Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
کمپینشو تموم کردم بینظیر بود طراحی مراحل هیجانش شخصیت‌ها واقعا عالی بودن خیلی حال داد ایده‌های خیلی خوبیم واسه تکراری نشدن مراحل داشتن دمشون گرم بریم سروقت مولتی که قراره حسابی سرگرممون کنه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
صدا گذاری بازی شاید بهترین صداگذاری این نسله اصلا انگار بیخ گوشتون نشستن و شما واقعا توی بازی هستید گرافیکم که هیولاست فعلا سه تا چپتر رفتم رو وترن حیف و میل نشه، چک پوینت ها خیلی خوبن مراحل هم خیلی تنوع دارن اصلا خسته نمیشید از همون اول وترن برید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
درود
یه سوالی میکنم خواهشا پاس کاریم‌ نکنین به اینطرفو اونطرف
من الان دیسک بازی دستم رسیده
فقطم آفلاین بازی میکنم
یه عزیزی لطف کنه واسه آفلاین بازی کردنش باید دقیقا چیکار‌ کنم باز شه؟
ممنون
دیجیتالی شو داشتی اصلی با دوتا کمپین دانلود میکردی میرفتی توی بازی

omid248

کاربر سایت
May 27, 2018
134
دوستان اطلاعاتی در مورد کل perk های اسلحه بدین بدونیم کدوم بهتره
یه مورد دیگه قسمت coop بازی واسه من باز نیست cd بازی رو دارم

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
اوج سیاه بودن داستان فقط وقتی که با فرح بازی میکنید دقیقا القا میکنه جنگ چه چیزی داغونیه به نظرم تو هیچ بازی غیر از spec opsچنین چیزی اصلا نیست

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوستان یه سوال؛
الان که مینی مپ حذف شده بازی شخمی نشده؟ به علاوه اینکه دوستان میگن مپ ها بزرگتر شده. به نظرم اینجوری بازی شخمی میشه و کمپر زیاد میشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
مینی مپ کامل حذف نکردن یه چیزی مثل قطب نما گذاشتن که به مظرم بهتره دیگه هی نمیخواد گوشه سمت چب نگاه کنید تمام سری کال کمپر داشته اما بازی جوری اگه 1 دقیقه وایسی سریع میمیری

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
لول بیست و خورده اینا شدم، هنوز که هنوزه به یه ستینگ مشخص و درست حسابی نرسیدم سر کنترل بازی منظورم ستینگ کنترولر و سنس هستش،
نزدیک 1000 ساعت بتل های مختلف زدم اینم میدونم که گیم پلی فرق داره ولی با Aim ش هنوز یه خورده مشکل دارم با اینکه خیلی از اول بهتر شده.
پینگ بازی هم نمیزنه کجاست ولی مشخصه یه سری جاها دشمن زودتر مارو میبینه گرچه خیلی وقتا رو در رو رو در میارم ولی بعضی وقتا توی کیل کم تیرهایی که زدم قشنگ مشخصه رجیستر نشدن.
با خیلی چیزای بازی حال کردم مخصوصا گان هاش و کاستمایز شون و اینا .
یه سری ایراد توی چلنج ها داره به صورتی که انجامشون میدم ولی دان نمیشه!
با همه ی اینا تجربه ی خوبیه و سطح کیفی خیلی خوبی داره.

• Like
Reactions: VEGETAR

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
722
نام
Ramin
لول بیست و خورده اینا شدم، هنوز که هنوزه به یه ستینگ مشخص و درست حسابی نرسیدم سر کنترل بازی منظورم ستینگ کنترولر و سنس هستش،
نزدیک 1000 ساعت بتل های مختلف زدم اینم میدونم که گیم پلی فرق داره ولی با Aim ش هنوز یه خورده مشکل دارم با اینکه خیلی از اول بهتر شده.
پینگ بازی هم نمیزنه کجاست ولی مشخصه یه سری جاها دشمن زودتر مارو میبینه گرچه خیلی وقتا رو در رو رو در میارم ولی بعضی وقتا توی کیل کم تیرهایی که زدم قشنگ مشخصه رجیستر نشدن.
با خیلی چیزای بازی حال کردم مخصوصا گان هاش و کاستمایز شون و اینا .
یه سری ایراد توی چلنج ها داره به صورتی که انجامشون میدم ولی دان نمیشه!
با همه ی اینا تجربه ی خوبیه و سطح کیفی خیلی خوبی داره.
برای دیدن پینگ داخل خود بازی وقتی راند شروع میشه برید تو منو بعد برید تو آپشن بعد برید تو تب اکانت هم پینگ هم مقدار پکت لاست مشخصه .

• Like
Reactions: iHamid and AM!R

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
گزارش مالی بازی رو اکتیویژن منتشر کرده:
بازی فقط توی ۳ روز اول ریلیز بیش از ۶۰۰ میلیون دلار فروخته و عنوان موفق ترین عنوان COD در نسل ۸ لقب گرفت.

• Like
Reactions: Destro and VEGETAR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر