Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
722
نام
Ramin
سلام من بازی رو دیجیتالی خریدم نصب کردم رو ps5 ، ولی هر بار میام تو بازی مولتی پک 2 و 3 رو میگه باید نصب کنی در حالی که چند بار تا الان دانلود کردم و نصب کردم کسی میدونه مشکل چیه ؟

• Like
Reactions: reza51

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
722
نام
Ramin
سلام من بازی رو دیجیتالی خریدم نصب کردم رو ps5 ، ولی هر بار میام تو بازی مولتی پک 2 و 3 رو میگه باید نصب کنی در حالی که چند بار تا الان دانلود کردم و نصب کردم کسی میدونه مشکل چیه ؟
دوستان راجع به مشکل من کسی راه حلی نداره ؟

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,863
نام
میلاد
سلام
من ديسک ریجن ۲ بازی رو گرفتم
اکانتم ریجن یک هست و ۷۷ گیگ آپدیت داشت که گرفتم
وقتی میخوام برم تو مولتی پلیر بازی ارور میده که باید پک اینا دانلود کنی و نیست
یک اکانت ریجن دو دارم و اگه با اون برم و پک هایی که میخواد رو بگیرم بعد اکانت رو primary کنم میتونم با اکانت اصلی بازی کنم؟

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
297
نام
نوید
سلام
من ديسک ریجن ۲ بازی رو گرفتم
اکانتم ریجن یک هست و ۷۷ گیگ آپدیت داشت که گرفتم
وقتی میخوام برم تو مولتی پلیر بازی ارور میده که باید پک اینا دانلود کنی و نیست
یک اکانت ریجن دو دارم و اگه با اون برم و پک هایی که میخواد رو بگیرم بعد اکانت رو primary کنم میتونم با اکانت اصلی بازی کنم؟
سلام
بله میتونی

• Like
Reactions: .:miladamiri:.

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,863
نام
میلاد
2 ظهر اومدم برم تو بازی که بلاخره بعد از کلی آپدیت کردن چند دست مولتی بزنم که دیدم آپدیت جدید داده 1.36 :| 22 گیگ آپدیت کردم و زد آپدیت 22 april ساعت 8:30 قابل نصبه.
یه مشکلی بازیم داشت اینکه هربار ps خاموش میکردم بعد که دوباره میخواستم برم تو بازی باید 30 دقیقه یه add-on از رو دیسک کپی میکرد ( برای همه این مشکل پیش اومده مثل اینکه )
رفتم خوندم گفته بودن باید campaign pack 1 و 2 دانلود کنی که دیگه این مشکل پیش نیاد
1 ساعت پیش دانلود کردم و نصب کردم و مشکل حل شد , اما همون موقع شروع کرد به دانلود کردن آپدیت جدید :| گفتم آخه یعنی چی تازه 22 گیگ گرفتم که :| رفتم دیدم همون آپدیت قبلی رو ( 1.36 ) که گرفته بودم داره دوباره دانلود میکنه :|
نمیدونم به خاطر اون campaign pack ها زده آپدیتی که گرفته بودم رو از روی دستگاه پاک کرده یا چیز دیگه ...! 170 گیگ این 3 روز آپدیت دانلود کردم و واقعا دیگه خیلی نامردیه 22 گیگ آپدیتی که دانلود کرده بودم رو دوباره بخواد بگیره :((
ولی بدون اینکه آپدیت کنم تونستم الان multi بازی کنم چند دست...!

• Like
Reactions: reza51

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
یعنی اگه بهترین MP تاریخ رو هم فرضا داشت این بازی، بخاطر وضعیت فاجعه آمیز آپدیتاش حقش بود کنار گذاشته بشه..
تو خود فروم های خارجی که مشکل دانلود و اینترنت تا این حد دغدغه نیست، صدای خیلی ها از پر شدن هاردشون دراومده.

برام جالبه واقعا که همچنان اینقدر پلیر داره..

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
722
نام
Ramin
دوستان این مولتی پلیر پک بازی منو بیچاره کرده ، هر چند روز خودش خود به خود پاک میشه من دوباره دانلود میکنم دوباره چند روز بعد پاک میشه ، تا الان 6-7 بار دانلودش کردم باز پاک میشه ، کسی میدونه مشکل چیه ؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان این مولتی پلیر پک بازی منو بیچاره کرده ، هر چند روز خودش خود به خود پاک میشه من دوباره دانلود میکنم دوباره چند روز بعد پاک میشه ، تا الان 6-7 بار دانلودش کردم باز پاک میشه ، کسی میدونه مشکل چیه ؟

روی پلی استیشن هستین یا xbox ?

من روی چند تا xbox مختلف تست کردم و مشکلی نداشته

فقط یک بار data pack 1 درست دتنلود نشده بود که پاک کردم دوباره دانلود کردم مشکل حل شد

• Like
Reactions: RaminZero21

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
297
نام
نوید
رو ps4 یکی از دیتا پک بازی رو هر بار که دیسک میزاری کپی میکنه
اگه نسخه دیسک داری من چند بار ابدیت از اول گرفتم مشکل حل نشد
من پاک کردم رفت پشنهاد میشه پاک کن بره

• Like
Reactions: RaminZero21

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
722
نام
Ramin
روی پلی استیشن هستین یا xbox ?

من روی چند تا xbox مختلف تست کردم و مشکلی نداشته

فقط یک بار data pack 1 درست دتنلود نشده بود که پاک کردم دوباره دانلود کردم مشکل حل شد
پلی استیشن دارم
رو ps4 یکی از دیتا پک بازی رو هر بار که دیسک میزاری کپی میکنه
اگه نسخه دیسک داری من چند بار ابدیت از اول گرفتم مشکل حل نشد
من پاک کردم رفت پشنهاد میشه پاک کن بره
نه بازی من دیجیتالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر