Call Of Duty: MW2 | XBL

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
بازی ارجینال خریدی؟
نه
داخله Game net بازی کردم.
ارجینالش ایشالا شنبه دستمه!
فقط باید یک 360 بخرم چون بن شدم!

عرفان مگه تو بن نشدی؟
چرا امیر من بن شدم!
ولی خوب بزودی برمی گردم!
شاید توی همین هفته که میاد!
دنبال Arcade کپی خور نشده میگردم. اگه پیدا کردی خبرم کن.

Last edited by a moderator:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان لایو باز دقت کنند: اینو تو تاپیک آموزش کار با abgx توضیح دادم، بد ندیدم که اینجا هم بگم تا کسانی که آنلاین بازی می کنن متوجه این موضوع بشن.

در پی آمدن نسخه جدید از برنامه abgx من 3 بازی که میشه گفت مشهور ترین ها در wave 4 هستند رو تست کردم که موارد رو در زیر میگم:

بازی Tekke 6 متعلق به گروه e-74 .... ی Full Stealth and OK verified

بازی GTA Episode from Liberty City متعلق به گروه Marvel ..... ی Full Stealth and OK verified

بازی Dragon Age متعلق به گروه Spare ........ی Full Stealth and OK verified

بازی cod Modern Warfare 2 متعلق به گروه RRoD ..... ی Full Stealth but NOT Verified

کسانی که آنلاین بازی میکنن و در آینده نه چندان دور قصد بازی دارند. بهتر از اگر بازی رو دارن از اون ایمیج بگیرن و آنلاین بازی رو روی Autofix LEVEL 3 فیکس کنن تا verified بشه. (البته در این مورد منظورم نسخه RRoD هست و از نسخه های دیگه اطلاعی ندارم و که البته Nuke اعلام شده بودند)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,540
نام
امیر
فعلا که کسی توی لایو زنده باقی نمونده و بقیه هم اورج بر می گردند تا 1.61 lite on هم بیاد ... پیش به سوی خانه ... :D

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
فعلا که کسی توی لایو زنده باقی نمونده و بقیه هم اورج بر می گردند تا 1.61 lite on هم بیاد ... پیش به سوی خانه ... :D

شما امیدی به همون 1.61 نداشته باش تا فکر کنی دیگه در Safety کامل به سر میبری ! من به شخصه دیگه به safe بودن Ixtreme برای انجام بازی در محیط لایو اطمینان ندارم. هر چند میدونم شاید Ixtreme های بعدی بیان و این Bug فریمور قبلی رو برطرف کنه اما به همون اندازه ماکروسافت هم در شناسایی هسته فریمور جدید و تشخیص اون با Original System Kernel دستگاه پیشرفت میکنه و خوب ابزارها و افرادش رو هم داره ! پس در نتیچه امیرجان شما بهتره با همون دستگاه اریجینال بازی کنی و در فرصت میتونی بری یک آرکید بن شده واسه بازیهای Offline بگیری.

راستی جای یکی از King ها ( یعنی بنده :biggrin1::biggrin1:) رو پر کنید.

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
راستی جای یکی از King ها ( یعنی بنده :biggrin1::biggrin1:) رو پر کنید.
خوبی یره :biggrin1:
بابا king ، ای شهرت، ای وقار، شما سالی یک بار هم به cod4 سر نمی زدید حالا لقب king رو خودت گذاشتی
من هنوز هستم .ولی تقریبا دیگه کسی نمونده....
امیدوارم همه زود برگردن .;)
حسین سلام
آره همه رفتند کسی دور رو بر لایو نیست :biggrin1:
حسین خیلی شانس آوردی که تا حالا بن نشدی البته میدونی چشم من اصلا شور نیست :biggrin1:

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
اووووووووووووووو تیقوربانت بشم برار
دوستان حالا من چیکار کنم
عرفان ببین میتونی برام بازی codاورجینال پیدا کنی
کنسول رو هم از فرزاد به صورت اقصاطی میخرم
دوستان من رو از یاد نبرین اگه از یاد برم دیگه نمیام لایو

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
اووووووووووووووو تیقوربانت بشم برار
دوستان حالا من چیکار کنم
عرفان ببین میتونی برام بازی codاورجینال پیدا کنی
کنسول رو هم از فرزاد به صورت اقصاطی میخرم
دوستان من رو از یاد نبرین اگه از یاد برم دیگه نمیام لایو
[FONT=&quot]سلام برار [/FONT] :biggrin1:
[FONT=&quot]من از عرفان گرفتم[/FONT] cod:mw2 [FONT=&quot]رو تو هم از اون بگیر[/FONT]
[FONT=&quot]مگه میشه سازنده[/FONT] cod4 [FONT=&quot]از یادها بره [/FONT]:biggrin1:
[FONT=&quot]بزودی به لایو وصل میشم :smile:
[/FONT]​

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
خوبی یره :biggrin1:
بابا king ، ای شهرت، ای وقار، شما سالی یک بار هم به cod4 سر نمی زدید حالا لقب king رو خودت گذاشتی

حسین سلام
آره همه رفتند کسی دور رو بر لایو نیست :biggrin1:
حسین خیلی شانس آوردی که تا حالا بن نشدی البته میدونی چشم من اصلا شور نیست :biggrin1:

البته مهدی جان شما توجه داشته باش بنده امسال کنکوری بودم و شما زیاد چشمت به جمال بنده روشن نبود یرع !:biggrin1:

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
افغانی تو چی میگی این وسط من که بیشتر از همتون تو لایوم ادعا هم ندارم فقط مدرن 2 برسه به دستم خدا یه پولی حواله کن همش تقصیر اونیکه من بهش هی فوش دادم حالا چیکار کنم گوتورنها بزارین پول دستم بیوفته هی وامونده تو برو ps3تو بازی کن زر زر نکن با اون پاندا راستی به پاندا کوچولو بگو من عمل کردم تمام شد حالا بازیرو برام میفرسته اصلا بگو زنگ بزنه به من شمارمو که داری حالا نیایین این پستمو پاک کنین

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
البته مهدی جان شما توجه داشته باش بنده امسال کنکوری بودم و شما زیاد چشمت به جمال بنده روشن نبود یرع !:biggrin1:
میدونم عزیز بازیت خوبه.
البته من تا جایی که یادمه سعید بازیش قدیما خوب بود ، فکر کنم اون موقع نبودی شما حدود 2 سال پیش ...
بابا با سابقه تو که اینقدر 2 سال 2 سال میکنی چرا رو گیمرتگ عدد 1 گذاشته شده؟
بنده با سعید شوخی کردم میدونم بازیش خوبه

افغانی تو چی میگی این وسط من که بیشتر از همتون تو لایوم ادعا هم ندارم فقط مدرن 2 برسه به دستم خدا یه پولی حواله کن همش تقصیر اونیکه من بهش هی فوش دادم حالا چیکار کنم گوتورنها بزارین پول دستم بیوفته هی وامونده تو برو ps3تو بازی کن زر زر نکن با اون پاندا راستی به پاندا کوچولو بگو من عمل کردم تمام شد حالا بازیرو برام میفرسته اصلا بگو زنگ بزنه به من شمارمو که داری حالا نیایین این پستمو پاک کنین
خونت رو کثیف نکن بزودی تو MW2 معلوم میشه که بهتر بازی می کنه و کی بدتر.

GOOD LUCK

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
خواهشا بس کنید این قضیه رو !:biggrin1: اینقدر منو شرمنده نکنید !!:sick::biggrin1:
من شوخی کردم و اصلا قصد کل کل و ... ندارم و اصلا بازی هم در سطحی نیست که بیام خودمو King بگم.
راستی ترچ وامونده :evil:
سن نمنه دیسن ترچ وامونده !! سیه تیر ! من اگه PS3 داشتم الان Gold cross کرده بودم رفته بود پیکارش ! پاندا هم که دستگاش بن شد رفت و دیگه Live هم نمیاد ! پاندا کوچولو ( It's a Kopoli ) هم که پولداره و بن بشه باز دستگاه نو میگیره ! خودت میدونی اگه باز دستگاه بگیرم بیام لایو چیکارت میکنم اه !!:biggrin1::biggrin1:

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
به پاندا کوچولو بگو بزنگه به من
تیقوربان من که اصلا با شماها کاری ندارم که پیله میکنین به من همتون گیمر های خوبی هستین
من فقط بازی با کنسول میخوام بچسبم به بازیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر