Call Of Duty: MW2 | XBL

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
سلام دوستان...
من بازی رو گرفتم و چک کردم....تو تاپیک موراد ایمنی xboxlive گذاشتم سریع پاکیدنش!!!
گفتم اینجا بذارم...اگه به درده لایو میخوره تا من هم بیام...من همیشه call of 4 بودم....

ممنون میشم کمکم کنید....:love:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
سلام دوستان...
من بازی رو گرفتم و چک کردم....تو تاپیک موراد ایمنی xboxlive گذاشتم سریع پاکیدنش!!!
گفتم اینجا بذارم...اگه به درده لایو میخوره تا من هم بیام...من همیشه call of 4 بودم....

ارتباط Connection internet خود را بررسی کنید، زیرا برنامه نمی تواند به Database سایت خود وصل شود.
وصل شو چکش کن که خیالت راحت راحت باشه .

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
دوستان 2 تا سوال ... می دونم جاش اینجا نیس اما عجله ای

1.از کجا live بگیرم ؟ ترایال من فردا تموم می شه...دیشب کلی cod و bf2 بازی کردم اما فردا دیگه تمومه

2.گیمر تگ من ماله UK , کردیت کاردها هم اکثرا برای US ...بنظرتون گیمرتگم رو عوض کنم به US ? اچیومنت خاصی هم ندارم توش 500 تا گلد.

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
دوستان 2 تا سوال ... می دونم جاش اینجا نیس اما عجله ای

1.از کجا live بگیرم ؟ ترایال من فردا تموم می شه...دیشب کلی cod و bf2 بازی کردم اما فردا دیگه تمومه

2.گیمر تگ من ماله UK , کردیت کاردها هم اکثرا برای US ...بنظرتون گیمرتگم رو عوض کنم به US ? اچیومنت خاصی هم ندارم توش 500 تا گلد.

1.از فروشگاه سایت میتونی بگیری یا بری فروشگاهای معتبر

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ارتباط Connection internet خود را بررسی کنید، زیرا برنامه نمی تواند به Database سایت خود وصل شود.
وصل شو چکش کن که خیالت راحت راحت باشه .
عزیز من از چیزی اطلاع نداری الکی برای مردم راهنمایی بی راهه نذار.همه چی با دیتا بیس آنلاین حل نمیشه.

سلام دوستان...

عزیز ای دیسک شما از ظاهرا که همه چیش خوبه. فقط سایزش مورد داره و Verifictionـش. برای حل این 2 تا آنلاین شید و تو تنظیمات برنامه تب Misc ؛ Split vid رو روی گزینه اول یعنی Add it if it dosen't exist بذارید. بعد start رو بزنید بذارید همه چیشو فیکس کنه. بعدش همه چیش درسته.

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
امروز همه جا زدم...نکس هم نداشت..یه گیم تگ جدید ساختم..ترایالش تموم شه خودم با کردیت تمدیدش می کنم

قبلی رو زده بودم uk تمی تونستم از کردیت کارد us استقاده کنم

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
سلام
من از آقای حسین دیسک اورجینال مدرن وارفر 2 رو خردیم.
خسته شدم انقدر فش های انگلیسی دادم و شنیدم.
منم می خوام با هم وطنام بازی کنم.

GT: goostaw

امشب دوستان رو ادد می کنم. به عنوان گونی خاک می تونید از من استفاده کنید تا نمیرید.

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
دیشب من بعد ار اینکه سرچ کردم و وارد یه بازی شدم (باخارجیا)دیدم که با سرع زیاد اینور اونور می شم اول فکر کردم مشکل از پینگمه و الان از بازی خارج می شم ولی بعد فهمیدم که همه همینجورین.بعد دوباره هم که با چند تا از دوستان رفتیم همین جوری بود.و حتی وقتی 4 نفری هم free for all بازی کردیم و هممون ایرانی بودیم هم همینجوری بود.خلاصه می خواستم ببینم جریانش چیه؟
یه اتفاق جالب دیگه که دیشب افتاد این بود که یه خارجیه تو یه private match و هرکس که می خوست رو شونjoin میکرد و اون خارجیه هرکسی رو که می خواست پرستیژ10 و لول70 می کرد.البته سرش خیلی شلوغ بود ما هم زیاد علاقه ای به این کار نداشتیم.ولی من یکی از دوستام رو دیدم که قبل پرستیژ10 نبود ولی اونجا تو اون لابی بود و پرستیژ10 شده بود.اینم می خواستم بدونم شما اطلاعاتی دربارش دارین یا نه؟

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دیشب من بعد ار اینکه سرچ کردم و وارد یه بازی شدم (باخارجیا)دیدم که با سرع زیاد اینور اونور می شم اول فکر کردم مشکل از پینگمه و الان از بازی خارج می شم ولی بعد فهمیدم که همه همینجورین.بعد دوباره هم که با چند تا از دوستان رفتیم همین جوری بود.و حتی وقتی 4 نفری هم free for all بازی کردیم و هممون ایرانی بودیم هم همینجوری بود.خلاصه می خواستم ببینم جریانش چیه؟
یه اتفاق جالب دیگه که دیشب افتاد این بود که یه خارجیه تو یه private match و هرکس که می خوست رو شونjoin میکرد و اون خارجیه هرکسی رو که می خواست پرستیژ10 و لول70 می کرد.البته سرش خیلی شلوغ بود ما هم زیاد علاقه ای به این کار نداشتیم.ولی من یکی از دوستام رو دیدم که قبل پرتیژ10 نبود ولی اونجا تو اون لابی بود و پرستیژ10 شده بود.اینم می خواستم بدونم شما اطلاعاتی دربارش دارین یا نه؟
اينا كاراي غير اخلاقيه!:biggrin1:
گليچ و هك ميكنن.اون اقاهه هم احتمالا خير انديش بوده كه همينوجوري پرستيج ميكرده براي بقيه!:biggrin1: كلي پوينت ميگيرن بقيه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر