Call Of Duty: MW2 | XBL

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
با سلام خدمت همگی
عرفان هستم!
فکر نکنم مهارت خاصی داشته باشم!Who Care?!
به بدبختی 1 بار گلد کراس شدم ( از نظر خودم 3 بار با 3 تا gamer tag)
مهدی جان شما لطف داری
Gamer Tag : IIx GoDLikE xII
منتظر حضور سبزتان در MW 2

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
پیام

با سلام نیکی بامبی هستم 26 فقط COD4بازی میکنم جزو نوب ها هستم و از برو بچ یه خواهشی دارم اگه امکان داره اینقدر تو لایو زرزر نکنن که بد جوری رو اعصاب راه میرین قوربون همتون برم

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
درود. امروز 7nov هستش و تا 10 ام ، 3 روز بیشتر باقی نمانده. انشاالله از چهارشنبه همه بازی میکنیم. من روزی یکی دو ساعت بازی می کنم چون درس دارم تقریبا شبا نیستم و کلا 8 ساعت بازی کردم. فعلا تا رنک 30 رفتم. Map ها هم تازه داره دستم می یاد. البته یکم آشنایی با سیستم Perk چینی زمان می بره. در کل همه چیز برای یک بازی فوق العاده آماده هستش.

آخرین ویرایش:

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
درود. امروز 7nov هستش و تا 10 ام ، 3 روز بیشتر باقی نمانده. انشاالله از چهارشنبه همه به صورت یکپارچه این بازی رو انجام خواهیم داد. من روزی یکی دو ساعت بازی می کنم چون درس دارم تقریبا شبا نیستم و کلا 8 ساعت بازی کردم. فعلا تا رنک 30 رفتم. Map ها هم تازه داره دستم می یاد. البته یکم آشنایی با سیستم Perk چینی زمان می بره. در کل همه چیز برای یک بازی فوق العاده آماده هستش.
دوست عزیز من چند تا سوال دارم:
انلاین بازی مثل MW قبلی نرم و روان هست یا نه؟
مپ های بازی مثل MW باحاله یا مثل WAW مسخره؟
کلا چه پیشرفت هایی رو در بازی مشاهده کردید؟
من متاسفانه 360 ندارم و باید تا عرضه ی رسمی صبر کنم واسه PS3 ولی میخوام بدونم چطوریاست ........

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
درود. امروز 7nov هستش و تا 10 ام ، 3 روز بیشتر باقی نمانده. انشاالله از چهارشنبه همه به صورت یکپارچه این بازی رو انجام خواهیم داد. من روزی یکی دو ساعت بازی می کنم چون درس دارم تقریبا شبا نیستم و کلا 8 ساعت بازی کردم. فعلا تا رنک 30 رفتم. Map ها هم تازه داره دستم می یاد. البته یکم آشنایی با سیستم Perk چینی زمان می بره. در کل همه چیز برای یک بازی فوق العاده آماده هستش.

امیر مگه نگفتی یه کنسول دیگه میگیرم با MW2 اصل؟

M3hr@n_360

کاربر سایت
Jun 12, 2008
27
ما هم اومدیم:cheesygri.
GT:MEHRAN K J.
سابقه:فکر کنم 1 سال 7 ماهه.یک NOOB به تمام معنا:biggrin1: از رامین و عرفان میتونید بپرسید.
NAME:MEHRAN:-"
COD 5 اصلا حال نکردم که بخوام بازی کنم.
TIME:تقریبا از ساعت 7 به بعد در خدمت LIVE هستیم.:biggrin1:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
دوست عزیز من چند تا سوال دارم:
انلاین بازی مثل MW قبلی نرم و روان هست یا نه؟
مپ های بازی مثل MW باحاله یا مثل WAW مسخره؟
کلا چه پیشرفت هایی رو در بازی مشاهده کردید؟
من متاسفانه 360 ندارم و باید تا عرضه ی رسمی صبر کنم واسه PS3 ولی میخوام بدونم چطوریاست ........

جواب شما در یک جمله هست. بازی بی نظیر هستش.
امیر مگه نگفتی یه کنسول دیگه میگیرم با MW2 اصل؟

هروقت بن بشم..

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
امیر، میخوام ببینم TCP/IP رو چقدر بهتر کردن، تو همون پینگی رو داری که با MW1 داشتی؟ مثلا اگه معمولا رو mW1 پینگت رو زرد بود؛ الات تو MW2 سبز شده یا همون پینگه؟

واسه دوستان: "میدونم پینگ رو بازی نمیتونه تغییر بده ولی الگوریتم هایی هست که بازی برای استفاده از پینگ بهینه میکنه".

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
امیر، میخوام ببینم TCP/IP رو چقدر بهتر کردن، تو همون پینگی رو داری که با MW1 داشتی؟ مثلا اگه معمولا رو mW1 پینگت رو زرد بود؛ الات تو MW2 سبز شده یا همون پینگه؟

واسه دوستان: "میدونم پینگ رو بازی نمیتونه تغییر بده ولی الگوریتم هایی هست که بازی برای استفاده از پینگ بهینه میکنه".

کلا سرچ کردن ها منطقه ای شده. یعنی شما غالبا زرد یا سیز هستید و پینگ بهتر شده است.

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
سلام ذوستان
امروز با عرضه رسمی بازی MW2 بنده هم به جمع MW2 بازها پیوستم
ولی تو سرچ زدن مشکل دارم .
امیر واسه تو هم بعضی موقع ها ROOM بازی پیدا میکنه ولی تو بازی Join نمیشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر