Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سرور های اختصاصی برای همه پلتفرم ها تایید شده
پس خدا رو شکر راحت میشه بازی کرد . همین الان بتل ۶۴ نفره چون سرور اختصاصی داره بدون مشکل می شه بازی کرد . امیدوارم اینم مثل همون باشه بریم با خیال راحت سراغش

• Like
Reactions: VEGETAR

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
پس خدا رو شکر راحت میشه بازی کرد . همین الان بتل ۶۴ نفره چون سرور اختصاصی داره بدون مشکل می شه بازی کرد . امیدوارم اینم مثل همون باشه بریم با خیال راحت سراغش
مود 64 زو نفره رو بعید میدونم بشه بدون مشکل بازی کرد ولی سایر مود ها رو بشه بدون مشکل بازی کرد باید شاکر باشیم :D

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
مود 64 زو نفره رو بعید میدونم بشه بدون مشکل بازی کرد ولی سایر مود ها رو بشه بدون مشکل بازی کرد باید شاکر باشیم :D
اگه سرور اختصاصی باشه واقعا ! بدون مشکل راحت می شه بازی کرد . همین الان بتل ۱ رو ۶۴ نفره با پینگ ۹۰ بدون مشکل بازی می کنم . ولی به شرطی که واقعا سرور اختصاصی قدرتمند باشه !

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
الان فایل های پری دانلود نسخه ps4 همگی در دسترس قرار گرفتن منتهی خاموش هستن تا فردا که اجازه دانلود بده.دقیقا مثل نسخه اکس باکس فایل ها دسته بندی شدن.
کمپین پارت اول : 11.5G . کمپین پارت دوم : 16.3G . مولتی پلیر : 6.2G . اسپک اوپس پارت اول : 12.7G . اسپک اوپس پارت دوم: 2.6G . survival pack : 2G حجم پچ روز اولم همون فردا مشخص میشه که فکر کنم حدود 18 گیگ باشه که مجموعا کل حجم بازیبشه 68 گیگی که قولش رو داده بودن.
همچنین بازی جمعه سوم آبان ساعت 4:30 بامداد ریلیز میشه یعنی یا پنج شنبه رو نباید خوابید یا ساعت کوک کرد.
عکس حجم ها توی اسپویل میزارم

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
الان فایل های پری دانلود نسخه ps4 همگی در دسترس قرار گرفتن منتهی خاموش هستن تا فردا که اجازه دانلود بده.دقیقا مثل نسخه اکس باکس فایل ها دسته بندی شدن.
کمپین پارت اول : 11.5G . کمپین پارت دوم : 16.3G . مولتی پلیر : 6.2G . اسپک اوپس پارت اول : 12.7G . اسپک اوپس پارت دوم: 2.6G . survival pack : 2G حجم پچ روز اولم همون فردا مشخص میشه که فکر کنم حدود 18 گیگ باشه که مجموعا کل حجم بازیبشه 68 گیگی که قولش رو داده بودن.
همچنین بازی جمعه سوم آبان ساعت 4:30 بامداد ریلیز میشه یعنی یا پنج شنبه رو نباید خوابید یا ساعت کوک کرد.
عکس حجم ها توی اسپویل میزارم
یعنیی میشه برا مولتی فقط قسمت مولتی رو دانلود کرد؟ یعنی بقیه قسمتارو دانلود نکنیم

• Like
Reactions: aliahmadi2 and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
پری دانلود پلی استیشن شروع شده توی ۷ فایل مجزا.کسایی که دیجیتالی گرفتن کنسول هاتون‌ روشن کنید.چیزی که دارم من میبینم بازی از ۶۸ گیگ که گفته بودن بیشتره چون انگار پچ روز اول خیلی حجیم تر از این حرفاست
یعنیی میشه برا مولتی فقط قسمت مولتی رو دانلود کرد؟ یعنی بقیه قسمتارو دانلود نکنیم
والا فکر نکنم چون فایل بیس بازی ۵۵ گیگه و بقیه تکمیل کنندشن البته تا دانلودش نکنم قاطعانه نمیتونم بگم

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
119932 بازی روی ps4 کلا 102 گیگ به نظرم چون فایلهای کمپین یا مولتی جداگانه قابل دانلود میشه انتخاب کرد کدوم اول شروع کرد تم بازی همین عکس بازی که جالب نیست با محتویات که توی 1 سال میاد به 200گیگ میرسه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
پری دانلود پلی استیشن شروع شده توی ۷ فایل مجزا.کسایی که دیجیتالی گرفتن کنسول هاتون‌ روشن کنید.چیزی که دارم من میبینم بازی از ۶۸ گیگ که گفته بودن بیشتره چون انگار پچ روز اول خیلی حجیم تر از این حرفاست

والا فکر نکنم چون فایل بیس بازی ۵۵ گیگه و بقیه تکمیل کنندشن البته تا دانلودش نکنم قاطعانه نمیتونم بگم
پچ روز اول هم قراره بدن ؟
خب هر پچی میخوان بدن چرا قبل عرضه اوکیش نمیکنن روز اول عین آدم همه بتونن پلی بدن ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر