Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
View attachment 126561

همچنین کاربران عراقی و سوری

تک و توک این لحضه های آخر شاید با همراه اول وصل بشید ب زودی اونم نابود ه ( آپدیت نابود شد)

حالا هی شاخ شونه بکشید.عاقبت نفرت پراکنی
رایتل و ایرانسل هم که دیروز قطع بود هم اکنون مشکلی نداره و راحت وصل میشه
از چند نفرم از دوستانم که مخابرات و پارس انلاین دارن امار گرفتم اونا هم اوکی بودن
شما هم اگه نتت مشکل داره برو نتتو فیکس کن اینقدر خودتو به در و دیوار نکوب و مسائلی که ربطی به هم ندارن رو سعی نکن هر جوری به هم ربط بدی.

• Like
Reactions: saeedir

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
از چند نفرم از دوستانم که مخابرات و پارس انلاین دارن امار گرفتم اونا هم اوکی بودن
شما هم اگه نتت مشکل داره برو نتتو فیکس کن اینقدر خودتو به در و دیوار نکوب و مسائلی که ربطی به هم ندارن رو سعی نکن هر جوری به هم ربط بدی.

یه زحمت سرچ اون خبر رو ب خودت میدادی حداقل

لابد اونایی هم که کامنت میدن وصل نمیشن قصد و غرضی دارن ! اصغر کاسب محل ما هم وصل نمیشه به سرور

اینی هم که بهش میگی اتصال داستان shecan و dns ش و.....ست که اونم داستان بخصوصی داره . عده ی زیادی هم فعلا با فیلطرشکن سر میکنن

نظرتون در مورد دستینی و ردد و .......چیه 8->

آخرین ویرایش:

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
یه زحمت سرچ اون خبر رو ب خودت میدادی حداقل

لابد اونایی هم که کامنت میدن وصل نمیشن قصد و غرضی دارن ! اصغر کاسب محل ما هم وصل نمیشه به سرور

اینی هم که بهش میگی اتصال داستان shecan و dns ش و.....ست که اونم داستان بخصوصی داره . عده ی زیادی هم فعلا با فیلطرشکن سر میکنن

نظرتون در مورد دستینی و ردد و .......چیه 8->
قبل اینکه سریع جو بگیرتت چندتا چیز بگم بهت دیگه کاری ندارم هر طوری میخوای رفتار کن
یک اینکه به هر چی اعتقاد به من ربطی نداره اعتقاد داشته باش من فقط منظورم این بود که اینجا جاش نیست پس اینجا رو به گند نکش
دو اینکه داستان کالاف اگه یه سر به بخش pc بزنی توضیح دادن چیه و ربطی به این چیزی که شما میگی نداره
سه اینکه مشکل برای دیروز بوده و امروز اکثرا رفع شده یا داره رفع

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
اون چیزی که ارتباطش میدی به شخص من همون چیزی ـه که اکتیوژن گفته 8->

منبع ش و نمیشه اینجا گذاشت 3سوت پاک میکنن ولی همون رو سرچ کنی کامنت گیمر ها و ب ظاهر اهل فن هم موجوده که درصد زیادی از پلیرهای ایرانی مشکل اتصال و عدم اتصال دارن

بحث اصلا اینا نیست فقط م مختص به کالاف نمیشه . نهایت گیمر ایرانی ـه که برای کسی مهم نیست و همینجوری افزایش هزینه های اتصال و کاهش کیفیت اتصال و.........

یکی نمیاد مارو قانع کنه که هزینه نت و پلاس و... کنیم یا نه! اینجوری که نمیشه هر روز یه داستان

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
View attachment 126561

همچنین کاربران عراقی و سوری

تک و توک این لحضه های آخر شاید با همراه اول وصل بشید ب زودی اونم نابود ه ( آپدیت نابود شد)

حالا هی شاخ شونه بکشید.عاقبت نفرت پراکنی
شما رو نقل قول می کنم اما طرف صحبتم همه هستن
توصیه میکنم تحقیقاتت رو بیشتر کنی و از هر دو طرف بشنوی تا به حقیقت پی ببری

منم مثل شما پلیر هستم و از این مشکلات (نه فقط گیم) ناراحتم ولی راه حل اونچه که فکر میکنید نیست

اگر کسی هم نظری مخالف نظر شما و یا دیگر دوستان میده دلیل بر این نیست که به وضعیت موجود راضیه یا براش مهم نیست، مسئله نوع نگاه و تفکر و اینکه راه حل رو در چیز دیگری میبینه هست

برای این هم که مشخص شه واقعیت چی هست بهترین کار برای هر کس تحقیق (بدون غرض ورزی) هست، بالاخره همه سواد و چشم و گوش داریم و نباید بزاریم تحث تاثیر رسانه ها قرار بگیریم (از هر طرف فرقی نداره) و سطحی نگری رو بزاریم کنار

• Like
Reactions: saeedir and B-King

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
سعی کنین از فیکس کردن نت تو ایران صحبت نکنین که جوک بزرگی هست.

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
الکی شایعه سازی نکنین مشکل از پورت ها بود جوری که چیز پی ان ها هم وصل نمیشدن از دیروز صبح بطور کامل حل شد مشکل.
اگه بیانیه ای از اکتی دارید در مورد این موضوع بزارید وگرنه چهارتا سایت ایرانی هر چیزی میزارن باور نکنید.

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
سعی کنین از فیکس کردن نت تو ایران صحبت نکنین که جوک بزرگی هست.
نت هایی که بالا نام برده همشون به راحتی وصل میشه یعنی اگه نت شما وصل نمیشه میتونی سوییچ کنی رو این ها
و در کل بحث من با اون دوست عزیز سر چیز دیگه بود
قبل از پند اخلاقی دادن سعی کنید اول ببنید ماجرا چیه

• Like
Reactions: saeedir

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
نت هایی که بالا نام برده همشون به راحتی وصل میشه یعنی اگه نت شما وصل نمیشه میتونی سوییچ کنی رو این ها
و در کل بحث من با اون دوست عزیز سر چیز دیگه بود
قبل از پند اخلاقی دادن سعی کنید اول ببنید ماجرا چیه
نه تنها نت های نام برده تمام نت ها الان به cod وصل میشن ولی cod میشه گفت اخرین بازی هست که فعلا دچار اختلال شده شما قبل از این که از cod بفهمی مشکل ایجاد شده 1 هفته ای هست که داریم میگیم اختلال روی نت هست و هنوز رو خیلی بازی های دیگه که یک نمونه LOL هست درست نشده مشکلات پینگ و تایو اوت داره به شدت حتی discord هم مشکل پیدا کرده و خیلی چیز های دیگه پس قبل جوگیر شدن و فیکس کردن نت صحبت کنین اطلاعاتتون رو ببرین بالا و به قول خودت تاپیک رو گند نکشی که فکر میکنی میدونی.

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
نه تنها نت های نام برده تمام نت ها الان به cod وصل میشن ولی cod میشه گفت اخرین بازی هست که فعلا دچار اختلال شده شما قبل از این که از cod بفهمی مشکل ایجاد شده 1 هفته ای هست که داریم میگیم اختلال روی نت هست و هنوز رو خیلی بازی های دیگه که یک نمونه LOL هست درست نشده مشکلات پینگ و تایو اوت داره به شدت حتی discord هم مشکل پیدا کرده و خیلی چیز های دیگه پس قبل جوگیر شدن و فیکس کردن نت صحبت کنین اطلاعاتتون رو ببرین بالا و به قول خودت تاپیک رو گند نکشی که فکر میکنی میدونی.
ببین عزیز شما هم مثل اون یکی قاطی کردی
اینجا من دارم در مورد کالاف صحبت میکنم اون دوستمون گفتش که بستن ایران رو من ارجاع دادم به بخش pc همین انجمن اونجا توضیح دادن
مشکلات بازی های دیگه هم مسببش من نیستم فقط خواستم جلوگیری کنم از جو گندی که تو خیلی سایتا بوجود اومده الانم اینجا داره شکل میگره

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
ببین عزیز شما هم مثل اون یکی قاطی کردی
اینجا من دارم در مورد کالاف صحبت میکنم اون دوستمون گفتش که بستن ایران رو من ارجاع دادم به بخش pc همین انجمن اونجا توضیح دادن
مشکلات بازی های دیگه هم مسببش من نیستم فقط خواستم جلوگیری کنم از جو گندی که تو خیلی سایتا بوجود اومده الانم اینجا داره شکل میگره
وقتی داریم از یک مشکل سراسری صحبت میکنیم cod یا بقیه بازی ها نداره چون فردا cod ممکنه دوباره وصل نشه وقتی شما میای برای بقیه نسخه میپیچی که نتت رو درست کن خودت جزو همون جو میشی.

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
تایو اوت نیست تایم اوت time outهستش

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
:D
اقا این اسلحه ها چه جوریه ؟مثلا لول 60 بتل پس 1 اسلحه خاصی میده اون تفنگ تو بازی نیست برا ما اصلا یا هست اون دوربین استوک و اینا روش سوار نیست؟
بهترین اسلحه چیه از نظر شما؟من فقط با همون کیلو میزنم

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
:D
اقا این اسلحه ها چه جوریه ؟مثلا لول 60 بتل پس 1 اسلحه خاصی میده اون تفنگ تو بازی نیست برا ما اصلا یا هست اون دوربین استوک و اینا روش سوار نیست؟
بهترین اسلحه چیه از نظر شما؟من فقط با همون کیلو میزنم
بهترین اسلحه ی بازی پینگ پایین و input lag پایین نمایشگر هستش، بقیه عوامل خیلی مهم نیس،
به شخصه اگه کانکشنم مثل اروپایی ها بود فقط با کلت پلی میدادم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر