Multi Platform Call OF Duty MWlll

1711474301139.png

Developer: Sledgehammer (multiplayer) & Infinity Ward (only story) & Treyrach (Zombies)
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: November 10, 2023
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
یه چیزی که خیلی توجهم رو جلب کرده اینه گان پلی بازی خیلی تغییر کرده. اولش فک کردم به خاطر hp 150 هست اما بعدش دیدم نه کلا ساختار شلیک و تیر خوردن متفاوت شده. البته به نظرم کاملا جنبه مثبت داره.
راستی یه چیزی هم خیلی تو مخمه اونم این افکت های صدای تکراریه حتی یکیشون هم تغییر ندادن. دیالوگ ها هم همون کوفت قبلیه 😐

دوستان من این مشکلم رو داخل تاپیک مدرن 2 هم مطرح کردم ولی گفتم اینجا بازیدیش زیادتره اینجا هم بگمش:
داخل مدرن 2 و بتای مدرن 3 صدام رو کسی نمیشنوه
همه تنظیماتم درست هست
داخل سایت اکتیوین هم چک کردم بن نشدم
اگه تجره ی این مشکل رو داشتید یا راهکاری بلدید ممنون میشم بگید
من یکی از دوستام این مشکلو تو MW2 داشت با چند بار بهم زدن و ریست کردن تنظیمات ویس درستش کرد. اگه مقدور بود با یه هدست دیگه هم یه تست بزن

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
یه چیزی که خیلی توجهم رو جلب کرده اینه گان پلی بازی خیلی تغییر کرده. اولش فک کردم به خاطر hp 150 هست اما بعدش دیدم نه کلا ساختار شلیک و تیر خوردن متفاوت شده. البته به نظرم کاملا جنبه مثبت داره.
راستی یه چیزی هم خیلی تو مخمه اونم این افکت های صدای تکراریه حتی یکیشون هم تغییر ندادن. دیالوگ ها هم همون کوفت قبلیه 😐

من یکی از دوستام این مشکلو تو MW2 داشت با چند بار بهم زدن و ریست کردن تنظیمات ویس درستش کرد. اگه مقدور بود با یه هدست دیگه هم یه تست بزن
هم با هدست خود ps5 تست کردم و هم ایرباد ریزر
گفتم شاید بخاطر دیسکورد باشه و دیسکورد رو هم آن لینک کردم ولی درست نشد
سیو بازی رو هم پاک کردم درست نشد
داخل ستینگ بازی میک رو که تست میکنم اون نمودار تکون میخوره ولی صدای خو.دم رو نمیشنوم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
🟢 | رسمی:
اکتیویژن اعلام کرد که با نهایی شدن قرارداد خرید توسط مایکروسافت، دو عنوان MWIII و Diablo IV به گیم‌پس نخواهند آمد.

همچنین پیش‌بینی می‌شود، روند اضافه شدن گیم‌های این استودیو به Game Pass از سال آینده آغاز شود.

🔴 | توهین Ninja استریمر فورتنایت به کامیونیتی COD در مورد امید بالایی که به MWIII دارند ؛
«شماها پلیرهای حال بهم‌ زن آشفته ذهنی هستید که قرار است دوباره عاشق نسخه دیگری از COD شوید...

🇹🇼 | کمیسیون تجارت منصفانه تایوان (FTC)، خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت را تایید کرد.

⏱️ | با مقایسه TTK بتا MWIII با عناوین گذشته می‌توان نتیجه گرفت که Time-to-Kill این عنوان با BOCW یکسان است.

🇮🇷 | با توجه به اینترو مپ جدید WZ، می‌توانید مشاهده کنید که این مپ در شهر Zavaran از Urzikstan قرار دارد و اما Zavaran به چه معناست؛
با توجه به پست شعبه خاورمیانه COD می‌توانید مشاهده کنید که این کلمه همان زعفران خودمان است.

🟢 | اطلاعات جدید در مورد آینده DMZ از سازندگان ؛

«مود DMZ متصل به MWII خواهد ماند. نه موومنت جدید، نه گان جدید، نه سیستم پرک جدید. تمام چیزهایی که در MWIII معرفی شدند به این مود اضافه نخواهند شد.
مود DMZ در جایی که هست باقی می‌ماند.»

📱 | وارزون موبایل باز هم تاخیر خورد.
حالا این عنوان در بهار 2024 همراه با دو مپ وردانسک و ریبرث عرضه می‌شود.

🟢 | مجله EDGE به مناسبت 30 سالگی خود لیست 100 عنوان برتر گیم در سی سال اخیر را منتشر کرد که در آن COD4:MW در رتبه 53 قرار گرفته است.

🏆 | لیست تروفی / اچیومنت‌های MWIII

Campaign

•Hush-Hush
•Hey! Catch!
•Drive-by
•Bound & Magged
•Time For A New Plan
•Professional Hoarder
•Party Favor
•Engineer Degree
•I Like To Pretend I Have A Plan
•Suit Up
•That's One Way To Do It
•Who Needs Legs?
•What The Hell Kind of Name Is Soap?
•141 Ready
•Death Penalty
•Fight or Flight
•Jack of All Weapons
•C-C-Collateral!
•Old Habits Die Hard
•Bad Bedside Manner
•Enjoy The Little Things
•Hitchhiker
•Your Tax Dollars At Work
•Shot Blocked
•Final Stop
•Full Sweep

Sam Fisherrr

کاربر سایت
Dec 7, 2018
86
نام
Sam Fisher

نحوه دریافت نسخه بتا بازی کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 (Call of Duty: Modern Warfare 3) برای پلتفرم های مختلف

• در مرحله اول کلمه Call of Duty Modern Warfare 3 را جستجو کنید
  • وارد صفحه بازی شوید
  • روی دکمه Download یا Install بزنید تا بازی شروع به دانلود کند
  • هیچ فرقی بین پلتفرم ها وجود ندارد، اگر در کنسول پلی استیشن 4 (PS4) یا پلی استیشن 5 (PS5) بازی می کنید، در پلی استیشن استور (PSN Store) و اگر در ایکس باکس وان و ایکس باکس سری اس / ایکس (XBOX One – XBOX Series S / X) بازی میکنید در ایکس باکس استور (XBOX Store) و اگر در پی سی (PC) یا کامپیوتر بازی می کنید در لانچر بتل دات نت (Battle.Net) این کلمه را جستجو کنید
  • جهت دسترسی رایگان، حتما در تاریخ های زیر اقدام کنید

هفته 1: PlayStation

• October 6-7 (14 تا 15 مهر): افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند
  • October 8-10 (16 تا 18 مهر): تمامی کاربران پلی استیشن

هفته 2: Cross-play

• October 12-13 (20 تا 21 مهر): کاربران پلی استیشن، ایکس باکس، کامپیوتر و تمام افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند، به صورت کراس پلی (کراس پلتفرم)
  • October 14-16 (22 تا 24 مهر): بدون در نظر گرفتن اینکه چه کسانی بازی را پیش خرید کرده اند یا رایگان بازی را دانلود کرده اند، بازی به صورت همگانی و رایگان به صورت اوپن بتا (Open Beta) در دسترس تمامی پلتفرم ها خواهد بود.

• October 12-13 (20 تا 21 مهر): کاربران پلی استیشن، ایکس باکس، کامپیوتر و تمام افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند، به صورت کراس پلی (کراس پلتفرم)
  • October 14-16 (22 تا 24 مهر): بدون در نظر گرفتن اینکه چه کسانی بازی را پیش خرید کرده اند یا رایگان بازی را دانلود کرده اند، بازی به صورت همگانی و رایگان به صورت اوپن بتا (Open Beta) در دسترس تمامی پلتفرم ها خواهد بود.

امشب ساعت 20:30 سرورها فعال خواهند شد.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز

امشب ساعت 20:30 سرورها فعال خواهند شد.

تا چه تاریخی میشه بازی کرد؟

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
580
بتا حالا برای همه پلتفرمها در دسترس هست، اونایی که کد بتا دارند یا پیش خرید کردند.
خیلی خوبه که تو همین چند روز قبل، یه سری ایراداتی که پلیرها بهش اشاره کردند برطرف شده.

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
با این وضع ttk و اینترنت ما غیر قابل بازیه بردن گان فایت جلو یک نفر هم سخته جلو چند نفر که محاله اونایی هم که با ttk مشکل ندارن اکثرا وان شات اسنایپ میزنن که اصلا بالانس نیست فایر ریت بالا بدون فلینچ و ریکویل. گان ها همه شدن لیزر و صدای پلاستیک میدن و اصن حس سنگینی بازی قبل رو نداره فقط کافیه شاتگان بازی امتحان کنید سرعت بازی هم بیش از حد زیاد شده دیگه انگار زیر پای کرکترا اسکیت گذاشتن با توجه به اسپاون های بد بازی و ابعاد مپ ها این موومنت بیش از حد زیاده حداقل برای مولتی.صدا پای هم تیمی ها هم بیش از حد زیاده و گیج کنندس.انیمشن کرکتر ها نسبت به نسخه های قبل افت داشته.فرق هست بین موومنت 2019 و حس حا کنترل و شوتینگ اون با این بازی که باید بازی کنید تا حسش کنید. به هایپ امسال چارلی اینتل و امثالهم توجه نباید کرد اینا کارشون اینه که هایپ کنن همونطور که برای مدرن 2 اینکارو کردن.
در کل من که نپسندیدم ارزش هفتاد دلار نداره و از نظر من نسبت به مدرن 2 پسرفته و حتی حس و حال 2019 هم نداره که از اسلج همر انتظار بیشتری هم نمیرفت. و تنها دلیل فروش بازی فقط میتونه زامبی باشه که اونم همون dmz که در اصل باید فری میبود

آخرین ویرایش:

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
بعد تقریبا ۳۰ ساعت پلی دادن بتا نظرمو بگم
اول همه گان پلی فوق العاده روون، خوشبختانه دیگه خبری از ویژوال ریکویل افتضاح mw2 نیست و تیرزدن خیلی حس خوبی میده صدای اسلحه به شدت واقعی ( کسانی که فک میکنن صدایی اسلحه ها پلاستیکیه برن صدای واقعی همون اسلحه رو تو یویتوب گوش بدن و مقایسه کنن ).
موومنت بازی رو دستش نیست کاملا ژنتیک کالاف رو برگردونده سریع و روون و تاکتیکی کاملا شبیه mw2019 ( من mw1 رو ۲۰۰۰ ساعت بازی کردم و بااطمینان میگم این موومنت حتی از اونم نرم و روون تره ) .
ttk بازی خیلی خوبه کاملا شبیه سگانه قدیم mw نه خیلی زیاد و نه خیلی کم، با این ttk دیگه هرکسی که اول ببینه برنده فایت نیست و بهتر بودن شوتینگ طرف حرف اولو تو برنده شدن میزنه.
صداگذاری بازی با این که بتا خیلی دقیقه صدای پا انمی خیلی خوب بالانس شده نه خیلی زیاد از حد نه خیلی کم.
از نظر مپ که دیگه حرفی باقی نمیمونه بهترین مپای کل سری تو بازیه.
گان اسمیت بازی و سیستم پرک خیلی خیلی بهتر از اون چرت و پرت mw2 و پرک ها از اول در دسترسا همشون.
من تو بازی چندتا نکته منفی دیدم یکی تشخیص انمی و فرند بود که خوشبختانه تو هفته دوم خیلی بهتر شده ولی هنوز جای کار داره می تونه بهترم بشه
سیستم اسپان بازی که یه ذره گیج میزنه البته اونم تو هفته دوم بهتر شده ولی باز مشکل داره البته بازم خیلیی خیلی بهتر از بتا mw2 و mw1 اکه کسی اونارو یادش باشه تو بتا عملا اسپان بازی خراب بود و هرجا دلش میخواست مینداخت
با اومدن تمام اسلحه های mw2 به این بازی پر اسلحه ترین بازی کل سری رو توی زمان لانچ داریم که خیلی عالیه
اسلج همر با پچ نوتی که برا هفته دوم داد نشون داد که به حرف کامیونیتی گوش میده برعکس اینفینتی وارد که حرف فقط حرف خودش بود
کامیونیتی بازی و استریمر ها به شدت با بازی حال کردن و با این اوضاع مطمعنن دوباره وارزون به اوج برمیگرده
در کل اگه با mw2019 حال کردین و عاشق گانپلی و موومنت اون بازی بودین عاشق این بازی خواهید شد

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان من الان نه کد بتا دارم نه بازی رو پیش خرید کردم رو xbox بخوام دانلود کنم برای فردا که بتای عمومی هست میتونم الان اقدام کنم برای دانلود ؟
و اینکه کجا باید برم تو استور خود کنسول هست ؟

من وارزون رو دارم اما اپدیت اخری رو انجام ندادم الان گیم زده 80 گیگ اپدیت اینو باید اپدیت کنم ؟

آخرین ویرایش:

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
یک موردی که که چندتا از یوتیوبرها بهش اشاره کردن بیش از حد قوی بودن aim assist بازی هست که باید نرف بشه.
aim assist تو مدرن دو هم بیش از حد قویه و این همه مدت نرف نشد نسخه جدید هم قطعا نرف نمیشه چون پلیر بیس بیشتر بازی رو کنسوله.تنها کاری که میتونه سازنده انجام بده اینه که مثل نسخه 2019 کراس اینپوت بذاره

Maziar1378

کاربر سایت
Jun 30, 2023
76
نام
مازیار خشنودی
من اصلا نمیتونم به بتا وصل شم. DNS خاصی استفاده میکنید؟

با این DNS:
178.22.122.100 – 185.51.200.2 حتما وصل می شید خودم امتحان کردم لاگین که شدین برای اینکه سرعت اینترنت افت نکنه DNS رو غیر فعال کنید و بازی به راحتی پلی بدین

• Like
Reactions: LAMBERT

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر