Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
منم حرف های شما رو قبول ندارم قطعا.هم یه سر به کامنت های تویتر اروپایی ها بزن هم برو توی بازی روی دوربین های یارهات ببین چقدر سمت چپ صفحه براشون علامت های مشکلات نت میاد که مثلا سرور های نزدیک کشورشون هم دارن و مثلا باید پینگشون خوب باشه.اکراین هم نبودی نظر نده .
اکراین یه کشور اروپای شرقی (ارو‌پای شرقی بیشترش داغونه) که تا همین چند سال پیش درگیر اعتراضات و ... بوده، ولی از نظر جناب عالی حتما سطح زندگی در اکراین با کشوری مثل فنلاند یکیه.
اروپایی ها و امریکایی ها بیشترشون پینگ ۵۰ و ... میگیرن به دلیل نزدیکی به سرور. به سطح اینترنتی هم که خریدن بستگی داره، هر چه قدر بیشتر پول بدی نت با کیفیت تر میگیری. میری چند نفر رو از طریق کیل کم چک میکنی میای فکت صادر میکنی برای همشون اره همه اروپایی ها و امریکایی ها الان دارن پینگ ۱۰۰ به بالا میگیرن تو کالاف با latency در حد ایرانی ها!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
اکراین یه کشور اروپای شرقی (ارو‌پای شرقی بیشترش داغونه) که تا همین چند سال پیش درگیر اعتراضات و ... بوده، ولی از نظر جناب عالی حتما سطح زندگی در اکراین با کشوری مثل فنلاند یکیه.
اروپایی ها و امریکایی ها بیشترشون پینگ ۵۰ و ... میگیرن به دلیل نزدیکی به سرور. به سطح اینترنتی هم که خریدن بستگی داره، هر چه قدر بیشتر پول بدی نت با کیفیت تر میگیری. میری چند نفر رو از طریق کیل کم چک میکنی میای فکت صادر میکنی برای همشون اره همه اروپایی ها و امریکایی ها الان دارن پینگ ۱۰۰ به بالا میگیرن تو کالاف با latency در حد ایرانی ها!
من سطح کشوری رو با جای دیگه مقایسه نکردم.اسمی از آمریکا هم نیوردم.کسی هم نسخه برای کل اروپا نپیچید و من گفتم عده ای در خارج نقاط مختلف هستن و مشکلات نت نزدیک به ما دارن و لزوما این مشکلات فقط گریبان گیر ایران نیست که فقط گیرمرهای ما بنالن از وضع موجود.به نظرم اینقدر توی در و دیوار نزن و اصل مطلبم رو درک کن.دیگه بحثی ندارم موفق باشی.

• Like
Reactions: AM!R and EL-BARTO

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
هنوز هم پلیر ایرانی ای هست امید داشته باشه این بازی رو بدون مشکل و با کیفیت بالا بازیش کنه =))
والا کل گیم فیکسه برای من غیر یه مودش که همون گروند واره. از لحاظ کیفی باقی بخش ها هم واقعا عالی اجرا میشه با کانکشنی که میگیرم تو گیم مشکلی ندارم.
خیلی کنجکاوم بدونم درد این مورد GW چیه دقیقا؟ قطعا تحریم و فیلتر نیست چون با VPN تست کردم حل نشد. از لحاظ سرعت و پینگ هم نتی که باهاش بازی میکنم واقعا خوبه فکر نمیکنم از این دو مورد باشه. کاش یکی میتونست تخصصی پیگیری کنه شاید بشه یه کاریش کرد.
احتمال خیلی بالایی میدم WarZone هم با همچین شرایطی رو به رو شه و خیلی هم ناراحت کنندست برام چون به شدت به BlackOut علاقه داشتم ولی چون چسبیده بود به BO4، به نظرم نتونست به جایی که حقشه برسه. ولی این WZ چون Standalone و فریه فکر میکنم یه چیز موندگار و خفنی از آب درمیاد با توجه به سابقه مود و سری.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: VEGETAR and blak

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
نمی دونم فقط برای من اینطوریه یا کلا پلیر ها خیلی نوب شدن؟!کیل و استریک گرفتن خیلی ساده شده، نسبت به زمان مدرن وارفیر ها و بلک آپس، کس دیگه همچین احساسی نداره ؟

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

Mdanger

کاربر سایت
Jun 26, 2014
35
سلام من اکانت ظرفیت ۱ کالاف رو برای ps4گرفتم و دیتاش رو ریختم ، میتونم وارد بازی بشم ولی قسمت سینگل پلیر این پیغام رو میده. تو قسمت add-ons هم چیزی برای دانلود نمیاد.لطفا راهنمایی کنید 129767

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
سلام من اکانت ظرفیت ۱ کالاف رو برای ps4گرفتم و دیتاش رو ریختم ، میتونم وارد بازی بشم ولی قسمت سینگل پلیر این پیغام رو میده. تو قسمت add-ons هم چیزی برای دانلود نمیاد.لطفا راهنمایی کنیدView attachment 129767
نوشته که یک یا چند قسمت دی ال سی پک قسمت داستانی از بین رفته و باید دانلود و نصب بشن

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
نمی دونم فقط برای من اینطوریه یا کلا پلیر ها خیلی نوب شدن؟!کیل و استریک گرفتن خیلی ساده شده، نسبت به زمان مدرن وارفیر ها و بلک آپس، کس دیگه همچین احساسی نداره ؟
شما تو بخش مولتی صفحه اول توقسمت فیلتر مبتونی درجه سختی ببری بالا نرمال داره هاردکورو یکی دیگه هم داره که یادم نیست ولی حالت نرمال سیلوره هاردکور گلده اون اخری ابی رنگه من خودم گلد میزنم وحشی به تمام معنان یعنی رو هوا میزنن
حالا اون اخری دیگه خودت ببین چه خبره

• Like
Reactions: worm

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
کسی به این باگ برخورده که بازیکن تیم روبرو رو با مارک ابی رنگ خودی نشون بده؟
داشتم دامینیشن میزدم دیدم که بازیکن خودی من و بقیه هم تیمها رو میزنه گفتم شاید داره کرم میریزه سرش تلافی کردم و کشتمش با کمال تعجب دیدم که نزد هم تیمی رو کشتی و به تعداد کیل هام اضاف شد:|
اسمی هم که روی سرش نشون میداد نه داخل تیم خودی بود و نه حریف

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
کسی به این باگ برخورده که بازیکن تیم روبرو رو با مارک ابی رنگ خودی نشون بده؟
داشتم دامینیشن میزدم دیدم که بازیکن خودی من و بقیه هم تیمها رو میزنه گفتم شاید داره کرم میریزه سرش تلافی کردم و کشتمش با کمال تعجب دیدم که نزد هم تیمی رو کشتی و به تعداد کیل هام اضاف شد:|
اسمی هم که روی سرش نشون میداد نه داخل تیم خودی بود و نه حریف
عوضیا لاشی رنگ اسمشونو عوض میکنن x-(

• Like
Reactions: db07

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
دوستان متاسفانه من چند روزیه که توی سرچ unable to connection میزنه و به سرورای بازی وصل نمیشه یا فقط چند نفر رو پیدا میکنه و تو منوی سرچ همینجوری دنبال یار میگرده کسی میدونه مشکل از کجاست

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان سلام Battle pass بگیرم یکی 2400 CP یکی هم 1100 CP فرقش چیه.؟؟ کسی می دونه فرقشون چیه.؟؟؟؟ لطفاً راهنمایی کنید مرسی
نسخه 2400 تا 20 مرحله شماره رو جلو تر میزاره. نسخه معمولی فقط قابلیت آزاد کردن جایزه ها رو میده و خودتون باید همه رو پیش ببرید. شخصا به نظرم ارزش نداره 2400 تایی، مخصوصا اگر پیگیر بازی هستید و مستمر بازی میکنید (روزی شاید حتی 1 هم کافی باشه برای 100 مرحله).

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
نسخه 2400 تا 20 مرحله شماره رو جلو تر میزاره. نسخه معمولی فقط قابلیت آزاد کردن جایزه ها رو میده و خودتون باید همه رو پیش ببرید. شخصا به نظرم ارزش نداره 2400 تایی، مخصوصا اگر پیگیر بازی هستید و مستمر بازی میکنید (روزی شاید حتی 1 هم کافی باشه برای 100 مرحله).
دستت درد نکنه آره اینطور که میگی باز کردنش کاری نداره در طول 45 روز و صرف این نیست که 2400 تا بدم که اجازه بده زودتر بازش کنم.امشب با 10 دلار میتونم بخرمش دستت درد نکنه.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام دوستان کسی از شماها بلوپرینت Zip Tie برای M4 رو خریده , همونی که 800CP هستش . برای من باگ شده اگر کسی تجربه این باگ رو داشته بهم کمک کنه ممنون میشم ... با سپاس فراوان
دوستان مشکل من دقیقا همینه من زیاد سر در نمیارم باید چه کنم لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ArefTheGreat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر