بیان.
اکتیویژن منتقد ها به شخمش هم نیست

وقتی میلیونی بفروشه باز میره سراغ نسخه بعد و این رویه همچنان ادامه داره...

من MW2 رو خریدم به هوای اینکه 2 سال ساپورت میکنه و این داستانا، بعد زد زیرش گفت میخواییم اینو (که یک دی ال سی بود اول) به عنوان بازی کامل با قیمت 70 دولار بکنیم پاچه ملت

من نه بتاش رو زدم نه بازیو خریدم... بیاد گیم پس پلی میدیم :D

فقط برای وارزونش هایپم

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اکتیویژن منتقد ها به شخمش هم نیست

وقتی میلیونی بفروشه باز میره سراغ نسخه بعد و این رویه همچنان ادامه داره...

من MW2 رو خریدم به هوای اینکه 2 سال ساپورت میکنه و این داستانا، بعد زد زیرش گفت میخواییم اینو (که یک دی ال سی بود اول) به عنوان بازی کامل با قیمت 70 دولار بکنیم پاچه ملت

من نه بتاش رو زدم نه بازیو خریدم... بیاد گیم پس پلی میدیم :D

فقط برای وارزونش هایپم
Vanguard نفروخت امیدوارم اینم نفروشه بلکه اینا آدم بشن. البته صحبتش خیلی وقته هست که مایکروسافت برنامه داره برای سری CoD. امیدوارم در جهت مثبت باشه.
---
من شدیدا با گیم پلی MWII مشکل داشتم. تو تاپیکشم گفته بودم اینو. بازی اصلا به نظر من CoD نبود. گیم پلی CoD همیشه سرعتی بوده اما اینا گان پلی رو یک کاری کرده بودن موقعی که می خواستی Aim کنی انگار داری Power Lifting انجام می دی بس که کند و سنگین به نظر میومد.
MWIII اومده اینو فیکس کرده که برای من نکته خیلی مثبتیه ولی بازی هیچی نداره که آدم بخواد 70$ پول بالاش بده.

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
661
من واقعا از بتا راضی هستم. از همه مهمتر توجه کردن به درخواست فن بیس و برطرف کردن مشکلاتی هست که بهش اشاره میشه. اینقدر IW پلیرها رو تحویل نگرفت که الان وقتی تو فاصله چند روز تو بتا اپدیت میدند ذوق میکنیم.
موومنت یعنی به راحتی تو مپ بتونی فر بخوری که خوشبختانه همینطوره.
این تیونینگ هم تو گان اسمیت واقعا یه چیز اضافه ای بود که بیخودی کاستومایز سلاح ها رو پیچیده میکرد‌ امیدوارم حذفش کنند.
شما ببینید همین پلی لیست بتا، همین پلی لیست رو هم IW نمیتونست درست حسابی تو هفته های متمادی عاقلانه قرارش بده. ولی الان مثلا بابت مپ High Rise حق رای گیری داریم که روی چه مودی بازیش کنیم. خیلی خیلی ساده است ولی تاثیرش زیاده.
من هیچ امیدی به مدرن ۳ اصلا نداشتم. ولی با نمایش های اخیر و همین بتا فکر میکنم که بازی خوبی از آب درمیاد و امیدوارکننده است. اینکه از الان به حرف فن بیس گوش داده میشه نکته خیلی مهمی هست که میشه بهش امیدوار بود.
از لیک ها محتوای فصل سوم مدرن ۳ مشخص هست و این برنامه ریزی واقعا عالیه.
تو اسپیس قبلا چارلی اینتل اشاره کرد که مود زامبی به صورت سوم شخص هم قابل بازی کردن هست که واقعا خوبه و تجربه باحالی میشه.
سیستم جدید نشونه گیری و جلیقه و دستکش و پوتین و.‌‌.. تغییر خوبی هست که میشه پلی استایل های مختلفی رو داشت و از الان برای عزیزان Sentinel کابوس شده 😁. سلاح های بازی از الان زیاد هستند و هر فصل هم میانگین ۳ تا سلاح جدید اضافه میشه و از این بابت بازی تو بهترین حالت خودش هست.
بزرگترین امیدواریم همین ارتباط نزدیک با فن بیس بازی و خواسته هاشون هست که میتونه در طی یک سال بازی رو تو وضعیت خوبی قرار بده و با اپدیت های مرتب کیفیت بازی بالا بمونه.
فقط مونده که بخش کمپین چطوری از آب درمیاد. خیلی وقته که با اون CoD سینمایی و هالیوودی فاصله داریم.
به طور کلی مدرن ۳ نسخه کامل و فیکس شده مدرن ۲ هست‌ که حالا نمیدونم با لجبازی IW این مسائل حل نمیشده یا اینکه تصمیم بالادستی ها برای فروش بیشتر و تبلیغات برای بازی بعدی بوده.

حالا این وسط ممکنه ۲ گروه مجزایی داشته باشیم. اینکه عرضه سالانه به این شکل برای عده ای ممکنه خوب باشه چون هم کمپین دنبال میشه هم سال بعد ریمیک مپ های قدیمی رو دارند و ایتم هاشون به بخش مولتی پلیر بازی اضافه میشه و لیست سلاح ها متنوع تر و بیشتر میشه.
گروه دیگه ای ولی مخالف هستند و قیمت بالای بازی و حس تکراری بودن بازی اذیتشون کنه. مشکلاتی که میشه تو همون بازی اول حلش کرد و محتوای بیشتری براش ارائه داد نیازی به دنباله یا شماره جدید با همون منابع اولیه بدون تغییرات قابل توجه نداره. پیشرفت تو گرافیک، صدا، گیمپلی و... فاکتورهایی هست که از دنباله یک بازی معمولا انتظار میره.
تو اخرین مصاحبه مدیر اکتی، تا ۲۰۲۷ برنامه همینه گویا ولی باید ببینیم مایکروسافت چه تغییری ایجاد میکنه.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
این لانچر بازی رو شما هم باهاش مشکل دارید یا فقط من دارم؟
من رو بتل نت گرفتم بتا رو. منتها وقتی از منو MWIII رو لانچ می کنم می پره بیرون. چند بار باید بزنم تا بالاخره یه بارش باز بشه :|

Sam Fisherrr

کاربر سایت
Dec 7, 2018
86
نام
Sam Fisher
photo-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B3-%DB%B1%DB%B0-%DB%B1%DB%B7-%DB%B2%DB%B2-%DB%B4%DB%B2-%DB%B0%DB%B1.jpg

😎اضافه شدن تب دسترسی زودهنگام به بخش کمپین MWIII برای پیش‌خریدکنندگان (11 آبان)

• Like
Reactions: MWIII and VEGETAR

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,362
نام
مهدی
🔫 | به گزارش Wall Street Journal، کمپانی اسلحه‌سازی Remington و اکتیویژن قراردادی در سال 2009 به منظور آوردن گان ACR به MW2 اورجینال امضا کردند.
این کمپانی تصور می‌کرد که این عمل موجب محبوبیت ACR در دنیای واقعی و بالطبع افزایش فروش آن می‌شد اما عکس آن اتفاق افتاد، ACR در COD محبوب و هیچ فروشی در دنیای واقعی نکرد.
همچنین در ادامه این گزارش آمده که علت متوقف شدن استفاده از لایسنس واقعی گان‌ها در دنیای گیم بخاطر دادخواهی‌ها و شکایات خانواده‌های قربانیان تیراندازی است.

1697824441222.png

🧟‍♂️ | کارگردان سابق Co-Op و بخش زامبی Infinite Warfare آقای Brian Bright در پستی اعلام کرد زمانی که برروی MW2019 مشغول کار بود به وی گفته شده بود که زامبی جایی در دنیای MW ندارد، حالا قرار است برای اولین بار شاهد این بخش در این سری باشیم.
به‌نظر می‌رسد علت این تصمیم در آن زمان بازخوردهای نه‌چندان مثبتی بود که در سال 2016 به عنوان IW شد.

🟢 | در مصاحبه‌ای که Axios با Matt Booty رییس استودیوهای گیمینگ Xbox در 26 خرداد داشت، وی خاطر نشان کرد که توسعه سری Halo همچنان برعهده 343i خواهد بود اما سایر استودیوها نیز می‌توانند در توسعه آن نقش داشته باشند.

•آیا می‌توان شاهد یک عنوان جدید از Halo توسط سازندگان COD باشیم ؟

«احتمالاً ولی اگر قرار باشد چنین اتفاقی بیفتد باید تصمیمش توسط خود استودیوها صورت گیرد، ما کسی را مجبور به کاری نمی‌کنیم.»

🔴 | برخی از Perk/Gear های MWIII

•Self-Healing Polymer Armor
آرمورهایتان پس از دمیج بصورت اتوماتیک ترمیم می‌یابند
•Compression Carrier
20% کاهش در مدت زمان تاخیر بازیابی سلامتی، بازیابی فوری پس از هر کیل
•Reserve Armor
1 عدد افزایش در تعداد آرمورهای ذخیره پس از هر اسپاون
•Flame Resistant Insulation
75% کاهش دمیج ناشی از آتش، عدم نمایش در Thermal
•High-Gain Antenna
گسترش وسعت مینی‌مپ شما و تیم‌تان، اگر یکی از یاران شما این پرک را هم داشته باشد توانایی Acoustic Sensor/Radio Intercept را بدست خواهید آورد، دیدن پینگ یارانتان از Data Jacker و نشانگرهای قطب‌نما از Signal Jammer تیم‌تان
•Radio Intercept
دیدن نشانه‌هایی از انمی در مینی‌مپ
•Rhino Modular Rig
شروع با حداکثر مهمات، برداشتن Lethal/Tactical از پلیرهای مرده
•Shielded Carrier
مصون بودن در برابر EMP/Shock/Heartbeat Sensor
•Shielded Electronics
مصون بودن در برابر EMP/Shock
•Thermal Insulation
غیرقابل تشخیص توسط اپتیک‌های Thermal

1697824508049.png

🖥️ | نسخه PC عنوان MWIII دارای حالت Benchmark نیز خواهد بود.

🔴 | در MWIII شاهد همکاری شرکت ناشر انیمه در اروپا (EMEA) با انتشار محتوای زیر خواهیم بود :

Kawaii Gaz (Skin)
8-bit Ghost (Sticker)
Retro Ghost (Charm)

🔴سرور های MWll و MWlll یکسان هستند

IMG_4093.jpeg IMG_4094.jpeg

🟢 | لیست اولیه از مپ‌های لیک شده COD2024 (BO6)

Multi
•Radar
•Island
•Pillage
•Canals
•CMD
•Grind
•Firing Range
•Veiled

Zombie
•Quartz
•Garnet
•Tranzit

🔫 | جدیدترین لیست از گان‌های لیک شده COD2024 (BO6)

1697824607744.png
1697824152564.png

🟢 | مجموع شرکت های زیر مجموعه Xbox پس از نهایی شدن خرید اکتیویژن

1697824104250.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر